امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه | اعلام استعفا از سمت سردبیری
نه... جالب شد...! S0 (2) 

موفق باشی...
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
(04-13-2016, 10:13 AM)Hamed Zahedi نوشته است: با عرض سلام و ادب خدمت تمامی گیمفایی‌های عزیز.

چه سریع گذشت روزهایی که در کنار سروران گام به گام جلو رفتیم و در تمامی پیشرفت‌های بی‌شمار سهیم بودیم. جرقه خلاقیت عامل اصلی روشن شدن چراغی در ذهن تمامی ما در جهت طی نمودن پله‌های ترقی بود. در طول این مدت نسبتا طولانی، موانع زیادی سر راهمان قرار دادند که نتوانیم مهارت‌های خود را به رخ دیگران بکشانیم اما نمی‌دانستند که این موانع در مقابل وحدت تیمی بزرگ، ناچیز است؛ ولی بالاخره زمانی فرا رسید که با مانعی راهنما برخورد نمودیم که روی آن نوشته بود: 1 قدم تا پیشرفت.

سرتان را درد نیاوردم و خلاصه عرض کنم.

بعد از گذشت نزدیک به 3 سال از فعالیت بنده به عنوان سردبیر وب‌سایت خبری و تحلیلی گیمفا در اینجا استعفاء خودم را به صورت رسمی اعلام می‌کنم.
به فضای بیشتری برای تنفس نیازمندم. یادمان نرود که « از آغاز نباید حتما بهترین بود ولی برای بهترین بودن حتما باید آغاز کرد»

ارادتمند شما/حامد زاهدی

جا داره منم در اینجا از زحمات آقای حامد زاهدی در این مدتی که با هم همکاری داشتیم تشکر کنم و برای ایشان در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت می کنم  S0 (24)
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
خب دوستان

درودی دیگر خدمت دوستان...

فرصت را غنیمت شماردم تا در همین تاپیک و در حضور تمام کاربران گیمفایی، استعفای خودم رو اعلام کنم...
گیمفایی ها از اینکه وقت گذاشتید و مقالات ما رو خوندید و با نظراتتون باعث دلگرمی ما شدید بسیار، بسیار، بسیار سپاس گذارم... جدایی سخته ولی به قول دوستان هر اومدنی، رفتنی هم داره... شاید من تنها فردی باشم که کمترین زمان حضور در گیمفا رو داره و خیلی زود داره از گیمفا میره.

تشکر می کنم از تمامی استادان عزیزم.... آقایان عرفان استادی، محمد حسین صفری، سعید اقابابایی و محمد رضا صحرایی... و همچنین حامد زاهدی عزیز... شاید اگه دانش این عزیزان و همچنین زحمات حامد زاهدی عزیز برای راه اندازی آکادمی گیمفا نبود، من هم الان در این سطح نبودم و اصلا شاید برای همچین سایتی نمی تونستم نویسندگی کنم... خدا را شاکرم که به من کمک کرد که بتونم به آرزوم برسم و در سایت بزرگی چون گیمفا، دست به قلم بشم و اون رویایی که همیشه در ذهنم داشتم، به واقعیت تبدیل کنم....

دست تک تک شما عزیزان را از راه دور می فشارم و برای همه گیمفایی ها و جامعه گیمران ایرانی، از اعماق وجودم آرزوی موفقیت میکنم....

از تیم متخصص گیمفا هم کمال تشکر رو دارم که تمام اخبار و مقالات به روز را در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد...
با تشکر از همگی
علی جلیلی
1395/1/25
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
باو سلام.

بنده هم به دلیل برخی مسایل خصوصی از تیم جدا میشم. تازه وارد گیمفا شدم و با کسی آشنایی ندارم. الان هم وقتی کسایی دارن این رو میخونن اهمیتی نمیدن. وقتی وارد گیمفا شدم جذب محیط دوستانه و راحتی کاربران با یکدیگر شدم. از مدیران و سردبیردان تشکر می کنم که وقت خودشون رو روی این سایت بزرگ می گذارند و هرگز کم نمی گذارند. 

دیگه همین  S0 (43)

خلاصه من هم از تیم جدا میشم.
با آرزوی موفقیت...
[تصویر:  ImJustAmir.png]
آقای زاحدی، جا دارد که منِ کاربر ساده بابت تمامی زحماتی که برای انجمن یا سایت کشیدی تشکر فراوان کنم.
امیدوارم هرکجایی که هستی، سربلند، پیروز و موفق باشی.
S0 (29) S0 (29)
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
نراقی بیا جمعش کن S0 (45) S0 (45)
برای تمام زحماتی که برای سایت کشیدید از شما ممنونیم ولی این رسمش نبود جناب زاهدی وقتی می خواهید یه سایت جدید بسازید، بیایید و نویسنده های گیمفا رو بپرونید تا گیمفا ضعیف بشه و البته بیایید توی پیام های خصوصی تبلیغ کنید! این حرکت استعفای علی جلیلی هم خیلی جالب بود چون خودش هم بخشی از این ماجرا بوده! قرار بود که منم جزوی از این کار باشم ولی با یکی از دوستان که به اونم این کار پیشنهاد شده بود صحبت کردم و منو منصرف کرد و بنده سریع از گروهتون اومدم بیرون.
شما خیلی زحمت کشیدی برای این سایت، درست؛ اما این حرکت جالبی نبود که بیاد تمام اعضای گیمفا حتی چند تا از کاربرای فعال که کلی تو فروم فعالیت می کنن رو هم بپرونین. برخی از ارسال های شما و برخی از دوستان در گروه:

[img]*****[/img]

[img]*****[/img]

[img]*****[/img]
راستی این یاشار همونی نیست که تماشاخانه رو از گیمفا دزدیده بود؟  S0 (44)
هذف شما نابودی گیمفاست، خب بیاید خودتون تلاش کنید ببینید بدون نویسنده های این سایت به کجا می رسید؟ خودتون رو حرفه‌ای می‌دونین، به نظرتون این کار حرکت جالبیه؟ از سعید آقابابایی انتظار نمی رفت. خودمم روز اول که اومده بودم تو گروه خیلی تعجب کردم!
[img]*****[/img]
اینو بدونید عاشقان واقعی گیمفا میمونن و با چند تومن حقوق بیشتر، کسی رو نمی شه گول زد دوست عزیز  S0 (24)
[تصویر:  8r7r_eminem-quotes.jpg]
گیمفا از همین لحظه نویسنده و خبرنگار فعال می‌پذیرد S0 (2)
دوستان ببخشید الان سعید آقابابایی هم به بنده پیام دادن و گفتن که ایشون هم تو گیمفا می مونن.
بنده از ایشون معذرت می خوام و هرچی که به ما بگن حق دارن...
از ایشون عذر می خوام
[تصویر:  8r7r_eminem-quotes.jpg]
(04-13-2016, 06:21 PM)Abandoned Kratos نوشته است: گیمفا از همین لحظه نویسنده و خبرنگار فعال می‌پذیرد S0 (2)

شما نمک نریزی خوبه  S0 (24)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایان اولین دوره جذب مدیر فعال برای انجمن گیمفا spartacus 2 1,891 08-26-2014, 12:37 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان