امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای Metal Gear Solid V The Phantom Pain-Diamond Dog Location
به نام خدا
-----------------------------------
چگونه DD یا Diamond Dog را پیدا کنیم ؟
خب ممکن است زیاد از ویدیوی بالا سر در نیاورده باشید.پیشنهاد می کنم که به این هم نگاهی بیاندازید.
-----------------------------------
دوستان یکی از کاربران با نام K.I.A.N روش کشتن quiet را زحمت کشیدن و ما به اشتراک گذاشتند.

نقل‌قول:
دوستان یک روش بسیار بسیار راحت برای شکست دادن quiet وجود داره:

بلافاصله بعد از اینکه این بخش شروع شد (حالا چه به صورت مرحله یا به صورت اتفاقی) اول محل اختفای quiet رو پیدا کنید. بعد درخواست مهمات کنید. وقتی محل فرستادن مهمات رو ازتون می پرسه، رو نقشه دقیقا محل quiet رو انتخاب کنید. بعد صبر کنید تا جعبه مهمات بیافته رو سرش!!! فقط کافیه دو بار این کارو انجام بدید تا سرکار خانم نقش زمین بشن!!!
این هم ویدیو:دانلود
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
اگر در جایی از بازی گیر کرده اید،اطلاع دهید تا در اسرع وقت برای شما راهکاری بیابیم.
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
دوستان لطفا راهنمایی کنین توی فانتو پین یکی از مراحل فرعی به اسم visit quiet باید بری اون زنه که اسنایپره رو ملاقات کنی که توی نقشه مادر بیسو نشون میده جای که باید بری ملاقاتش کنی ولی من هر چی میگردم داخل محدوده ای که نقشه گفته پیدا نمیکنم زنرو ....لطفا کمک کنین
پاسخ
(09-10-2015, 12:00 AM)Dead_keeper نوشته است: دوستان لطفا راهنمایی کنین توی فانتو پین یکی از مراحل فرعی به اسم visit quiet باید بری اون زنه که اسنایپره رو ملاقات کنی که توی نقشه مادر بیسو نشون میده جای که باید بری ملاقاتش کنی ولی من هر چی میگردم داخل محدوده ای که نقشه گفته پیدا نمیکنم زنرو ....لطفا کمک کنین

شما چندتا سرباز رو دستگیر کن و ازشون اعتراف بگیر گزینه ی Spit Outرو بزن جاش رو لو میده احتمالا
پاسخ
مرحله ای که quiet آزاد میشه فرعی هست یا جز ماموریت های اصلی بازی؟
پاسخ
سلام دوستان کسی میتونه برای من توضیح بده من انگلیسی هیچی بلد نیستم می خواستم اگه میتونید نکات مهم بازی را ( توی منوی بازی ) را برام توضیح بدین مثلا میشه تو مرحلات کسی را با خودمون ببریم ؟ یا مثلا اون سگه را از کجا باید بیاریم ؟ با تشکر
[تصویر:  spongebob_patrick_baseball_bat_art_106038_3840x2400.jpg]
پاسخ
سلام!!! ببخشید یه 2 سوال دارم:

1. در کدوم مرحله از مرحله های انحرافی میتونم اون سگ رو پیدا کنم؟!

2. چطور میتونم زمان رو ببرم جلو؟؟! مثل همون تریلر گیم پلی که این کارو انجام داد؟!
[تصویر:  wpid-b5clrjb-770x402.png]
پاسخ
1. توی مرحله اصلی C2W همونجایی که فرود میای، یه نگاه اطرافت بنداز میبینیش
2. اگه توی PC بازی می‌کنی، عدد 4 رو بگیر بعد بالا رو بزن روی Phantom Cigar

(09-12-2015, 11:57 AM)JAFARI.A نوشته است: سلام دوستان کسی میتونه برای من توضیح بده من انگلیسی هیچی بلد نیستم می خواستم اگه میتونید نکات مهم بازی را ( توی منوی بازی ) را برام توضیح بدین مثلا میشه تو مرحلات کسی را با خودمون ببریم ؟ یا مثلا اون سگه را از کجا باید بیاریم ؟ با تشکر

اره وقتی میخوای مرحله رو شروع کنی برو توی buddy یارت رو انتخاب کن
اون سگ رو هم توی پست قبلی گفتم کجاست

(09-12-2015, 12:09 AM)مجتبی78 نوشته است: مرحله ای که quiet آزاد میشه فرعی هست یا جز ماموریت های اصلی بازی؟

مرحله 11 هست Clocked in silence
البته مرحله وقتی شروع میشه که شما وارد اون محوطه اش بشی
اگه میخوای جاشو توی نقشه نشونت بدم
یادت نره دوربین دار با خودت برداری :D

(09-12-2015, 12:09 AM)مجتبی78 نوشته است: مرحله ای که quiet آزاد میشه فرعی هست یا جز ماموریت های اصلی بازی؟

مرحله 11 هست Clocked in silence
البته مرحله وقتی شروع میشه که شما وارد اون محوطه اش بشی
اگه میخوای جاشو توی نقشه نشونت بدم
یادت نره دوربین دار با خودت برداری :D

(09-10-2015, 12:00 AM)Dead_keeper نوشته است: دوستان لطفا راهنمایی کنین توی فانتو پین یکی از مراحل فرعی به اسم visit quiet باید بری اون زنه که اسنایپره رو ملاقات کنی که توی نقشه مادر بیسو نشون میده جای که باید بری ملاقاتش کنی ولی من هر چی میگردم داخل محدوده ای که نقشه گفته پیدا نمیکنم زنرو ....لطفا کمک کنین

برو توی Medical Support یکم بگرد یکجا نوشته Stairs زیر زمین هست
اونجا برو می‌بینیش
پاسخ
سلام آقا متال من جدیدا یه آروزی میده رو ps4 میگه this save data cannot be used مشکل چيه؟
پاسخ
سلام کسی میدونه episode 16 چه کار کنم؟
:cool: :cool:
پاسخ
(09-12-2015, 02:22 PM)alireza grimes نوشته است: سلام کسی میدونه episode 16 چه کار کنم؟
:cool: :cool:

همونی که skull ها میان؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای بازی sleeping dogs مکس پین 3 18 20,242 07-09-2017, 11:25 AM
آخرین ارسال: mahdi1w2w3w
  راهنمای نصب Max Payne 3 kasra 132 88,958 12-20-2016, 08:21 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش دوم: sirris of the Sunless realms saeed aghababaee 1 1,810 08-30-2016, 08:29 PM
آخرین ارسال: PG.AMiRHoSsEiN
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش اول: Siegward of Catarina saeed aghababaee 0 2,241 08-30-2016, 05:46 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  مشکلات بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain amir1853 10 5,054 03-25-2016, 03:30 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان