امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست انجمن جدید
(06-30-2015, 07:54 PM)Last Warrior نوشته است:
سلام
دوستمون cttr درخواست خوبی داده و البته درخواست من هم هست.
در بخش " انجمن های عمومی " علاوه بر سرگرمی و بازی و گذاشتن عکس بازی و فیلم(!) میشه یه انجمن فیلم وسریال هم به راه انداخت؛ انجمنی برای نقد بررسی، گفتگو در مورد فیلمها وسریال‌ها، سوال و جواب در مورد فیلم و ... ؛ انجمنی خوب و فعال میتونه باشه. مواردی که ممکنه مانع فعالیت یک چنین  بخشی بشه رو هم میتونیم در قوانینش بیاریم تا مشکلی پیش نیاد.
علاوه بر این انجمن گیمفا روند و سیا.ست اصلیش مشخصه و اون بازی‌های ویدیویی هست و  انجمن فیلم نیمخواد جای دیگران رو تنگ کنه و فقط می تونه یک بخش جانبی در گروه انجمن های عمومی باشه. قوانینی که مانع ایجاد یک چنین بخشی میشه رو هم میتونین تغییر بدین، چون شاید زیاد منطقی نباشن! در هر حال علل اصلی مانع ایجاد یک چنین انجمنی چی هست واقعا؟ در حالی که در سایت اصلی بخشی مربوط به فیلم وجود داره! میشه کم کم شروع کرد و بعد گسترش داد این انجمن رو.
امیدوارم انجمن فیلم ایجاد بشه چون هم باعث گرم شدن انجمن میشه و هم میتونه فعالین بیشتری رو جذب کل انجمن کنه و کلی فایده دیگر.
علیکم سلام
تشکر از صحبت هاتون. ببینید ماهم دلایل خودمون رو برای مخالفت با ایجاد انجمن فیلم و سریال داریم. نگرانی ها ما هم جای بحث دارند. قوانین کلی انجمن از سال ۲۰۱۲ تا به الان، هر گونه بحث پیرامون فیلم و سریال رو ممنوع کردند. اگر انجمن فیلم و سریال ایجاد شود، درخواست برای ایجاد انجمن موزیک هم پدیدار خواهد شد. 
در حال حاضر دنیای سینما طرفداران بیشتری نسبت به بازی دارد. امکان فاصله گرفتن انجمن از موضوع اصلی اش نیز وجود دارد.
با این اوصاف و درخواست ها، بزودی نظرسنجی برای بررسی میزان درخواست های این انجمن، ایجاد خواهد شد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(06-30-2015, 08:34 PM)station نوشته است:
(06-30-2015, 07:54 PM)Last Warrior نوشته است:
سلام
دوستمون cttr درخواست خوبی داده و البته درخواست من هم هست.
در بخش " انجمن های عمومی " علاوه بر سرگرمی و بازی و گذاشتن عکس بازی و فیلم(!) میشه یه انجمن فیلم وسریال هم به راه انداخت؛ انجمنی برای نقد بررسی، گفتگو در مورد فیلمها وسریال‌ها، سوال و جواب در مورد فیلم و ... ؛ انجمنی خوب و فعال میتونه باشه. مواردی که ممکنه مانع فعالیت یک چنین  بخشی بشه رو هم میتونیم در قوانینش بیاریم تا مشکلی پیش نیاد.
علاوه بر این انجمن گیمفا روند و سیا.ست اصلیش مشخصه و اون بازی‌های ویدیویی هست و  انجمن فیلم نیمخواد جای دیگران رو تنگ کنه و فقط می تونه یک بخش جانبی در گروه انجمن های عمومی باشه. قوانینی که مانع ایجاد یک چنین بخشی میشه رو هم میتونین تغییر بدین، چون شاید زیاد منطقی نباشن! در هر حال علل اصلی مانع ایجاد یک چنین انجمنی چی هست واقعا؟ در حالی که در سایت اصلی بخشی مربوط به فیلم وجود داره! میشه کم کم شروع کرد و بعد گسترش داد این انجمن رو.
امیدوارم انجمن فیلم ایجاد بشه چون هم باعث گرم شدن انجمن میشه و هم میتونه فعالین بیشتری رو جذب کل انجمن کنه و کلی فایده دیگر.
علیکم سلام
تشکر از صحبت هاتون. ببینید ماهم دلایل خودمون رو برای مخالفت با ایجاد انجمن فیلم و سریال داریم. نگرانی ها ما هم جای بحث دارند. قوانین کلی انجمن از سال ۲۰۱۲ تا به الان، هر گونه بحث پیرامون فیلم و سریال رو ممنوع کردند. اگر انجمن فیلم و سریال ایجاد شود، درخواست برای ایجاد انجمن موزیک هم پدیدار خواهد شد. 
در حال حاضر دنیای سینما طرفداران بیشتری نسبت به بازی دارد. امکان فاصله گرفتن انجمن از موضوع اصلی اش نیز وجود دارد.
با این اوصاف و درخواست ها، بزودی نظرسنجی برای بررسی میزان درخواست های این انجمن، ایجاد خواهد شد.
 با تشکر از پاسختون، کاملا قبول دارم حرفاتون رو
انجمن فیلم نا‌خودآگاه ممکنه کمی کاربرها رو جذب کنه ولی من فکر نمیکنم اونقدر این موضوع در روند کار سایر بخش‌ها تأثیر‌گذار باشه؛ ولی در هر حال نگرانی شما قابل درک هست چون بالاخره انجمن فیلم بخش پرطرفداری میتونه باشه.
از طرفی این انجمن جدید ممکنه باعث جذب افرادی بشه که به گیم آنچنان علاقه‌ای ندارن ولی با ورود به انجمن و قرار گرفتن در فضای اون به دنیای گیم هم بیشتر علاقه‌مند بشن و فعالیتی در سایر بخش‌ها هم انجام بدن.
در مورد انجمن های دیگه هم که بله احتمالا درخواست انجمن موزیک و حتی ورزشی و ... هم بشه، البته می تونید با همون روش نظرسنجی میزان علاقه مندی رو مشخص کنید و بر اساس اون اقدام به ایجاد یک انجمن کنید؛این روش خوبیه؛ منتظر این نظر سنجی در همون بزودی هستم.
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
با سلام امکانش هست یه زیر انجمن تو بخش ps4 بزنید به اسم مباحث مربود به اپدیت ؟
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
(12-07-2015, 04:28 PM)Saysooka نوشته است: با سلام امکانش هست یه زیر انجمن تو بخش ps4 بزنید به اسم مباحث مربود به اپدیت ؟

سلام علیکم
در پست زیر میتونید به خواسته تون برسید.
https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%84%D...%DB%8C-ps4
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
یه انجمن امکانش هست بزنید با اسم unboxing

اینطوری افراد می تونن انباکسینگ بازیشونو با عکس بزارن اگه خوبه می شه بزنید ؟
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
(12-10-2015, 03:47 PM)Saysooka نوشته است: یه انجمن امکانش هست بزنید با اسم unboxing

آخه واقعا با وجود این همه انجمن مرتبط با این بحث چه نیازی یه انجمن با این نام ایجاد بشه؟ 

مثل انجمن های:
ویدئو و تريلر ها
یا 
تصاوير بازي ها
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
(12-10-2015, 03:47 PM)Saysooka نوشته است: یه انجمن امکانش هست بزنید با اسم unboxing

اول این که میتونن تو انجمن تصاویر و ویدیو ها بزارن اما یه نکته دیگه : تو این انجمن چند نفر کنسول دارن؟ بعد از این تعدادی که کنسول دارن چند نفر بازی هارو فیزیکی میخرن؟ بعد از این تعداد چند نفر بازی هارو به صورت تعویضی نمیخرن؟ تهش کلا شاید 5 نفر بمونن. واسه این تعداد نمیشه انجمن جدید زد که :|
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
سلام.
میخواستم نقدی راجع به یک سریال بنویسم که متاسفانه متوجه شدم بخش سریال وجود نداره و ایجاد تاپیک راجع به یک سریال هم در بخش سینما گویا ممنوعه. حالا تکلیف چیست؟ کلا بیخیال موضوع بشم یا راهی هست برای جا انداخت نقد یک سریال تو انجمن؟
پاسخ
(08-20-2016, 07:23 PM)Clegane نوشته است: سلام.
میخواستم نقدی راجع به یک سریال بنویسم که متاسفانه متوجه شدم بخش سریال وجود نداره و ایجاد تاپیک راجع به یک سریال هم در بخش سینما گویا ممنوعه. حالا تکلیف چیست؟ کلا بیخیال موضوع بشم یا راهی هست برای جا انداخت نقد یک سریال تو انجمن؟

سلام
بخش سینمای انجمن قبل از تاسیس سایت سینما بوده و باید یک سری تغییرات در قوانینش بوجود بیاد. متاسفانه اون موقع به طور کامل نمیتونستیم به سریال ها هم بپردازیم. انجمن و بخش بخصوص برای سریال یا یک بخشی که بشه مقالات مربوطه رو در اون قرار داد بزودی ایجاد میشه. تشکر بابت نظردهی
پاسخ
خواهش میکنم.
فکر نکنم ایجاد یک زیرانجمن برای سریال‌ها خیلی سخت باشه هرچند که من در جریان چالش‌های مدیریت فروم نیستم، شاید واقعا دلایل خاصی وجود داشته که تا الان ایجاد نشده. ولی هرچه سریع‌تر باشه بهتره چرا که ممکنه داغی و به روز بودن یک سریال، و به تبعش نقد و بررسی‍اش هم از بین بره.
خلاصه منتظر خبر خوبیم دیگه S0 (95)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در خواست انجمن برای ترد hexer 5 3,040 07-03-2014, 07:30 PM
آخرین ارسال: dark_prince277
  انجمن راهنمایی در خرید hexer 5 3,444 05-16-2014, 11:54 AM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان