امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست انجمن جدید
بخش های مختلف مربوط به کنسول ps3 رو درست کنید....[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خواهشا سریع این کار رو انجام بدین که من کارم رو شروع کنم....منتظر پاسخ هستم!!![img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
سلام. یه انجمن برای پلتفرم های همراه بزنین
بخش های اون : اندروید - ios - ویندوز فون

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
اگه میشه یه بخش عمومی هم برای easter egg(راز مخفی) بازی ها بزارید و مهمش کنید. :rolleyes:
با تشکر
[تصویر:  image-43.jpg]

من یادمه...
پاسخ
چرا انجمن ps4 داران و ... داران رو نداريم(منظورم كنسول داران هست) فقط pc بازا بايد انجمن داشته باشن؟
پاسخ
(05-14-2015, 12:14 PM)Rocksteady92 نوشته است: چرا انجمن ps4 داران و ... داران رو نداريم(منظورم كنسول داران هست) فقط pc بازا بايد انجمن داشته باشن؟

خواهشا بیشتر دقت کنید . بخش کنسول ها در انجمن وجود داره .
پاسخ
سلام 
من یک داستان در مورد یک ابرقهرمان مینویسم. اگه میشه یک انجمن درست کنید که من بتونم داستانم رو درش بگزارم
پاسخ
(06-15-2015, 06:04 PM)SPIDERGOBLIN نوشته است: سلام 
من یک داستان در مورد یک ابرقهرمان مینویسم. اگه میشه یک انجمن درست کنید که من بتونم داستانم رو درش بگزارم

سلام
داستان نویسی بشرطی در انجمن مجاز است که مرتبط با موضوع گیم باشد. این داستان ها در بخش"دیگر مطالب" انجمن ایجاد خواهند شد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام
اگه میشه یه انجمن  مخصوص فیلم های سینمایی و نقد و بررسی فیلم ها و... درکل مربوط به فیلم بزارید.
فیلم و گیم رابطه ی نزدیکی با هم دارن.
پاسخ
(06-20-2015, 03:13 PM)cttr نوشته است: سلام
اگه میشه یه انجمن  مخصوص فیلم های سینمایی و نقد و بررسی فیلم ها و... درکل مربوط به فیلم بزارید.
فیلم و گیم رابطه ی نزدیکی با هم دارن.

علیکم سلام
اگر قوانین کلی انجمن رو مطالعه کرده باشید، متوجه میشید که این قانون مانع ایجاد چنین انجمنی است. هر گونه بحث راجع به فیلم و آهنگ و خواننده ممنوعه قربان.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام
دوستمون cttr درخواست خوبی داده و البته درخواست من هم هست.
در بخش " انجمن های عمومی " علاوه بر سرگرمی و بازی و گذاشتن عکس بازی و فیلم(!) میشه یه انجمن فیلم وسریال هم به راه انداخت؛ انجمنی برای نقد بررسی، گفتگو در مورد فیلمها وسریال‌ها، سوال و جواب در مورد فیلم و ... ؛ انجمنی خوب و فعال میتونه باشه. مواردی که ممکنه مانع فعالیت یک چنین  بخشی بشه رو هم میتونیم در قوانینش بیاریم تا مشکلی پیش نیاد.
علاوه بر این انجمن گیمفا روند و سیا.ست اصلیش مشخصه و اون بازی‌های ویدیویی هست و  انجمن فیلم نیمخواد جای دیگران رو تنگ کنه و فقط می تونه یک بخش جانبی در گروه انجمن های عمومی باشه. قوانینی که مانع ایجاد یک چنین بخشی میشه رو هم میتونین تغییر بدین، چون شاید زیاد منطقی نباشن! در هر حال علل اصلی مانع ایجاد یک چنین انجمنی چی هست واقعا؟ در حالی که در سایت اصلی بخشی مربوط به فیلم وجود داره! میشه کم کم شروع کرد و بعد گسترش داد این انجمن رو.
امیدوارم انجمن فیلم ایجاد بشه چون هم باعث گرم شدن انجمن میشه و هم میتونه فعالین بیشتری رو جذب کل انجمن کنه و کلی فایده دیگر.
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در خواست انجمن برای ترد hexer 5 3,006 07-03-2014, 07:30 PM
آخرین ارسال: dark_prince277
  انجمن راهنمایی در خرید hexer 5 3,402 05-16-2014, 11:54 AM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان