امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنسول های این نسل رو بخرم یا نسل بعد؟XBOX بخرم یا PS؟ راهنماییم کنید
سلام دوستان،من از وقتی کنسول های نسل بعد معرفی شده،دو دل شدم که کنسول این نسل رو بخرم یا نسل بعد رو؟چون اگه این نسل رو بخرم،تا سال 2015 بیشتر ساپورت نمی شه و از اون طرف،تا بخوان کنسول های نسل بعد رو هک کنن،فکر کنم با این امکاناتشون بیشتر طول بکشه،ولی سیستم رو هم نمی خوام ببرم بالا چون بلاخره هر دو یا سه سال یه بار باید سیستم برد بالا اگه کنسول بگیرم راحت ترم.یه راهنمایی هم بکنید که به نظر شما Xbox One بگیرم یا PS4،چون من پلتفرمم PC بوده،خیلی با Xbox 360 و PS3 آشنا نیستم تجربه ی کنسول های این نسل رو هم نداشم.هر کی راهنماییم کنه ممنون می شم...[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

اوه اوه اوه! همچین سوالی کردی تا فردا جنگ میشه تو این تایپیک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من بی طرف بهت جواب میدم: ببین اولا که حتما کنسول های این نسل رو بخر چون تا نسل بعد بیاد و تا حک بشه هنوز خیلی مونده.
واسه سوالت هم که کدومو بخری: Ps3 بیشتر روی بازی هاش تمرکز کرده و همیشه هم موفق یوده و تونسته عناوین موفقی همیشه تولید کنه. اما کنسول Xbox علاوه بر انحصاری های کمی که داره ([img]images/smi/s0 (67).gif[/img]) بیشتر روی سرگرمی های اینترنتی کار کرده ، یعنی کار هایی رو که تو تو محیط Live میتونی انجام بدی خیلی بیشتر از PSN است. و آزادی عمل بیشتری هم داری
خلاصه به نظر من Ps3 بگیر چون بازی های فوق العاده ای داره و اینم بگم که بازی های Xbox هم کم نمیاره از ps3 ! فقط یه کم تعدادشون کمتره.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
خوب گل پسر گرامی ...فکر کنم زدن تاپیک جدا کار درستی نبود [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]...خوب دوحالت داره طرفدار بازی های خشن وجدی هستی یا بازی های پر جنب و جوش و کلا کودکانه...اگه بازی هایی مثل گاد اف وار رو کیلزون به سلیقت می خوره خوب PS3 انتخاب خوبیه برات !...وی اگه بازی های ورزشی و حرکتی با کینکت رو ترجیح میدی 360 بهتره گرچه بازی های جدی هم میشه بین بازی های 360 پیدا کرد...ولی یک حسی بهم میگخ X360   Z برای تو بهتره مطما باش با کینکتش هم کلی حال می کنی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
10 20 30 40 کن تا انتخاب کنی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(06-04-2013, 12:43 AM)'arash12' نوشته است: خوب گل پسر گرامی ...فکر کنم زدن تاپیک جدا کار درستی نبود [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]...خوب دوحالت داره طرفدار بازی های خشن وجدی هستی یا بازی های پر جنب و جوش و کلا کودکانه...اگه بازی هایی مثل گاد اف وار رو کیلزون به سلیقت می خوره خوب PS3 انتخاب خوبیه برات !...وی اگه بازی های ورزشی و حرکتی با کینکت رو ترجیح میدی 360 بهتره گرچه بازی های جدی هم میشه بین بازی های 360 پیدا کرد...ولی یک حسی بهم میگخ X360   Z برای تو بهتره مطما باش با کینکتش هم کلی حال می کنی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

اگه این حسه که اومده توی ذهنتون به خاطر آواتارمه،باید بگم که اون عکس داداشمه،اون بیشتر تو کاره بازی های بچه گونه و ورزشی هست(البته با هم خیلی وقتا بازیه جنگی کردیم ولی خودش علاقش رو بازی های ورزشی و ... هست).در مورد تاپیک هم،نمی دونستم کجا و چه جوری باید بزنم که از بقیه ی تاپیک ها موضوعش جدا نباشه اخه بخشی در این موردا نبود،ولی باشه سعی می کنم کمتر تاپیک این شکلی که بی ربط و جدا باشه بزنم.خودمم بیشتر بازی های جنگی و مفهمومی رو ترجیه می دم.در کل ممنونم

(06-04-2013, 12:33 AM)'Amir Fenix' نوشته است: اوه اوه اوه! همچین سوالی کردی تا فردا جنگ میشه تو این تایپیک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من بی طرف بهت جواب میدم: ببین اولا که حتما کنسول های این نسل رو بخر چون تا نسل بعد بیاد و تا حک بشه هنوز خیلی مونده.
واسه سوالت هم که کدومو بخری: Ps3 بیشتر روی بازی هاش تمرکز کرده و همیشه هم موفق یوده و تونسته عناوین موفقی همیشه تولید کنه. اما کنسول Xbox علاوه بر انحصاری های کمی که داره ([img]images/smi/s0 (67).gif[/img]) بیشتر روی سرگرمی های اینترنتی کار کرده ، یعنی کار هایی رو که تو تو محیط Live میتونی انجام بدی خیلی بیشتر از PSN است. و آزادی عمل بیشتری هم داری
خلاصه به نظر من Ps3 بگیر چون بازی های فوق العاده ای داره و اینم بگم که بازی های Xbox هم کم نمیاره از ps3 ! فقط یه کم تعدادشون کمتره.

ممنونم.ولی اگه بخوام این نسل رو بخرم تا 3 سال دیگه باید کنسول رو بندازم دور!!!

(06-04-2013, 12:44 AM)'msi' نوشته است: 10 20 30 40 کن تا انتخاب کنی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

افتاد رو PSVITA!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

منم یه نظر میدم همه ی چیزها دوستان گفتند ولی به نظر من بازی های ps3 یا ps4 توی ایران کمتر از xbox گیر میاد یعنی بازی های xbox بهتره میشه پیدا کرد ولی در کل ps بهتره و اگر جایی رو سراغ داری که بازیهای ps رو همیشه میاره حتما ps بگیر وهمینطور اگر سرعت دانلودت خوبه باز هم ps بگیر در غیر این صورت xbox بگیر
[تصویر:  50433933756944799486.jpg]
نه واسه چی بندازی بیرون؟! نگرشون میداری! اومدیم و کنسول ها حالا حالا ها حک نشد! بعدشم بازی های جدید بیشتر واسه این کنسول ها هم میان و به نظر من که فعلا مال همین نسل رو بخر و حالشو ببر ...تا نسل دیگه هنوز خیلی راه مونده.
خوب تازه مشکل شد دو تا !...ولی نظر منو می شنوی یک ps بخر که دیگه کسی من الجمله دادشت فکر رفتن طرفش هم نکنه !!!...گر چه خودت جواب خودتو دادی و گفتی از بازی های جدی بیشتر خوشت میاد پس ps رو انتخاب کن ...البته اگه کنسول رو برای خودت می خوای !!!...نسل بعد هم اگه 4 میلیون داری پول خرید بازی اورجینال هم داری {که تا اون موقعه مهلوم نیست قیمت ها چجوری بشه} فکر خریدش باش وگرنه اصلا از صد کیلومتری یک کنسول نسل بعد هم رد نشو !!!!
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
آرش جان Pc بخره که جونش بالا میاد تا بخواد ارتقاش بده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نا گفته نماند که Xbox هم اکشن کم ندارد: Halo , Gears Of War و....
(06-04-2013, 01:00 AM)'Amir Fenix' نوشته است: نه واسه چی بندازی بیرون؟! نگرشون میداری! اومدیم و کنسول ها حالا حالا ها حک نشد! بعدشم بازی های جدید بیشتر واسه این کنسول ها هم میان و به نظر من که فعلا مال همین نسل رو بخر و حالشو ببر ...تا نسل دیگه هنوز خیلی راه مونده.

ممنونم بابت راهنمایت.راهنمایی خوبی بود.من بیشتر مشکلم بابامه،چون اون می گه:(تو الآن پولتو بدی کنسول این نسل رو بخری بعد تا چند سال دیگه بدردت خیلی نمی خوره ولی اگه بزاری نسل بعد رو بخری تا 10 سال هم می تونی کنسول رو نگه داری))ولی بازم از راهنماییتون ممنون.خودم کم کم دارم راضی می شه که PS3 بخرم

(06-04-2013, 01:06 AM)'arash12' نوشته است: خوب تازه مشکل شد دو تا !...ولی نظر منو می شنوی یک ps بخر که دیگه کسی من الجمله دادشت فکر رفتن طرفش هم نکنه !!!...گر چه خودت جواب خودتو دادی و گفتی از بازی های جدی بیشتر خوشت میاد پس ps رو انتخاب کن ...البته اگه کنسول رو برای خودت می خوای !!!...نسل بعد هم اگه 4 میلیون داری پول خرید بازی اورجینال هم داری {که تا اون موقعه مهلوم نیست قیمت ها چجوری بشه} فکر خریدش باش وگرنه اصلا از صد کیلومتری یک کنسول نسل بعد هم رد نشو !!!!

کنسول رو که هم برا خودم می خوام و هم برا داداشم،البته رابطمون خوبه و تو سر کله ی هم نمی پریم ولی خوب بازی های ورزشی و...رو رو PC هم می شه بازی کرد(اگه خواست Xbox 360 بگیره،خودش بر مثل من پول جمع کنه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]).پول هم که مارو چه به چهار میلیون و بازیه اورجینال;من الآن 1300 دارم یخورده دیگه جمه کنمو بابامم یه خورده کمکم کنه PS رو خریدم.بابات راهنمایی ممنون

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود Save Games های XBOX 360 + آموزش اجرای Save ها. SCORPION 100 51,143 10-04-2023, 07:02 PM
آخرین ارسال: newgamer
  مشکل ریختن پچ PES 2018 روی xbox 360 sheytoonak 1366 0 1,603 05-19-2019, 06:44 PM
آخرین ارسال: sheytoonak 1366
  کمک فوری xbox 360 mostafa26 1 1,702 03-26-2019, 07:12 AM
آخرین ارسال: 666666alireza1235
  گیمر تگ xbox 360 خود را در این تاپیک قرار دهید mojtaba farshadmehr 2 2,518 08-03-2018, 01:24 PM
آخرین ارسال: Origami2008
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,321 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان