امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
خیلی ممنونم که منو راهنمایی کردید..فقط میخواستم بدونم این آیتما چ کاربردایی دارن.
Prism stone,rusted coin,Amberherb,Lioyds talisman,Wilted dusk herb,dragon charm,Alluring skull,Rubbish,Triclops snake Troches,old Growth balm,Twilight
پاسخ
باسلام
اقای بابایی یه در تو یه گودال در منطقه shaded ruins هست که قفله که انگار پشته درم یکی هست اما نمیتونه صحبته کنه و فقط صدای تقلاش میاد انگار چیزی تو دهنشه, کلید این در کجاس؟
اینم برای اینکه بهتر متوجه بشید منظورم کجاست
[تصویر:  grma_darksoulsii_2017-03-30_22-37-53-66.bmp]
ا
ین همون در هست

[تصویر:  vwln_darksoulsii_2017-03-30_23-08-08-42.bmp]
اینم گوداله هست
پاسخ
(03-30-2017, 11:38 PM)amindeli نوشته است: باسلام
اقای بابایی یه در تو یه گودال در منطقه shaded ruins هست که قفله که انگار پشته درم یکی هست اما نمیتونه صحبته کنه و فقط صدای تقلاش میاد انگار چیزی تو دهنشه, کلید این در کجاس؟
ا
ین همون در هست

اینم گوداله هست

سلام به شما. بله میدونم کجاست.
پشت این در یه موجود مانند نیمه کلاغ نیمه انسان وجود داره که یه فروشنده هست در بازی که اتفاقا خیلی هم مهمه و برخی روح های باس ها رو با سلاح های عالی عوض میکنه و برخی تیرهای خاص رو می فروشه. البته وقتی از این اتاق نجاتش بدید میره جای دیگه و مستقر میشه که خودتون بعدا می بینیدش توی بازی (توی بخشی که یه چاله شنی بزرگ در زمین ایجاد شده و پر از عنکبوت هست) . کلید این اتاق توی همین بخشی که الان هستید وقتی از بونفایر سمت راست رو نگاه کنید یه موجود میبینید که از همین موجودات شیر مانند هست که سنگ شده و مجسمه هست.باید با ایتم فرگرنت برنچ اون رو از سنگ در بیارید و بکشیدش تا کلید رو بهتون بده
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
(03-30-2017, 11:38 PM)amindeli نوشته است: باسلام
ا
ین همون در هست

اینم گوداله هست

سلام.با اجازه از آقای آقابابایی
قبل از اینکه در رو باز کنی با کلیدش،حتما محیط اطراف رو پاک سازی کن.اگر دشمنی باشه شما در رو باز میکنی و اونا میان داخل.بعد اون موجود رو با چند ضربه میکشن.اون موقع مجبور میشید برید همون جایی که کشته شده کلی روح هدر بدید تا روحش بیاد و باهاتون خرید و فروش کنه.پس حتما محیط رو پاکسازی کنید. S0 (24)

پاسخ
[quote pid='251270' dateline='1458917307']
سنگایی مثل مجیک استونو جچوری باید روی سلاح بزاری ؟ 

[/quote]
پاسخ
جریان این rat covenant چیه؟میشه یکم توضیح بدید چه جوری میشه رفت اونجا؟
پاسخ
بنظرتون در ابتدای بازی روی آپگرید  شمیر تمرکز کنم و یا سپر و یا لباس Ghelion
پاسخ
سلام دوستان عزیز
میگم توی جنگل ،باس the purge رو من کشتم
بعدش رفتم روی یه لونه ای و یه جغدی منو برد به یه قلعه ای
حالا سوالم اینه 
من تو قلعه بعد اینکه بونیفر رو روشن کردم باید چیکار کنم دقیقا ؟!؟!
تورو خدا یکی بگه
یه پلی روبه رومه که شکسته و نمیتونم ازش رد شم
البته یه دشمنی پشت نیمه شکسته پل هست که بهش دسترسی ندارم
تو رو خدا توضیح کامل بدین که کامل متوجه بشم

دوستان گلم
چند تا سوال
میشه برای کشتن witches Lord چند تا پیشنهاد خوب بدین؟!
2_یه سوال خیلی خیلی مهم ذارم
من ده تا human effigy دارم.کجا باید برم که بتونم باهاش کوزه های سلامتی رو ارتقا بدم.تو رو خدا اینو توضیح کامل بدین چون خیلی خیلی بهش نیاز دارم. ممنون
پاسخ
(12-27-2016, 07:24 PM)saeedgreat نوشته است:
(12-27-2016, 01:57 PM)Moh3n.75 نوشته است: واقعاااا ممنون انقد سریع جوابمو میدین.
ولی اون اژدها کجاس که برم باهاش حرف بزنم؟؟اونو پیدا نمیکنم.خخخخخ
من الان همینجوری تو ماجولا بیکار نشستم دارم سیگار میکشم.خخخ
اهان راستی تو نظرات قبلی خوندم اون یه نفر که خونش تو ماجولاس و ما میریم کلید رو ازش میگیریم و درو باز میکنیم.بعد چند وقت خودش هم میاد که اون پایین خونش وایساده بالای یه نقشه که توش اتیش روشنه.
تو نظرات اینحا یکی گفته بود اون شمع ها نشون میدن کجاها رو تموم کردی.درسته؟؟
اگه اینجوری باشه مال من فقط سه تا یا دوتا شمع روشنه.یعنی من کلا هیچ جارو تموم نکردم؟؟

وقتی the rotten رو میکشی یه ایتم بهت میده که باهاش میتونی افردای که به سنگ تبدیل شدن رو زنده کنی.یه مسیر تو ماجولا به یه جایی ختم یمشه که یه مرده با شمشیر بزرگ ابی نشسته.یخورده جلوترش یه دختره سنگ شده با اون ایتم اونو زنده میکنی و ... میرسی به یه جنگل.تو اون جنگل یه مکانی هست به نام Shrine of winter آگه چهارتا باس اصلی رو کشته باشی از اونجا میتونی رد بشی و ادامه بازی.

داداش عزیز میشه بگی این the rotten داخل کدوم ناحیه بازیه ؟!؟!
من خیلی به این آیتم نیاز دارم اخه
پاسخ
Bug 
(03-25-2016, 07:31 PM)GHADER PC نوشته است: بنده نه تونستم نسخه اولشو تموم بکنم نه نسخه دومش رو
بازیش خیلی فضایی سرد و بی روح داره S0 (38)
ممنون بابت مقاله S0 (29) ..ای کاش زودتر مقاله رو میذاشتین .الان بازی رو ندارم دوباره نصب کنم Wall
واقعا برات متاسفم به این بازی میگی بی روح این بهترین سری بوده که من بازی کردم و هر نسخه شو چند بار بردم آخر  . قسمت مولتی پلیرش هم خیلی خیلی عالیه و حرف نداره
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,605 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 4,992 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,245 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,816 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,056 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان