امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015
والا مثل اینکه سرتون شلوغه،فقط این سیستم اعتباردهی رو حذفش کنید بهتره،اون سیستم ویرایش یادداشت هارو هم برگردونید اگه زحمتی نیست(پیشنهادات)...یه انتقاد دارم بهتون که همین الان دیدم اونم اینکه با کاربران «درست» صحبت کنید تا اونا هم با شما «درست» صحبت کنند اینجا انجمن گیم و سرگرمی هستش نه چاله میدون.
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
دوستان گرامی، فقط دقت کنید بحث چه قدر بی فایده هست،
فقط بشمارید چندتا نظر انتقادی پاک شده. فقط نظراتی موند که یا جوابی براش داشتن یا بازدیدش زیاد بود!
این هم یکی از پیشرفت های تیم مدیریتی انجمن هست. احسنت امیرجان
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
(01-01-2016, 12:15 AM)EL-Mander نوشته است: خب از اونجایی که منظورتون از شخصی که +25 می‌ده من هستم؛ پس جوابتون رو می دم.
اول اینکه اعتبار چیز ارزش داری نیست و عملا به هیچ دردی نمی خوره. پس دادن اعتبار به کاربری که وقت و زمانش رو صرف نوشتن یه مطلب که عملا هیچ چشم داشتی ازش نداره، به هیچ کس بر نمی خوره.
بعدش هم، مطمئن هستید که دادن اعتبار به یه مقاله از دادن 30 اعتبار برای دلخوشی و 9 اعتبار برای رند شدن بد تر هست؟ جالبه من خودم این 2 مورد رو از یه کاربر حرفه ای گزارش دادم و اصلا کسی توجهی نکرد.
امیدوارم جواب منطقی بهم بدید و مثل جوابتون به سعید سر بالا نباشه.

به شخص خاصی اشاره نکردیم. مورد اعتبار اضافه دادن نه تنها در گروه خبرنگاری بود، بلکه در گروه ماندگار هم وجود داشت.
شما که اظهار دارید اعتباردهی دارای ارزشی نیست، پس چرا برای حاشیه سازی و بحث بیخود تلاش میکنید!؟! برخی از نویسندگان هستند که مطلب رو برای اعتبار مینویسند که این کاملا غلط هست و اکثریت چنین نویسندگانی هم مطلبشون بی کیفیت هست. درضمن، حتما به کسی برخورده که بنده به سرپرست تذکر دادم!
راجع به رند بودن و قضایای این اشتباه نامناسب باید بگم که یکی از دلایل اخذ قابلیت تگ از کاربران ماندگار هم همین بود. برای کاربران حرفه ای هم مشاهده شد که به شخص مورد نظر تذکر داده شد.
 هیچ گزارشی بی جواب نمیماند و حتما رسیدگی میشود. S0 (24)

(01-01-2016, 12:27 AM)AA-Revenger نوشته است: دوستان گرامی، فقط دقت کنید بحث چه قدر بی فایده هست،
فقط بشمارید چندتا نظر انتقادی پاک شده. فقط نظراتی موند که یا جوابی براش داشتن یا بازدیدش زیاد بود!

بنده عرض کردم که احدی حق دخالت و کش دادن موضوع را ندارد بجز مدیران و شخ منتقد! S0 (24)
(01-01-2016, 12:19 AM)station نوشته است:
(01-01-2016, 12:07 AM)Lightninghero نوشته است: به نظر من هر تگ ارزش ها و خصوصیات خودش رو داره حالا سوال اینجاست که چرا خبرنگار نتونه اعتبار بده؟ یعنی ارزش کم تری نسبت به تگ های دیگه داره شاید هم فکر می کنید که ممکنه سوءاستفاده بشه!!! (گفتم شاید ها) خب پس برای ثابت شدن بهتره به صورت ازمایشی اعتبار دهی به خبرنگاران داده بشه.
یه نظریه دیگه: خبرنگاران عزیز شما کارتون خبر گذاشتن هست نه اعتبار دادن به کیفیت کار این وظیفه مدیران هست مدیران حرفه ای هم قبلا مدیر بودند پس در اعتبار دادن نقش دارند.

ببینید عرض کردم که چرا دسترسی اعتبار دادن رو از خبرنگاران گرفتیم. بنده بعد از تذکر(به سرپرست وقت) این کار رو انجام دادم. از طرفی هم قرار نیست تا ابد این دسترسی گرفته شود. در حال حاضر کاربران ماندگار هم قابلیت اعتبار دهی ندارند. پس حساسیت آنچنانی نسبت به این موضوعات به خرج ندید چون ما برخورد نمیکنیم مگر درصورت خطا یا اشتباه.
راجع به نظریه تون هم بگم که اشتباه میکنید. بخشی از کار تحریریه(خبرنگاری و نویسندگان سایت) نظارت و نظردادن به مقالات انجمن هست. ولی متاسفانه 3-2 سالی میشه که نقش این کار در انجمن بشدت کم رنگ شده. در گذشته اعتبار چندان مهم نبود. مهم نظرشما در مقاله شخص نویسنده بود و ایرادات و انتقادات شما برای اون نقد بود و هست! حالا اگر اعتباری هم وجود داشت، متناسب با زحمت و کیفیت نوینسده و مطلب داده میشد! مسلما از رفت و آمد چندین و چند باره سیستم اعتباردهی در چندسال اخیر بودید. جالبه بدونید که در حال حاضر، اکثریت افراد با سابقه و مدیران سابق و فعلی، راضی به حذف کلی سیستم اعتبادهی هستند. S0 (24)
ممون از با خبر کردن 
بله به قدری کم رنگ شده بود که من چیزی ندیدم
حذف؟ من مخالفم اعتبار همیشه باعث تشویق میشه و تاثیر زیادی داره الان دیگه مثل قبل نیست که به اعتبار اهمیت داده نشه شما یه سه ماه اعتبار دهی رو حذف کنید همه چی معلوم میشه هر چیزی با ازمایش معلوم میشه 
الان افراد چهارده سال  و پانزده و شانزده و ... بیش تر شدند و این اعتبار باعث جلب توجهشون میشه که نتیجه گذاشتن تاپیک ها ی با کیفیت ( به مرور زمان) و پیشرفت انجمن میشه. 
همیشه نظرات کاربران محترم مهمه اگه از اعتبار خوششون میاد و دوست دارن که باشه پس چرا نباشه 
هدف ما جلب رضایت شما S0 (2)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
(01-01-2016, 12:27 AM)station نوشته است:
(01-01-2016, 12:15 AM)EL-Mander نوشته است: خب از اونجایی که منظورتون از شخصی که +25 می‌ده من هستم؛ پس جوابتون رو می دم.
اول اینکه اعتبار چیز ارزش داری نیست و عملا به هیچ دردی نمی خوره. پس دادن اعتبار به کاربری که وقت و زمانش رو صرف نوشتن یه مطلب که عملا هیچ چشم داشتی ازش نداره، به هیچ کس بر نمی خوره.
بعدش هم، مطمئن هستید که دادن اعتبار به یه مقاله از دادن 30 اعتبار برای دلخوشی و 9 اعتبار برای رند شدن بد تر هست؟ جالبه من خودم این 2 مورد رو از یه کاربر حرفه ای گزارش دادم و اصلا کسی توجهی نکرد.

به شخص خاصی اشاره نکردیم. مورد اعتبار اضافه دادن نه تنها در گروه خبرنگاری بود، بلکه در گروه ماندگار هم وجود داشت.
شما که اظهار دارید اعتباردهی دارای ارزشی نیست، پس چرا برای حاشیه سازی و بحث بیخود تلاش میکنید!؟! برخی از نویسندگان هستند که مطلب رو برای اعتبار مینویسند که این کاملا غلط هست و اکثریت چنین نویسندگانی هم مطلبشون بی کیفیت هست. درضمن، حتما به کسی برخورده که بنده به سرپرست تذکر دادم!
راجع به رند بودن و قضایای این اشتباه نامناسب باید بگم که یکی از دلایل اخذ قابلیت تگ از کاربران ماندگار هم همین بود. برای کاربران حرفه ای هم مشاهده شد که به شخص مورد نظر تذکر داده شد.

(01-01-2016, 12:27 AM)AA-Revenger نوشته است: دوستان گرامی، فقط دقت کنید بحث چه قدر بی فایده هست،

بنده عرض کردم که احدی حق دخالت و کش دادن موضوع را ندارد بجز مدیران و شخص منتقد! S0 (24)

میشه لطف کنید بگید کدوم کاربر ماندگار برای رند شدن اعتبار داد؟
اگه فک می کنید ما همه احمق هستیم که هرچی بگید باور کنیم، باید بگم واقعا بچه هستید.
نمی خواستم اسم ببرم، ولی شخصی که برای رند شدن اعتبار داد، مدیر سابق و کاربر حرفه ای فعلی، AMIR_PC بود که به Big Killer داد.
حذف اعتبار خبرنگارا کاملا یه توهین بزرگ بود.
شما هم که اینقدر اظهار فضل می کنید، لطف کن نظرات رو پاک نکن.
(01-01-2016, 12:25 AM)The Legendary Soldier نوشته است: والا مثل اینکه سرتون شلوغه،فقط این سیستم اعتباردهی رو حذفش کنید بهتره،اون سیستم ویرایش یادداشت هارو هم برگردونید اگه زحمتی نیست(پیشنهادات)...یه انتقاد دارم بهتون که همین الان دیدم اونم اینکه با کاربران «درست» صحبت کنید تا اونا هم با شما «درست» صحبت کنند اینجا انجمن گیم و سرگرمی هستش نه چاله میدون.

سلام علیکم
سیستم ویرایش یادداشت هم بخاطر یک سری خطاهای کاربران بود! اقدام به فحاشی و توهین میشد ولی کاربر یادداشت رو ویرایش میکرد تا چیزی باقی نماند. ماهم ویرایش رو برداشتیم S0 (24)
ببنید احترام هرشخصی دست خودش هست و بس! وقتی طرف شما در لباس منتقد ظاهر شده و قصد تخریب مدیریت رو دارد.....

بنده عرض کردم که احدی حق دخالت و کش دادن موضوع را ندارد بجز مدیران و شخ منتقد! S0 (24)

اقای محترم
اگه قراره فقط منتقد و پاسخگو حرف بزنن لطفا اون ترول موجود در صفحه 2 رو حذف کن. اون که دیگه نه به انتقاد مربوز میشه نه به پاسخگو.
در مورد سخن اقای tiyron هم بگم که شما در تیم خبرنگاری اصلا بودید در این مدت که بدونید اختلاف هست یا نه؟
سوما اینکه باید بگم حذف سیستم اعتباردهی با تبعیض بین گروه های مختلف فرق داره. وقتی حذف بشه یعنی هیچکس نداره. وقتی هست و خبرنگارا ندارن یعنی تبعیض.
یعنی تا حالا نشده که یه مدیر انجمنی بیش از حد به یکی نمره بده؟
خوبه والا. مثل اینکه به قول خودتو شما همه چی دون شدید و خبرنگارا همه چی ندون

پس دو گزنیه می مونه. یا نظرات بسته شه یا این پست به انجمن مدیران بره، اگر برای عموم نذاشتید.

در ضمن امیر عزیز تا الان تمام نظرات انتقاد بود و شما وقتی پست رو ایجاد می کردی باید با خودت فکر می کردی که حق تصمیم گیری راجب حرف های بقیه رو نداری! از نظر هر کس یک چیزی انتقاده! قرار نیست در این پست شما تصمیم بگیری که چه جیزی می تواند باشد یا نمی تواند!
پست جهت حرف زدن کارابران انجمن هست. فقط توهین رو می تونی حذف کنی،
 چند لحظه به یادداشت پروفایل کاربرا سر بزن تا ببینی این تنها حرف منه یا اکثر انجمن!
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
(01-01-2016, 12:23 AM)EL-Mander نوشته است: محبوبیت انجمن؟! S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
در جواب همه دوستان. بر اساس آمار گیمفا در الکسا، فقط 5 درصد افرادی که به گیمفا میان، فقط توی انجمن هستن. 4 درصد هم توی سایت و انجمن. 91 درصد هم فقط توی سایت
حالا از مدیر انجمن که گفت انجمن دست کمی نداره بپرسم، این 9 درصد بازدید انجمن، در صورت نبود فقط 1 روز صفحه اصلی، بازم میان توی انجمن؟
و اینکه 1 روز انجمن نباشه، اون 9 درصد نمی رن به صفحه اصلی؟

بخش اول رو که نمیدونم از کجا چنین آماری اوردید. نمیخوام بگم غلطه ولی به هر حال این انجمن بخشی از سایته. حالا هر چقدر هم که میخواد کم بازدید باشه.

در مورد بخش دوم باید بهتون بگم آیا کیفیت عملکرد تیم مدیریت و اخبار و مقالاتی که قرار میدن رو صرفا بر اساس آمار بازدید میشه توجیه کرد؟ من گفتم دست کمی ندارن چون کیفیت کار مدنظرم بود نه میزان بازدید. همین الآن مقاله ی 10 بازی بهینه شده رو صفحه ی اصلی بالای 100 تا نظر داره ولی تو انجمن زیر 20 تا. مسلما بازدیدشون هم همینطوره.
آیا این یعنی اون مقاله ای که تو انجمنه یه ورژن ناقصه که کم بازدیده؟ S0 (43)
اونی که رو سایته ینی بهتره؟

متوجه شدی؟ چون سایت 90 درصد بازدید داره دلیل نمیشه مطالبش هم 90 درصد بهتر باشه.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
(01-01-2016, 12:39 AM)Rasoul_76 نوشته است:
(01-01-2016, 12:23 AM)EL-Mander نوشته است: محبوبیت انجمن؟! S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
در جواب همه دوستان. بر اساس آمار گیمفا در الکسا، فقط 5 درصد افرادی که به گیمفا میان، فقط توی انجمن هستن. 4 درصد هم توی سایت و انجمن. 91 درصد هم فقط توی سایت
حالا از مدیر انجمن که گفت انجمن دست کمی نداره بپرسم، این 9 درصد بازدید انجمن، در صورت نبود فقط 1 روز صفحه اصلی، بازم میان توی انجمن؟
و اینکه 1 روز انجمن نباشه، اون 9 درصد نمی رن به صفحه اصلی؟

بخش اول رو که نمیدونم از کجا چنین آماری اوردید. نمیخوام بگم غلطه ولی به هر حال این انجمن بخشی از سایته. حالا هر چقدر هم که میخواد کم بازدید باشه.

در مورد بخش دوم باید بهتون بگم آیا کیفیت عملکرد تیم مدیریت و اخبار و مقالاتی که قرار میدن رو صرفا بر اساس آمار بازدید میشه توجیه کرد؟ من گفتم دست کمی ندارن چون کیفیت کار مدنظرم بود نه میزان بازدید. همین الآن مقاله ی 10 بازی بهینه شده رو صفحه ی اصلی بالای 100 تا نظر داره ولی تو انجمن زیر 20 تا. مسلما بازدیدشون هم همینطوره.
آیا این یعنی اون مقاله ای که تو سایته یه ورژن ناقصه که کم بازدیده؟ S0 (43)

این آمار:
 [تصویر:  3ear5bo7rlgvvo05n1k9_thumb.jpg]
اون 5 درصد اضافه بر 100 افرادی هستند که همزمان در سایت و انجمن حضور دارن.
برید توی این لینک ببینید.
در مورد بخش دوم. من نگفتم کیفیتشون پایینه. گفتم اهمیتی در حد صفحه اصلی ندارن. واقعا یه روز این مقاله ها منتشر نشن یا مدیر کل انجمن نرن از سایت بنیاد بازی های رایانه ای اخبار بازی های ایرانی رو کپی نکنن، به کسی بر می خوره؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 22,200 دیروز, 02:13 PM
آخرین ارسال: vivek01
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 260,392 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,528 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,609 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  فراخوان جذب نویسنده برای آکادمی گیمفا (تابستان 1395) Lazaretto 0 13,108 06-23-2016, 11:18 PM
آخرین ارسال: Lazaretto

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان