امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود)
یعنی واقعا هیشکی نیست یه جواب بده؟
 یادش بخیرچند سال پیش خیلی خوب بود هر سوالی بود جواب میدادن نمیدونم اینجا چرا کاربراش اینجوری شدن؟
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
با سلام
من یه مشکلی داشتم 
من میخواستم تو psn  ثبت نام کنم 
اما وقتی میخوام اکانتمو بسازم این ارورو میده (CE-39935-9)
اینترنت هم درسته مشکلی نداره
ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
با سلام خدمت شما انجمن بازان,عضوان,مهمانان,دلاوران ....
مشکلی دارم در زمینه انلاین بازی کردن [تصویر:  wall.gif] هروقت میخوام انلاین بازی کنم مشکل دارم(بجز سرورایه یوبیسافت که راحت میاد)به طور مثال
GTA online:timed out loading player data
Battleislands:commanders:timed out loading replay data
و NAT type ام نیز سه هست
به مخابرات زنگ زدم
اول گفتم مشکل در انلاین دارم
جوابشون: خاموش کنید ده دقیقه دیگه روشن کنید
گفتم باشه
خاموش کردم ده دقیقه بعد روشن کردم باز همون اشو همون کاسه
دوباره زنگ زدم:گفت ما نمیتونیم حل کنم
بعد یه مدت دوباره زنگ زدم گفتم این NAT سه هست مشکل شاید از اونه 
جوابشون:NAT چیه؟؟!!!!!!!! [تصویر:  troll%20(6)126.png] [تصویر:  troll%20(6)126.png] [تصویر:  troll%20(6)126.png] 
من باید بپرسم NAT چیه:|
حالا کسی میتونه کمکم کنه این مشکلو حل کنم؟سرعتم از خیلیا که هر روز تو انلاینن بهتره
همه روشایه مسخره میدن مثله
بیا بیرون برو تو اکت درس میشه :|(اینکارو کردم حتی رو یه اک دیگه هم رفتم)
لطفا یک راه به من بگید
پاسخ
(08-02-2017, 02:08 AM)roham123 نوشته است: با سلام خدمت شما انجمن بازان,عضوان,مهمانان,دلاوران ....
مشکلی دارم در زمینه انلاین بازی کردن [تصویر:  wall.gif] هروقت میخوام انلاین بازی کنم مشکل دارم(بجز سرورایه یوبیسافت که راحت میاد)به طور مثال
GTA online:timed out loading player data
Battleislands:commanders:timed out loading replay data
و NAT type ام نیز سه هست
به مخابرات زنگ زدم
اول گفتم مشکل در انلاین دارم
جوابشون: خاموش کنید ده دقیقه دیگه روشن کنید
گفتم باشه
خاموش کردم ده دقیقه بعد روشن کردم باز همون اشو همون کاسه
دوباره زنگ زدم:گفت ما نمیتونیم حل کنم
بعد یه مدت دوباره زنگ زدم گفتم این NAT سه هست مشکل شاید از اونه 
جوابشون:NAT چیه؟؟!!!!!!!! [تصویر:  troll%20(6)126.png] [تصویر:  troll%20(6)126.png] [تصویر:  troll%20(6)126.png] 
من باید بپرسم NAT چیه:|
حالا کسی میتونه کمکم کنه این مشکلو حل کنم؟سرعتم از خیلیا که هر روز تو انلاینن بهتره
همه روشایه مسخره میدن مثله
بیا بیرون برو تو اکت درس میشه :|(اینکارو کردم حتی رو یه اک دیگه هم رفتم)
لطفا یک راه به من بگید

nat type 3 روی کنسول مشکلات زیادی بوجود میاره و خیلی از امکانات رو براتون غیرقابل استفاده میکنه بهتره یه نت ثابت برای آنلاین بازی کردن تهیه کنید
مخابرات خیلی از شهر ها هم امکان دسترسی به بخش مولتی gta v رو نمیدن (حتی با فیلترشکن) ممکنه مشکلتون بخاطر اون باشه
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
سلام
وقتی به psn میخوام وصل شم این ارور رو میده
ce-34481-0
با ps4 اینترنت دارم و همه سایتا رو میاره . اما به ps store و psn وصل نمیشه . اینم بگم که تا دیروز به راحتی آنلاین بازی می کردم ولی الان با هیچ یک از اکانتام وصل نمیشه
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
پاسخ
(10-29-2017, 03:44 PM)onpars نوشته است: سلام
ce-34481-0
با ps4 اینترنت دارم و همه سایتا رو میاره . اما به ps store و psn وصل نمیشه . اینم بگم که تا دیروز به راحتی آنلاین بازی می کردم ولی الان با هیچ یک از اکانتام وصل نمیشه

سلام برو تو ایمیل اکانت psn تون ببینید اونجا پیامی نداده خدای نکرده بن نشدی
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
(10-29-2017, 04:33 PM)yazdandoost نوشته است:
(10-29-2017, 03:44 PM)onpars نوشته است: سلام
ce-34481-0

سلام برو تو ایمیل اکانت psn تون ببینید اونجا پیامی نداده خدای نکرده بن نشدی

چندتا اکانت دارم که به ایمیل یکیشون دسترسی دارم چک کرده بودم سونی هیچ پیامی نداده بود. اون یکی اکانتام رو با ایمیل موقت ساختم بهشون دسترسی ندارم.
یه سوال : یعنی حتی کسایی که به psn نمی تونن وصل شن روی ps store تو منوی اصلی دستگاه کلیک می کنند استور بالا میاد؟ (برای من تو منوی اصلی بالا نمیاد --- ولی توی settings یه قسمت هست برای تست ps store اونو میاره)
پاسخ
سلام دوستان عزیز خسته نباشی  سوال داشتم
۱- اگه بازی رو از psn بگیرم ولی با استفاده از گوشی یعنی کنسول نباشه با گوشی اکانت باز کردم به کنسول دسترسی ندارم سوالم اینه که این بازی رو که گرفتم بعدا میتونم نصب کنم به کنسول؟ مثلا الان بگیرم ۲ ماه بعد نصب کنم؟
۲- یه سوال دیگه این که اگه با یه دستگاه اکتیو شدم دستگاه خراب شد یا فروخته شد تو دستگاه جدید دیگه میشه بازی کرد حتی اونم خراب شه تو دستگاه دیگه هم میشه بازی کرد مهم اینه که بیش از ۲ نفر از اون اکانت استفاده نکنن درسته؟

۳- ریجن بازی رو تو کجا مینویسه تو سایت psn? من اکانتی که باز کردم united state هست ینی ریجن ۱ اونطور که فهمیدم میگن باید بازی هم ریجن ۱ باید باشه تا با دیتا ریجن ۱ بخونه ایا به صورت خودکار چون اکانت ریجن ۱ هست بازی هم ریجن ۱ میشه دیگه؟
پاسخ
ماشالاه چه انجمنی یکی نیس جواب بده Wall
پاسخ
عجب ادمایی هستینا
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در انلاین بتلفیلد 4 تر خدا کمک کنید DeltaX 2 2,287 07-24-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  با خرج ۱۰۰ دلار، ۱۵ دلار اعتبار پی‌اس‌ان دریافت کنید Destiny 0 1,844 06-15-2016, 11:32 PM
آخرین ارسال: Destiny
  مشکل در بخش آنلاین gta5 در ps4 تو رو خدا کمک کنید kouroshz0 1 2,602 07-19-2015, 07:35 AM
آخرین ارسال: Station
  سوالات در مورد PSN Arshia.MR 2 1,406 07-03-2015, 01:32 AM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  کارتهای PSN و Xbox LIVE را رایگان دریافت کنید! eprima 24 14,624 10-28-2014, 05:46 PM
آخرین ارسال: Rocksteady

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان