امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
من تو بازی دارک سولز 2 گیرکردم بعدمن میخوام از mujalaبرم بیرون چیکار باید کنم همه راه ها به این لعنتی ختم میشه چطوری برم

اگه کسی دارک سولز۲ رو تموم کرده بگه من عنکبوت بزرگه وغول سنگی وسط سرش یه سوراخ بزرگه واون یارو که توچشمش عقرب میره واون غوله که از تعداد زیادی ادم درست شده رو کشتم دیگه نمی دونم باید چه کار کنم کسی هست که به من بگه باید چیکار کرد خواهش؟؟؟؟؟
پاسخ
(06-02-2016, 12:04 AM)hossein/ps4 نوشته است: من تو بازی دارک سولز 2 گیرکردم بعدمن میخوام از mujalaبرم بیرون چیکار باید کنم همه راه ها به این لعنتی ختم میشه چطوری برم

اگه کسی دارک سولز۲ رو تموم کرده بگه من عنکبوت بزرگه وغول سنگی وسط سرش یه سوراخ بزرگه واون یارو که توچشمش عقرب میره واون غوله که از تعداد زیادی ادم درست شده رو کشتم دیگه نمی دونم باید چه کار کنم کسی هست که به من بگه باید چیکار کرد خواهش؟؟؟؟؟
سلام.
ببین دوست عزیز شما بعد از این که غولی که در اوایل بازی هست، در اون منطقه ای که شوالیه های بزرگ قرار دارن رو میکشی،با یک جادو گر مواجه میشی.باهاش صحبت کن و چند بار ادامه بده صحبت هاتو .بعد از اون وقتی به ماجولا بری سره راهی که به یکی از غول های اوایل بازی ختم میشه میاد و(همون جایی که یه کلید داخل سطون هست.شرمنده اسم منطقش یادم رفته.اون جا میری باهاش صحبت میکنی کلیدشو میزنه یه در همون جا باز میشه.اگه نتونستی بازم بهم بگو برم تو بازی دقیقشو بهت بگم.یا علی.
[تصویر:  20151026111418_20.jpg]
پاسخ
(06-02-2016, 12:04 AM)hossein/ps4 نوشته است: من تو بازی دارک سولز 2 گیرکردم بعدمن میخوام از mujalaبرم بیرون چیکار باید کنم همه راه ها به این لعنتی ختم میشه چطوری برم

راه های مختلف دیگه هست.خیلی دیگه غول تو بازی وجود داره.وقتی اون غوله که از کلی ادم درست شدرو میکشی اسمشم butcher بود فک کنم یه ایتمی بهت میده که میتونی کسایی که سنگ شدنو درمان کنی.یدونه از مسیرا تو ماجولا به یه جایی ختم میشه که یه مرده با یه شمشیر بزرگ ابی نشسته و یه اتاقی هم جلوترش هست تو اون اتاق یه دختره هست که سنگ شده با اون ایتم درمانش میکنی دره جلوی دخترم وا میشه و...
یا یا از یه مسیر دیگه ماجولا میرسی به یه مکان فاضلاب مانند اونجارو رد کردی یه دنیای جدید میرسی.
S0 (2)
پاسخ
با سپاس من بیشتر باسهارو کشتم و سه تا از روح های اصلیو گرفتم ولی دیگه جایی واسه ادامه بازی پیدا نمیکنم باس چهارم اصلی کجا هست هم باس منطقه مواد مذاب و هم جنگل و رد کردم و تا داخل چاه ماجولا رفتم همینطور منطقه عقرب لطفا بگید مسیر باس چهارم از کجاست
پاسخ
سلام.
بعد از هفته ها بالاخره آستین همت ( S0 (43) ) زدیم بالا و رفتیم بازی رو از اول استارت زدیم که خدارو شکر خیلی حرفه ای تر هم شدیم نسبت به قبل. یک مرد مومن بیاد یه استراژی خوب برای اون غوله که ماره بگه. دور ورش همش گاز هست سریع خونم کم میشه و هی باید هم حواسم به خون باشه هم به اینکه ضربه نخورم S0 (43) از طرف دیگه یه استراژی هم برای کشتن اون غوله که از ادم درست شده بدین.
یه سوال دیگه، من یه ویدیو از این بازی گرفتم که طرف بازی رو تو 2 ساعت می بره اخر. وقتی با دقت نگاه به سول هایی که بعد از کشتن غول ها میگره کردم متوجه شدم سول هایی که میگره مقداری بیشتره از اونیه که من گرفتم S0 (43) . قضیه چیه؟
پاسخ
خب اگر که منظورت اون زنه هست که مثل ماره و یه نیزه بلند 3 سر دستشه و دور و برش سم هست باید بدونی که می تونی توی همون مرحله بری چرخ اسیاب مانند رو به کار بندازی تا کل استخرهای سم توی منطقه خالی بشه و کلا دیگه هیچی سم توی اون مرجله باقی نمیمونه. طبقه دوم یه بالکن نصفه نیمه هست که وقتی بری روش ته اون چرخ اسیاب رو می بینی باید یه مشعل روشن کنی و گزینه استقاده رو روی اون چرخه بزنی تا به کار بیافته و همه سم ها بره. تو عکس زیر معلومه کجا رو میگم

[تصویر:  10244336.jpg]

اگر مورد دوم این رو میگی که عکسش رو زیر گذاشتم باید بگم استرتاتژی خیلی خاصی نداره و باس خیلی سختی هم نیست فقط دو نکته باید خواست باشه. اصلا روش قفل نکن چون دوربین جوری میشه که نمیبینی میری تو اتیش ها. دوم این که ازش فقط دور شو بذار قاطی کنه اون ضربه دو سه ضرب سنگینش رو بزنه بعد وقت داری یکی دو تا بزنیش. بزن و سربع دوباره ازش فرار کن و فاصله ت رو جوری تنظیم کن که نه خیلی دور باشی نه خیلی نزدیک که ضربه کوبیدنیش رو بزنه. 

[تصویر:  latest?cb=20140722181556]

در مورد سوم،  اولا هر باری که بازی کنی دفعه بعد همه دشمنا روح بیشتری میدن یعنی مثلا اونی که بار سومه بیشتر از اونی که بار دومه برای کشتن باس روح میگیره. از اون مهمتر این که توی بازی یکی دو مدل لباس ها کلاه و دستکش و ... هستند که وقتی تنت کنی روح بیبشتر میدن بهت هر کس رو بکشی. همچنین یه حلقه مار شکل نقره ای هست که اون رو دستت کنی هر دشمن بیشتر روح میده بهت و خود اون حلقه دو 3 مدل داره که +1 و +2 هستن و در دفعات دوم سوم بازی می گیری که حلقه +2 بیشتر از حلقه ای که اولین بار دستته روح میده بهت. اینا مواردی بودن که باعث میشن روح بیشتر یا کمتر از هر دشمن بگیری.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
سلام دوستان ممنونم از جناب آقابابایی بخاطر مقاله بسیار مفیدشون یه نکته یاد گرفتم گفتم اینجا بگم شاید بدرد شماهم بخوره،برای بدست آوردن حلقه ای که بهتون سول بیشتری میده (silver covetus)پلاس یک بعد از اینکه یه مقدار معینی دقیقا نمیدونم چقدر حساب نکردم،از اون زنه که به اولین بانفایر برسیم نشسته و وقتی باهاش صحبت کنید میاد مجولا خرید کردین دوباره باهاش صحبت کنین بهتون این حلقه رو میده،لباس فروشنده زره و سپر که تو یه اطاق تو مجولا هست بیشترین سول رو بهتون میده
پاسخ
سلام دوستان ببخشید حلقه ring of giants دقیقا چه المانی رو قوی میکنه تو بازی؟
پاسخ
(10-04-2016, 11:05 PM)saeedmasumeh نوشته است: سلام دوستان ببخشید حلقه ring of giants دقیقا چه المانی رو قوی میکنه تو بازی؟

سلام به شما. 
این حلقه المان poise زیادتر می کنه. حالا قطعا می خواید بدونید پویز یعنی چی؟ ببینید پویز مثل یه خط شبیه استامینا (قدرت بدنی) هستش با این تفاوت که دیده نمیشه. پویز قدرت دفاعی و مقاومت شما را در برابر فلج شدن یا گیج شدن ناشی از ضربه های قدرتمند دشمنا و باس ها افزایش میده و باعث میشه تا بعد از ضربه خوردن زودتر به حالت عادی که میخواید ضربه بزنید برگردید. همینطور پوبز بالاتر باعث میشه تا برخی ضربه های شما وقتی در هنگام حمله حریف زده بشن ،حمله اون حریف رو  قطع کنه و به شما اسیبی نرسه. حالا هر چقدر که این بالاتر باشه این موراد بیشتر اتفاق می افتند. اما با توجه به محدودیتی که در تعداد فعال کردن حلق ها در بازی وجود داره باید بگم ring of giants زیاد حلقه مفیدی در مقابسه با سایر حلقه های خیلی قوی که می تونید فعال کنید نیست و حیفه که یک قسمت از 4 قسمت حلقه رو برای این اختصاص بدید.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
ممنون جناب آقابابایی من همیشه این چهارتا رینگ رو استفاده میکنم
افزایش استامیناو پلاس یک
Flyng ringاگه درست نوشته باشم
Covetus silver+1
Blade ring+1
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,642 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 5,047 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,258 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,856 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,148 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان