امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلنوشته های من!| The order 1886
[تصویر:  TheOrder0051080.jpg]
از مدرسه که به خانه برگشتم، کیفم را گوشه ای انداختم و کتم را بر روی اپن پرت کردم، چون قرار بود ; بنا به شایعات منتشر شده، آن روز یک تریلر از عنوانی که زمزمه های خفن بودنش شنیده می شد، منتشر شود.PC خودم را که دیگر آخرین روز ها عمرِ گیمری اش را سپری می کند... روشن کردم ;  با خودم گفتم :"بله این هم لینکِ دانلود آقا مهدی(!) برو خدا را شکر کن  که لااقل این یه سایتِ خارجی رو از ما نگرفته اند! آهان سه دقیقه گیم پلی (!) برای ما که بدِ بد نشد;  حداقل این اینترنت 64 می تواند از پسش بر بیاید..."دانلود که تمام شد، تریلر را پلی کردم و نشستم ببینم این Ready At Dawn چه کرده است! سپس زمزمه کردم:"ای بابا باز هم که فیلم این بازی را ساخته اند! پس چرا آن جا نوشته گیم پلی آخه!" سپس نظاره که شخصیت اصلی بازی سنگر گیری کرد! (کاور گیری) بعد اینگونه با خودم حرف زدم"خب...یعنی این گیم پلی هست که داره سنگر گیری میکنه؟ نه نمیشه اصلا، امکان نداره! سپس سیستم نشانه گیری بازی مرا ناگهان به خودم آورد... چنان مجذوب این عنوان شده بودم که نفهمیدم کی این سه دقیقه به پایان رسید! دوباره و دوباره و دوباره، تریلر را پخش کردم و نگاه کردم سپس وقتی مات و مبهوت در این بازی غرق شده بودم...یک نفر با دست راستش به شانه ی چپم زد و گفت : قفلی؟!

نتیجه ی اخلاقی : مراقب باشید این عنوان شما را آن قدر در اتمسفر خود غرق نکند که فکر کنید در سینمایید! زیرا : اگر اینگونه شود هر چه قدر هم که دست و پا بزنید، کسی به دادتان نمی رسد و مجبورید از اول بازی کنید!
نتیجه ی غیر اخلاقی : مراقب خودتان باشید که مبادا روی تریلر دیگری، مثلا : تریلر عنوانِ The Witcher  قفل شوید،(!) زیرا آن وقت است که دیگر باید با کنسولِ عزیزتان خداحافظی کنید!
اگه خوشتون اومد بازم می زارم ولی با حجمِ وسیع تر![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ
 خیلی جالب و هم چنین خیلی هم متفاوت بود. امیدوارم از این مقاله ها باز هم ببینم
پاسخ
(05-30-2014, 10:43 PM)'Lightning' نوشته است:  خیلی جالب و هم چنین خیلی هم متفاوت بود. امیدوارم از این مقاله ها باز هم ببینم

بیکار شدنی واسه خودم می نویسم! اصن چیزای عجیب و غریبی مینویسم ولی تا حالا منتشر نکردم چون می ترسم خیلی ها خوششون نیاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ
(05-30-2014, 10:46 PM)captain نوشته است:
(05-30-2014, 10:43 PM)'Lightning' نوشته است:  خیلی جالب و هم چنین خیلی هم متفاوت بود. امیدوارم از این مقاله ها باز هم ببینم

بیکار شدنی واسه خودم می نویسم! اصن چیزای عجیب و غریبی مینویسم ولی تا حالا منتشر نکردم چون می ترسم خیلی ها خوششون نیاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

داداش من طرفدار پروپاقرصتم هیشکی هم نیاد مطمین باش من میام

پاسخ
(05-30-2014, 10:58 PM)'Lightning' نوشته است:
(05-30-2014, 10:46 PM)'captain' نوشته است:

داداش من طرفدار پروپاقرصتم هیشکی هم نیاد مطمین باش من میام

نوکرتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اگه مدیرِ سایتی که توش کار می کنم هم از اینا خوشش بیاد نمی تونم! اما باشه فقط به خاطرِ تو یدونه منتشر می کنم. البته الآن خیلی دارم ولی وقتی منتشر کردم بهت اطلاع میدم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ
خیلی خوب بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ای کاش یکم اعضا بیشتر به چنین مقاله هایی اهمیت می دادن
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
ایده ی نویی بود
باز هم بزار
چیزهای جدیدتر هم بزار 
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  83448111686880759094.jpg]
پاسخ
خدایی حال کردم دمت گرم عالییییییی بود [img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
سلام.خیلی خوب نوشتید.واقعا منم از وقتی که تریلر این بازی رو دیدم هنوز تو شوکم.انصافا باید گفت که میارزه بخاطرش یه ps4 خرید.
در روزگار جهل،شعور خود جــــــرم است
پاسخ
بزودی قسمت دوم قرار می گیره! برید بخونید حال کنید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پیوند :
این هم قسمتِ دومِ دلنوشت های من!
دلنوشته های من! | کالبد آهنین!

ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star لندنی به عمق یک اشتباه | نقد و بررسی عنوان The Order:1886 Hidden Shadow 3 2,095 08-05-2016, 03:16 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  نگاهی کوتاه به The Order 1886 Rise of Duty 2 1,453 09-06-2015, 08:35 PM
آخرین ارسال: Seed
  لندن تاریک تر از همیشه | نقد و بررسی The Order 1886 Mental Patient 20 5,678 03-20-2015, 12:26 AM
آخرین ارسال: DJ-BisMark
  ویلیام علیه نازی ها | نقد و بررسی Wolfenstein The New Order navidnouri 10 4,014 09-26-2014, 02:25 PM
آخرین ارسال: Marius
  اسمان خاکستری - پیش نمایش the order:1886 ml10 11 4,161 08-30-2014, 11:06 AM
آخرین ارسال: Mr.Payne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان