امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
این عکسو ببینید به نظرتون چیه مشکلش ؟
[تصویر:  qfy3_photo_2016-07-26_02-21-32_thumb.jpg]

اقا خدایی یه نفر تو این انجمن نیست یه جواب بده ؟مرسی واقعا یه هفتس دارم هی میزارم بگین ممنون میشم S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41)

کمممکککککککککککک
پاسخ
سلام
آقا این PS3 Super Slimیا اسلیم کپی خور میشن؟اگه میشن و کسی میفروشه بیاد تو یادداشتا
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
سلام خسته نباشین اقا میخوام ی پی اس 3 بگیرم دست دو fat بگیرم یا slime دوتاشم ی قیمته ولی اون fatهاردش500 گیگ و نرم افزارش 4:80 لطفا راهنمایی کنین

فرستاده شده از SM-J200Hِ من با Tapatalk
پاسخ
سلام به دوستان 

من بازی های جدید رو وقتی که می ریزم و اجرا میکنم  دچار این ارور میشم برای حلش باید چیکار کنم 

ارور0x80022D86

http://uupload.ir/files/4l5t_photo_2017-...-45-36.jpg
پاسخ
سلام ببخشید من یه سوال در رابطه با سیو های ps3 داشتم میخواستم بدونم میشه سیوهای نسخه قدیمیه بازی skyrim برای نسخه ابدیت شده یعنی skyrim legendary edition استفاده کرد دو ساله این بازیو بازی میکنم میخواستم dlc هم بازی کنم تموم شه ولی تو نت پیدا نکردم ولی این نسخه کامل همه dlc هارو داره حجم این نسخه جدید 12 گیگ میخواستم ببینم ارزش داره دانلود شه یا باید دوباره بازی کنم  واقعا یه دنیا ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ
سلام
کنسول من مدل فت با سخت افزار کبری هستش

کنسول رو روشن که میکنم ، مشکلی نیست و صفحه اصلی میاد و لیست بازیها رو هم میاره (سی دی داخل کنسول و بازیهای روی هارد )
اما هر بازی رو که انتخاب میکنم ، بعد از چند ثانیه صفحه تلویزیون سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاره و تا ریست نکنم (نگه داشتن کلید پاور) همینطور میمونه

بعد از ریست هم پیام خاموش کردن غیر استاندارد میده و زمان میخواد که سیستم رو چک کنه و فایلهای خراب رو اصلاح کنه ... بعد از اصلاح کردن دوباره صفحه اصلی میاد و دوباره همون داستان 

تا دو سه روز پیش کاملا سالم بود و هیچ مشکلی نداشت ... لطفا راهنمایی کنید که چه کنم؟
پاسخ
(09-01-2017, 03:17 PM)hsalarpour نوشته است: سلام

کنسول رو روشن که میکنم ، مشکلی نیست و صفحه اصلی میاد و لیست بازیها رو هم میاره (سی دی داخل کنسول و بازیهای روی هارد )
اما هر بازی رو که انتخاب میکنم ، بعد از چند ثانیه صفحه تلویزیون سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاره و تا ریست نکنم (نگه داشتن کلید پاور) همینطور میمونه

بعد از ریست هم پیام خاموش کردن غیر استاندارد میده و زمان میخواد که سیستم رو چک کنه و فایلهای خراب رو اصلاح کنه ... بعد از اصلاح کردن دوباره صفحه اصلی میاد و دوباره همون داستان 

تا دو سه روز پیش کاملا سالم بود و هیچ مشکلی نداشت ... لطفا راهنمایی کنید که چه کنم؟
باید به یک سرویس کار نشونش بدید خودتون نمیتونید درستش کنید
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
سلام ببخشید امکان انتقال بازی از ps3 به کامپیوتر شخصی و رایت بازی های ps3 روی DVD با نرم افزار های  رایت وجود داره؟
اگه میشه چطور؟
پاسخ
(09-04-2017, 10:56 AM)yazdandoost نوشته است:
(09-01-2017, 03:17 PM)hsalarpour نوشته است: سلام

باید به یک سرویس کار نشونش بدید خودتون نمیتونید درستش کنید

اگه Rebug Toolbox رو نصب دارین قابلیت Cobra Toogle رو فعال کنید
پاسخ
سلام میخواستم بدونم نحوه اجرای زیرنویس فارسی روی ps3 به چه صورت هست؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 494,224 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,473 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,684 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,331 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 1,998 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان