امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من یک گیمر هستم ...
به نظرم اینکه چه کسی چه بازی‌ای رو تجربه میکنه به سطح گیمر بودنش بستگی داره. چطور میتونیم کسی که یه اسمارت فون دستش گرفته و کلشی که هر کس میتونه بازی کنه رو تجربه می‌کنه رو با کسی که بازی‌های فرام سافتور رو پلات میکنه مقایسه کرد؟
بحثم اصلا سن و سال نیست. کسانی رو میشناسم که با وجود سن کم بازی‌های هاردکور زیادی بازی می‌کنند و برعکس این موضوع هم صادقه ولی این «سطح گیمری» خیلی مهمه
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
(01-13-2016, 03:11 AM)ashkan_BATMAN نوشته است: به نظرم اینکه چه کسی چه بازی‌ای رو تجربه میکنه به سطح گیمر بودنش بستگی داره. چطور میتونیم کسی که یه اسمارت فون دستش گرفته و کلشی که هر کس میتونه بازی کنه رو تجربه می‌کنه رو با کسی که بازی‌های فرام سافتور رو پلات میکنه مقایسه کرد؟
بحثم اصلا سن و سال نیست. کسانی رو میشناسم که با وجود سن کم بازی‌های هاردکور زیادی بازی می‌کنند و برعکس این موضوع هم صادقه ولی این «سطح گیمری» خیلی مهمه

اینا همش حرفه S0 (2) اونایی که به خیال خودشون بازیای فرام سافت ویر رو پلات میکنن، اگه مردن برن Nokia snake رو با آخرین درجه سختیش پلات کنن S0 (2) بازیش هم هیچ مهارتی نمیخواد فقط باید سرعت عمل داشته باشی. همچین هم دهنت رو سرویس میکنه که اون سرش ناپیدا S0 (2)
جدا از شوخی همون کلش هم نیازمند صرف زمان بسیار زیادیه و نباید بذارید ظاهرش فریبتون بده. من خودم بازی نکردم ولی تو بازار میبینم که چطور همکارام باهم صحبت میکنن و برنامه میچینن واسه حرکت بعدی و اینکه چی بخرن و چی رو آپدیت کنن و...
با سطح سطح کردن هم خودمون رو گول نزنیم. همینکه اینهمه زمان از آدم میگیره و یه بازی تقریبا بی پایانه، خودش نشون دهنده ارزششه.
هرکسی یه چیزی دوست داره. یکی مثل من اهل Fightingـه و اگه باهام پای بحث بشینین کاری میکنم که نگاهتون به این سبک به کل عوض بشه. یکی دیگه بکش بکش دوست داره، به اونم نمیشه زیاد ایراد گرفت، یکی دیگه هم دوست داره خودش رو عذاب بده و با تجربه بازی های From software خودشو شکنجه روحی بده S0 (2) یکی دیگه هم با clash حال میکنه.
همه هم گیمرن. سطح و سقف و کف و... بین بازیکن ها توی سبک یکسان معنی پیدا میکنه. مثلا یکی تو کلش آماتوره، یکی حرفه ای، یکی کالاف باز و کانتر بازه قهاره، یکی هدشات به زور میزنه. یکی یجوری Street fighter بازی میکنه که تو خوابت هم نمیتونی تصور کنی، بعد یکی حتی نمیتونه یه فاتالیتی بزنه تو Mortal kombat.
این موقع اس که سطح معنی داره.
پ.ن: من اصلا نمیفهمم این بحث مسخره چه ربطی به مقاله داشت ولی کلا بیاید الکی همدیگه رو ترول نکنیم. حالا یکی که Clash بازی میکنه مگه گناه کرده؟
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
خیلی متن جالبی و زیبایی بود. خسته نباشید.
البته دیگه خیلی چهره پدر و مادرها اغراق آمیز و سیاه جلوه دادین. در حقیقت اینگونه هم نیست. همین گیمر بودن من و شما در سایه پدر و مادر اتفاق افتاده. هر چیزی هم که بگن اولا از روی علاقشون و محبتشون به ما هستش و ثانیا دنیای اونا و چیزی که از تفریح انتظار دارن خیلی متفاوت از دنیا و تفریحات ماست و یکم درک این نوع تفریح شاید براشون اسون نباشه.
پاسخ
(01-13-2016, 12:14 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-12-2016, 10:57 PM)Hunterson نوشته است:
(01-12-2016, 07:05 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-12-2016, 06:55 PM)Hunterson نوشته است: سلام رفیق، گویا شما عضو جدید فروم هستی، خوش اومدی عزیز.
مقالت خیلی خوب بود ولی مشکلاتی هم داشت که دوستمون مطرح کردن، یکی از مشکلات مقالتون که کسی اشاره نکرده، این هست که شما کسایی که coc بازی میکنن رو به عنوان یک بازیباز معرفی کردی ولی اصلن اینطوری نیست، منظورم اشخاصی هست که تمام طول روزشون کلش بازی میکنن و شاید در هفته کلا دو ساعت با پی سی یا کنسول بازی کنن، این افراد بازیباز حساب نمیشن. ولی در کل مقالت خیلی خوب بود. خوش باشی.

گیم گیمه حالا میخواد کلش باشه میخواد فیفا باشه (خیلی ها هم pes و فیفا میزنن در طول روز پس اونا هم گیمر نیستن؟) میخواد کانتر باشه و...
گیمر به معنی کسیه که بازی میکنه غیر از اینه آیا ؟

پس فقط شما کساییو دیدی که همزمان با کنسول کلش هم میزنن، من کساییو دیدم که کنسول یا کامپیوتر نداشتن و چون کلش لول بالای 100 بودن به خودشون میگفتن گیمر /: گیمر بودن این نیست که هر از چند گاهی روی صفحه رو لمس کنی و بزنی مپ طرفو  بپاچونی /: گیمر اینه که طعم واقعی رقابت رو توی بازی هایی مثله cod یا pes و fifa بچشی نه مثه این خوشحالایی که تنها بازیه عمرشون کلش بوده /:من منظورم این نبود که اونی که فیفا و کانتر بازی میکنه گیمر نیست.

یه سوال نهایی میپرسم و بحثو جمع میکنم : اگر کلش گیم نیست پس دقیقا چیه ؟ فیلمه آیا یا کتابه یا آهنگ ؟

گیم هست ولی گیمی که فقط باعث وقت تلف کردنه، شما بگو الان این بچه 7 ساله ای که این بازیو بازی میکنه گیمر حساب میشه؟ /: لایتینگ حقیقت محضو گفت این بازی یک فاجعس که فقط و فقط وقت طرفو تلف میکنه، من خودم تاسه ماه پیش بازی میکردم که میشد دو سال، چی شد بالاخره؟ نه تها به دردم نخورد بلکه ضرر هم داشت، هی اعصابم سر بازی خورد میشد، اخرشم هیچی بود /: ولی وقتی ادم با پی سی یا کنسول مخصوصا مولتی با بقیه میزنه نه تنها لذت داره بلکه ادم یاد میگیره سر هرچیزی به کمک بقیه نیاز داره مخصوصا سر ماموریت های سخت و مشکل نه مثه این کلش که تهش میخوای صفحه رو اینور اونور کنی /:
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
آی گیمفا که گاهی اوقات آدم اوج نــــــــــوب بازی و دلیل های بچه گانه رو از طرف عده ای میبینه حوصلش نمیگیره توی انجمن با کسی بحث کنه  S0 (2)
داشتم یه پاراگراف الان جواب مینوشتم برای گفتگو و تبادل نظر با بعضی دوستان که نه ولش کن ...  خیلی وخیمه اوضاع  S0 (2)
پاسخ
من یک گیمرم اما از تبار نوب!
پاسخ
(01-13-2016, 10:50 AM)A.R.A.$.H نوشته است: آی گیمفا که گاهی اوقات آدم اوج نــــــــــوب بازی و دلیل های بچه گانه رو از طرف عده ای میبینه حوصلش نمیگیره توی انجمن با کسی بحث کنه  S0 (2)
داشتم یه پاراگراف الان جواب مینوشتم برای گفتگو و تبادل نظر با بعضی دوستان که نه ولش کن ...  خیلی وخیمه اوضاع  S0 (2)

الان شما منظورت با من و BadBoy4Ever و بقیس که داریم بحث میکنیم؟ /: عجب /:
4K Wallpaper Games

پاسخ
(01-13-2016, 03:32 AM)Qeiji نوشته است:
(01-13-2016, 03:11 AM)ashkan_BATMAN نوشته است: به نظرم اینکه چه کسی چه بازی‌ای رو تجربه میکنه به سطح گیمر بودنش بستگی داره. چطور میتونیم کسی که یه اسمارت فون دستش گرفته و کلشی که هر کس میتونه بازی کنه رو تجربه می‌کنه رو با کسی که بازی‌های فرام سافتور رو پلات میکنه مقایسه کرد؟

اینا همش حرفه S0 (2) اونایی که به خیال خودشون بازیای فرام سافت ویر رو پلات میکنن، اگه مردن برن Nokia snake رو با آخرین درجه سختیش پلات کنن S0 (2) بازیش هم هیچ مهارتی نمیخواد فقط باید سرعت عمل داشته باشی. همچین هم دهنت رو سرویس میکنه که اون سرش ناپیدا S0 (2)
جدا از شوخی همون کلش هم نیازمند صرف زمان بسیار زیادیه و نباید بذارید ظاهرش فریبتون بده. من خودم بازی نکردم ولی تو بازار میبینم که چطور همکارام باهم صحبت میکنن و برنامه میچینن واسه حرکت بعدی و اینکه چی بخرن و چی رو آپدیت کنن و...
با سطح سطح کردن هم خودمون رو گول نزنیم. همینکه اینهمه زمان از آدم میگیره و یه بازی تقریبا بی پایانه، خودش نشون دهنده ارزششه.
هرکسی یه چیزی دوست داره. یکی مثل من اهل Fightingـه و اگه باهام پای بحث بشینین کاری میکنم که نگاهتون به این سبک به کل عوض بشه. یکی دیگه بکش بکش دوست داره، به اونم نمیشه زیاد ایراد گرفت، یکی دیگه هم دوست داره خودش رو عذاب بده و با تجربه بازی های From software خودشو شکنجه روحی بده S0 (2) یکی دیگه هم با clash حال میکنه.
همه هم گیمرن. سطح و سقف و کف و... بین بازیکن ها توی سبک یکسان معنی پیدا میکنه. مثلا یکی تو کلش آماتوره، یکی حرفه ای، یکی کالاف باز و کانتر بازه قهاره، یکی هدشات به زور میزنه. یکی یجوری Street fighter بازی میکنه که تو خوابت هم نمیتونی تصور کنی، بعد یکی حتی نمیتونه یه فاتالیتی بزنه تو Mortal kombat.
این موقع اس که سطح معنی داره.
پ.ن: من اصلا نمیفهمم این بحث مسخره چه ربطی به مقاله داشت ولی کلا بیاید الکی همدیگه رو ترول نکنیم. حالا یکی که Clash بازی میکنه مگه گناه کرده؟

ببینید من اصلا بحثم سر سبک نیست. مثلا سری میزنیم به بازی های H & S. الان استودیوی پلاتینوم گیمز داره بهترین اکشن رو بین استودیوها میسازه ولی اگه به یک گیمر (ترجیحا نوب) بگی bayonetta رو بیشتر دوست داری یا DMC رو صد در صد میگه DMC. چون بازی‌های پلاتینوم اصلا درجه آسان ندارن و به عبارتی سخت هستن. من حرفم اینه که بیاییم یکم سطح رو بکشیم بالا. کسی که داره کلش بازی میکنه رو بهش بگیم آقای عزیز، اگه استراتژی دوست داری بیا صد تا بازی بهتر از این بهت معرفی کنم. به نظرم این جریان کلش تو ایران اصلا منطق نداره. یعنی طرف میبینه همه دارن بازی میکنن اون هم میگیره نصب میکنه. الان هم که هزار ماشالا همه یک گوشی 60 اینچی دارن. طرف 2 میلیون پول گوشی میده که بتونه بازیهای اندروید رو روش اجرا کنه بعد کسانی هم هستن که با 800 تومن میرن کنسول دستی میخرن و بازی‌های هارد کور بازی میکنن.
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
(01-13-2016, 01:37 AM).:lightning:. نوشته است:
(01-13-2016, 12:54 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-13-2016, 12:17 AM).:lightning:. نوشته است:
(01-13-2016, 12:14 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-12-2016, 10:57 PM)Hunterson نوشته است: پس فقط شما کساییو دیدی که همزمان با کنسول کلش هم میزنن، من کساییو دیدم که کنسول یا کامپیوتر نداشتن و چون کلش لول بالای 100 بودن به خودشون میگفتن گیمر /: گیمر بودن این نیست که هر از چند گاهی روی صفحه رو لمس کنی و بزنی مپ طرفو  بپاچونی /: گیمر اینه که طعم واقعی رقابت رو توی بازی هایی مثله cod یا pes و fifa بچشی نه مثه این خوشحالایی که تنها بازیه عمرشون کلش بوده /:من منظورم این نبود که اونی که فیفا و کانتر بازی میکنه گیمر نیست.

یه سوال نهایی میپرسم و بحثو جمع میکنم : اگر کلش گیم نیست پس دقیقا چیه ؟ فیلمه آیا یا کتابه یا آهنگ ؟

درسته کلش گیمه. خاله بازی و لی لی هم VR نوع پیشرفتس 
تو جامعه گیمر ها به بازیهای AAA و یا ایندی پ.در ما..در دار میگن گیم نه هر آش.غالی که هر نو.بی بازی میکنه.

19 میلیون بازیکن خالص و رو به رشد 
بازی مورد علاقه شما 19 میلیون بازیکن داره ؟ 
اینجوری که نصف زمین شدن نوب و... بیخیال حاجی دردتو بگو واسش درمان پیدا کنم این که نشد دلیل عزیز دلم
آره 19 میلیون کاربر رو به رشد که 15 میلیونشون کودکان بازه 3 تا 14 سال هستند. 
انصافا باید به متال گیر و دارک سولز و.... گفته بشه بازی بعد به یکی از فجايع تاریخ بشریت هم گفته بشه بازی. 
تا حالا ندیدم گیمر های حرفه ای موقموقعی که اسم این بازی منحوس میاد بالا نیارن. 
بله نصف زمین نوب اند نه فقط تو بازی بلکه تو هر زمینه ای اکثریت دنبال زباله میرن. افراد برتر اما تو بین این همه زباله دنبال طلا می گردند. 
آره کلش بازیه ولی بین بازی ها دقیقا حکم جاستین بیبر را بین خواننده ها داره. 
+ تو زندگی یاد گرفتم اکثر چیز هایی که خیل عظیمی از مردم بهش علاقه  زباله ای بیش نیستند.
هه حرص نخور !بازی بالای 13ساله پس دقیقا نمیدونم مشکلت بابالای سیزده سال چیه؟اگه سن اینقدرمهم gta vبازی نکن برو ببین توایران ازپنج شیش سال به بالا دارن بازی میکنن!دیگه مسخرشو دراوردین!(گیمر حرفه ای S0 (45)  )یه جوری حرف میزنین انگاریکی ازمقامات کشوره!هه تو ایران گیمرا یه مشت بچه بیکار حساب میشن پس زیاد دست وپا نزن چون کار ندارن به حرفه ای بودن یانبودن(درهرصورت بچه ای وبیکار S0 (43)  )درضمن یه دسته از ادما هستن اصلا با سبک کلش حال نمیکنن دودقیقه هم صبرشون نمیرسه میان بازیو میکوبن!جمش کن بابا!ازنویسنده خواهش دارم که این تیکه رو ازپستش پاک کنه یه بررری که خودشون حرفه ای محسوب میکنن  S0 (45)    میان الکی بحث راه میندازن!

مقاله عالی بود خوشم اومد S0 (29)
پاسخ
(01-13-2016, 02:24 PM)amir assassin boy نوشته است:
(01-13-2016, 01:37 AM).:lightning:. نوشته است:
(01-13-2016, 12:54 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-13-2016, 12:17 AM).:lightning:. نوشته است:
(01-13-2016, 12:14 AM)BadBoy4Ever نوشته است: یه سوال نهایی میپرسم و بحثو جمع میکنم : اگر کلش گیم نیست پس دقیقا چیه ؟ فیلمه آیا یا کتابه یا آهنگ ؟

درسته کلش گیمه. خاله بازی و لی لی هم VR نوع پیشرفتس 
تو جامعه گیمر ها به بازیهای AAA و یا ایندی پ.در ما..در دار میگن گیم نه هر آش.غالی که هر نو.بی بازی میکنه.

19 میلیون بازیکن خالص و رو به رشد 
بازی مورد علاقه شما 19 میلیون بازیکن داره ؟ 
اینجوری که نصف زمین شدن نوب و... بیخیال حاجی دردتو بگو واسش درمان پیدا کنم این که نشد دلیل عزیز دلم
آره 19 میلیون کاربر رو به رشد که 15 میلیونشون کودکان بازه 3 تا 14 سال هستند. 
انصافا باید به متال گیر و دارک سولز و.... گفته بشه بازی بعد به یکی از فجايع تاریخ بشریت هم گفته بشه بازی. 
تا حالا ندیدم گیمر های حرفه ای موقموقعی که اسم این بازی منحوس میاد بالا نیارن. 
بله نصف زمین نوب اند نه فقط تو بازی بلکه تو هر زمینه ای اکثریت دنبال زباله میرن. افراد برتر اما تو بین این همه زباله دنبال طلا می گردند. 
آره کلش بازیه ولی بین بازی ها دقیقا حکم جاستین بیبر را بین خواننده ها داره. 
+ تو زندگی یاد گرفتم اکثر چیز هایی که خیل عظیمی از مردم بهش علاقه  زباله ای بیش نیستند.
هه حرص نخور !بازی بالای 13ساله پس دقیقا نمیدونم مشکلت بابالای سیزده سال چیه؟اگه سن اینقدرمهم gta vبازی نکن برو ببین توایران ازپنج شیش سال به بالا دارن بازی میکنن!دیگه مسخرشو دراوردین!(گیمر حرفه ای S0 (45)  )یه جوری حرف میزنین انگاریکی ازمقامات کشوره!هه تو ایران گیمرا یه مشت بچه بیکار حساب میشن پس زیاد دست وپا نزن چون کار ندارن به حرفه ای بودن یانبودن(درهرصورت بچه ای وبیکار S0 (43)  )درضمن یه دسته از ادما هستن اصلا با سبک کلش حال نمیکنن دودقیقه هم صبرشون نمیرسه میان بازیو میکوبن!جمش کن بابا!ازنویسنده خواهش دارم که این تیکه رو ازپستش پاک کنه یه بررری که خودشون حرفه ای محسوب میکنن  S0 (45)    میان الکی بحث راه میندازن!

مقاله عالی بود خوشم اومد S0 (29)

ببین اقای عزیز اولا با کاربرای سایت درست صحبت کن منظورم این جملته (بچه ای و بیکار و جمله مسخرشو درآوردین)، دوما شمایی که میگی بعضیا با کلش حال نمیکنن، من خودم معتاد کلش بودم و کلی باهاش حال میکردم، لولم 121 بود که به این نتیجه رسیدم بازی کردن این بازی اشتباهه محضه، اکانتو دادم به پسر عموم رفت، پس اشتباه قضاوت نکن، سوما ما بحثمون کاملا دوستانس که شما (بقیه رو مسخره میکنی و میگی گیمر حرفه ای) با این حرفات باعث بالا گرفتن و در آخر باعث بی احترامی افراد داخل بحث به هم دیگه میشی.
4K Wallpaper Games

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up راه بدون بازگشت قسمت 1(حکایت گیمر شدن ما) arshia.hidden12 3 1,679 01-19-2016, 11:34 PM
آخرین ارسال: Station
  یک گیمر پردردسر /فصل 2 قسمت 3 Be the story 15 3,585 11-18-2015, 09:09 PM
آخرین ارسال: Be the story
  یک گیمر پردردسر /فصل 2 قسمت 4 (اخر) Be the story 5 1,755 10-09-2015, 11:08 PM
آخرین ارسال: Be the story
  ازدواج=پایان یک گیمر؟؟؟((((قسمت دوم)))) Rise of Duty 4 1,785 10-05-2015, 08:51 PM
آخرین ارسال: Rise of Duty
  ازدواج=پایان یک گیمر؟؟؟((((قسمت اول)))) Rise of Duty 10 2,615 10-03-2015, 10:37 PM
آخرین ارسال: GUN-AGE

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان