امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه | اعلام استعفا از سمت سردبیری
حامد جان هر چند جداییت از گیمفا واقعا برای همه دوستداران این سایت سخته ولی این اعمال و کاری شخص که ماندگار می مونه انشاالله در مسیر زندیگت هم مثل گیمفا موفق باشی  S0 (74)
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

(04-13-2016, 06:31 PM)Tyrion نوشته است:
(04-13-2016, 06:21 PM)Abandoned Kratos نوشته است: گیمفا از همین لحظه نویسنده و خبرنگار فعال می‌پذیرد S0 (2)

شما نمک نریزی خوبه  S0 (24)

چشم استاد. S0 (2)
(04-13-2016, 06:16 PM)DebiDalio نوشته است: برای تمام زحماتی که برای سایت کشیدید از شما ممنونیم ولی این رسمش نبود جناب زاهدی وقتی می خواهید یه سایت جدید بسازید، بیایید و نویسنده های گیمفا رو بپرونید تا گیمفا ضعیف بشه و البته بیایید توی پیام های خصوصی تبلیغ کنید! این حرکت استعفای علی جلیلی هم خیلی جالب بود چون خودش هم بخشی از این ماجرا بوده! قرار بود که منم جزوی از این کار باشم ولی با یکی از دوستان که به اونم این کار پیشنهاد شده بود صحبت کردم و منو منصرف کرد و بنده سریع از گروهتون اومدم بیرون.
شما خیلی زحمت کشیدی برای این سایت، درست؛ اما این حرکت جالبی نبود که بیاد تمام اعضای گیمفا حتی چند تا از کاربرای فعال که کلی تو فروم فعالیت می کنن رو هم بپرونین. برخی از ارسال های شما و برخی از دوستان در گروه:

[img]*****[/img]

[img]*****[/img]

[img]*****[/img]
راستی این یاشار همونی نیست که تماشاخانه رو از گیمفا دزدیده بود؟  S0 (44)
هذف شما نابودی گیمفاست، خب بیاید خودتون تلاش کنید ببینید بدون نویسنده های این سایت به کجا می رسید؟ خودتون رو حرفه‌ای می‌دونین، به نظرتون این کار حرکت جالبیه؟ از سعید آقابابایی انتظار نمی رفت. خودمم روز اول که اومده بودم تو گروه خیلی تعجب کردم!
[img]*****[/img]
اینو بدونید عاشقان واقعی گیمفا میمونن و با چند تومن حقوق بیشتر، کسی رو نمی شه گول زد دوست عزیز  S0 (24)

کاری به تعصب شما رو گیمفا ندارم دوست عزیز... شما خودت از این دو راهی گیمفا رو انتخاب کردی....
ولی بذار یه چیزی رو به عنوان یک دوست برات روشن کنم...
من به کنار چون من 5 ماه بیشتر نیست تحریریه شدم... ولی تصمیم این ایجاد سایت جدید کاملا حق خود آقای زاهدی بود.. منظورم اینه که ما اگه عضوی از گیمفا هستیم نباید فقط تا آخر در گیمفا باشیم...
اگه اینطور بود یه سری ها نمی رفتن سایت همسایه (ز.و.م.ج.ی) و یه سری ها هم جدا نمی شد اینگونه....
اینکه بنده رفتم شاید ربطی به سایت جدید آقای انبار و زاهدی داشته باشه ولی اگر هم می موندم، قرار بود تا آخر 20 اردیبهشت از سایت جدا بشم... من با سعید آقابابایی عزیز هم صحبت کردم و بهش گفتم پس از 3 مقاله آخری که تحویل دادم باهاش صحبت دارم ولی نگفتم درباره جداییم از سایت بود. گفتم بعد از تحویل سه مقاله باهاش صحبت کنم که دیگه این موقعیت پیش اومد...

من اول آخر باید می رفتم چون گیمفا برای من و مطمئنا یه سری از دوستان دیگه سکوی پرتابی بود به جاهای دیگه. از اینکه این سکو برای پراش من آماده شد از گیمفا ممنونم...
و اما درمورد حرف آخرتون که گقتید
نقل‌قول: اینو بدونید عاشقان واقعی گیمفا میمونن و با چند تومن حقوق بیشتر، کسی رو نمی شه گول زد دوست عزیز
اولا این کار خیلی زشتی بود که انجام دادی دوست عزیز. شما منظورت این بوده که تمام کسایی که رفتن توی این سایت جدیده فقط به خاطر مقداری پول بیشتر بوده که رفتن.. دوست عزیز بذار روشنت کنم... اگه ماها محتاج پول بودیم، مطئمن باش سر ماه با فراخوان کسری نراقی عزیز، به دقیقه  نرسیده، پولمون رو دریافت می کردیم نه اینکه من یا شخصی مثل میثم علی حسنی عزیز بخوایم فقط و فقط به خاطر علاقه نوینسدگی کنیم...  نمیدونم چطوری نتیجه گیری کردی یا چه کسی این حرف رو بهت زده ولی نباید عنوان می کردی..

این حرف من رو دوستان بپذیر دوست خوبم... S0 (24)  من مشکلی ندارم با کسی... S0 (24) 

باز هم تشکر میکنم از کادر گیمفا ... S0 (24)
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
(04-13-2016, 06:16 PM)DebiDalio نوشته است: برای تمام زحماتی که برای سایت کشیدید از شما ممنونیم ولی این رسمش نبود جناب زاهدی وقتی می خواهید یه سایت جدید بسازید، بیایید و نویسنده های گیمفا رو بپرونید تا گیمفا ضعیف بشه و البته بیایید توی پیام های خصوصی تبلیغ کنید! این حرکت استعفای علی جلیلی هم خیلی جالب بود چون خودش هم بخشی از این ماجرا بوده! قرار بود که منم جزوی از این کار باشم ولی با یکی از دوستان که به اونم این کار پیشنهاد شده بود صحبت کردم و منو منصرف کرد و بنده سریع از گروهتون اومدم بیرون.
شما خیلی زحمت کشیدی برای این سایت، درست؛ اما این حرکت جالبی نبود که بیاد تمام اعضای گیمفا حتی چند تا از کاربرای فعال که کلی تو فروم فعالیت می کنن رو هم بپرونین. برخی از ارسال های شما و برخی از دوستان در گروه:
اینو بدونید عاشقان واقعی گیمفا میمونن و با چند تومن حقوق بیشتر، کسی رو نمی شه گول زد دوست عزیز  S0 (24)

دوست عزیزم، کاری ندارم که الان فلانی برای «سایت جدید»ش تبلیغ انجام داده و نیرو جذب کرده... اما این رو بدونید که آقای زاهدی و x و y هیچ دِینی به هیچ سایتی ندارند! و آزادند که هروقت خواستند در هرجایی فعالیت کنند. همین شمایی که الان چند ماهه در این سایت فعالیت میکنی باید بدونی حامد زاهدی سه سال اینجا رو با همه سختی ها و محدودیت هاش مدیریت کرده، اون هم به دلایل خودش. هیچ قراردادی نداشته، به اندازه ای که باید کار کرده و به اندازه ای که باید حقوق گرفته! والسلام!
حالا شما آتیش بیار معرکه شدی و اعتمادی که این دوستان به شما کردند رو با این تصویر و... زیر سوال بردی، باز هم کاری نداریم! هرکسی بخواد میتونه همین الان استعفا بده و بره! و خوشبختانه مشخصه آقای نراقی هم مشکلی با این موضوع نداره و به قولی کسی رو زوری اینجا نگه نداشته!
نویسندگان این رسانه در هر جایی هم که فعالیت کنند، از زحماتشون به خوبی تقدیر نمیشه و همین میشه که هی به اینور و اونور حرکت می کنند. این پیشنهاد هم فقط به اعضای تحریریه نبوده و به خیلی ها فرستاده شده، از جمله خود من! (منتهی من خیلی مشخص و دقیق پاسخم نه! بود اما نمیدونم چرا خزایی عزیز همه جا هم اسم منو آورده...! عجیبه!)
خیلی عجیبه که گیمفا باید هر چند وقت یک بار چنین جنجالی رو متحمل بشه.  
از بقیه هم خواهش دارم دیگه جو درست نکنید و بذارید مسئله ای که هست بین خود مدیرا و نویسنده ها حل بشه... کسی این وسط ناراضی نیست که ما بخوایم قشقرق راه بندازیم...
(04-13-2016, 06:44 PM)Edge And Christian نوشته است:
نقل‌قول: اینو بدونید عاشقان واقعی گیمفا میمونن و با چند تومن حقوق بیشتر، کسی رو نمی شه گول زد دوست عزیز
اولا این کار خیلی زشتی بود که انجام دادی دوست عزیز. شما منظورت این بوده که تمام کسایی که رفتن توی این سایت جدیده فقط به خاطر مقداری پول بیشتر بوده که رفتن.. دوست عزیز بذار روشنت کنم... اگه ماها محتاج پول بودیم، مطئمن باش سر ماه با فراخوان کسری نراقی عزیز، به دقیقه  نرسیده، پولمون رو دریافت می کردیم نه اینکه من یا شخصی مثل میثم علی حسنی عزیز بخوایم فقط و فقط به خاطر علاقه نوینسدگی کنیم...  نمیدونم چطوری نتیجه گیری کردی یا چه کسی این حرف رو بهت زده ولی نباید عنوان می کردی..
آها یعنی برای شما اصلا مقدار حقوق سایت گیمفا مهم نبود؟ راستی این کیه؟ نمی دونم والا! S0 (2) S0 (44) 
[img]*****[/img]
بنده دوست نداشتم به کسی توهین شده باشه ولی واقعا خیلی نامردیه. یادمه یه روز از سعید خزایی پرسیدم که اگه سایت به جایی نرسه چی؟ بهم گفت ما حامی داریم و داریم پول می گیرم! نمی دونستم چی بگم  S0 (44) روزی هم که می خواست منو برای اومدن به تیم راضی کنه گفت:
نقل‌قول: MohammadSaeed Khazaee, [12.04.16 12:12]
بیچاره تو که داری می نویسی لااقل جایی بنویس که بهت ارزش بدن و حرفه ای باشه

MohammadSaeed Khazaee, [12.04.16 12:12]
و پول بیشتر!
[تصویر:  8r7r_eminem-quotes.jpg]
تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها.
هر سایتی توانایی و اختیار تغییر کابینه خود را دارد اما این که تغییر کابینه را به حساب بی احترامی یا ارزش احترام قائل نشدن برای فرد موردنظر بگذاریم اشتباست. نه برای تو نوعی و نه برای من نوعی دعوت نامه نفرستادن که قدم رنجه کنیم در بخشی از فضای مجازی که گیم باشه و درش فعالیت کنیم. پس اجالتا، خواهشا، شعارها و نقش ها و بازیگری ها و آدم این و آن بودن را کنار بگذارید و خود خود خودتان باشید. یک آدم باشخصیت و بااختیار و باتفکر و باعمل باشید و بس!
در اخر هم لازم میدونم بگم کسانی که امروز رفتند یا آن هایی که آمدند برای حرف زدن، لطف کنند با عزت و احترام تشریف ببرند و از پروفایل ها و پیام های خصوصی و سایر ابزارهای ارتباطی برای متشنج کردن جو و تحریک کردن دیگران استفاده نکنند. دوستان لطف کنید ادب و احترام رو رعایت کنید و کارها(چه تبلیغ، چه توهین) و حرف های ناشایست و نامناسب نزنید چراکه هر فردی در تگ و جایگاهی که باشد، از طرف تیم مدیریت انجمن و سایت با وی برخورد خواهد شد.

روز و شب همگی بخیر. S0 (74)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایان اولین دوره جذب مدیر فعال برای انجمن گیمفا spartacus 2 1,880 08-26-2014, 12:37 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان