امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed: Syndicate | Official Thread
(06-23-2015, 02:07 AM)Ct Os نوشته است: اصلا به این نسخش امید ندارم. بابا چه وضعشه هر سال سه چهارتا assassin's با عنوان های مختلف میدن بیرون بابا این ubisoft مسخرشو در اورده ها. حداقل دو سال روش کارکن بعد تحویل مردم بده. به خدا حاضرم سه چهار سال صبر کنم ولی یه بازی عالی رو تجربه کنم. فقط به فکر سودشه این ubisoft. خداییش این ایده عصر ویکتوریایی و هفت تیر و قطارو...... کی به سر سازنده ی این بازی انداخته؟
اصلا این نسخش خوب نمیشه مطمئن باشین. یه زمانی من واسه assasain's creed brotherhood نصف تهران رو زیر رو کردم تا پیداش کردم بعد سه ماه متوالی داشتم بازیش میکردم. کو اون داستانی که نسخه های قبل داشت. واقعا ما داریم به کجا میریم ( نمی دونم چه ربطی به موضوع داشت)
در کل واقعا شاکی ام. دلم خیلی پر بود گفتم خودم رو خالی کنم. دیگه گله از نسخه ی pc و باگ های شاهکارش و افت فریم های فجیعش بماند.

نظر شما چیه؟؟

بنده هم کاملا موافقم .
و جالب تر از همه اینه که خیلی ها از جمله خود من میگیم از این نسخه دیگه عالی میشه اما بازم همون آش و همون کاسه .
از نظر من انقلاب فرانسه ( یونیتی ) پتانسیل خیلی بیشتری داشت که یوبیسافت نتونست به حد خیلی خوب ازش استفاده کنه حالا با عصر ویکتوریا میخواد چیکار کنه ؟ 
اگه بازم خود تاریخ رو روایت کنه خوبه جالب اینه اینکار رو هم نمیکنه .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(06-23-2015, 03:35 AM)Dead Soldier نوشته است:
(06-23-2015, 02:07 AM)Ct Os نوشته است: اصلا به این نسخش امید ندارم. بابا چه وضعشه هر سال سه چهارتا assassin's با عنوان های مختلف میدن بیرون بابا این ubisoft مسخرشو در اورده ها. حداقل دو سال روش کارکن بعد تحویل مردم بده. به خدا حاضرم سه چهار سال صبر کنم ولی یه بازی عالی رو تجربه کنم. فقط به فکر سودشه این ubisoft. خداییش این ایده عصر ویکتوریایی و هفت تیر و قطارو...... کی به سر سازنده ی این بازی انداخته؟
اصلا این نسخش خوب نمیشه مطمئن باشین. یه زمانی من واسه assasain's creed brotherhood نصف تهران رو زیر رو کردم تا پیداش کردم بعد سه ماه متوالی داشتم بازیش میکردم. کو اون داستانی که نسخه های قبل داشت. واقعا ما داریم به کجا میریم ( نمی دونم چه ربطی به موضوع داشت)
در کل واقعا شاکی ام. دلم خیلی پر بود گفتم خودم رو خالی کنم. دیگه گله از نسخه ی pc و باگ های شاهکارش و افت فریم های فجیعش بماند.

نظر شما چیه؟؟

بنده هم کاملا موافقم .
و جالب تر از همه اینه که خیلی ها از جمله خود من میگیم از این نسخه دیگه عالی میشه اما بازم همون آش و همون کاسه .
از نظر من انقلاب فرانسه ( یونیتی ) پتانسیل خیلی بیشتری داشت که یوبیسافت نتونست به حد خیلی خوب ازش استفاده کنه حالا با عصر ویکتوریا میخواد چیکار کنه ؟ 

کاملا درسته اگه دو سه سال بیشتر روی یونیتی کار می کرد واقعا انقلاب فرانسه رو بهتر میتونست به تصویر بکشه. به نظرم عصر ویکتوریایی اصلا ایده ی جالبی نمیشه. ولی خدا رو چه دیدی اومدیمو این نسخش خوب شد ولی من تقریبا اینو بعید می دونم :|
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(06-23-2015, 10:11 AM)Ct Os نوشته است:
(06-23-2015, 03:35 AM)Dead Soldier نوشته است:

نظر شما چیه؟؟

بنده هم کاملا موافقم .

کاملا درسته اگه دو سه سال بیشتر روی یونیتی کار می کرد واقعا انقلاب فرانسه رو بهتر میتونست به تصویر بکشه. به نظرم عصر ویکتوریایی اصلا ایده ی جالبی نمیشه. ولی خدا رو چه دیدی اومدیمو این نسخش خوب شد ولی من تقریبا اینو بعید می دونم :|
اینا به کنار فقط اینو بهینه کنه سیستم درست و حسابی بخواد و مثل قبلی هم اینقدر باگ نداشته باشه
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
جمع کثیری از بچه ها که میگن سیندیکیت خوب از آب در میاد اینه که تریلر و تصاویر رو دیدن و راضی ان. بنده هم چنین نظری رو دارم ولی فعلا اوایل بازی رو دیدیم و امکانات رو تا حدودی آشناییت داریم.
من میگم ۳ مورد برای این سری سمه، گیم پلی بتدربج خسته کننده، گرافیک متوسط و هایپ! گرافیک در حد یونیتی هست و اصلا تغییری در این بخش صورت نگرفته.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(06-23-2015, 10:32 AM)station نوشته است: جمع کثیری از بچه ها که میگن سیندیکیت خوب از آب در میاد اینه که تریلر و تصاویر رو دیدن و راضی ان. بنده هم چنین نظری رو دارم ولی فعلا اوایل بازی رو دیدیم و امکانات رو تا حدودی آشناییت داریم.
من میگم ۳ مورد برای این سری سمه، گیم پلی بتدربج خسته کننده، گرافیک متوسط و هایپ! گرافیک در حد یونیتی هست و اصلا تغییری در این بخش صورت نگرفته.

شما این تریلر رو نگاه کن به شدت آشغال می باشد.(البته به سازنده هاش توهین نشه ها) 
آخه این چی بود خداییش.
پاسخ
من با استیشن موافقم
ولی در کل دیگه ارزش نداره مه اساسین بازی کرد من که دیگه بازی نمی کنم
پاسخ
من با ct os موافقم، توی تریلر به صورت کاملا مصنوعی با هم مبارزه میکنن :-/ یعنی انگار حرکتای مبارزشون به صورت تیکه تیکه هست
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
این بازی دیگه ارزش نداره سر یونیتی می گفتم عجب گرافیکی متاش بالای 90 می شه معلوم شد چی بود به یوبی دیگه هیچ امیدی ندارم.هیچ کدوم از بازیاش به درد نمی خوره جدیداً به خصوص سری اساسین که کاملاً چرت شده.دیگه بازی رو مثل gta و Watch Dogs کرده هیچ امیدی بهش نیست مگه خیلی چیز شاهکاری بشه همه رو متعجب کنه ولی تریلرا این طوری نشون نمی دن.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
با همه این تعاریف و مزایا و معایب، نگران یوبی سافت نباشید چون تا دیویژن و عناوین دیگه هستند، این ناشر و استدیوهاش و کارکنانش از سود به جیب زده لبریزند.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(06-23-2015, 10:55 AM)station نوشته است: با همه این تعاریف و مزایا و معایب، نگران یوبی سافت نباشید چون تا دیویژن و عناوین دیگه هستند، این ناشر و استدیوهاش و کارکنانش از سود به جیب زده لبریزند.

دویژن هم دیدیم:| گرافیکش شبیه بازی های نسل قبل شده. :-/
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,370 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,486 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,410 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,635 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,915 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان