امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(05-20-2015, 12:53 AM)Alireza25 نوشته است:
(05-20-2015, 12:46 AM)مجید نصر نوشته است:
(05-20-2015, 12:38 AM)Alireza25 نوشته است: وقتی کرک Reloaded رو میریزم ارور stopped working میده

Application Name: GTA5.exe
  Application Version: 1.0.350.1
  Application Timestamp: 5540c256
  Fault Module Name: GTA5.exe
  Fault Module Version: 1.0.350.1
  Fault Module Timestamp: 5540c256
  Exception Code: c0000005
سلام دوست عزیز
شما اون فایل فیکس ریلودد که در پست اول قرار دادم که شامل آپدیت بازی هم میشد رو دانلود کردید؟
اگه قبلا از کرک 3dm استفاده می کردید فایل های کرک رو پاک کردید؟
کارت گرافیک آپدیت هست؟
بله اول همه فایل های 3dm رو (که شامل launcher.exe ، 3dmgame.ini ، 3dmgame.dll میشه ) پاک کردم بعد کرک ریلودد رو ریختم  بعد فایل gta v retail to steam رو همراه با آپدیت توی پوشه کپی کردم و اجراش کردم تو لودینگ اولش کرش میکنه. 
خب حتما کارت گرافیکت رو آپدیت کن همین که جدید اومده برای بازی ویچر 3
هنگام اجرا آنتی ویروس و اینترنت قطع باشه.
در آخر اون کرک که به صورت جداگانه قرار دادم و حجمش حدود 2 مگ هست رو دانلود کن و کپی کن.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
اقای مجید نصر من دقیقا مشکل اقا علی رضا رو دارم :((
بازی داشت قشنگ اجرا میشد با3dm ها گفتم به زار با ریلود خوب اجراش کنم
اون فایل 600 مگی رو دانلود کردم 
با اپدیت 1.2.3.4.5  بعد همرو کپی کردم تو فایل بازی
بعد وقتی اجرا کردم نوشت ( با لانچری که تو کرک ریلود بود چون با gta v.exe نشد)
شما این بازی رو خریداری کردید من خوشحال شدم :) فکرکردم درست شده :((((
بعد که رفت تو لودینگ عکس اول نه عکس 2 استاپ ورکینگ میده میپره بیرون 

الانم هرچیمیخوام باز با 3dm اجرا کنم نمیشه
جانه هرکی دوست داری کمک کن 600 مگ تو ساعت معمولی دان کردم کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
(05-20-2015, 12:20 PM)gamertop نوشته است: اقای مجید نصر من دقیقا مشکل اقا علی رضا رو دارم :((

جانه هرکی دوست داری کمک کن 600 مگ تو ساعت معمولی دان کردم کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داداش اگه stop working میده به احتمال زیاد یه سوتی بزرگ دادی!!!که منم همین سوتیو دادم.ببین بردار من اون فایل 600 مگی رو که دانلود کردی توش 4 تا فولدر بود.update-gta v retail to steam-crack.rld-installer.شما باید این کارو انجام بدی:محتویات دو پوشه ی crack rld و gta v retail رو در محل نصب بازی کپی کن.دقت محتویاتش یعنی خود فولدر نه بلکه اونایی که توی این دوتا فولدر هست رو باید کپی کنی.ولی فولدر update برعکس این دوتاست یعنی باید خود فولدر update رو تو محل نصب بازی کپی کنی نه محتویاتش رو.شما اول کل بازی رو پاک کن دوباره نصب کن بعد همه ی این کارایی که گفتم رو انجام بده درست میشه.اینم بگم من اینو رو نسخه فول انلاک امتحان کردم نمی دونم رو corepackجواب میده یا نه.یادت نره social club رو هم نصب کنی :D
پاسخ
(05-20-2015, 01:28 PM)bioware نوشته است:
(05-20-2015, 12:20 PM)gamertop نوشته است: اقای مجید نصر من دقیقا مشکل اقا علی رضا رو دارم :((

داداش اگه stop working میده به احتمال زیاد یه سوتی بزرگ دادی!!!که منم همین سوتیو دادم.ببین بردار من اون فایل 600 مگی رو که دانلود کردی توش 4 تا فولدر بود.update-gta v retail to steam-crack.rld-installer.شما باید این کارو انجام بدی:محتویات دو پوشه ی crack rld و gta v retail رو در محل نصب بازی کپی کن.دقت محتویاتش یعنی خود فولدر نه بلکه اونایی که توی این دوتا فولدر هست رو باید کپی کنی.ولی فولدر update برعکس این دوتاست یعنی باید خود فولدر update رو تو محل نصب بازی کپی کنی نه محتویاتش رو.شما اول کل بازی رو پاک کن دوباره نصب کن بعد همه ی این کارایی که گفتم رو انجام بده درست میشه.اینم بگم من اینو رو نسخه فول انلاک امتحان کردم نمی دونم رو corepackجواب میده یا نه.یادت نره social club رو هم نصب کنی :D
خییییییییلی ممنون درست شد! :D 
مشکل من کپی کردن محتویات پوشه آپدیت بوده :dodgy:
پاسخ
(05-20-2015, 12:26 AM)almasgame.com نوشته است:
(05-19-2015, 11:53 PM)hitass نوشته است: اقا من تو یه مرحله گیر کردم
درصد 27.9 اون مرحله که میری ماسک و لباس و یه ماشین اشغالی و یه کامیون میدزدی که به صورت Hs تو نقشه ان تا تراور هم میری!
اونا رو که همه انجام میدم دیگه هیچ معموریتی تو نقشه ندارم به جز علامت سوال!
میشه کمکم کنین باید چیکار کنم؟

اگه اشتباه نکنم باید یک ماشین چهار در یا یه ماشین پرسرعت هم پیدا کنید و توی یک مکان خلوت که مردم رفت و آمد نمیکنن ببریدش بعد زنگ بزنید به یکی از کاراکتر ها
درضمن اگر از نسخه 3dm استفاده میکنید فایل انتقال به ریلودد رو دانلود کنید و انتقالش بدید چون از همون مرحله به بعد stopped working های بازی توی مراحل شروع میشن و کلی بدبختی و راه های مشکل برای رد کردن مراحل باید انجام داد که توی نسخه ریلودد حل شدن

انتقال دادم با کدوم کرکتر ماشین ور دارم و به کی زنگ بزنم؟؟
ممنون میشم دقیق تر بگی
مرسی
پاسخ
یک سوال کند بودن بازی به خاطر کرک ریلوده یا سیستم من? :( :( :(

با خرید cd key اشتراکی حل میشه؟
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
پردازنده گرافیکی:AMD Radeon HD 8570M 2GB
پاسخ
(05-20-2015, 01:55 PM)Alireza25 نوشته است:
(05-20-2015, 01:28 PM)bioware نوشته است:

خییییییییلی ممنون درست شد! :D 
مشکل من کپی کردن محتویات پوشه آپدیت بوده :dodgy:

منظور منم از سوتی کپی کردن محتویات پوشه ی اپدیت بود که اولم خودم این سوتیو دادم!!! :D :D
پاسخ
(05-20-2015, 03:46 PM)mehr@n نوشته است: یک سوال کند بودن بازی به خاطر کرک ریلوده یا سیستم من? :( :( :(

سلام دوست عزیز
مشکل افت فریم و لگ در حین رانندگی کاری به سیستم و کرک نداره و به خاطر خود بازی هست و باید منتظر آپدیت برای بازی باشیم تا این مشکلات رو حل کنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(05-20-2015, 11:29 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-20-2015, 03:46 PM)mehr@n نوشته است: یک سوال کند بودن بازی به خاطر کرک ریلوده یا سیستم من? :( :( :(

سلام دوست عزیز
مشکل افت فریم و لگ در حین رانندگی کاری به سیستم و کرک نداره و به خاطر خود بازی هست و باید منتظر آپدیت برای بازی باشیم تا این مشکلات رو حل کنه.

من تو فورم راکستار خوندم خیلی ها این مشکل رو داشتند و منتظر یه آپدیت از طرف راکستار بودند
ولی هنوز هیچی نشده
اگه یاتون باشه IV هم همین مشکل رو دقیقا داشت 
نمیدونم چرا واقعا ؟
پاسخ
چطوری می تونم حیوانات حالت دایرکتور را باز کنم؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,603 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,979 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,745 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,940 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,047 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان