امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
دوستان کودوم سری از ایکس باکس هدست داره؟!
اسلیمِ 250 گیگ تو جعبه ش هد ست داره؟!
یا باید خرید؟!
قیمتش چنده؟

پاسخ
Elite forza 3 edition كه داشت كلا باندل ها دارن
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(09-28-2012, 07:20 PM)'GamerStation' نوشته است:
(09-28-2012, 07:18 PM)'ross' نوشته است: سلام خسته نباشید
1.من تقریبا 3 ماهه xbox slim خریدم
بعضی وقتا که سنسور شو میزنم روشن که میشه سریع میاره منو رو
بعضی وقتا هم باید 180 ثانیه صبر کنم
2.بعضی از بازی هایی که اجرا میکنم یک دفعه وسطش ری استارت میشه
یا وسطش گیم ارور میده:s38:
بعضی ها هم باید این قدر داشبورد xbox رو بیرون داخل ببری تا بعد 4تا8 بار کارکنه:s41:
3.بازی که میخام نصب کنم یا وسطش میگه یا همون اولش .این پیغام میده .دیسک کثیفه با دستمال نرم تمیزش کنین:s41:
راهنمایی کنین ممنون:s25:

لنز دستگاه شما ضعيف شده بايد عوضش كنيد
نه دوست عزیز باید یه آپدیت جدید واسه دستگاهت بریزی چون آپدیت توناقص بوده البته اگه DVD ROMتLTUهست اون جریانش فرق می کنه یعنی درایوتودستکاری کردنداگه سوالی داشتین اسم منوتوفیس بوکFace Bookسرچ کن وتواونجاسوالتو بپرس

(10-14-2013, 09:45 PM)'COD_Ghost' نوشته است: دوستان کودوم سری از ایکس باکس هدست داره؟!
اسلیمِ 250 گیگ تو جعبه ش هد ست داره؟!
یا باید خرید؟!
قیمتش چنده؟

نه تواسلیم250GBجدیدهدست نیست مگراینکه مدلی2011

(10-12-2013, 12:16 AM)'erfan78' نوشته است: ببخشید برای من وقتی DVD بازی هایی مثل Call Of Duty MW3 یا MW2 یا بعضی از بازی های دیگه رو توش می گذارم می نویسه The Disck Is Unsuported
چی کار کنم؟
اولا به من بگوLT+3هست دستگاهت؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
من قرار بود اول یه پی اس 3 بگیرم ولی نمیدونم براچی نظرم عوض شد حالا میخوام ایکس باکس بگیرم!!!!
یه چیزایی راجبه ش میدونم ولی دقیق و جامع نیس در حده مبتدیِ!
میخواستم یکی یه توضیحه کلی به من بده راجبه همه چیش!
مثلا دستگاه رو جی تگ بکنی دیگه احتیاجی به LT3 نیست؟!
اصن ال تی 3 ینی چی؟!
جی تگ به چه دردی میخوره؟!
بعد اگه دستگاه رو جی تگ بکنی دیگه احتیاجی به بازی های برنر مکس نیس؟!
(چون دیدم میگن میشه بازی رو راحت رو هارد نصب میکنی و بدون دیسک بازی میکنی)
 Free و PAL و NTSC J یعنی چی؟! برای چه کاری هستن؟!
بعد چیزایِ مثه داشبورد رو خودمم میتونم آپ دیت کنم؟!
و اینکه میگن برای اجرای جی تی اِی باید دی وی دی 1 رو نصب کنی بعد باید یه دیسک که اهنگ روش هست رو بذاری و دی وی دی 2 رو نصب کنی برای چیه؟!
مگه نمیشه راحت نصبش کرد؟!
ایکس باکس رو عمودی بذارم خوبه یا افقی؟!
هر موقه میخوام ایکس باکس رو خاموش کنم باید دی وی دی رو حتما در بیارم؟!
الان قیمتِ یه ایکس باکسِ اسلیم 250 گیگ جی تگ شده بدون کینکت چن هست؟!
وقتی هارد داشته باشم(هارد خوده ایکس باکس) و خوده بازی رو بخرم دیگه که احتیاجی به هارد اکسترنال و فلش که نمیشه؟!
بعد مگه بازی ها رو نباید نصب کرد چجوری میشه بدون نصب با دی وی دی بازی کرد؟!مگه دی وی دی ها فقط برایِ نصب کردن خوده بازی نیستن؟!
شرمنده که انقد شلوغ و دَر هم سوال پرسیدم![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
خیلی ممنون میشم اگه یکی جوابِ منو بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بی زحمت اگه چیزه دیگه ای هم باید بدونم رو بهم بگید که اطلاع داشته باشم خیلی ممنونتون میشم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط اگه میشه یکی جوابِ کامل به من بده و نگه کی حالشو داره جوابِ اینا رو بده!ماشالا همتون استادید و جوابِ این سوالا 1 دیقه هم وقتتونو نمیگیره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(10-16-2013, 05:26 AM)'COD_Ghost' نوشته است: من قرار بود اول یه پی اس 3 بگیرم ولی نمیدونم براچی نظرم عوض شد حالا میخوام ایکس باکس بگیرم!!!!
یه چیزایی راجبه ش میدونم ولی دقیق و جامع نیس در حده مبتدیِ!
میخواستم یکی یه توضیحه کلی به من بده راجبه همه چیش!
مثلا دستگاه رو جی تگ بکنی دیگه احتیاجی به LT3 نیست؟!
اصن ال تی 3 ینی چی؟!
جی تگ به چه دردی میخوره؟!
بعد اگه دستگاه رو جی تگ بکنی دیگه احتیاجی به بازی های برنر مکس نیس؟!
(چون دیدم میگن میشه بازی رو راحت رو هارد نصب میکنی و بدون دیسک بازی میکنی)
 Free و PAL و NTSC J یعنی چی؟! برای چه کاری هستن؟!
بعد چیزایِ مثه داشبورد رو خودمم میتونم آپ دیت کنم؟!
و اینکه میگن برای اجرای جی تی اِی باید دی وی دی 1 رو نصب کنی بعد باید یه دیسک که اهنگ روش هست رو بذاری و دی وی دی 2 رو نصب کنی برای چیه؟!
مگه نمیشه راحت نصبش کرد؟!
ایکس باکس رو عمودی بذارم خوبه یا افقی؟!
هر موقه میخوام ایکس باکس رو خاموش کنم باید دی وی دی رو حتما در بیارم؟!
الان قیمتِ یه ایکس باکسِ اسلیم 250 گیگ جی تگ شده بدون کینکت چن هست؟!
وقتی هارد داشته باشم(هارد خوده ایکس باکس) و خوده بازی رو بخرم دیگه که احتیاجی به هارد اکسترنال و فلش که نمیشه؟!
بعد مگه بازی ها رو نباید نصب کرد چجوری میشه بدون نصب با دی وی دی بازی کرد؟!مگه دی وی دی ها فقط برایِ نصب کردن خوده بازی نیستن؟!
شرمنده که انقد شلوغ و دَر هم سوال پرسیدم![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
خیلی ممنون میشم اگه یکی جوابِ منو بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بی زحمت اگه چیزه دیگه ای هم باید بدونم رو بهم بگید که اطلاع داشته باشم خیلی ممنونتون میشم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط اگه میشه یکی جوابِ کامل به من بده و نگه کی حالشو داره جوابِ اینا رو بده!ماشالا همتون استادید و جوابِ این سوالا 1 دیقه هم وقتتونو نمیگیره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب ایکس باکس سه مدل داره: Elite-Arcade-Slim که الایت هارد 120 گیگ داره و آرکید هم چنین هاردی رو نداره. اسلیم هم در دو مدل 4 گیگ و 250 گیگ وارد بازار شده. اگر می خواید از مدل الایت استفاده کنید حتما دقت کنید که بردش فالکون نباشه چون بعضی از الایت ها که قبل از سال 2009 و عرضه آرکید اومدن دارای برد فالکون بودن و بعضی هاشون هم مشکلی نداشتن. برد کنسول باید جاسپر بشه که اگه از مدل های اسلیم و آرکید استفاده می کنید مشکلی ندارید البته الایت هم در صورتی که بردش فالکون نباشه هیچ مشکلی نداره. به طور کلی من به شما اسلیم 4 گیگ و آرکید رو پیشنهاد نمیکنم چون اخیرا اکثر بازی ها بر روی ایکس باکس به نصب دیتا نیاز دارن که با داشتن آرکید و اسلیم 4 گیگ به دردسر خرید فلش و اینا بر میخورید چون این دو کنسول هارد داخلی ندارن.
کینکت رو هم برای این نسل پیشنهاد نمیکنم مگر این که افراد کم سن و سال توی خانواده باشن ولی در کل من پیشنهادش نمیکنم چون ابدا ساپورت خوبی نداره. بهترین بازی هاش Kinect Sport و Harry Potter و تا حدودی Fable The Journey هستند که هیچ کدومشون هم متا اسکور بالایی ندارن. البته Just Dance بازی خوبی هست ولی خب رقص هست.
اگه اطلاعات دیگه ای میخوای من امروز رو نیستم ولی فردا میام جواب میدم.
در صورتی که جیتگ کنی بازیا بدون نیاز به دیسک از روی هارد اجرا میشن، نیاز به بازی های برنر مکس کمتر میشه، میشه DLC ها و لباس و اینا واسه آواتار خودتون رو آفلاین بریزید ولی بدی جیتگ اینه که کنسول در صورت وصل شدن به ایکس باکس لایو کلا بن میشه. اگه آنلاین باز نیستید جیتگ کردن بد نیست.
LT3 آخرین فریمور و هک کنسول ایکس باکس 360 هست که با اون دیگه مایکروسافت نتونست قفل امنیتی برای ایکس باکس بده. بازی های جدید همگی به LT3 نیاز دارن. یکی از مزایای جیتگ اینه که بازی های غیر lt3 رو هم اجرا میکنه مثلا Gears Of War 2. البته الان دیگه میشه بازی ها رو به LT3 تبدیل کرد و یا نسخه Free بازی رو تهیه کرد.
جیتگ خودش یک هکه و خب نیازی به LT3 وجود نداره.
جواب این ها رو عرض کردم.
اونا ریجن کنسول و بازی هاش هستند. 
داشبورد خودش از طریق ایکس باکس لایو آپدیت میشه ولی بعضا بعضی از بازی ها خودشون به آپدیت داشبورد نیاز دارن که همون جا یه پیغام می آد و شما با نصب کردن داشبورد جدید مشکلی ندارین.
نه. همون طور که گفتم دیسک یک GTA V دیتا بازی هست. اگر اسلیم 4 گیگ یا آرکید که من اصلا اون ها رو پیشنهاد نمیکنم بگیرید، باید روی یه فلش 16 گیگ دیسک یک این بازی نصب بشه. اون روش موزیک برای نسخه ترانکات یا 97 درصدی بازی هست که در صورتی که برنر مکس بگیرید مشکلی نیست در این مورد. یک فلش میگیرید(16) در بخش Setting و در Storage فلش رو از حالت Customize به Configure تغییر می دید. بعد دیسک یک GTA V رو گذاشته صبر میکنید بازی نصب بشه، سپس دیسک دو رو گذاشته و بازی میکنید. دیسک دو طبق صحبت های راک استار نصب نشه خیلی خیلی بهتره.
والا شکل صحیحش تو عکس هاش عمودیه ولی صدای دستگاه در این حالت عذاب آورده و من که خودم افقی گذاشتم و خیلی ها هم این کار رو کردند. من افقی رو ترجیح میدم تا حداقل از شر صدای کنسول در امان بمونم.
خب نه نیازی نیست ولی بهتره در بیارین. حالا اگه کنسول دسته دوم باشه بهتره دی وی دی رو در نیارین. چون ممکنه درایوش مشکل داشته باشه.
والا قیمت رو دقیق نمیدونم.
نه نیازی نیست.
بدون نصب هم میشه بازی کرد، نصب کردن فقط برای اینه که به لنز کنسول فشار نیاد.ولی به طور کل اگه کنسول هارد دار میخرید بازی ها رو نصب کنید. بعضی از بازی ها نظیر gta به نصب اجباری نیازمند هستند و بعضی از بازی ها مثل Battlefield 3و Medal Of Honor Warfighter و جدیدا BF4 که میخواد بیاد نیاز به نصب یک پک دارند که با وجود اون تکسچرها به خوبی نصب می شوند که متاسفانه مدل های آرکید و اسلیم 4 گیگ هیچ جوره نمیشه این پک رو روشون نصب کرد مگه این که یک هارد مخصوص ایکس باکس واسشون خریداری بشه. این پک ها فقط بر روی هارد HDD شده کنسول نصب میشن.
به طور کل پیشنهاد من Slim 250 گیگ و یا Elite 120 با برد جاسپر هست. که البته بهتره ریسک نکنید و همون اسلیم رو بگیرید. در مورد جیتگ شدن هم به میل خودتون هست و من پیشنهادی ندارم.
بهتره که یک شارژر برای دسته کنسول بگیری، اطراف کنسول خالی باشه تا هوا کاملا بهش برسه، اگه به ایکس باکس لایو میری بازی هات حتما برنر مکس باشن. خب چیز خاص دیگه ای به ذهنم نرسید. موفق باشی.

[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
آقا دمت گرم خیلی ممنون لطف کردی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
فقط اگه مشکلی داشتم بازم مزاحمتون میشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازم مرسی آقایی کردی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
دوستان من تو یه سایتی دیدم زده بود اسلیم 250 گیگ جی تگ شده بدون کینکت نو 950 هزار تومن!
به نظرتون این قیمت درسته؟!
یا اسلیم 250 گیگ که جی تگ هم شده باشه گرونتره؟!
اصن برا جی تگ کردنه کنسول چقدر میگیرن اگه بخوان دیگه خیلی گرون یا خیلی مناسب بگیرن؟!

+

این سایت برای خرید بازی به نظرتون خوبه؟!

همه بازیاش 4 تا 20 هزار تومنه

pxshop.ir
پاسخ
(10-17-2013, 04:49 AM)'COD_Ghost' نوشته است: دوستان من تو یه سایتی دیدم زده بود اسلیم 250 گیگ جی تگ شده بدون کینکت نو 950 هزار تومن!
به نظرتون این قیمت درسته؟!
یا اسلیم 250 گیگ که جی تگ هم شده باشه گرونتره؟!
اصن برا جی تگ کردنه کنسول چقدر میگیرن اگه بخوان دیگه خیلی گرون یا خیلی مناسب بگیرن؟!

+

این سایت برای خرید بازی به نظرتون خوبه؟!

همه بازیاش 4 تا 20 هزار تومنه

pxshop.ir

تو فازه قیمت نیستم ولی به نظر الکی میاد
من 2-3 سال پیش خریدم با کینکت شد 700 تومن حالا هم که میگن رفته بالا پس باید خیلی خیلی بالاتر از 700 باشه یه جا قیمت دیدم 1 میلیون و 450 تومن با کینکت بود حالا اگه کینکتو کم کنیم احتمالا بالای 1 میلیونه

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
نقل‌قول: من یه بار xbox 360 رو آپدیت کردم و lt+2 پرید.من دوباره فریمور جدید lt+3 نصبب کردم.حالا می خوام به xbox live متصل بشم میگه باید آپدیت کنم.حالا چی کار کنم؟لطفا سریع تر پاسخ بدید.با تشکر

کمک[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

کممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککککککک.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(10-18-2013, 06:43 PM)'behrooz0089' نوشته است:
نقل‌قول: من یه بار xbox 360 رو آپدیت کردم و lt+2 پرید.من دوباره فریمور جدید lt+3 نصبب کردم.حالا می خوام به xbox live متصل بشم میگه باید آپدیت کنم.حالا چی کار کنم؟لطفا سریع تر پاسخ بدید.با تشکر

کمک[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

کممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککککککک.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

اگه lt3 هستی اپدیت کن
100% بهت تضمین میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد
فقط داشبورد xbox اپدیت میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 69,679 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,128 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,561 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,433 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,338 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان