امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed: Syndicate | Official Thread
(06-23-2015, 11:10 AM)Ct Os نوشته است:
(06-23-2015, 10:55 AM)station نوشته است: با همه این تعاریف و مزایا و معایب، نگران یوبی سافت نباشید چون تا دیویژن و عناوین دیگه هستند، این ناشر و استدیوهاش و کارکنانش از سود به جیب زده لبریزند.

دویژن هم دیدیم:| گرافیکش شبیه بازی های نسل قبل شده. :-/

ترجیح به سکوت بهترین کار الآنه! به حق چیزای نشنیده!!
دیویژن و این حرف ها?!! S0 (43)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(06-23-2015, 11:40 AM)station نوشته است:
(06-23-2015, 10:55 AM)station نوشته است: با همه این تعاریف و مزایا و معایب، نگران یوبی سافت نباشید چون تا دیویژن و عناوین دیگه هستند، این ناشر و استدیوهاش و کارکنانش از سود به جیب زده لبریزند.

دوستان، دیویژن با موتور اسنودراپ ساخته میشه و مطمئن باشید از نظر گرافیکی خیلی بالاتر از اون چیزیه که فکرش رو بکنید!
پاسخ

E3 2013 تریلرشو 1080p گرفتم روزی 20 بار نگاش می کردم دیگه خبری نبود ازش تا E3 2014 که متوجه که بهههههلللههههه این هم آشغالی شد ب مانند watch dogs 
ویدیو زیر رو ببین. در و دیوار و نگاه کن زمین و نگاه کن دشمنارو نگاه کن. البته خودش هم مقایسه کرده ولی تو بیشتر دقت کن اونوقت میفهمی به اینم امیدی نیست  :( :( :(

اینم لینک خبر و ویدیو
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(06-23-2015, 11:47 AM)Ct Os نوشته است:

E3 2013 تریلرشو 1080p گرفتم روزی 20 بار نگاش می کردم دیگه خبری نبود ازش تا E3 2014 که متوجه که بهههههلللههههه این هم آشغالی شد ب مانند watch dogs 
ویدیو زیر رو ببین. در و دیوار و نگاه کن زمین و نگاه کن دشمنارو نگاه کن. البته خودش هم مقایسه کرده ولی تو بیشتر دقت کن اونوقت میفهمی به اینم امیدی نیست  :( :( :(

اینم لینک خبر و ویدیو
اشغال واچ داگز؟درسته واچ داگز عالی نبود ولی اشغال هم نبود.احتمالا روی نسل 7 یا پی سی لو اند بازی کردید که این حرف رو میزنید.لطفا احترام کاربران را نسبت به گیم هاشون نگه دارید.مطمئنا ناراحت میشید اگر منم به ویچر توهین کنم؟(این بازی اینقدر قشنگه که حتی نمیتونم زیباییش رو وصف کنم :D )
پاسخ
(06-23-2015, 11:57 AM)fredmehdi نوشته است:
(06-23-2015, 11:47 AM)Ct Os نوشته است:

اینم لینک خبر و ویدیو
اشغال واچ داگز؟درسته واچ داگز عالی نبود ولی اشغال هم نبود.احتمالا روی نسل 7 یا پی سی لو اند بازی کردید که این حرف رو میزنید.لطفا احترام کاربران را نسبت به گیم هاشون نگه دارید.مطمئنا ناراحت میشید اگر منم به ویچر توهین کنم؟(این بازی اینقدر قشنگه که حتی نمیتونم زیباییش رو وصف کنم :D )

فقط باید سکوت کرد :|
من از نظر گرافیکش گفتم دوست عزیز قصد توهین هم نداشتم. گفتم توی E3 2012 چنان نمایش قوی داشت watch dogs که مطمین شدم متاش بالای 90 میشه ولی توی E3 2013 با نمایشی ضعیف و گرافیک نسل هفتمی بکل نا امیدم کرد. همین اتفاق هم داره واسه devision میافته. در مورد مشخصات pc که بازی رو روش اجرا کردم نمی خوام چیزی بگم چون پز دادن میشه ولی می تونید توی پیام خصوصی ازم بپرسید. بابا من توهینی نکرم به watch dogs به خدا :D 

راستی اینجا تاپیک  assassin's creed هست لطفا بحث رو منحرف نکنید و همینجا تمومش کنید
پاسخ
یکی از بد های این سری داستان های کلیشه ای هست که با خودش به همراه داره. داستان AC 2 خوب و جذاب و بود و خلاصه المان اصلی داستانی اون که انتقام بود، تبدیل شد به یکی از محبوب ترین المان های اصلی داستانی یوبی سافت و از اون در خیلی از بازی های دیگه هم استفاده کرد. یوبی سافت هم عادتش هست که تا قبل از انتشار بازی حرفی راجع به المان اصلی داستان نزنه و فقط پس زمینه داستانی اون رو نشون بده. مثلا در یونیتی که پس زمینه داستانی انقلاب فرانسه بود و توی تریلر ها هم همش رو این مسئله متمرکز بودن و از نشون دادن المان اصلی داستان تا قبل از انتشار بازی خودداری میکردن. یا AC 3 که پس زمینه داستانیش انقلاب آمریکا بود.
اون دو تا نسخه ای که در بالا بهشون اشاره کردم پس زمینه داستانی خوبی داشتن و میشد یه چیز بهتر از توشون در اورد، اما خب به نظر من AC: Syndicate حتی پس زمینه داستانی خوبی هم نداره. لندن ویکتوریایی و انقلاب صنعتی، در حالای که همه چی از یه باند خلافکار توی قسمت های فقیر نشین شهر شروع میشه... به نظر من که اصلا جالب نیست. 
گیمپلی بازی هم که از همون قدیما و AC 2 همینی که تا الان هست مونده و تغییر آن چنانی به خودش ندیده. یک سری المان های جدید اضافه شدن که اون رو از تکراری بودن در بیارن، اما خب باز هم همونه. گیمپلی سرگرم کننده هست اما همواره این حس تکراری بودن رو بهت میده. من به شخصه دلم میخواد که یوبی سافت گیمپلی این بازی رو از اکشن دور کنه و بیش تر به اون یه جنبه مخفی کاری بده یا حداقل این امکان رو بازی کن بده که اگه میخواد تمام بازی رو به صورت مخفی کاری پیش ببره، اما خب در حال حاضر ما مجبور هستیم که در اکثر مواقع با دشمنانمون به نبرد های رو در رو و تن به تن بپردازیم. افردای که تونستن دموی قابل بازی رو E3 2015 تجربه کنن، نظر نسبتا مشابهی به من دارن و بر این باور هستن که گیمپلی اون حس تکراری بودن رو بهت دست میده. همچنین گفته شده که مبارزات تن به تن بسیار ساده و ابتدایی هستن و هر کی میتونه به راحتی از پسشون بر بیاد. البته نکته جالبی که اونا بهش اشاره کردن این بود که برعکس نسخه های قبلی سری AC که ما خیلی نمیتونستیم از عوامل موجود در محیط بر ضد دشمنانمون استفاده کرده و حواسشون رو پرت کنیم، در این نسخه توانایی انجام چنین کار هایی رو داریم.
البته در زمینه فروش هم نیازی نیست که اصلا پای بازی های دیگه وسط بیاد، چون سری AC خودش پرفروش ترین بازی یوبی سافته و هر ساله هر نسخه از اون تبدیل به پرفروش ترین بازی یوبی سافت میشهو  بیش از 10 میلیون فروش میکنه (البته فروش عناوین سری AC بعد از AC 3 همگی تاحدودی نسبت به عنوان قبلی افت داشتن).
نقل‌قول: دویژن هم دیدیم:| گرافیکش شبیه بازی های نسل قبل شده.
نقل‌قول: توی E3 2012 چنان نمایش قوی داشت watch dogs که مطمین شدم متاش بالای 90 میشه ولی توی E3 2013 با نمایشی ضعیف و گرافیک نسل هفتمی بکل نا امیدم کرد.
دیویژن تاحدودی از نظر گرافیکی افت داشته، اما خب فراموش نکنید که همه چیز بازی به گرافیکش نیست. دیویژن از گیمپلی بسیار خوب و روونی برخورداره و برای من که به شخصه خیلی جالب بود. الان نمرات متوسط و پایین و در حد انتظار ظاهر نشدن Watch Dogs و متای بالای 90 نگرفتنش همش تقصیر افت گرافیکی بازی بود؟ افت گرافیکی بازی توی این موضوع تاثیر داشت، اما خب موارد بسیار زیاد دیگه ای هم بودن که باع کاهش نمرات شدن و افت گرافیکی تنها بخش کوچیکی از اون موارد رو تشکیل میده.
اگه معیار منتقدا برا نمره بالای 90 دادن گرافیک بود که الان رایز و اوردر باید برترین بازی های تاریخ میشدن.
نقل‌قول: دوستان، دیویژن با موتور اسنودراپ ساخته میشه و مطمئن باشید از نظر گرافیکی خیلی بالاتر از اون چیزیه که فکرش رو بکنید!
ویچر 3 هم با موتور RED Engine 3 ساخته میشد. Watch Dogs هم با موتور Disrupt ساخته میشد. هر دو سازنده هم ادعا میکردن که موتور هاشون کاملا نسل بعدیه و گرافیک فوق العاده ای رو به نمایش میزاره. همون ادعایی که برای دیویژن و موتور Snow Drop‌ شده. ما دیدیم که اون دو سازنده اون طور که میگفتن نتونستن انتظارات ما رو راجع به گرافیک بازی برآورده کنن و هر دو بازی نام برده با افت گرافیکی بالایی همراه بودن. دیویژن هم تا الان تاحدودی افت گرافیکی داشته، دیگه باید صبر کرد و دید که تا زمان انتشار چجوری میشه.
پاسخ
نه  نمی گم تنها دلیل افت نمراتش گرافیک ضعیفش بود بلکه می گم اینم توی کم شدن نمراتش بی تاثیر نبود. مشکلات دیگه ای هم داشت در واقع خیلی مشکلات داشت :|

من میگم خدا کنه دویژن به سرنوشت watch dogs دچار نشه همین
پاسخ
توی آخرین شماره از مجله Official Xbox Magazine که مدتی هست که منتشر شده، تهیه کننده ارشد بازی راجع به Rope Launcher (در صفحات 3 و 4 راجع بهش توضیحاتی داده شده) گفته که این ویژگی در طول بازی این آزادی رو در اختیار بازیکن میزاره که هر جا که بخواد بره. یکی دیگه از استفاده هاش هم اینه که میتونین ازش در به قتل رسوندن دشمنانتون بهره ببرید. همچین گفته که به بازیکنان اجازه میده تا با شیوه های جدید به مبارزه بپردازن و یا توی وضعیت های خطرناک به صورت متفاوتی واکنش نشون بدن و همیشه مجبور نباشن از یک راه استفاده کنن. گفته که این به بازیکنان یه آزادی واقعی رو هدیه میکنه و به شدت بازی رو تحت تاثیر خودش قرار میده و باعث تغییر بازی و تجربه شما میشه. 
http://www.gamesradar.com/assassins-cree...t-freedom/

توی تریلر سینمایی که توی E3 2015 منتشر شد هم تاحدودی کاربرد های متفاوتش با تریلر گیمپلی که برای معرفی بازی به کار رفته بود، نشون داده شد. برای مثال وقتی که Jacob از سقف کالسکه که روی پل در حال حرکت بوده به زیر پل پرتاب میشه، با استفاده از این قابلیت و بدون این که لازم باشه که کشتی که از زیر پل در حال رد شدن بود برخورد کنه و توی همون حالت معلق در هوا، گیره اون رو به لبه های پل میزنه و خیلی راحت و سریع میره بالا. این قابلیت جالب  که از Grapnel Launcher در بتمن الهام گرفته شده مطمئنا در بازی مفید ظاهر میشه، اما به نظر من در حد هایپی که تهیه کننده ارشد بازی کردش نیست و نمیتونه به تنهایی این قدر تاثیر در بازی و روند گیمپلی ما بزاره (من منکر تاثیراتی که میزاره نمیشم. چرا تاثیر هم داره، اما خب نه این قدر زیاد که باعث کل تغییر بازی و تجربه ما بشه).
پاسخ
بازی شده مثل gta :D :D :D :D :D :D :D
پاسخ
(06-24-2015, 02:40 PM)arno0144 نوشته است: بازی شده مثل gta :D :D :D :D :D :D :D

شباهت بسیار این بازی با GTA چیه؟! :D :-/
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,374 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,491 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,457 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,635 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,916 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان