امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015
با سلام خدمت تیم مدیریت انجمن گیمفا.
خب همون طور که تو متن هم اشاره شد قرار نیست کسی از کسی تعریف کنه!
 پس من یه چند تا سوال دارم که کاملا به این پست مربوط هستند.
1.دلیل بیشتر بودن اعتبار گروه کاربر حرفه‌ای از تحریریه و خبرنگار (قبل از اینکه اعتبارش رو بگیرید) چیه؟
2-دلیل تغییر تگ سرپرستان سابق گیمفا از "همکار بازنشسته" به "کاربر ماندگار" چی بود؟
https://forum.gamefa.com/User-Yesman4Ever
https://forum.gamefa.com/User-Erfan-Wh
[font=tahoma]3-منظورتون از این یادداشت که تگ همکار بازنشسته نابود شده با چه افرادی هست؟[/font]
[font=tahoma][تصویر:  vvsi1q7tix83l368iqoj.png][/font]
[font=tahoma]4-آیا دلیل قانع کننده‌ای دارین که چرا خبرنگاران نمی‌تونند اعتبار بدن؟ به‌ نظرتون این یک بی احترامی به خبرنگارا نیست؟ مطمئنا تگ "خبرنگار" بسیار با ارزشمندتر از تگ "مدیر کل انجمن" هستش. وقتی کسی نباشه که بخواد تو صفحه اصلی خبر بزاره، دیگه کی میاد تو انجمن گیمفا که شما بخوای مدیریتش کنی؟  S0 (24)[/font]
[font=tahoma]5-یکی از خبرنگارا اومدن دلیل اینکه نمی تونن به کسی اعتبار بدن رو جویا بشن که متاسفانه دلیل چندان قانع کننده ای هم ارائه ندادین. ولی ایشون یک یادداشت گذاشت که انصافا خیلی قشنگ توش حرف زد و شما هم هیچ وقت بهشون جوابی ندادین! الان ازتون می خوام که یک دلیل قانع کننده ای ارائه بدین![/font]
[font=tahoma][تصویر:  ko9_2016-01-01_210038.png][/font]
[font=tahoma]6-منظورتون در عکس زیر چیه؟[/font]
[font=tahoma][تصویر:  grch_2015-12-28_142746.png][/font]
[font=tahoma]7- چرا مدیر کل انجمن گیمفا می‌ تونه "پیام های خصوصی" کاربران رو چک کنه؟! دیگه فردا پس فردا باید شاهد باشیم که ایمیلی که تو انجمن ثبت شده، توسط مدیر کل انجمن نظارت بشه![/font]
(12-31-2015, 10:22 PM)Tyrion نوشته است: درود
 واقعاً امسال فروم خیلی عملکرد خوبی داشت که باید مدیون تیم مدیریت خیلی خوبش بود. 
همچنین تیم مدیریت هم خیلی بچه های باحال و گوگولی‌ای هستن. خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که یه مدت کوتاه حدود 2 ماه بین این تیم دوست‌داشتنی بودم و با این دوستان عزیز آشناتر شدم... در کنارشون یه تابستون با صفا و پر از شادی (حالا یکم با اغراق) رو سپری کردم.
منم این وسط یه کاری کردم که حالا خیلی به چشم نیومد و متأسفانه همون ابتدای کار شکست خورد... استوری تردها که میخاستم راهشون بندازم تو فروم به دلیل استقبال خیلی کم و شاید نا آشنا بودن دوستان پروژه‌ی ناموفقی شد  S0 (23) یه سری کار کوچولو موچولو دیگه هم کردم که بماند  S0 (2) البته بین اون لیست بلند بالای تغییرات فروم که جای تقدیر داره مطمئناً این کارای کوچیک بنده جای تویِ چشمی نداره...

پ.ن:به دوستانی هم که شاید منو نشناسن هم بگم آغا من همون The Last Resortو Nothing Else Matters هستم. (حیف نیست این تغییر نام‌کاربری الکی بیکار باشه؟ S0 (2) )

در کل دمتون گرم  S0 (74) و خدا بیامرزد ابی و هومن را  S0 (2)

درود بر تو ای$$$$$$  S0 (2)
ابی و هومن واقعا حیف شد رفتند و خب هر آمدی رفتی داره! 
توی اون ۳ماهی که بودی واقعا تردها بهتر از قبلش شد ولی خب متاسفانه یکی از ضعف های موجود در گیمفا، حاضر نبودن افراد ماهر و باسواد بخاطر صحبت و بحث و تبادل نظر با سایر افراد هست!! خیلی سعی شد بحث ها بهتر و واقعی تر و پرمحتوا تر باشه ولی نشد و افراد توانا بنابه دلایلی که خود حمزه بهتر میدونه!!

پ.ن 1) خودت حمزه چرا نموندی و...! ( اسپویل نمیکنم S0 (2))
پ.ن ۲) نام کاربری 2013 رو بگو همه بشناسنت حمزه! ای عقاب طلایی S0 (36)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
نقل‌قول:
 مطمئنا تگ "خبرنگار" بسیار با ارزشمندتر از تگ "مدیر کل انجمن" هستش. 
[تصویر:  kill_myself_nph.gif]
من فقط یک سوال دارم چرا تک کاربر فعال رو نمیگیرم؟!
امیدوارم استیشن جوابم رو بده
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
(12-31-2015, 11:45 PM)Abandoned Kratos نوشته است: جالبه
همه نظرات غیر مرتبط حذف میشه ولی این باقی میمونه
واقعا که این نظر خیلی به این تاپیک مربوطه. اصلا اساس تاپیک روی این نظره.
حالا مهم نیست اینا. ما منتظر پاسخ هستیم

ببین مهرداد جان قبل از هر چیز به شما و بقیه دوستان بگم که من این حرفو نمیخوام به خاطر این که جزء تیم مدیریت هستم بزنم. قصد تعریف از عملکرد خودمون رو هم ندارم.
نمیخوام بگم حرفای سعید غلط بود. به هر حال هدف از ایجاد این تاپیک همین بوده.
ولی این که سعید (که یکی از دوستان خودم هم هست) میگه "[font=tahoma]مطمئنا تگ "خبرنگار" بسیار با ارزشمندتر از تگ "مدیر کل انجمن" هستش[/font]" رو قبول ندارم.
با چند تا دلیل ساده هم ردش میکنم:

1- به جرأت میشه گفت 90 درصد افرادی که توی انجمن میام هیچ کاری با سایت اصلی و این که چی روش قرار میگیره ندارن. اگه با اخبار کار داشته باشن، توی سایت میخونن و توی انجمن نمیان.
2- مطالبی که توی انجمن قرار میگیره، با مطالب روی سایت فرق دارن. مخاطبشون هم فرق داره. اخبار و مطالبی توی انجمن هستن که روی سایت قرار ندارن و یه سریاش دست کمی از مقالات صفحه اصلی ندارن و بعضا حتی بهترن. مثل مقاله ها و تاپیک های مشاوره و ... .

پس نمیشه گفت که حضور کاربرا تو انجمن صرفا به خاطر وجود صفحه اصلیه. در نتیجه اهمیت تگ مدیریت انجمن به هیچ وجه کمتر از خبرنگار نیست. بازم میگم. نمیخوام از خودمون تعریف کنم ولی ما مدیرای انجمن علاوه بر وظایف مدیریتی (از حذف کردن اسپم بگیر تا جابه جا کردن موضوعات نامربوط و بستنشون) خبر و مقاله هم ترجمه میکنیم.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
(12-31-2015, 10:33 PM)Abandoned Kratos نوشته است: در اینکه پیشرفت بوده شکی نیست ولی یه چیز که من جای خالیشو حس میکنم امکان چت خصوصی هستش.
میدونم که همچین امکانی در انجمن ها شاید نیست یا اگر هم باشه خیلی کمه ولی به نظرم بسیار مفیدتر از پیام خصوصی هستش. اگه امکان اضافه کردنش باشه به نظرم ضروریه که همچین امکانی اضافه بشه. (البته همونطور که گفتم اگه همچین چیزی برای انجمن موجود باشه.)
در کل هم سرعت عمل مدیرا واقعا جای تقدیر داره بویژه آقا مجید نصر. S0 (62)
به نظرم اگه بتونید آکادمی نویسندگان یا خبرنگاران رو هم برگردونید به انجمن دیگه عالی میشه.
با تشکر S0 (74)
سلام‌العلیکم
امکان وجود چت خصوصی در فروم وجود نداره. قبلا برای آزمایش این موضوع، بوسیله یکی از اعضای قدیمی فروم که در کدنویسی مهارت داشتند، امتحان کردیم ولی جالب بنظر نیومد و برای همه در دسترس نبود و کلیت کار ضعیف بود.
برای آکادمی هم یک برنامه‌ای بود که توسط مدیریت انجمن یا به پیشنهاد این تیم صورت نمیگرفت ولی برای انجمن هم مفید بود. این کار به پیشنهاد سردبیر و برای پرورش و آموزش نویسندگان از مبتدی تا حرفه‌ای که تاحدودی جواب هم داد. در اون زمان شرایط و مسولین این کار حاضر و در دسترس بودند اما در حال حاضر امکانش وجود ندارد. S0 (24)

(12-31-2015, 10:42 PM)Seed نوشته است: با سلام خدمت تیم مدیریت انجمن گیمفا.
1.دلیل بیشتر بودن اعتبار گروه کاربر حرفه‌ای از تحریریه و خبرنگار (قبل از اینکه اعتبارش رو بگیرید) چیه؟
2-دلیل تغییر تگ سرپرستان سابق گیمفا از "همکار بازنشسته" به "کاربر ماندگار" چی بود؟
[font=tahoma]3-منظورتون از این یادداشت که تگ همکار بازنشسته نابود شده با چه افرادی هست؟[/font]
[font=tahoma]4-آیا دلیل قانع کننده‌ای دارین که چرا خبرنگاران نمی‌تونند اعتبار بدن؟ به‌ نظرتون این یک بی احترامی به خبرنگارا نیست؟ مطمئنا تگ "خبرنگار" بسیار با ارزشمندتر از تگ "مدیر کل انجمن" هستش. وقتی کسی نباشه که بخواد تو صفحه اصلی خبر بزاره، دیگه کی میاد تو انجمن گیمفا که شما بخوای مدیریتش کنی؟  S0 (24)[/font]
[font=tahoma]5-یکی از خبرنگارا اومدن دلیل اینکه نمی تونن به کسی اعتبار بدن رو جویا بشن که متاسفانه دلیل چندان قانع کننده ای هم ارائه ندادین. ولی ایشون یک یادداشت گذاشت که انصافا خیلی قشنگ توش حرف زد و شما هم هیچ وقت بهشون جوابی ندادین! الان ازتون می خوام که یک دلیل قانع کننده ای ارائه بدین![/font]
[font=tahoma]7- چرا مدیر کل انجمن گیمفا می‌ تونه "پیام های خصوصی" کاربران رو چک کنه؟! دیگه فردا پس فردا باید شاهد باشیم که ایمیلی که تو انجمن ثبت شده، توسط مدیر کل انجمن نظارت بشه![/font]
سلام‌علیکم

لازم میدونم که همین اول کار یک نکته رو بگم . بنده به امثال شما که دوستدار خوشمزه بازی و تظاهر به همه‌چی دون بودن میکنند، پیشنهاد میکنم دست از این کارهای بیخود بردارند.
 اما جواب سوالاتتون:

1. این سوال برمیگرده به همه‌چی دون بود شما، چون تنها تفاوت اعتبار یک کاربر حرفه‌ای و یک خبرنگار در 5 رقم هست.

2. اگر قرار بود دلیل این کار اعلام میشد، حتما این اتفاق میوفته! دلیل خاصی هم نداشت و به این دلیل این کار صورت گرفت که برای گرفتن تگ بازنشسته شرایط بخصوصی درنظر گرفته شده است.

3. قرار نیست بخاطر یادداشت‌های شخصی مدیریت کل، جواب داده شود یا موشکافی صورت بگیرد. پیشنهاد میکنم چنین استعدادهایی رو صرف کارهای دیگر کنید بجای حاشیه‌سازی!

4. متاسفانه بارها و بارها عرض کردیم که باید بدرستی به اعتبار داده شود! خبرنگاران بصورت غیرعادی و غیرمعمول این کار رو انجام میدهند. شخصی برای هر پست 25+ اعتبار پیش‌فرض رو در نظر میگیره و شخص هم 3+!!! آیا واقعا با این وضع اعتبار دادن قرار است مراتب تشکر احترام خودمون رو به نویسنده اعلام کنیم؟!!

5. به قسمت دوم جواب سوال سوم مراجعه کنید.

6. مسلما جواب این سوال در پاسخ به سوال3 داده شده.

7. بنده بارها و بارها اعلام کردم بصورت رسمیو غیررسمی که امکان خواندن پیام های خصوصی دیگران برای هیچ کسی و هیچ تگی در انجمن فراهم نیست. مسلما شما هم عرض بنده رو دیدید و شنیدید.

متذکر میشوم که احدی حق پاسخگویی و جر و بحث اضافه بجز مدیران و منتقد را ندارد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
به نظر من هر تگ ارزش ها و خصوصیات خودش رو داره حالا سوال اینجاست که چرا خبرنگار نتونه اعتبار بده؟ یعنی ارزش کم تری نسبت به تگ های دیگه داره شاید هم فکر می کنید که ممکنه سوءاستفاده بشه!!! (گفتم شاید ها) خب پس برای ثابت شدن بهتره به صورت ازمایشی اعتبار دهی به خبرنگاران داده بشه.
یه نظریه دیگه: خبرنگاران عزیز شما کارتون خبر گذاشتن هست نه اعتبار دادن به کیفیت کار این وظیفه مدیران هست مدیران حرفه ای هم قبلا مدیر بودند پس در اعتبار دادن نقش دارند.
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
(12-31-2015, 11:57 PM)Rasoul_76 نوشته است:
(12-31-2015, 11:45 PM)Abandoned Kratos نوشته است: جالبه
همه نظرات غیر مرتبط حذف میشه ولی این باقی میمونه
واقعا که این نظر خیلی به این تاپیک مربوطه. اصلا اساس تاپیک روی این نظره.
حالا مهم نیست اینا. ما منتظر پاسخ هستیم

ببین مهرداد جان قبل از هر چیز به شما و بقیه دوستان بگم که من این حرفو نمیخوام به خاطر این که جزء تیم مدیریت هستم بزنم. قصد تعریف از عملکرد خودمون رو هم ندارم.
نمیخوام بگم حرفای سعید غلط بود. به هر حال هدف از ایجاد این تاپیک همین بوده.
ولی این که سعید (که یکی از دوستان خودم هم هست) میگه "[font=tahoma]مطمئنا تگ "خبرنگار" بسیار با ارزشمندتر از تگ "مدیر کل انجمن" هستش[/font]" رو قبول ندارم.
با چند تا دلیل ساده هم ردش میکنم:

1- به جرأت میشه گفت 90 درصد افرادی که توی انجمن میام هیچ کاری با سایت اصلی و این که چی روش قرار میگیره ندارن. اگه با اخبار کار داشته باشن، توی سایت میخونن و توی انجمن نمیان.
2- مطالبی که توی انجمن قرار میگیره، با مطالب روی سایت فرق دارن. مخاطبشون هم فرق داره. اخبار و مطالبی توی انجمن هستن که روی سایت قرار ندارن و یه سریاش دست کمی از مقالات صفحه اصلی ندارن و بعضا حتی بهترن. مثل مقاله ها و تاپیک های مشاوره و ... .

پس نمیشه گفت که حضور کاربرا تو انجمن صرفا به خاطر وجود صفحه اصلیه. در نتیجه اهمیت تگ مدیریت انجمن به هیچ وجه کمتر از خبرنگار نیست. بازم میگم. نمیخوام از خودمون تعریف کنم ولی ما مدیرای انجمن علاوه بر وظایف مدیریتی (از حذف کردن اسپم بگیر تا جابه جا کردن موضوعات نامربوط و بستنشون) خبر و مقاله هم ترجمه میکنیم.
رسول جان شما فکر کردی اینایی که میان انجمن اول کجا رو دیدن که اومدن انجمن؟  S0 (43) مطمئنا اول اومدن سایت اصلی و می تونم بگم یه زمانی گیمفا واقعا سرعت عملش در گذاشتن اخبار عالی بود. حتی بعضی خبرها بعد از 5 دقیقه از انتشار رسمیشون تو صفحه اصلی بود که مطمئنا یک برتری نسبت به سایت های دیگه بود و گیمفا همه این ها رو به خبرنگاراش مدیون هست. محبوبیت انجمن گیمفا هم به خاطر محبوبیت صفحه اصلیش هست.

(01-01-2016, 12:00 AM)station نوشته است:
(12-31-2015, 10:33 PM)Abandoned Kratos نوشته است: در اینکه پیشرفت بوده شکی نیست ولی یه چیز که من جای خالیشو حس میکنم امکان چت خصوصی هستش.
میدونم که همچین امکانی در انجمن ها شاید نیست یا اگر هم باشه خیلی کمه ولی به نظرم بسیار مفیدتر از پیام خصوصی هستش. اگه امکان اضافه کردنش باشه به نظرم ضروریه که همچین امکانی اضافه بشه. (البته همونطور که گفتم اگه همچین چیزی برای انجمن موجود باشه.)
در کل هم سرعت عمل مدیرا واقعا جای تقدیر داره بویژه آقا مجید نصر. S0 (62)
به نظرم اگه بتونید آکادمی نویسندگان یا خبرنگاران رو هم برگردونید به انجمن دیگه عالی میشه.
با تشکر S0 (74)
سلام‌العلیکم
امکان وجود چت خصوصی در فروم وجود نداره. قبلا برای آزمایش این موضوع، بوسیله یکی از اعضای قدیمی فروم که در کدنویسی مهارت داشتند، امتحان کردیم ولی جالب بنظر نیومد و برای همه در دسترس نبود و کلیت کار ضعیف بود.
برای آکادمی هم یک برنامه‌ای بود که توسط مدیریت انجمن یا به پیشنهاد این تیم صورت نمیگرفت ولی برای انجمن هم مفید بود. این کار به پیشنهاد سردبیر و برای پرورش و آموزش نویسندگان از مبتدی تا حرفه‌ای که تاحدودی جواب هم داد. در اون زمان شرایط و مسولین این کار حاضر و در دسترس بودند اما در حال حاضر امکانش وجود ندارد. S0 (24)

(12-31-2015, 10:42 PM)Seed نوشته است: با سلام خدمت تیم مدیریت انجمن گیمفا.
سلام‌علیکم

لازم میدونم که همین اول کار یک نکته رو بگم . بنده به امثال شما که دوستدار خوشمزه بازی و تظاهر به همه‌چی دون بودن میکنند، پیشنهاد میکنم دست از این کارهای بیخود بردارند.
 اما جواب سوالاتتون:

1. این سوال برمیگرده به همه‌چی دون بود شما، چون تنها تفاوت اعتبار یک کاربر حرفه‌ای و یک خبرنگار در 5 رقم هست.

2. اگر قرار بود دلیل این کار اعلام میشد، حتما این اتفاق میوفته! دلیل خاصی هم نداشت و به این دلیل این کار صورت گرفت که برای گرفتن تگ بازنشسته شرایط بخصوصی درنظر گرفته شده است.

3. قرار نیست بخاطر یادداشت‌های شخصی مدیریت کل، جواب داده شود یا موشکافی صورت بگیرد. پیشنهاد میکنم چنین استعدادهایی رو صرف کارهای دیگر کنید بجای حاشیه‌سازی!

4. متاسفانه بارها و بارها عرض کردیم که باید بدرستی به اعتبار داده شود! خبرنگاران بصورت غیرعادی و غیرمعمول این کار رو انجام میدهند. شخصی برای هر پست 25+ اعتبار پیش‌فرض رو در نظر میگیره و شخص هم 3+!!! آیا واقعا با این وضع اعتبار دادن قرار است مراتب تشکر احترام خودمون رو به نویسنده اعلام کنیم؟!!

5. به قسمت دوم جواب سوال سوم مراجعه کنید.

6. مسلما جواب این سوال در پاسخ به سوال3 داده شده.

7. بنده بارها و بارها اعلام کردم بصورت رسمیو غیررسمی که امکان خواندن پیام های خصوصی دیگران برای هیچ کسی و هیچ تگی در انجمن فراهم نیست. مسلما شما هم عرض بنده رو دیدید و شنیدید.

متذکر میشوم که احدی حق پاسخگویی و جر و بحث اضافه بجز مدیران و منتقد را ندارد.
در کل 7 تا سوال ازت پرسیدم و هیچ کدوم هم مثه آدم نتونستی جواب بدی و جوابتم که والا بهتره راجبش حرفی نزنم... تازه ازت محترمانه هم سوال پرسیدم  S0 (24) آخه پسر خوب این جوابارو که من خودم تو یادداشتای خبرنگارا که اومدن بودن دلیلش رو بدونن دیدم. 
کلا 7 تا سوال بود که جواب دادی و منم برا هر کدومشون به مقدار شمارشون پوکر فیس می زارم
S0 (43)
S0 (43) S0 (43)
S0 (43) S0 (43) S0 (43)
S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
خب از اونجایی که منظورتون از شخصی که +25 می‌ده من هستم؛ پس جوابتون رو می دم.
اول اینکه اعتبار چیز ارزش داری نیست و عملا به هیچ دردی نمی خوره. پس دادن اعتبار به کاربری که وقت و زمانش رو صرف نوشتن یه مطلب که عملا هیچ چشم داشتی ازش نداره، به هیچ کس بر نمی خوره.
بعدش هم، مطمئن هستید که دادن اعتبار به یه مقاله از دادن 30 اعتبار برای دلخوشی و 9 اعتبار برای رند شدن بد تر هست؟ جالبه من خودم این 2 مورد رو از یه کاربر حرفه ای گزارش دادم و اصلا کسی توجهی نکرد.
امیدوارم جواب منطقی بهم بدید و مثل جوابتون به سعید سر بالا نباشه.
(01-01-2016, 12:07 AM)Lightninghero نوشته است: به نظر من هر تگ ارزش ها و خصوصیات خودش رو داره حالا سوال اینجاست که چرا خبرنگار نتونه اعتبار بده؟ یعنی ارزش کم تری نسبت به تگ های دیگه داره شاید هم فکر می کنید که ممکنه سوءاستفاده بشه!!! (گفتم شاید ها) خب پس برای ثابت شدن بهتره به صورت ازمایشی اعتبار دهی به خبرنگاران داده بشه.
یه نظریه دیگه: خبرنگاران عزیز شما کارتون خبر گذاشتن هست نه اعتبار دادن به کیفیت کار این وظیفه مدیران هست مدیران حرفه ای هم قبلا مدیر بودند پس در اعتبار دادن نقش دارند.

ببینید عرض کردم که چرا دسترسی اعتبار دادن رو از خبرنگاران گرفتیم. بنده بعد از تذکر(به سرپرست وقت) این کار رو انجام دادم. از طرفی هم قرار نیست تا ابد این دسترسی گرفته شود. در حال حاضر کاربران ماندگار هم قابلیت اعتبار دهی ندارند. پس حساسیت آنچنانی نسبت به این موضوعات به خرج ندید چون ما برخورد نمیکنیم مگر درصورت خطا یا اشتباه.
راجع به نظریه تون هم بگم که اشتباه میکنید. بخشی از کار تحریریه(خبرنگاری و نویسندگان سایت) نظارت و نظردادن به مقالات انجمن هست. ولی متاسفانه 3-2 سالی میشه که نقش این کار در انجمن بشدت کم رنگ شده. در گذشته اعتبار چندان مهم نبود. مهم نظرشما در مقاله شخص نویسنده بود و ایرادات و انتقادات شما برای اون نقد بود و هست! حالا اگر اعتباری هم وجود داشت، متناسب با زحمت و کیفیت نوینسده و مطلب داده میشد! مسلما از رفت و آمد چندین و چند باره سیستم اعتباردهی در چندسال اخیر بودید. جالبه بدونید که در حال حاضر، اکثریت افراد با سابقه و مدیران سابق و فعلی، راضی به حذف کلی سیستم اعتبادهی هستند. S0 (24)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 23,180 04-18-2024, 02:13 PM
آخرین ارسال: vivek01
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 263,921 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,743 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,782 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  فراخوان جذب نویسنده برای آکادمی گیمفا (تابستان 1395) Lazaretto 0 13,267 06-23-2016, 11:18 PM
آخرین ارسال: Lazaretto

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان