امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4
سلام. اقا من یک تلویزیونfull hd  میخوام بخرم برای ps4 که hdr داشته باشه ترجیحا 3d هم ساپورت کنه. ولی تحقیق کردم دیدم در همه تلویزیون ها وقتی حالت گیم مود رو فعال میکنی input lag به شدت افزایش پیدا میکنه مثلا تا 90 یا 120 میلی ثانیه میرسه ک افتضاحه ... 

در کل میخواستم نظر شما رو بدونم در این باره و یه پیشنهاد برای من. ممنون
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(03-04-2017, 06:30 PM)omid orton نوشته است: سلام. اقا من یک تلویزیونfull hd  میخوام بخرم برای ps4 که hdr داشته باشه ترجیحا 3d هم ساپورت کنه. ولی تحقیق کردم دیدم در همه تلویزیون ها وقتی حالت گیم مود رو فعال میکنی input lag به شدت افزایش پیدا میکنه مثلا تا 90 یا 120 میلی ثانیه میرسه ک افتضاحه ... 

در کل میخواستم نظر شما رو بدونم در این باره و یه پیشنهاد برای من. ممنون

SONY W800D

توجه کن مدل D باشه 
تا الان بیشتر مدلهای B و C تو بازار ونمایندگی های سونی موجود هستن که مدل B اصلا hdr نداره (ولی سرعت پاسخگوییش تو گیم جزو یکی بهترین موارد تو بازاره) مدل C هم hdr داره ولی نه در اون حدی که فکر میکنی سرعت پاسخگوییش هم یخورده ضعیفه 
در کل همون بالایی رو بخر چون تو مدل های رده متوسط ز نظر hdr بهترین انتخاب هستش مخصوصا واسه برای بازیهایی که محتوای hdr دارن ( از نظر سایت c-net و rting)
تازشم وقتی حالت گیم مود رو فعال میکنی باید سرعت پاسخگویی به پایینتر حد ممکنش برسه چون واسه همینکار تنظیمات رو براش تعین کردن (اگه احساس کردی دیر جواب میده نور پس زمینه رو کم کن) 
حواست باشه مدل های پایین رده الجی و سامسونگ رو نخری واسه تبلیغات میزنه hdr داره ولی دروغه (تلوزیون خودش بصورت خودکار با تشخیص تصویر و محیط های روشن و تاریک میاد کنتراست رو دستکاری میکنه یه چی مثل حالت خودکار) 
اگه واقعا بخوای معنی hdr رو بفهمی که باید سراغ مدل جدید ks8000 سامسونگ بری که نور علا نوره ولی خیلی گرونه (مدلهای اولد الجی که قیمتشون فضاییه  S0 (2)  )
پاسخ
سلام یه سوال داشتم من DLC بازی RE7 رو گرفتم میخوام بدوم DLC ها فقط روی بازی های دیجیتالی اجرا میشن؟
پاسخ
(06-17-2017, 01:39 PM)payam1992 نوشته است: سلام یه سوال داشتم من DLC بازی RE7 رو گرفتم میخوام بدوم DLC ها فقط روی بازی های دیجیتالی اجرا میشن؟

روی فیزیکی هم اجرا میشن ولی ریجن هاشون باید یکی باشه
یه تعداد محدودی از دی ال سی ها هم بصورت stand alone هستن که نیازی به بازی اصلی ندارن ولی معمولا تعدادشون کمه
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
سلام
لینک دانلود رایگان بازی Romance Of The Three Kingdoms xii (12) برای ps3 رو می خوام هیچ جا پیدا نکردم. Confused
پاسخ
سلام دوستان
کانال تلگرامی سراغ دارید که راجب استراتژی و راه و روش بازی ها و راهنمایی بازی ها (بخصوص ps4 )  بشه بحث و گفتگو کرد؟؟؟
پاسخ
(09-05-2018, 11:16 AM)omid BN نوشته است: آقا جی تی آنلاین رو میشه رو PS3 هم اجرا کرد؟ یا فقط مخصوص PS4 هستش؟ دستگاه اسپرسو ساز

فازتون چیه ؟ "دستگاه اسپرسو ساز" ؟؟؟؟؟؟
بسه دیگه انجمنو نابود کردین
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
سلام.دوستان من بازی red dead2 تا ۴۳ درصد رفتم و مطابق معمول سیو اتوماتیک شد و فرداش ک وارد بازی شدم رو لودینگ اول بازی ک عکس نشون میده بازی قفل میکنه و وارد بازی نمیشه.یه یوزر دیگه درست کردم ک وارد بازی میشه ولی متاسفانه از اول بازی باید شروع کنم.من تاحالا همچین مشکلیو تو هبچ بازی نداشتم رو ps4.خواستم ببینم مشکل از بازیه یا کنسول؟؟؟ لطف کنین راهنماییم کنید با سپاس
پاسخ
(11-18-2018, 09:53 PM)Amir...666 نوشته است: سلام.دوستان من بازی red dead2 تا ۴۳ درصد رفتم و مطابق معمول سیو اتوماتیک شد و فرداش ک وارد بازی شدم رو لودینگ اول بازی ک عکس نشون میده بازی قفل میکنه و وارد بازی نمیشه.یه یوزر دیگه درست کردم ک وارد بازی میشه ولی متاسفانه از اول بازی باید شروع کنم.من تاحالا همچین مشکلیو تو هبچ بازی نداشتم رو ps4.خواستم ببینم مشکل از بازیه یا کنسول؟؟؟ لطف کنین راهنماییم کنید با سپاس

سلام
خیلی مشکل نادریه  S0 (44) همچین چیزی تاحالا نشنیدم... مگه میشه ps4 فریز بشه ؟  Blink
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
سلام دوستان اکانت پروفایل psn من ریجن اروپا ساختم و دیگه نمیشه تغییرش داد و اکانت بازی که خریدم مال آمریکاس واسه همین نمیتونم از استور توی بازی خرید کنم اگه از استور پلی استیشن خرید کنم آیا خرید من به بازی اضافه میشه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 494,302 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 135,416 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات راجع به طرح شیرینگ Amazing spidey 1 1,376 06-16-2015, 05:01 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  گیم پلی بازی watch dogs با بازی خودم ps4 esi79 0 1,607 06-29-2014, 02:00 PM
آخرین ارسال: esi79

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان