امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست انجمن جدید
یه انجمن واسه ویندوز می خوام
خودمم آپدیتش می کنم
فکر کنم همچین بی ارتباط با گیم هم نباشه 

پاسخ
(12-30-2013, 10:09 PM)'Ct Os' نوشته است: یه انجمن واسه ویندوز می خوام
خودمم آپدیتش می کنم
فکر کنم همچین بی ارتباط با گیم هم نباشه 
 براا سیستم عامل می خواستی بهتر بود چون فقط رو ویندوز بازی اجرا نمیشه.انجمن خوبی میشه

[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
کلا درباره ی نصب فعال سازی تنطیمات مشکلات کرک و از این حرف ها برای ویندوز
قسمت آنتی ویروس و نصب و فعال سازی 
و office و...........

پاسخ
اگه زده بشه بنده آموزش رایگان ورد رو میزارم با فتوشاپ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
اگر میشه یک انجمن در بخش صنعت گیم و در زیربخش آموزش های دیگر انجمن آموزش زبان های برنامه نویسی ایجاد کنید خودم هم آپدیتش میکنم[img]/images/smi/new/5.gif[/img]
[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
(01-06-2014, 10:20 PM)'hesam.crysis' نوشته است: اگر میشه یک انجمن در بخش صنعت گیم و در زیربخش آموزش های دیگر انجمن آموزش زبان های برنامه نویسی ایجاد کنید خودم هم آپدیتش میکنم[img]/images/smi/new/5.gif[/img]

ببخشید به درخواست ما رسیدگی نمیشه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]حداقل بگید امکانش هست یا نه؟

[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
(01-07-2014, 02:49 PM)'hesam.crysis' نوشته است:
(01-06-2014, 10:20 PM)'hesam.crysis' نوشته است: اگر میشه یک انجمن در بخش صنعت گیم و در زیربخش آموزش های دیگر انجمن آموزش زبان های برنامه نویسی ایجاد کنید خودم هم آپدیتش میکنم[img]/images/smi/new/5.gif[/img]

ببخشید به درخواست ما رسیدگی نمیشه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]حداقل بگید امکانش هست یا نه؟

فعلا امکانش وجود نداره شاید بعدا که انجمن اکتیو تر شد ایجاد کردیم

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
با سلام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بنده اعتقادم بر این هستش که فیلم های سینمایی بیشتر از انیمیشن ها با صنعت ویدئو گیم ارتباط دارن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] وقتی انجمن انیمیشن توی فروم موجود هست به نظرم انجمن فیلم های سینمایی و سریال هم راه اندازی بشه خیلی عالی می شه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] برای جلوگیری از هرگونه خطر جانبی مثل خطر هیلترینگ ([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) هم، می شه لینک از سایت هایی قرار داد که فیلم های دارای صحنه های جنسی رو طبق قوانین در سایت خودشون قرار نمی دن! ( من خودم یه سایت که این قانون رو داشته باشه می شناسم و خیالم از فیلم هایی که ازش دانلود می کنم راحته) اگر امکانش هست این انجمن رو هم ایجاد کنید عالی می شه! خودم هم می تونم این انجمن رو به روز نگه دارم و البته مطمئنم افراد دیگری هم هستند که توانایی ارسال تاپیک رو در این انجمن ( اگر به وجود بیاد) داشته باشن. اگر خدا بخواد و این انجمن به فروم اضافه شد سعی می کنم یه چندتا تاپیک پر و پیمون هم در هر هفته بزارم مثلا معرفی فیلم سینمایی x، نقد و بررسی فیلم سینمایی x، یا مثلا معرفی سریال و شرح داستان اون و هم چنین نقد و بررسی قسمت قسمت هر سریال و در آخر هم یه جمع بندی کلی از یک فصل پخش شده از سریال![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نظرتون چیه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(02-04-2014, 08:49 PM)'mohammadjavad' نوشته است: با سلام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بنده اعتقادم بر این هستش که فیلم های سینمایی بیشتر از انیمیشن ها با صنعت ویدئو گیم ارتباط دارن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] وقتی انجمن انیمیشن توی فروم موجود هست به نظرم انجمن فیلم های سینمایی و سریال هم راه اندازی بشه خیلی عالی می شه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] می شه برای جلوگیری از هرگونه خطر جانبی مثل خطر هیلترینگ ([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) هم، می شه لینک از سایت هایی قرار داد که فیلم های دارای صحنه های جنسی رو طبق قوانین در سایت خودشون قرار نمی دن! ( من خودم یه سایت که این قانون رو داشته باشه می شناسم و خیالم از فیلم هایی که ازش دانلود می کنم راحته) اگر امکانش هست این انجمن رو هم ایجاد کنید عالی می شه! خودم هم می تونم این انجمن رو به روز نگه دارم و البته مطمئنم افراد دیگری هم هستند که توانیی ارسال تاپیک رو در این انجمن ( اگر به وجود بیاد) داشته باشن. اگر خدا بخواد و این انجمن به فروم اضافه شد سعی می کنم یه چندتا تاپیک پر و پیمون هم در هر هفته بزارم مثلا معرفی فیلم سینمایی x، نقد و بررسی فیلم سینمایی x، یا مثلا معرفی سریال و شرح داستان اون و هم چنین نقد و بررسی قسمت قسمت هر سریال و در آخر هم یه جمع بندی کلی از یک فصل پخش شده از سریال![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نظرتون چیه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

با سلام
ممنون از پیشنهادتون این موضوع قبلا دربارش بحث شده ولی فعلا مدیریت سایت نمیخواد در این زمینه ریسک کنه بالاخره گیمفا بد خواه زیاد داره و از هر فرصت برای ضربه زدن استفاده میکنن .
شاید در آینده این بخش ایجاد شد شاید

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
با سلام...
در قسمت بازی های ps3 و ps4 روی صفحه یه بخش به عنوان درخواست ها ایجاد کنید...که من تمام تاپیک های درخواستی رو اونجا ایجاد کنم...
مثل:dlc---فیکس بازی های psn---دانلود بازی های psn از سرور سونی---کد تقلب برای ps3---بازی های معمولی ps3(کپی کردنی)
فقط خواهشا سریع پاسخ بدین...
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در خواست انجمن برای ترد hexer 5 2,985 07-03-2014, 07:30 PM
آخرین ارسال: dark_prince277
  انجمن راهنمایی در خرید hexer 5 3,385 05-16-2014, 11:54 AM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان