امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
من یه مشکلی برام پیش اومده، وقتی که مغزم خالیه میرم همون کتابی رو برمیدارم که فردا امتحانش رو دارم، 1بار یا 2 بار میخونم (روخونی ساده، چون روزانه میخونم تا شب امتحان مشکلی نداشته باشم) و بعدش که از خودم میپسرم، مثلا: عنوان درسو میبینم، نکات مهمش رو به خودم میگم و بعدش از روی کتاب میخونم میبینم درسته، اما بعد از 1 ساعت یا 2 ساعت، توی ذهنم یه چیزی هست میگه، دوباره بخون، هی به خودم میگم که بلدم اصلا نمیشه، کسی راه حلی بلده؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(01-08-2016, 11:22 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: من یه مشکلی برام پیش اومده، وقتی که مغزم خالیه میرم همون کتابی رو برمیدارم که فردا امتحانش رو دارم، 1بار یا 2 بار میخونم (روخونی ساده، چون روزانه میخونم تا شب امتحان مشکلی نداشته باشم) و بعدش که از خودم میپسرم، مثلا: عنوان درسو میبینم، نکات مهمش رو به خودم میگم و بعدش از روی کتاب میخونم میبینم درسته، اما بعد از 1 ساعت یا 2 ساعت، توی ذهنم یه چیزی هست میگه، دوباره بخون، هی به خودم میگم که بلدم اصلا نمیشه، کسی راه حلی بلده؟
راه حلش اینه که بخوابی و فرداش صبح وقتی بیدار شدی همه چی برمیگرده به مغزت S0 (2)  اینا همش اثر استرسه چیزی نیستش فقط اگه اوضاع خیلی بد بود دقیقا قبل از حضور تو کلاس بهش نگاه بنداز جواب میده
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
(01-08-2016, 11:22 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: من یه مشکلی برام پیش اومده، وقتی که مغزم خالیه میرم همون کتابی رو برمیدارم که فردا امتحانش رو دارم، 1بار یا 2 بار میخونم (روخونی ساده، چون روزانه میخونم تا شب امتحان مشکلی نداشته باشم) و بعدش که از خودم میپسرم، مثلا: عنوان درسو میبینم، نکات مهمش رو به خودم میگم و بعدش از روی کتاب میخونم میبینم درسته، اما بعد از 1 ساعت یا 2 ساعت، توی ذهنم یه چیزی هست میگه، دوباره بخون، هی به خودم میگم که بلدم اصلا نمیشه، کسی راه حلی بلده؟

به جای خوندن روزنامه وار و پرسش از خودت،سوآل طرح کن بشین به سوالات خودت جواب بده.نوشتن،خیلی کمک میکنه،مخصوصا درسایی که باید تاریخ ها و اسم ها رو حفظ بکنی.
That was just a dream

پاسخ
(01-08-2016, 11:51 PM)ERFAN RP نوشته است:

به جای خوندن روزنامه وار و پرسش از خودت،سوآل طرح کن بشین به سوالات خودت جواب بده.نوشتن،خیلی کمک میکنه،مخصوصا درسایی که باید تاریخ ها و اسم ها رو حفظ بکنی.
من بیشتر نوشتاری رو روی همین تاریخ ها و فورمول ها انجام میدم.
بازم TNX
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(01-08-2016, 09:08 PM)ice gamer نوشته است: من که دوم دبیرستانم من تا راهنمایی 20 بود معدلم اما وقتی کنسول گرفتم دیگه خراب شدم......

من که درس خوندنم شده صب یه ساعت قبل امتحان.... S0 (31)

کلا وضعیتم داغون شده

توصیه من اینه که کنسول نخرید://///// 113

چی میگی عزیز من  S0 (43) 
یکم برنامه ریزی داشته باش عزیزم. جلوی این هوس وامونده رو هم بگیر که هی نری بِچِسبی به کنسول.  S0 (2)
پاسخ

دوست عزیز این از استرسه و بک انر عادیه ولی بعضی وقتا به خاطر کم خوندن هم هستش حالا خودتون بهتر میدونید کدومه
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
(01-09-2016, 12:03 AM)Tyrion نوشته است:
(01-08-2016, 09:08 PM)ice gamer نوشته است: من که دوم دبیرستانم من تا راهنمایی 20 بود معدلم اما وقتی کنسول گرفتم دیگه خراب شدم......

من که درس خوندنم شده صب یه ساعت قبل امتحان.... S0 (31)

کلا وضعیتم داغون شده

توصیه من اینه که کنسول نخرید://///// 113

چی میگی عزیز من  S0 (43) 
من وسط امتحانات دارم 4 تا سریال می‌بینم، روزی یه فیلم می‌بینم و فوتبال منیجر هم بازی می‌کنم ( 2016 کرک شد برین دان کنین S0 (29) ) درسمم میخونم  S0 (2) 
یکم برنامه ریزی داشته باش عزیزم. جلوی این هوس وامونده رو هم بگیر که هی نری بِچِسبی به کنسول.  S0 (2)

اینکه چیزی نیست من سال آخر هنرستانم ی دونه امتحان هم هنوز نرفتم بدم S0 (2) S0 (2) S0 (2)
کنسول هم ندارم فقط ی سیستم دارم Wall Wall  ولی سیستم دارم S0 (36)
پاسخ
باز شدن پست متناسب با ایام امتحانات...
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام بچه ها من یه مشکلی تو ایام امتحانات دارم اون هم اینه که حتما حتما باید لب تابم کنارم باشه درس بخونم گاهی هم چک کنم لبتاب رو نمی تونم یکسره درس بخونم حوصلم سر میره یه کمکی کنید ترک کنم
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
(05-21-2016, 12:10 PM)mohammad6701 نوشته است: سلام بچه ها من یه مشکلی تو ایام امتحانات دارم اون هم اینه که حتما حتما باید لب تابم کنارم باشه درس بخونم گاهی هم چک کنم لبتاب رو نمی تونم یکسره درس بخونم حوصلم سر میره یه کمکی کنید ترک کنم

سلام ترک کردن یک عادت، پروسه ی طولانی و انگیزه ی واقعی و درونی میخواد
تجربه به من ثابت کرده موقع امتحان ها هر چی بیشتر به ترک کردنش فکر کنی بیشتر حساس میشی! چون شما قلباً راضی نیستید که برای امتحان ترک کنید (امتحان رو یک عامل تحمیلی می دونید)

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 108 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 662 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 759 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 785 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 681 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان