امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
بسیار عالی سعید جان
میدونستیم Souls باز حرفه ای هستی و اینجا هم نشون دادی! درود بر تو
دوستان یه روش دیگه برای جمع آوری روح های زیاد هست! یکی از راحت ترین باس فایت های بازی Giant هست! همون باسی که توی زیر زمین مپ جنگل بود ( اسمشو یادم رفته شرمنده ) اون کشتنش کاری نداره واقعا! اونو بکشید، برید توی Bonefire و یه آیتمی که دقیقا یادم نیست ولی فک کنم یه چیز  حلقه مانند قرمز هست ( یه آیتمی هست که اگه بزنیدش تمام باس فایت های اون محل زنده میشن، اگه کسی اسمشو یادشه بگه! ) اونو استفاده کنید و برید جاینت رو بکشید و راحت روح بگیرید.

در ضمن توی بازی بیشتر روی سرعت و سریع بودن تمرکز کنید تا قدرت و ضربه زدن، یعنی برای راحت رفتن بازی باید حوصله داشتی باشی و اگه تمرکزت بالا باشه Los Sinner که سریع تر از همه ی اینا هست رو هم راحت میکشی!

ممنون سعید جان خیلی عالی بود، سر DS III باید شاگردتون بشیم S0 (62)
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(03-26-2016, 10:18 PM)AMIR_PC نوشته است: بسیار عالی سعید جان
میدونستیم Souls باز حرفه ای هستی و اینجا هم نشون دادی! درود بر تو
دوستان یه روش دیگه برای جمع آوری روح های زیاد هست! یکی از راحت ترین باس فایت های بازی Giant هست! همون باسی که توی زیر زمین مپ جنگل بود ( اسمشو یادم رفته شرمنده ) اون کشتنش کاری نداره واقعا! اونو بکشید، برید توی Bonefire و یه آیتمی که دقیقا یادم نیست ولی فک کنم یه چیز  حلقه مانند قرمز هست ( یه آیتمی هست که اگه بزنیدش تمام باس فایت های اون محل زنده میشن، اگه کسی اسمشو یادشه بگه! ) اونو استفاده کنید و برید جاینت رو بکشید و راحت روح بگیرید.

در ضمن توی بازی بیشتر روی سرعت و سریع بودن تمرکز کنید تا قدرت و ضربه زدن، یعنی برای راحت رفتن بازی باید حوصله داشتی باشی و اگه تمرکزت بالا باشه Los Sinner که سریع تر از همه ی اینا هست رو هم راحت میکشی!

ممنون سعید جان خیلی عالی بود، سر DS III باید شاگردتون بشیم S0 (62)

خیلی از شما ممنونم امیر جان. درود بر شما.

امیر جان موردی که شما فرمودید محدودیت شدیدی داره و ممکنه به غیر قابل بازی شدن بازی برای ادامه راه بشه. هر بار که ایتم Bonfire Ascetic رو روی بونفایر منطقه استفاده کنی کل دشمنها و باس های منطقه زنده میشن منتها نکته اینجاست که هر بار استفاده درجه سختی اون منطقه رو به یه بازی جدید بالاتر می بره. مثلا بار اول که استفاده کنی سختی منطقه میشه مثل بار دومی که بازی خواهی کرد یعنی NG+ . بار دوم که استفاده کنی سختیش میشه مشابه NG++ و الی اخر. اگه چند بار استفاده کنی و لول خوبی نداشته باشی و اماده نباشی دیگه اونجا برات غیر قابل بازی کردن میشه مخصوصا برای کسانی که تازه کار هستن اصلا نباید از این روش استفاده کنن امیر جان. من خودم مثلا توی بار پنجمی که داشتم بازی می کردم تا 7-8 بار هم از این ایتم توی بونفارها استفاده کردم و سختی بازیم توی اون منطقه تقریبا شده بود NG+12!!!! و مشکلی هم نداشتم چون اگه اشتباه نکنم لولم تقریبا نزدیکای 400 بودو می تونستم بکشمشون ولی کسی که لولش پایینه و می خواد با این روش روح بگیره ریسک بزرگی میکنه.

در مورد سریع بودن کاملا درسته امیر جان. البته من به شخصه قدرتم رو بیشتر کردم و در کنارش یرعت رو هم اضافه می کردم. یکی در میون حتما یه اپگرید رو به قدرت می دادم و باقیش رو چیزای دیگه.
در مورد لاست سینر باید بگم بار دوم به بعد که بازی کنی تازه می فهمید لاست سینر چیه. علاوه بر خودش دو تا هم جادوگر میان که مداوم بهت اتش می زنن و باید علاوه بر لاست سینر اون دو تا رو هم بکشی و مواظب لاست سینر هم  باشی که کار وحشتناک سختیه. کلا بار دوم به بعد خیلی از باس های بازی عوض میشن یعنی یار کمکی هم بهشون اضافه میشه نامردا!!

اختیار داری امیر عزیز. انشالله با هم بازی خواهیم کرد. ممنونم از نظر خوب و مفیدت.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
یک سوال برام پیش اومده، این رینگ‌ها که یکبار مصرف نیستند؟ مثل Ring of Restoration که HP رو پر میکنه
That was just a dream

پاسخ
(03-26-2016, 11:52 PM)ERFAN RP نوشته است: یک سوال برام پیش اومده، این رینگ‌ها که یکبار مصرف نیستند؟ مثل Ring of Restoration که HP رو پر میکنه

نه عرفان جان یکبار مصرف نیستند. البته یه مدل حلقه هست که توی توضیحاتش نوشته اگه بمیری دیگه میشکنه و باید بری تعمیرش کنی.ولی همه حلقه های دیگه همیشگی هست اثرشون.
پاسخ
آقا سعید من رفتم دنبال ring of bindingبه ترتیب همه ی کارایی که گفتین رو کردم قبل از اینکه دروازه رو باز کنم یه اژدها بود کشتمش دروازرو باز کردم رفتم بالا یه جسد بود با یه صندوق اما تو صندوق پنج تا human effigy بود Blinkچرااا؟

[تصویر:  3051426-gears-768x408.jpg]
id tel:tedyzz
پاسخ
(03-27-2016, 01:07 AM)tedy mehr shad نوشته است: آقا سعید من رفتم دنبال ring of bindingبه ترتیب همه ی کارایی که گفتین رو کردم قبل از اینکه دروازه رو باز کنم یه اژدها بود کشتمش دروازرو باز کردم رفتم بالا یه جسد بود با یه صندوق اما تو صندوق پنج تا human effigy بود Blinkچرااا؟

مطمئن هستید جای درست رفتید؟ صندوق دقیقا روبروی باس فایت هستش. بقلش هم توی آپدیت جدید دیگه جسد نیست، بلکه یک شوالیه است که باید باهاش بجنگید.
That was just a dream

پاسخ
(03-27-2016, 01:27 AM)ERFAN RP نوشته است:
(03-27-2016, 01:07 AM)tedy mehr shad نوشته است: آقا سعید من رفتم دنبال ring of bindingبه ترتیب همه ی کارایی که گفتین رو کردم قبل از اینکه دروازه رو باز کنم یه اژدها بود کشتمش دروازرو باز کردم رفتم بالا یه جسد بود با یه صندوق اما تو صندوق پنج تا human effigy بود Blinkچرااا؟

مطمئن هستید جای درست رفتید؟ صندوق دقیقا روبروی باس فایت هستش. بقلش هم توی آپدیت جدید دیگه جسد نیست، بلکه یک شوالیه است که باید باهاش بجنگید.

باس فایت همون old dragonslayer روبروش؟ من این صندوقه که میگم سمته راسته در مه بود پشت دره باس فایت بود کناره صندوقه هم جسد بود یعنی این صندوقه نیست؟

پاسخ
(03-27-2016, 01:42 AM)tedy mehr shad نوشته است:

باس فایت همون old dragonslayer روبروش؟ من این صندوقه که میگم سمته راسته در مه بود پشت دره باس فایت بود کناره صندوقه هم جسد بود یعنی این صندوقه نیست؟

جای دقیقش اینجاست.
روبروی گارد آخر که پشتش باس فایت Old Dragon slayer هستش.
[تصویر:  8x51a5wzlwjv0iy7qooz_thumb.jpg]
That was just a dream

پاسخ
(03-27-2016, 01:48 AM)ERFAN RP نوشته است:
(03-27-2016, 01:42 AM)tedy mehr shad نوشته است:

جای دقیقش اینجاست.
روبروی گارد آخر که پشتش باس فایت Old Dragon slayer هستش.
[تصویر:  8x51a5wzlwjv0iy7qooz_thumb.jpg]

عرفان جان شرمنده الان تو عکس بالا سمت چپ جایی هست که میری با باس فایت میجنگی؟

پاسخ
دوستان بذارید یک نکته رو بگم. توی متن من جای رینگ رو توی نسخه پلی استیشن 3 گفتم. توی نسخه نسل هشتمی جای رینگ عوض شده البته یه مقدار کم. تا اونجایی که گفتم 3 تا شوالیه رو با هم می کشید مشترکه. وقتی 3 تا رو کشتید وارد یه جای دایره مانند می شید که من گفتم مستقیم برید و از پله ها برید بالا. حالا توی نسخه نسل هشت باید راه سمت راست رو برید و از پله ها برید پایین. یک صندوق هست کنارش یک شوالیه سفید نشسته که رینگ توی اونه. یعنی دقیقا روبروی مه باس دوم این منطقه. رینگ نسخه نسل هفتم همون جاییه که توی مقاله گفتم. رینگ نسخه نسل هشتم روبروی مه اون یکی باس مرحله هست که الان توضیح دادم.
دقیقا همونجاییه که عرفان عکسش رو گذاشته. ولی توی نسخه نسل هفت اونجاییه که من توی مقاله گفتم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,605 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 4,992 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,245 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,816 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,056 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان