امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
اقای بابایی واقعا ممنونم .توضیحایتان کامل بود به همین خاطر نتونستم به یک سپاس اکتفا کنم و خواستم تشکر ویژه کنم.
پاسخ
با سلام از نظر من بازی اسانی است و من الان تمام باس هارا فکر کنم کشتم وبه طرف معبد زمستان(shrine if winter ) ودرباز شد . الان به قلعه درانگلیک رسیدم فقط چند سوال دارم رئیس فرقه خون و رئیس تاریکی رو چطور بکشم چون می خوام قبل از ورود به قلعه درانگلیک تمام مراحل رو رفته باشم و در ضمن در مرحله ای(که عنکبوت بزرگ بود) دو دوست که با هم دعوا می کردند من طرف مرد نیزه دار رو گرفتم (همان کاشف گنج ها)(ایا کار درستی کردم؟) ولی بعدا که کلید داد و رفتم و در رو در همان قسمت ها باز کردم درون یک صندوق بمبی بود که من نمردم اما صدای همان شخص اومد که می گفت حیف شد نمردم و در واقع برای من تله گذاری کرده بود چون امیدوار بودم در مراحل بعد پیداش کنم و انتقام بگیرم سوال نپرسیدم اما حالا که به درانگنلیک رسیدم ایا فکر می کنید کجا مخفی شده تا برگردم و بکشم.و در  ضمن در  صومعه در ماجولا مردی که ایستاده و در مورد زمین که شعله درون ان هست چگونه باید زمین را باز کنم؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب من نتونستم خودم رو نگه دارم و تا دیدار شاه وندریک رفتم و در کمال تعجب این شاه به من حمله نکرد و من هم فط رفتم و انگشتر رو برداشتم .فقط چند سوال من رو گیج کرده چرا شاه حمله نکرد ؟ایا باید شاه رو بکشم؟ یا ایا برای نجاتش از دیوانگی باید اون رو بکشم یا راهی برای درمانش هست؟ چرا ملکه به من گفت وندریک رو بکشم؟ ودر نهایت ایا کشتن یا نکشتنش در روند بازی تاثیر دارد؟
پاسخ
(04-12-2016, 07:24 PM)big heart نوشته است: با سلام از نظر من بازی اسانی است و من الان تمام باس هارا فکر کنم کشتم وبه طرف معبد زمستان(shrine if winter ) ودرباز شد . الان به قلعه درانگلیک رسیدم فقط چند سوال دارم رئیس فرقه خون و رئیس تاریکی رو چطور بکشم چون می خوام قبل از ورود به قلعه درانگلیک تمام مراحل رو رفته باشم و در ضمن در مرحله ای(که عنکبوت بزرگ بود) دو دوست که با هم دعوا می کردند من طرف مرد نیزه دار رو گرفتم (همان کاشف گنج ها)(ایا کار درستی کردم؟) ولی بعدا که کلید داد و رفتم و در رو در همان قسمت ها باز کردم درون یک صندوق بمبی بود که من نمردم اما صدای همان شخص اومد که می گفت حیف شد نمردم و در واقع برای من تله گذاری کرده بود چون امیدوار بودم در مراحل بعد پیداش کنم و انتقام بگیرم سوال نپرسیدم اما حالا که به درانگنلیک رسیدم ایا فکر می کنید کجا مخفی شده تا برگردم و بکشم.و در  ضمن در  صومعه در ماجولا مردی که ایستاده و در مورد زمین که شعله درون ان هست چگونه باید زمین را باز کنم؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب من نتونستم خودم رو نگه دارم و تا دیدار شاه وندریک رفتم و در کمال تعجب این شاه به من حمله نکرد و من هم فط رفتم و انگشتر رو برداشتم .فقط چند سوال من رو گیج کرده چرا شاه حمله نکرد ؟ایا باید شاه رو بکشم؟ یا ایا برای نجاتش از دیوانگی باید اون رو بکشم یا راهی برای درمانش هست؟ چرا ملکه به من گفت وندریک رو بکشم؟ ودر نهایت ایا کشتن یا نکشتنش در روند بازی تاثیر دارد؟

احسنت به شما. به نظرم 3 تا دی ال سی بازی رو هم بگیر و بازی کن محشر هستن هر 3 و واقعا سخت.
رئیس فرقه خون که بعد از باس ارابه ای هست که گفتم همینجوری بزن بکشش لباسش رو بردار.
رئیس تاریکی رو بکشی نکشی فرقی نداره. نکشیش بهتره.
یادم نیست اون یارو کجاست. طرف هر کدوم رو بگیری فرقی در ادامه بازی نداره و طرف هر کی رو بگیری اون یکی بهت یه ایتم میده. الان فکر کنم فروشنده لباس توی ماجولا لباس اون یارو که طرفش و گرفتی یا اون یکی رو داره و میفروشه.
کدوم مرد رو می گی؟ اهان اونی که روی زمین شمع ها رو گذاشته؟ اون شمع ها نشون میده چند مرحله از بازی رو رفتی و کجاها رو رد کردی. اگر کل نقشه رو شمع بذاری یعنی همه جارو بری اخرش باهاش حرف بزنی یه دست لباس عالی میده بهت.
شاه بهت حمله نمی کنه. ولی اگه بزنیش چندین بار بالاخره میشه یه باس انتخابی و جلوی مسیرش مه تشکیل میشه. ملکه دشمن اصلیته توی بازی. اگر اژدهای بزرگ رو توی معبد اژدهاها کشته باشی یه ایتمی رو گرفتی که با اون می تونی به خاطرات جاینت ها بری که 4 تا خاطره هست و همچنین بعد از کشتن شاه می تونی با داشتن اون ایتم به خاطرات شاه هم بری. هر خاطره یه مرحله اس که باید رد کنی و یه ایتمی رو اخر هر خاطره به دست میاری که با داشتن  4 تاش مبارزه با شاه اسونتر میشه 4 برابر. یعنی هر کدوم رو که کسب کنی شاه یه درجه اسونتر میشه البته در اسونترین حالت هم سخته و با یکی دو ضرب میمیری ولی اگر بدون ایتمها باشی شاه خیلی خیلی قویه و بیچاره ت میکنه. 
خیال می کنی که همه جای بازی رو رفتی. مطمئنم هنوز 60 درصد بازی رو  هم نرفتی. دی ال سی ها خودشون یه بازی هستن. کلی جاها هست که حتی نمی دونی وجود دارن مثل همین خاطره ها. توی بازی یه جاهایی یه مجسمه جاینت می بینی که شکمش سوراخه . نشسته. با داشتن ایتم اژدها وقتی بری نزدیک جاینت های سنگی بهت گرینه می ده که بری توی خاطراتشون.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
باز هم ممنونم اقای بابایی . من هم می دانم هنوز قسمت هایی از بازی مانده اما خواستم بگویم برخلاف تصورات اولیه من این بازی خیلی اصولی و منطقی است و اگر قواعد بازی و نحوه استراتژی های باس ها(که با رودرو شدن با انها و دقت در عملکرد انها بدست می اید) بازی خیلی خوب است و سختی ان منطقی است و کمی راحت تر می شود(البته خیلی زیاد نه) .
من متاسفانه دی ال سی های این بازی را ندارم .اما در مورد راهنمایی باز ممنونم .داستان این بازی در عین سادگی پیچیدگی خاصی دارد و ادم رو جذب دنیای بازی می کند .
پاسخ
اقای بابایی بابت این نکات کلیدی ممنون من توی یکی از باس های بازی همونی که یه زنیه سرش از تنش جدا شده و سرش تو دستشه و وقتی می خوای باهاش بجنگی تو یه جایه سمی هستی که زود مسموم میشی میمیره می خواستم بدونم پات زهری واسه این سم تو بازی هست که هی زود نمیری چون تا می خوام یه ضربه بهش بزنم مسموم میشم میمیرم
پاسخ
(04-14-2016, 08:26 PM)amindeli نوشته است: اقای بابایی بابت این نکات کلیدی ممنون من توی یکی از باس های بازی همونی که یه زنیه سرش از تنش جدا شده و سرش تو دستشه و وقتی می خوای باهاش بجنگی تو یه جایه سمی هستی که زود مسموم میشی میمیره می خواستم بدونم پات زهری واسه این سم تو بازی هست که هی زود نمیری چون تا می خوام یه ضربه بهش بزنم مسموم میشم میمیرم

اون زنه  Mytha, the Baneful Queen راه داره کشتنش .
نزدیک بونفایر دوم این مرحله وقتی از پله بری پایین یه چرخ دنده های بزرگ میبینی که داری می چرخه. torch رو روشن کن و برو لب اون پنجره ای که چرخ دنده رو میبینی و  دیوارش خراب شده می تونی ری کنار چرخ دنده وایسی و بعد با torch چرخ دنده رو اتیش بزن. بعد مبینی که کل مکانیسم از کار میافته و تمامی سم هایی که توی کل مرحله هستن خشک میشن و دیگه راحت می تونی بری سراغ باس. توی اتاق باس فقط قسمت های کناری اتاق سم هست و وسطش دیگه اوکی هست و راحت می تونی همون وسط بکشیش.

این تصویر جاییه که میگم نزدیک بونفایر دوم مرحله هست و باید بری اتیش بزنی چرخ دنده رو

[تصویر:  maxresdefault.jpg]

اینم بونفایر دومیه که میگم:

[تصویر:  maxresdefault.jpg]
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
(04-14-2016, 08:26 PM)amindeli نوشته است: اقای بابایی بابت این نکات کلیدی ممنون من توی یکی از باس های بازی همونی که یه زنیه سرش از تنش جدا شده و سرش تو دستشه و وقتی می خوای باهاش بجنگی تو یه جایه سمی هستی که زود مسموم میشی میمیره می خواستم بدونم پات زهری واسه این سم تو بازی هست که هی زود نمیری چون تا می خوام یه ضربه بهش بزنم مسموم میشم میمیرم
یکی از آسونترین باس فایتای بازی جلوته، من که همون دفعه اول بدون این که ضربه ای بخورم زدمش  S0 (2)
پاسخ
اقا این ancient dragon و king venderick ارزش داره بهشون حمله کنم؟من نسخه scholar of the first sin رو دارم.کینگ وندریک هم تو خاطراتش میگه برو crowns رو که مربوط به دی ال سی ها هست بیار بعد من بهت پادشاهی میدم. دراگون هم که کلا حمله نکرد باهام صحبت کرد ایتم رفتن تو خاطراتو داد.تو پایان بازی تاثیر بد میزاره بکشمشون؟
S0 (2)
پاسخ
(04-15-2016, 09:38 AM)saeedgreat نوشته است: اقا این ancient dragon و king venderick ارزش داره بهشون حمله کنم؟من نسخه scholar of the first sin رو دارم.کینگ وندریک هم تو خاطراتش میگه برو crowns رو که مربوط به دی ال سی ها هست بیار بعد من بهت پادشاهی میدم. دراگون هم که کلا حمله نکرد باهام صحبت کرد ایتم رفتن تو خاطراتو داد.تو پایان بازی تاثیر بد میزاره بکشمشون؟

نه هیچ تاثیری توپایان نداره پایان یکی هست. ولی خب روح زیادی میدن اما کشتنشون واقعا ساخته، کشتن کینگ دندریک که آسونه ولی اکسیدنت دراگون فوق العاده سخته، خیلی غیر منطقی هست. جادو بهترین راه کشتنش هست
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
خیلی ها قبل از اینکه بازی را انجام دهم می گفتند خیلی سخت است اصلا نمی شود بازی کرد و خود من هم با توجه به این تفاسیر و اینکه با شروع گیم اولین بار مردم و دوباره مردم و سولز هایی که جمع کرد بود بودم از دست رفت بازی را پاک کردم .اما چند وقت پیش با تعریف ها و ویژگی هایی که پیرامون دارک سولز 3 شنیدم و همچنین خوندن این تاپیک و نکات ارزشمند اقای بابایی و همین طور برای این که داستان نسخه 3 را بفهمم شروع به بازی نسخه دوم کردم.و امروز هم تقریبا چند روزه بازی را اتمام کردم .اینم عکسم
[تصویر:  DarkSoulsII_2016_04_16_02_33_14_53.jpg]
من با شرایط بالا به راحت ترین صورت توانستم تمام باس هارا (به جز چندتایشان شکست دهم) به همین خاطر اگر بدین صورت اپگرید کنید مشکلی نخواهید داشت. اما چند نکته بگویم
1_بستگی به جوری که می خواهید بازی کنید شخصیتتان را اپگرید کنید اگر جادوگری می خواهید هوش (intelgence)و ایمان (faith) را تقویت کنید.
2_اگر می خواهید سنگین جنگ کنید و از سرتازره باشید .جان وقدرت وزن را بیشتر بالا ببرید .
3-اگر می خواهید بیشتر جنگجوی متوسط باشید که جادو هم به صورت متوسط است وهمیشه یک سپر و یک شمشیر مدیوم با خود حمل می کند مثل من اپگرید کنید
4_نکته اقای بابایی مبنی بر قدرت را فراموش نکنید چون هرکلاسی بخواهید باشید درنهایت قدرت بیشتر به درد می خورد.
اما چند نکته در باب گیم:
1_در مورد داستان باید عرض کنم تا می توانید حرف بزنید با کاراکترها و زود زود به انها سر بزنید چون گاهی ایتمی بدست می اورید که باب صحبت جدیدی را باز می کند.
2_هر سرباز و باس استراتژی دارد که اگر یاد بگیرید به اسانی پیش خواهید رفت.
3_هیچ وقت پول انباشت نکنید و فقط خرج اپگرید کنید و البته بعضی سلاح ها ارزش اپگرید کردن دارند نمونه اش(شمشیر شوالیه سفید یا مثلا گرزی که از اهنگر خواهید گرفت یا مثلا سپری که علامت خورشید دارد ومستطیل شکل است)من این وسایل را امتحان کردم به همین خاطر توصیه میکنم.
5_در بازی بنفایر های مخفی و جاهایی است که هیچ وقت شاید اصلا نبینید مثلا ********************(بنفایر سوم در مرحله ی
Earthen Peak

و...)
و نکته اخر بعد از اتمام بازی یک بکاپ از سیو بگیرید بعد نیو گیم+ را شروع کنید . چون اگر نکنید و بازی را دوباره از بونفایر شروع کنید سیوتان نابود شده و باید از اول با تجهیزاتی که همراه دارید نیو گیم + را شروع کنید که در ان ارتباط بین بنفایر ها از دست رفته و دوباره باید بروید .نیو گیم + همان شروع دوباره بازی ولی با تجهیزات و لولی که در بازی قبلی کسب کردید و داشتید و هم دشمنان قوی تر.
درنهایت هم از اقای بابایی تشکر می کنم چون به بسیاری از سوالتم پاسخ دادند و من را بیشتر با این بازی اشنا کردند.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,603 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 4,992 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,245 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,816 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,055 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان