امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماورای تصوّر | پیش نمایش Beyond: Two Souls
 این بای واقعا یکی از برگ های برنده سونی هستش .. شاید فروش چندانی نداشته باشه مثل بازی Heavy Rain یا منتقد ها و گیمر ها ازش راضی نباشن ولی این نوع سبک بازی ها در واقع نشون دادن قدرت مطلق سخت افزار ها هستش .. این نوع بازی های مثل فیلم های اسکورسیزی می مونه که شاید جایزه نداشته باشه ولی واقعا دنیای گیم بهش نیاز داره و ارزش رو با یه جایزه نمی شه کم یا زیاد کرد ....
................................................................................................................................
نوشته و سبک نوشتاری خوب بود اما با توجه به بزرگی بازی بهتر بود روی جزئیات بازی بیشتر تمرکز می کردی ...
گیم پلی :
در مورد گیم پلی بازی نوشتی و خوب هم نوشتی .. اینکه این بازی شبیه به گیم پلی Heavy Rain هستش ... ولی نکته ای که شاید از قلم انداختی این بود که گیم پلی بازی رو می تونستی خیلی بهتر از روی تریلر های به نمایش در اومده بنویسی .. همیشه مصاحبه هایی از سازنده ها هستش در مورد تریلر ها و گیم پلی هاشون که بیشتر سایت گیم اسپات انجام میده  .. خیلی به کارت میان این نوع مصاحبه ها ..
گرافیک بازی :
 در مورد گرافیک بازی با اینکه جای کار زیادی داشت ولی خیلی کم نوشتی .. می تونستی از آخرین تکنیک های موشن کپچر های استدیو مثال بزنی یا نحوه رندر کردن هارو توضیح بدی تا مخاطب با سنگینی کار گرافیک و سازنده ها بیشتر آشنا بشه و به عمق کار پی ببره ... اون شات هایی که گذاشتی کمک شایانی کرده بود به بخش گرافیک ..
صدا گذاری :
 در مورد صدا گذاری و موسیقی خیلی کم نوشتی در این موارد بیشتر دقت کن .. تطبیق صدای شخصیت ها در حالات و صحنه های مختلف ، صدای محیط ، تعامل با محیط ( مثلا اکو داشتن صدا در یک فضای بسته که از روی تریلر ها میشه بهشون پی برد ) این موارد خیلی حیاتی هستند و یکی از مولفه های نقد و بررسی بازی های به حساب میان ... بیشتر روی این موارد تمرکز کن ..
.....................................................................................................................
 بخش های جا افتاده نوشته :
-- در مورد هوش مصنوعی هم تیمی و دشمنان چیزی نگفتی !
-- از داستان بازی چیزی نگفتی با اینکه ممکنه خیلی ها بدونن و گفتنش یه جورای لازم هستش ..
-- یه چیزی که خیلی کم توی نوشته های بچه ها دیده میشه پرداختن به تکرار پذیری بازی هستش ... مثلا تصمیمات تاثیر گذار در بازی وجود دارن یا نه .. یا روند طی شدن خطی مراحل ( منظورم اینه که در بازی برای رسیدن به نقطه B و انجام کار چند حالت وجود داشته باشه ..( مخفی کاری ، اکشن ، یا حالت های دیگه ..) خیلی از بازی های هستند که در صورت مخفی کاری و نکشتن یک نفر در طول انجام یک مرحله امتیاز قابل توجهی به بازی کن می دن !)
-- نوع محیط بازی هم گفته نشد .. اینکه بازی تنوع محیطی داره یا نه .. معمولا توی تریلر ها از محیط ها ی بازی گفته میشه ..( این نوع محیط در واقع برگ های برنده گیم پلی هایی  حساب میشن که تعامل زیادی با بازیکن دارن یا بازیکن باهاشون به نحوی درگیر هستش .. محیط های یکنواخت و تکراری زیاد به مزاق بازیکن ها خوش نمیاد .. برای همین هم هستش که بازی مثل COD همیشه دو محیط و داستان رو به صورت موازی پیش می بره تا هم عطش رو زیاد کنه و هم تنوع محیطی بده بازیش تا یکنواخت نشه ..)
...................................................................................................................
سبک نوشتاریت و نوع  قلم و اشتیاقی که در نوشته ات داری خوب هستش و با کمی دقت می تونی نوشته های خوب و  فوق استانداردی رو تقدیم دوستداران کنی ..
موفق باشی
 حسین براتی
این مهم نیست که من بمیرم ! من از این دنیا خسته شدم ! همه افراد حتی دوستانم  نیز به دنبال چشم های من هستم .
-چشم های من نفرین شده است ، قوی ترین گنجوتسو در بین تمام نینجاها .
-جوتسوی من یکی از پیچیده ترین جوتسو ها است ، کوتوآماتسوکامی ( تکنیک انتقال بدن )
تنها ارزوی من صلح بین نینجاها و ارامش است ، شاید مرگ من قدمی کوچک برای این ارزوی بزرگ باشد. امیدوارم نسل های بعد نیز این صلح را جویا باشند....
------شیسویی اوچیها ------
پاسخ
(09-21-2013, 04:00 PM)spartacus نوشته است: خیلی به این بازی امید دارم زیاد سر و صدا به پا نکرده ولی مطمئنا موفقیت های زیادی را بدست خواهد اورد
مقاله خیلی تصویر داشت بهتر بود کمتر تصویر قرار میدادی مطالب بین این تصاویر گم شدن
در کل ممنون از مطلبی که قرار دادی

حالت یکی هم که اومده کار درست رو کرده و تومقالش چند تا عکس گذاشنته همه بهش گیر بدید...... خداییش من که هیچ وقت این مقاله ها رو نمی خونم ولی راستش مقاله ی ایشون رو یکمیشو خوندم
[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
عرفان جان شانست میخواستم نظر بدم چندین ساعت پیش اینترنته بوق شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من تو دلم عقده شد ازت اینو بپرسم که داداش تو که تو پلتفرم هات فقط PC هست چطوری پیشنمایش این بازی انحصاری PS رو نوشتی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از ظهر تو فکر این بودم که مغزم ترکید[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با اینکه PS ندارم ولی خوندمش و از نبودنش رو PC حسرت خوردم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img] چی میشد رو PC هم بزنن اصلا با چندسال تاخیر؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
(09-21-2013, 09:43 PM)'Y2J' نوشته است: عرفان جان شانست میخواستم نظر بدم چندین ساعت پیش اینترنته بوق شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من تو دلم عقده شد ازت اینو بپرسم که داداش تو که تو پلتفرم هات فقط PC هست چطوری پیشنمایش این بازی انحصاری PS رو نوشتی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از ظهر تو فکر این بودم که مغزم ترکید[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با اینکه PS ندارم ولی خوندمش و از نبودنش رو PC حسرت خوردم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img] چی میشد رو PC هم بزنن اصلا با چندسال تاخیر؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

ببخشید، درسته که از من نپرسیدید؛ ولی من جوابتون رو میدم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مگه برای نوشتن پیش نمایش انجام بازی لازمه؟! اگه این جوری باشه، هیچ کسی نمی تونه که پیش نمایش بنویسه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون هنوز بازی منتشر نشده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حتی شاید خود من که بازی PC باز هستم، GTA V رو نقد کنم، با این که بازی رو کمتر از یک ربع بازیش کردم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(09-21-2013, 10:32 PM)a.gamer نوشته است:
(09-21-2013, 09:43 PM)'Y2J' نوشته است: عرفان جان شانست میخواستم نظر بدم چندین ساعت پیش اینترنته بوق شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ببخشید، درسته که از من نپرسیدید؛ ولی من جوابتون رو میدم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مگه برای نوشتن پیش نمایش انجام بازی لازمه؟! اگه این جوری باشه، هیچ کسی نمی تونه که پیش نمایش بنویسه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون هنوز بازی منتشر نشده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حتی شاید خود من که بازی PC باز هستم، GTA V رو نقد کنم، با این که بازی رو کمتر از یک ربع بازیش کردم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بسیار خوشمان آمد.البته ببخشید من قاطی بحثتون میشم ولی خداییش جواب واقعا قانع کننده و دندان شکنی بود :-D
[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
(09-21-2013, 09:43 PM)Y2J نوشته است: عرفان جان شانست میخواستم نظر بدم چندین ساعت پیش اینترنته بوق شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من یه مدتی ps3 داشتم که به دلایلی فروختمش. نقد heavy rain رو هم واسه همون نوشتم. ولی همون طور که علی خان گفتن، دلیلی وجود نداره که برای پیش نمایش بازی پلتفرمش رو داشته باشی.
پاسخ
پیش نمایش زیبایی بود. خسته نباشی. فکر کنم بازدید خوبی از این تاپیک داشتن. دیدین نا امیدیتون مهم نبود؟ :)
منتظر کارهای قوی تری ازت هستم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
پیش نمایش عالی بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

آخه چرا هرچی بازی عالی هست برای pc نمیاد آخه چرا [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
ما که pc داریم درباره بازی نمیشه نظری داد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ولی پیشنمایش خوبی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
ممنون بابت پیش نمایشتون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] والا دست ما pc دارها که بهش نمیرسه.
البته من تا به حال بازی انجام ندادم که فقط برای انجام بازی باید دکمه فشار بدی نمی دونم کیف میده یا نه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولین شکاف‌ها در زرهی پولادین (بررسی اجمالی Dark Souls III) Gabit0 1 2,321 06-05-2017, 01:20 AM
آخرین ارسال: TWO SOULS
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,608 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,817 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,388 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,143 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان