نظرسنجی: ان خبر که جلب توجه کرد چه بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
عیسی پور به عنوان سر دبیر شناخته شده.
83.33%
15 83.33%
اونها در واقعیت در حال زندگی هستن.
16.67%
3 16.67%
در کل 18 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک گیمر پردردسر / فصل دوم قسمت اول
به نام خدا
یک گیمر پردردسر / فصل دوم
با سلام خدمت تمام دوستان گیمفایی اگر من رو بشناسید میدونید که داستان یک گیمر پر دردسر رو شروع کرذم و طی ۵ قسمت به موفقیت های بزرگی دست پیدا کردم دیشب داشتم یک گیمر پردرد سر رو میخوندم یک نکته وسط داستان بود که خیلی بی اهمیت بود و شاید کسی بهش توجه نمیکرد ولی همین باعث شد روزنه ای در من ایجاد بشه تا قسمت جدید رو بنویسم.

شروع داستان : قتل عام بزرگی شده بود همه کشته شده بودن عروسی ماهان با تریس بهم خورده بود عقاب مخوف نتونست از دستگاه درست استفاده کنه و تمامی اینا باعث شد تا اونا به شکست بزرگی برسن ولی همه ما میدونیم در بازی های رایانه ای چیزی به نام چک پوینت وجود دارد که اگر در مرحله شکست بخوریم میتونیم از چک پوینت دوباره بازی رو شروع کنیم.
سیو بازی از سال ۳۰۱۵ شروع شد زمانی که تمام اعضای گروه همراه با گیمر و شهردار و عقاب مخوف داشتند به شهر خرمشهر و به سمت خانه عقاب مخوف مبرفتند کاربر Be the story که گیمپد رو در دست داشت میدونست چه اتفاقی در اینده میوفته برای همین کامیون رو زد کنار و به سمت اسلحه فروشی رفت داخل اسلحه فروشی اسلحه  های زیادی بود کاربر (اسمش رو بالا گفتم) روی عقاب مخوف سوییچ کرد و با پولی که داشت تونست یک کلت 1911 بخره (چیه؟ فکر کردی اقای زاهذی میلیونره؟) یک لحظه چشمش به مانیتور فروشنده خورد دید گیمفا بازه از فروشنده پرسید کی سر دبیره؟
فروشنده گفت فکر میکنم یه پسره ای بود اسمشم فکر کنم isapor 123 بود.
اقای مخوف گفت جمع کنید این مسخره بازی ها رو و یک تیر زد توی سینه فروشنده و فرار کرد(اینجا ابادان است صدای ایران).
رفتن و به خانه اقای زاهدی رسیدن در زدن یه پسره ای اومد بیرون گفت بله با کی کار دارین؟
عقاب مخوف هم یه تیر مستقیم زد توی صورتش و رفت داخل اسلحه رو داد به شهردار گفت هواست باشه کسی نیاد اگه اومد تیر بزن (باید بگم سوییچ شد به امیر خان (استیشن) ) در همین هنگام ابیاوی بیرون اومد و با شات گانش یک تیر با روش غافلگیرانه زد به شهردار و اونو پرت کرد وقتی همه متوجه شدن شهردار تیر خورده به سمت اسلحه یورش بردن ولی ابیاوی از قدرت مایکل برخوردار بود و میتونست زمان رو اهسته کنه برای همین اینکار رو کرد تونست ۷ نفر رو بکشه ولی سه نفر زنده موندن 
۱-عقاب مخوف
۲-گیمر
۳،-علی (ALI-uncharted 4)
در همبن وضع عقاب مخوف یک حرکت مخوف زد و کلت رو ورداشت و سه تا تیر توی سینه ابیاوی زذ و به دار فانی کشوندش و برگشتند سر کار خود تا تونستن تاریخ چه گیمفا رپ به عقب اوردند تا یک خبر اونا رو شوکه کرد.
پایان این قسمت ‌
میدونم خیلی کم بود عکس نداشت زیاد جالب شاید نبود ولی اینو بدونین که قسمت بعدی عالی میشه در حدی که هیچ وقت همچین چیزی ندیده بودین.
در نظر سنجی شرکت کنید تا داستان باب میل شما شود.
پاسخ
از قسمت دوبه  بعد وصل اول تا الان هیچی نفهمیدم نمی دونم چطور
NvB4Ever
پاسخ
(09-04-2015, 04:16 PM)AAROnN7 نوشته است: از قسمت دوبه  بعد وصل اول تا الان هیچی نفهمیدم نمی دونم چطور

خب برو بخون تا بفهمی چطوره.
یعنی داستان رو متوجه نشدی؟
پاسخ
نه هی یکی میاد اونو میکشت باز اون یکی میاد می کشت باز اونی داشت میمرد اونو کشت کل پیزی بود که من فهمیده بودم ولی دو قسمت اول حالیم بود
NvB4Ever
پاسخ
خیلی باحال بود باور کن مردم از خنده!عیسی پور سردبیر بشه؟مگه می شه؟
قسمت بعدی رو توپ بنویس توپ!اینم خیلی خوب بود ها بد نبود!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(09-04-2015, 04:19 PM)AAROnN7 نوشته است: نه هی یکی میاد اونو میکشت باز اون یکی میاد می کشت باز اونی داشت میمرد اونو کشت کل پیزی بود که من فهمیده بودم ولی دو قسمت اول حالیم بود
داستان روندش این شکلیه.
(09-04-2015, 04:19 PM)You Never Win نوشته است: خیلی باحال بود باور کن مردم از خنده!عیسی پور سردبیر بشه؟مگه می شه؟

الان با گوشی نوشتم و سخت بود بعدا با سیستم مینویسم بهتر میشه.
عیسی پور هم خوبه بد نیس فقط اسپم میده اگه سر دبیر بشه. :)
پاسخ
(09-04-2015, 04:21 PM)Be the story نوشته است:
(09-04-2015, 04:19 PM)AAROnN7 نوشته است: نه هی یکی میاد اونو میکشت باز اون یکی میاد می کشت باز اونی داشت میمرد اونو کشت کل پیزی بود که من فهمیده بودم ولی دو قسمت اول حالیم بود
داستان روندش این شکلیه.
(09-04-2015, 04:19 PM)You Never Win نوشته است: خیلی باحال بود باور کن مردم از خنده!عیسی پور سردبیر بشه؟مگه می شه؟

آره خو ما هم باید فقط فقط اسپم بدیم!چه باحال می شه!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(09-04-2015, 04:27 PM)You Never Win نوشته است:
(09-04-2015, 04:21 PM)Be the story نوشته است:
داستان روندش این شکلیه.

آره خو ما هم باید فقط فقط اسپم بدیم!چه باحال می شه!

اره اسپم تو اسپم میشه.
تو نظر سنجی شرکت کنید لطفا!!!!!!
پاسخ
م زد توی صورتش و رفت داخل اسلحه رو داد به شهردار گفت هواست باشه کسی ن
هواست=حواست
عیسی پور هم با اسپماش سایت رو تسخیر کرده بود؟
پاسخ
(09-04-2015, 04:45 PM)0099 نوشته است: م زد توی صورتش و رفت داخل اسلحه رو داد به شهردار گفت هواست باشه کسی ن
هواست=حواست
عیسی پور هم با اسپماش سایت رو تسخیر کرده بود؟
ممنون همش این حواس رو غلط مینویسم.
نظر سنجی برای همینه که ببینیم اسپم هاش تسخیر کرده بود یا اسپویل هاش
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من هنوز زنده ام (قسمت سوم) alone gamer2 2 1,941 09-05-2016, 09:48 PM
آخرین ارسال: alone gamer2
  من هنوز زنده ام (قسمت دوم) alone gamer2 2 2,229 08-27-2016, 01:37 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  من هنوز زنده ام (قسمت اول) alone gamer2 8 3,173 08-23-2016, 05:29 PM
آخرین ارسال: centurion
  شیطان باز می گردد | قسمت دوم Geralt-Of-Rivia 7 2,917 04-14-2016, 11:51 PM