|


امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Movie Score| تاپیک امتیازات، نمرات و نظر منتقدان
#1
به نام خدا

[تصویر: cvt61aamzdq3vj59k0gk.png]
در این تاپیک نمرات و نظرات منتقدین و امتیازات رسمی به‌همراه میانگین امتیازات( متا) فیلم‌ها قرار خواهند گرفت.
بحث و تبادل نظر آزاد است اما به نظرات یکدیگر احترام بگذارید. نمرات را از "" نگاه کنید و حدالامکان ترجمه کوتاهی از نکات + و منفی یا از نظر منتقد بنویسید.
.
.
.
.
..بروزرسانی خواهد شد..
[تصویر: Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
#2
نظر منتقدان در مورد فیلم Ghostbusters۳۰ سال بعد از فیلم پرطرفدار و اصلی، Ghostbusters با ریبوتی مونث‌نما بازگشته تا قدرت‌نمایی کند. اما این بار خبری از آغوش گرم خبرگان فیلم نیست. 
[تصویر: asklhpoovh5ksxxmq56z.jpg]

فیلم ، و داشته است.
همچنین امتیاز راتن در حال حاضر ۷۸ درصد است. 

Hitfix - 91
نقل قول:
اولین Ghostbusters همیشه به عنوان یک فیلم کلاسیک ارزش ویژه‌ای برای من خواهد داشت. خبر خوب این است که الان یک نسل جدید قرار است همین احساس را بر سر این [ریبوت] داشته باشد. و این بار قدرت آن‌ها هم بیشتر است.

Variety - 50
نقل قول: با اینکه این فیلم خنده‌دارتر و ترسناک‌تر از نسخه اصلی ایوان رایتمن‌ در سال ۱۹۸۴ است، این نسخه بازسازی شده توسط کارگردان فیلم «ساقدوش» آقای پاول فِی به اندازه کافی برروی عناصری که قبلا هم دیده‌ایم نوآوری ندارد.

Chicago Sun-Times - 25
نقل قول: Ghostbusters از ابتدا تا انتها یک فیلم ترسناک است. و من نمی‌گویم که اصالتاً از آن ترسیدم، بلکه چیزهایی که در صفحه می‌دیدم وحشتناک بودند. [منظور کلی، اسفناک بودن این فیلم است!]
[تصویر: irosbr2pxrvt.jpg]
پاسخ
#3
نظر منتقدین در مورد فیلم The Infiltrator (نفوذی)


[تصویر: q0v93551o53skl1w4fnv.jpg]


فیلمی الهام گرفته شده از یک داستان واقعی که پیرامون نفوذ مامور فدرال رابرت "باب" مازور (با بازی برایان کرانستون) به شبکه پولشویی یک قاچاقچی بزرگ  موارد مخدر با نام پابلو اسکوبار جریان دارد. 

تا به این لحظه 36 نقد از این فیلم منتشر شده که شامل 25 نقد مثبت، 10 نقد متوسط و 1 نقد ضعیف می‌شود  و در میانگین کلی شاهد نمره قابل قبول 66 هستیم.
امتیاز راتن این فیلم تا این لحظه 63 است. 


Variety منتقد اوون گلایبرمِن - 90

نقل قول: برایان کرانستون ماهرانه‌ترین و حرفه‌ای ترین عملکرد را پیرامون پلیسی که نقش یک خلافکار را بازی می‌کند از خود ارائه داده است 
ScreenCrush منقد اِرین ویتنی - 60

نقل قول:  نفوذی لزوما فیلم بدی نیست. اما این اثر در طی بیش از دو ساعت هیچ مورد منحصر به فرد، جذاب یا به یادماندنی را به تماشاگر ارائه نمی‌دهد.

بروزرسانی نمرات فیلم Ghostbusters[تصویر: v89fz6yhdrzeembvh16z.jpg]
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
#4
نظر منتقدین در مورد فیلم Star Trek Beyond


جی.جی. آبرامز چندین سال قبل با ریبوتی از سری جهانی Star Trek، آن را باری دیگر زنده کرد؛ فیلمی که مورد ستایش منتقدین و طرفداران قرار گرفت. 
سال ۲۰۱۳ هم زمانی بود که تهیه‌کنندگان و فعالان عرصه هنرهای تجسمی در سراسر جهان پتانسیل بالای Star Trek را باری دیگر با فیلم خوش‌ساخت Star Trek: Into Darkness مشاهده کردند.
حال بعد از سه سال استارترک این‌بار با کارگردان و بینش نسبتاً متفاوتی بازگشته تا قلب طرفداران را در دست بگیرد و در برابر غول جدید (و البته آشنایی) به نام Star Wars قد علم کند! آیا Beyond از نظر منتقدین موفق بوده است؟!

[تصویر: ylyvnuxr1f2bc22dgxz1.jpg]

فیلم تاکنون ، و داشته است.

Screenrush - 80

نقل قول: این فیلم تنها سرگرم‌کننده نیست، بلکه صادق، شیرین و البته الهام‌بخش است. 

The Telegraph - 60
نقل قول:
اگر بخواهیم منطقی در مورد Beyond صحبت کنیم، باید گفت تنها به بعضی از وعده‌هایش عمل نمی‌کند؛ اما عمده آن متشکل از ایده‌ها و عناصری است که نصفه به اجرا در‌ آمده‌اند و به گونه‌ای این فیلم هیچ ریسکی نمی‌پذیرد! 

New York Post - 38
نقل قول:
باید اسم آن را Star Trek: Into Drowsiness می‌گذاشتند! [اشاره به نام فیلم ۲۰۱۳ به معنی:‌ به‌سوی کسالت - نویسنده می‌خواهد در یک کلام بگوید که فیلم کسالت‌آور است!]
[تصویر: irosbr2pxrvt.jpg]
پاسخ
#5
امتیازات فیلم Assassin’s Creed

[تصویر: assassins_creed_movie_2016-wide-660x330.jpg]

نقل قول:
خالقان Assassin’s Creed این شجاعت را داشته‌اند که همیشه خود را جدی بگیرند، حتی مواقعی که بر روی چیزی که احمقانه‌ به نظر می‌رسد کار می‌کنند. فیلم Assassin’s Creed نکته‌ی خاصی را در خود ندارد اما بعضی از لحظه‌های آن شگفت‌آور است. فیلم حداقل جای پای ثابتی برای خود پیدا می‌کند.
نقل قول:
بیان این که فیلم Assassin’s Creed بهترین فیلم ساخته شده از بازی‌های رایانه‌ای است، کمی مبالغه آمیز است؛ اما شاید چندان بی‌راه هم نباشد. شاید عجیب باشد اما این فیلم برای من تنها فیلم بلاک باستر در سال ۲۰۱۶ بود که امیدی برای عرضه‌ی دنباله‌ای برای آن ندارم.
نقل قول:
اکشن دیوانه‌وار فیلم Assassin’s Creed، شاید نجات دهنده‌ی آن باشد. همچنین به صورت خلاقانه سعی شده تا به بازی‌های سری اشاراتی داشته باشد و به برخی المان‌های آن وفادار بماند.
نقل قول:
در Assassin’s Creed شما به طور فعال به لذت بردن ترغیب خواهید شد و این دلگرم‌کننده است که فیلمی در این مقیاس عجیب و غریب و بلندپروازانه را مشاهده می‌کنیم.
نقل قول:
فیلم دارای مقداری جاه‌طلبی است؛ به خصوص در لایه‌های روایت داستانی آن و حس گیج‌کننده سفر در زمان و مکان. تعداد شات‌های زیاد هوایی فیلم که از بالا گرفته‌ شده‌اند، می‌تواند اشاره‌‌ی مستقیم و زیادی به بازی‌های رایانه‌ای داشته باشد.
نقل قول:
شجاع، اما ناقص. در فیلم سکانس‌های با شکوهی وجود دارد ولی متاسفانه این سکانس ها به اندازه کافی نیستند تا بتواند کیفیت فیلم را بالاتر ببرد.
نقل قول:
این فیلم حداقل تا اواسط راه به صورت جالبی گیج‌کننده است، وقتی یکنواختی فیلم به صورت خوبی دنبال می‌شود.
نقل قول:
در فیلم Assassin’s Creed، مایکل فسبندر همانند جلوه‌های ویژه‌ نهایی می‌ماند. او در طول ۲ ساعت زمان نیمه منسجم فیلم، به آن کمی احترام می‌بخشد. فیلم Assassin’s Creed یک اثر متوسط ساخته شده بر اساس بازی‌های رایانه‌ای است.
نقل قول:
بازیگری کمی نیاز به بهبود دارد. مایکل فسبندر یک اجرای بسیار جدی را در فیلم به نمایش می‌گذارد که البته نیازمند کمی حس شوخ‌طبعی طبیعی خودش است. ماریون کوتیار در نقش دکتر آبسترگو بازی می‌کند. لهجه‌ی کوتیار در نقش بسیار عجیب غریب و نگران‌کننده است. این غیر ممکن است که باور کنیم او همان بازیگری است که در تمامی فیلم‌های دیگرش عالی بوده است.
نقل قول:
فیلم Assassin’s Creed در مورد تمامی بخش‌هایی است که ممکن است شما آن‌ها را در بازی‌های سری رد کرده باشید.
نقل قول:
طرح داستانی فیلم وحشتناک‌ترین ترکیب ممکن از احمقانه و پیچیده بودن بیهوده است.
نقل قول:
فیلم Assassin’s Creed تقریباً خنثی است و همچنین سیاه و گنگ است.
نقل قول:
این فیلم فقط وجود دارد تا پول بیش‌تری از بازی‌بازان و طرفداران سری Assassin’s Creed بگیرد.
همچنین شما می‌توانید در پایین امتیاز این فیلم در سایت راتن‌تومیتوز را هم مشاهده کنید. فیلم Assassin’s Creed «عقیده یک آدمکش» در این سایت امتیاز بسیار ضعیف ۱۹ را دریافت کرده است.

متای فیلم بر اساس ۱۹ نقد منتشر شده:

[تصویر: screenshot_Tue_Dec_20_20.42.24.png]
سینما گیمفا - محمد زمانی
[تصویر: Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار کوتاه | Movie News Station 18 3,496 01-18-2017, 08:10 PM
آخرین ارسال: Station
  Movie Thread | تاپیک بحث و تبادل نظرات Station 36 3,955 10-20-2016, 07:25 PM
آخرین ارسال: Marshall Bruce Mathers
  Movie Facts | دانستنی‎های دنیای فیلم The Slim Shady 2 1,167 08-21-2016, 10:52 PM
آخرین ارسال: ChaosAgent

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان