امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
(03-28-2016, 02:47 PM)ERFAN RP نوشته است:
[تصویر:  5kcli3o3i3jcg1xy61gu_thumb.jpg]
دوستان باید این شخص رو بکشم برای اون لباسی که سول بیشتری میده؟

بله بکشش عرفان جان. من این لباس تا اخر بازی تنم بود!!
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
سلام.
اقا من لست جیانت رو کشتم، حالا باید کجا برم؟ همه جای بازی رو گشتم ولی جایی رو پیدا نکردم
پاسخ
(04-06-2016, 03:18 PM)HOSSEIN COD نوشته است: سلام.
اقا من لست جیانت رو کشتم، حالا باید کجا برم؟ همه جای بازی رو گشتم ولی جایی رو پیدا نکردم

حسین جان  توی ماجولا به 4-5 مسیر کاملا مختلف که به مرحله های مختلف ختم میشن راه داره. لست جیانت اولین باس بازی محسوب میشه. شما چه  مسیرهایی رو رفتی؟ برگرد ماجولا و برو به یه راه دیگه که تا حالا نرفتی.
پاسخ
(04-06-2016, 03:37 PM)saeed aghababaee نوشته است:
(04-06-2016, 03:18 PM)HOSSEIN COD نوشته است: سلام.

حسین جان  توی ماجولا به 4-5 مسیر کاملا مختلف که به مرحله های مختلف ختم میشن راه داره. لست جیانت اولین باس بازی محسوب میشه. شما چه  مسیرهایی رو رفتی؟ برگرد ماجولا و برو به یه راه دیگه که تا حالا نرفتی.
منظورم من در منطقه جیانت هس. تو ماجولا دو منطقه هست که یکیش به همین شوالیه ها ختم میشه که باس او منطقه (اگه اشتباه نکنم اسمش چندتا شماره هست) خیلی سخته. یه جا دیگه هم هست که همون اول یه فرد کنار دستگیره باز شدن در خشک شده و نمیدونم چجوری بازش کنم.
پاسخ
منطقه شوالیه ها دو تا باس داره که یکیشون که توی مسیر سمت راستیه که باید از پله ها بری پایین. وقتی اون رو بکشی 2 تا راه به 2 منقه برات ازاد میشه که یکیش مستقیم برات بازه و دیگری یه دختری هست اونجا نشسته برو باهاش حرف بزن چند بار و بعد دفعه بعدی که بری ماجولا و از اون دالانی که پله می خوره بری پایین می بینی اون دختره کنار دستگیره وایساده و برات می تونه دستگیره رو بچرخونه با جادو که راه سمت اون شوالیه ها بسته میشه و یه اره دیگه با کلی مسیر به سمت چپ برات باز میشه. باس ها همه سخت هستن و برای این که کلی از مسیرها ازاد بشن باید بکشیشون تا بتونی بری مناطق بعدی.
پاسخ
سلام
آقای بابایی مکان boss ها ثابته یا تصادفی ؟
چون من با باس the pursuer اول بازی قبل majula مواجه شدم در حالی که باید بعد از last gaint باهاش مواجه میشدم
پاسخ
(04-07-2016, 11:47 PM)Maximum Pain نوشته است: سلام
چون من با باس the pursuer اول بازی قبل majula مواجه شدم در حالی که باید بعد از last gaint باهاش مواجه میشدم

همه بغیر از همین Pursuer توی مکان های مشخص هستند. فکر کنم تنها باس فایتی باشه که در طول بازی 3 یا 4 بار باهاش ممکنه مبارزه بکنید و هر دفعه هم راحت تر از قبل خواهد بود!
That was just a dream

پاسخ
(04-07-2016, 11:47 PM)Maximum Pain نوشته است: سلام

سلام به شما.

مکان باس ها تماما ثابت هست و  عوض نمیشه مگر باس pursuer که ممکنه قبل از محل اصلیش وقتی که عقابه داره می بردش یه دفعه بپره پایین و بیاد سراغت که معمولا روی اون پشت بومی میاد که وقتی از اون شاخه بزرگ درخت میای بالا می رسی بهش. اگه بکشیش که دیگه جای اصلیش نمیاد اگر هم بکشتت که میره محل اصلیش و اگر فرار کنی و بری، غیب میشه و دوباره توی محل اصلی باس حاضر میشه.
بعدا هم یکی دو بار باهاش برخورد خواهی داشت که البته اونها دیگه خود pursuer نیستن و فقط مثل اون هستن و ازش ضعیفترن.
پاسخ
با سلام 

(متن زیر  حاوی اسپویل است)

من بعد از زنده کردن دختر سنگ شده و بعد از به جنگل شدد وودز و رفتن به بن فایرش و بعد از اینکه از مه هم گذشتم و به بونفایر یک محلی رسیدم که اسمش یادم نمیاد انجا بعد از این طرف و ان طرف رفتن با یک پیرمردی که روی ویلچیر نشسته بود اشنا شدم و به نظرم مشکوک اومد به خصوص اینکه حرف از تاریکی و اینکه تارکی راهت را روشن کند و.. که یادم نمیاد حرف هاش بعد در انتهای غار بعد کشتن موجودات به دری خوردم که صدای ناله می امد و درش قفل بود ایا برای بازکردن باید پیرمرد را بکشم ؟ایا پیرمرد واقعا بد است و ظن من صحیح است؟ در ضمن در همان مکان در ان طرف نقشه با مردی که بدنش مثل عقرب بود ملاقات کردم که حمله نمی کرد و حرفم هم نمی زد ؟به نظرتان اورا بکشم(اما فکر کنم نفرین شده و بد نیست)

یک سوال دیگر در مورد کانونانت ها (دین) ها توضیحی بدهید .اینکه کدام مثبت است کدام منفی وویژگی هایشان؟ممنون
پاسخ
سلام
پیرمرد رییس فرقه تاریکی هست و بد یا خوب نیست مثل تقریبا تمام شخصیت های بازی. وقتی که 3 بار توی بازی  توی 3 قسمت مختلف دیدیش اونوقت بار سوم بهت پیشنهاد میده که عضو فرقه تاریکی بشی و اونوقت یک پورتال باز میشه به یه مرحله تاریکی که اخرش هم به یه باس ختم میشه. بار اول که پورتال باز بشه مجانیه و اگه بری و باس رو هم بکشی اوکی میشه ولی اگر بمیری از دفعات بعدی بخوای پورتال باز بشه باید یه human Efiggy به پیرمرد تقدیم کنی تا باز کنه برات. مرحله تاریکی خیلی جالبه و البته سخت هم هست و تنها راه ورود به این مرحله همینی هست که گفتم.

داخل در قفل یه موجود نیمه کلاغ نیمه انسان به اسم اورنیفکس هست که کاری رو انجام میده که اون مرد سیاه پوش دم در اون زندان انجام میده یعنی روح غول ها را ازت می گیره و در ازاش اسلحه های ویژه و گاها شمشیرها و سلاح های باس ها رو بهت می فروشه و البته کارهای دیگه مثل اپگرید کردن سلاح ها و لباس ها  و فروش برخی شمشیرها و ...  رو هم انجام میده. البته باید اول در رو باز کنی و بعد از اونجا میره به یه مرحله دیگه که توی اتاق میشینه و  خواهی دیدش توی بازی و توی اون قسمته که تازه فروشگاهش فعال میشه وگرنه بار اول که در رو براش باز می کنی فقط ازت تشکر میکنه و میگه جبران می کنم ولی چیزی نمی فروشه اونجا بهت.کلید این اتاق رو باید به دست بیاری. در همون اولین بونفایر این بخش که بعد از مه هست سمت راستت رو که نگاه کنی یه شیر سنگ شده می بینی که باید اون رو از سنگ شدگی در بیاری با ایتم fragrant و بعد بکشیش تا کلید رو بندازه برات.

باس این مرحله یه نیمه عقرب هست که در حقیقت خواهر یا برادر همون مرد عقربی هست که وایساده توی او بخش شنی. با اون مرد عقربی نمی تونی حرف بزنی مگر این که حلقه ...... رو از گربه ای که توی ماجولا هست بخری و فعالش کنی تا بتونی به زبون برخی موجودات توی بازی حرف بزنی و حرفهاشون رو بفهمی. وقتی این کار رو بکنی اون مرد عقریب بهت میگه که باس اون مرحله بهش خیانت کرده و ..... بهت میگه اگر بکشیش اون باس رو بهت پاداش میده. وقتی باس رو کشتی برگرد پیشش تا پاداش بگیری.

کاوننت ها مثبت و منفی ندارند به اون صورت ولی هر کدام یه مسیری دارند. مثلا وقتی عضو تاریکی باشی اون زنی که توی ماجولا پایین دالان پله ها بغل دستگیره وایساده دشمن برات حساب میشه و الارم مبارزه بهت میده. هر فرقه یه رئیس داره که توی بازی مشخصه و. هر فرقه یه ایتم داره که باید به رئیس اون فرقه تقدیم کنی. ههر چه بیشتر از اون ایتم تقدیم کنی به رئیس فرقه درجه ت توی اون فرقه بالاتر میره و پاداش بهتر میگیری. با 3 ایتم اول یه رنک میری بالا. بعد 10 تا و بعد دیگه خیلی زیاد میشه تعدادش و باید کلی زحمت بکشی تا به درجات بعدی برسی و پاداش های بزرگ رو بگیری از رئیس فرقه. کلی از این فرقه ها برای بالا رفتن در جه در اونها باید انلاین بازی کنی و با همکاری هم فرقه ای هات در دنیا بری و اعضای فرقه مقابل مثلا تاریکی رو بکشی و از هر نفر که بکشی ایتم میافته و باید بری تقدیم کنی به رئیس فرقه. کلا هر فرقه یه ایتم خاص داره که باید کسب کنی. هر فرقه ای یه مزایای داره و وقتی عضوش بشی بهت اون مزایا رو میده. سعی کن عضو فرقه خون (همونی که رئیسش همون موجودی بود که گفتم بعد از باس ارابه ای وجود داره) و فرقه تاریکی نشی. البته تاریکی رو فقط برای رد کردن مرحله تاریکی می تونی عضو شی و بعد سریع بیای بیرون  عضو یه فرقه دیگه بشی. این دو فرقه که گفتم تقریبا منفی هستن و میگن ادم های خوب رو بکش.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,632 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 5,037 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,254 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,847 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,134 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان