امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 بازی نا امید کننده سال
Mass Effect 3 برای من فوق العاده بود. البته قبول دارم نسبت به نسخه دومش کمی افت داشت ولی این افت به طور میانگین فقط 0.5 نمره بود! ولی اصلا ناامید کننده نبود و در Spike یکی از نامزد های برترین بازی سال شده بود! این سایت معتبر، کدوم سایت معتبری هست که گفته Mass Effect 3 ناامید کننده هست؟ شما از spike معتبرترش رو میشناسی؟ Confused43:Confused43:
پاسخ
need for speed:warfighter خیلی حال کردم درستش کن
پاسخ
(01-13-2013, 04:36 PM)arash12 نوشته است:
(01-13-2013, 04:17 PM)jack نوشته است:
(01-13-2013, 04:05 PM)arash12 نوشته است: "خب من به عنوان کسی که مس افکت دو رو 4 بار تا آخر رفتم بعد از شنیدن منتشر شدن نسخه سوم به هوا پرواز کردم
اما واقعا پایان بازی در یک کلام فاجعه بود" Confused66:
مس افکت 3 هیچ چیزی کم نداشت و اگه توجه کنید تا الان فروش خوبی هم داشته شما رو چه حسابی اومدی به خاطر پایان یه بازی اومدی بازی رو تو لیست 5 بازی ناامید کننده قرار دادی اخه این یعنی اینکه شما اومدی از تمام جزییات این بازی گذشتی و فقط چسبیدی به همون قسمت پایان این بازی اخه اینجوری که نمیشه راجب یه بازی نظر داد که ....Confused43: این بازی اونطوری که باید ظاهر شد ولی از پایه و ریشه های سری مس افکت تا حدودی دور شده بود Confused60: ولی به هیچ وجه نمیشه اونو جزو بازی های ناامید کننده سال در نظر گرفت بقیه رو هم قبول دارم ولی رزیدنت اوبل رو به غیر از یک دمو (Playable) چیز دیگه ازش بازی نکردم پس نمی تونم راجبش نظر بدم
ببخشید شما دو رو چند بار رفتی می شه بگی فرق افکت 2 با 3 بجز تو داستان در چیه گیم پلی که همون .
تازه تو 2 می تونستی تو سیارات بیشتری بگردی اگر وقت کردی نقد های سایت های معتبر رو بخونConfused24:
البته منم قبول دارم بازی قشنگیه اما نسبت به 2 نا امید کنندههههههههههههههههههههههههههه
تازه خوده من یکی از اون افرادی بودم که این بازی و لایق بهترین بازی سال می دونستم
"می شه بگی فرق افکت 2 با 3 بجز تو داستان در چیه گیم پلی که همون "خوب شما با این جمله عملا جواب خودتو دادی و صد البته که مقالتو هم زیر سوال بردی خوب اخه دوست عزیز وقتی خودت داری می گی که مس افکت 3 با دو فرقی نداشت و البته که از نسخه ی دومشم انقدر تعریف می کنی یعنی چی ؟ یعنی قبول داری که نسخه ی سوم هم مثل نسخه ی دوم خوب بوده
در مورد تفاوت هاشون باید بگم که مس افکت 3 نسبت به نسخه ی دوم محدودیت های زیادی داشت و تاحدودی از ریشه اصلی بازی فاصله گرفته بود میشه گفت که کلا به یه بازی اکشن تبدیل شده بود.
"تازه خوده من یکی از اون افرادی بودم که این بازی و لایق بهترین بازی سال می دونستم"Confused43: خوب دوست عزیز وقتی این بازی رو به عنوان یکی از بهترین بازی های سال می دونستی چرا میای تو مقالت تو لیست بازی های ناامید کننده قرارش می دی بقیه هیچی لااقل به نظر خودت احترام بزار
مس افکت 3 به هیچ وجه بازی ناامید کننده ای نبود تنها مشکلی که داشت پایانش بود که اونم با توجه به گیم پلی. گرافیک و جزییات بازی میشه ازش چیم پوشی کرد Confused60:
داداش بهترین بازی هیچ ربطی به نا امید کننده بودن نداره افکت 2 نسبت به 3 هیچ بیشرفتی نکرده و حتا می تونم بگم دو از سه خیلی بهتره
بعدشم اگر به حرف طرفداران دو آتیشه بازی تو سایت بازی نگاه کنی نظراشونو می بینی .هیچ کومشون نگفتن این بازی بده اما انتظار ها از بازی بالا بود.و پایانش برای همه خیلی سنگین بودConfused74:
راستی سعی کن کل متنمو نقد کنی نه یک جمله اگر دقت کنی فرقارو گفتم
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
(01-13-2013, 05:12 PM)jack نوشته است:
(01-13-2013, 04:36 PM)arash12 نوشته است:
(01-13-2013, 04:17 PM)jack نوشته است:
(01-13-2013, 04:05 PM)arash12 نوشته است: "خب من به عنوان کسی که مس افکت دو رو 4 بار تا آخر رفتم بعد از شنیدن منتشر شدن نسخه سوم به هوا پرواز کردم
اما واقعا پایان بازی در یک کلام فاجعه بود" Confused66:
مس افکت 3 هیچ چیزی کم نداشت و اگه توجه کنید تا الان فروش خوبی هم داشته شما رو چه حسابی اومدی به خاطر پایان یه بازی اومدی بازی رو تو لیست 5 بازی ناامید کننده قرار دادی اخه این یعنی اینکه شما اومدی از تمام جزییات این بازی گذشتی و فقط چسبیدی به همون قسمت پایان این بازی اخه اینجوری که نمیشه راجب یه بازی نظر داد که ....Confused43: این بازی اونطوری که باید ظاهر شد ولی از پایه و ریشه های سری مس افکت تا حدودی دور شده بود Confused60: ولی به هیچ وجه نمیشه اونو جزو بازی های ناامید کننده سال در نظر گرفت بقیه رو هم قبول دارم ولی رزیدنت اوبل رو به غیر از یک دمو (Playable) چیز دیگه ازش بازی نکردم پس نمی تونم راجبش نظر بدم
ببخشید شما دو رو چند بار رفتی می شه بگی فرق افکت 2 با 3 بجز تو داستان در چیه گیم پلی که همون .
تازه تو 2 می تونستی تو سیارات بیشتری بگردی اگر وقت کردی نقد های سایت های معتبر رو بخونConfused24:
البته منم قبول دارم بازی قشنگیه اما نسبت به 2 نا امید کنندههههههههههههههههههههههههههه
تازه خوده من یکی از اون افرادی بودم که این بازی و لایق بهترین بازی سال می دونستم
"می شه بگی فرق افکت 2 با 3 بجز تو داستان در چیه گیم پلی که همون "خوب شما با این جمله عملا جواب خودتو دادی و صد البته که مقالتو هم زیر سوال بردی خوب اخه دوست عزیز وقتی خودت داری می گی که مس افکت 3 با دو فرقی نداشت و البته که از نسخه ی دومشم انقدر تعریف می کنی یعنی چی ؟ یعنی قبول داری که نسخه ی سوم هم مثل نسخه ی دوم خوب بوده
در مورد تفاوت هاشون باید بگم که مس افکت 3 نسبت به نسخه ی دوم محدودیت های زیادی داشت و تاحدودی از ریشه اصلی بازی فاصله گرفته بود میشه گفت که کلا به یه بازی اکشن تبدیل شده بود.
"تازه خوده من یکی از اون افرادی بودم که این بازی و لایق بهترین بازی سال می دونستم"Confused43: خوب دوست عزیز وقتی این بازی رو به عنوان یکی از بهترین بازی های سال می دونستی چرا میای تو مقالت تو لیست بازی های ناامید کننده قرارش می دی بقیه هیچی لااقل به نظر خودت احترام بزار
مس افکت 3 به هیچ وجه بازی ناامید کننده ای نبود تنها مشکلی که داشت پایانش بود که اونم با توجه به گیم پلی. گرافیک و جزییات بازی میشه ازش چیم پوشی کرد Confused60:
داداش بهترین بازی هیچ ربطی به نا امید کننده بودن نداره افکت 2 نسبت به 3 هیچ بیشرفتی نکرده و حتا می تونم بگم دو از سه خیلی بهتره
بعدشم اگر به حرف طرفداران دو آتیشه بازی تو سایت بازی نگاه کنی نظراشونو می بینی .هیچ کومشون نگفتن این بازی بده اما انتظار ها از بازی بالا بود.و پایانش برای همه خیلی سنگین بودConfused74:
راستی سعی کن کل متنمو نقد کنی نه یک جمله اگر دقت کنی فرقارو گفتم
Confused43: حرف زدی ولی خراب کردی
اخه چطوری میشه گفت که یکی از بهترین بازی های سال ناامید کننده هم هست...Confused66:در ضمن من فرقی تو متن ندیدم یعنی چیز خاصی تو متن نبود به خاطر پایان یک پایان نمیشه یک بازی رو زیر سوال برد...بذای حرف اخر فقط میگم که مس افکت 3 جاش تو این لیست نباید باشه شما با گذاشتن این بازی تو این لیست مقاله رو زیر سوال بردی .....ولی اون بازی های دیگرو بازم میگم قبول دارم Confused24:
دیگه حرفی ندارم بحث بی خود هم نمی کنم Confused43:
پاسخ
Medal واقعا زیبا بود . نمی دونم چه مشکلی داشته اخه ؟ گرافیک به این خوبی . صداگزاری به این خوبی . گیم پلی به این خوبی و ..
پاسخ
(01-13-2013, 06:18 PM)Mr.payne نوشته است: Medal واقعا زیبا بود . نمی دونم چه مشکلی داشته اخه ؟ گرافیک به این خوبی . صداگزاری به این خوبی . گیم پلی به این خوبی و ..
گیم پلیش خیلی کسل کننده بود
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
به نظر من مدال امسال خیلی بهتر از بلک آپس فضایی تخیلی بود! کلا مجموعه کال آف دیوتی علاقه داره که شخصیت های مرده بازیشو دوباره برگردونه!!!نمونش!:کاپیتان پرایس مرحله آخر مدرن وارفار1 مرد!ولی همچنان توی سری کال آف دیوتی حضور داره! توی بلک آپس1 وودز و کراچنکو که باهم درگیر شدند و هردو توسط نارنجک کشته شدند ولی جفتشون توی بلک آپس 2 بودند!سوآپ مکتاویش که توی مدرن وارفار3 کشته شد ولی توی مدرن وارفار 4 تایید شده که تو بازی حضور داره!!!Confused05:
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
آقا من که از اویل 6 و مس افکت 3 (به غیر از پایانش) خوشم اومد
چرا بعضی ها میگن بد بود؟! Confused66:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
ضعیف ترین بازی امسال همین مدال بود
من اصلا مدال رو به رسمیت نمیشناسم یک ساعته تا آخرش رفتم
واقعا مسخره بود :|
گیم پلی در حده 0 گرافیک پر باگ داستان هم کسل کننده بود و اصلا در گیر کننده نبود
پاسخ
(01-13-2013, 07:12 PM)Alpha نوشته است: ضعیف ترین بازی امسال همین مدال بود
من اصلا مدال رو به رسمیت نمیشناسم یک ساعته تا آخرش رفتم
واقعا مسخره بود :|
گیم پلی در حده 0 گرافیک پر باگ داستان هم کسل کننده بود و اصلا در گیر کننده نبود

صداگذاریشم واقعا مسخره بود Confused43:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,337 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,233 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,056 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000
  40 بازی برتر تاریخ بازی های رایانه ای از نگاه IMDb (با ترجمه ی فارسی) Kestrel 22 8,570 08-14-2013, 05:17 PM
آخرین ارسال: alirezam
  دیاگرام سبک شناسی بازی های رایانه ای-قسمت اول: بازی های اکشن. Kestrel 3 2,124 08-13-2013, 02:12 PM
آخرین ارسال: Nelo Angelo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان