امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread
محیط های زیبا تو بازی کم نیستن.
من خودم عاشق یکی از مناطق Skellige ام. قسمتی که فانوس دریایی درش قرار داره و یه مرحله ی فوق العاده به نام The Phantom of Elberg هم داره. دو تا چیز این مرحله فوق العادس. اتمسفر و محیطش (البته داستانش هم خیلی جالبه. مربوط به یه طلسم ـه). من وقتی وارد این منطقه شدم و از دور در تاریکی شب و از بین مه غلیظ، فانوس دریایی رو دیدم رو صندلی میخ کوب شدم!
چندتا تصویر از این مرحله و محیط میزارم:
اول از همه یه دور نما از محیط
[تصویر:  qesJJVE.jpg]
اینم یه تصویر دیگه بعد از شروع ماموریت (اتمسفرش چیزی از بازی های ترسناک تراز اول کم نداره)
پ.ن: شدیدا توصیه میشه که این مرحله رو بعد از غروب خورشید انجام دهید!

[تصویر:  w3-poe.jpg]

در ضمن موجوداتی که تو این مرحله گرالت باهاشون سر و کله میزنه، این موجودات سرسخت هستن:

[تصویر:  penitent.jpg]
   اما مرحله ـی هست که من باهاشون خیلی حال کردم و به شما هم شدیدا توصیه می کنم که این مرحله رو انجام بدین. مرحله ی Carnal Sins. این مرحله خوراک طرفداران Sherlock Holmes و عاشقان داستان های کارآگاهی ـه. برای انجام این مرحله باید مرحله ی Cabaret رو رد کنید. اتمسفر این مرحله هم خیلی جذابه و اطمینان میدم که دیگه تو بازی تکرار نمیشه. دیدن بیمارستان Novigrad و کالبدشکافی قربانی ها از نکات جذاب این مرحلست. یه توضیح کوتاه درمورد داستان هم میدم:
   داستان مربوط به قاتل زنجیره ای ـه که شب هنگام و در کوچه های تاریک Novigrad، قربانی های خودش رو تا حد مرگ شکنجه می کنه و بعد می کشه. این مرحله از نظر داستانی و شخصیت پردازی از بیشتر مراحل اصلی هم سر تره!

پ.ن: برای هر چه جذابتر شدن این مرحله توصیه می کنم که حتما این مرحله رو در شب انجام بدین. البته این مرحله خیلی طولانیه و ممکنه وسط مرحله خورشید طلوع کنه. واسه همین ممکنه در طول مرحله مجبور بشید چندین بار Meditation کنید تا دوباره شب بشه ولی لذت این مرحله به جستوجو برای قاتل، زیر نور ماه ـه.
چند مرحله ی دیگه هم هستن که اگه خواستید، بعدا بگید تا اسم ها و توضیحاتشون رو بدم ...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(05-17-2016, 08:35 PM)Devil Prince نوشته است: محیط های زیبا تو بازی کم نیستن.
من خودم عاشق یکی از مناطق Skellige ام. قسمتی که فانوس دریایی درش قرار داره و یه مرحله ی فوق العاده به نام The Phantom of Elberg هم داره. دو تا چیز این مرحله فوق العادس. اتمسفر و محیطش (البته داستانش هم خیلی جالبه. مربوط به یه طلسم ـه). من وقتی وارد این منطقه شدم و از دور در تاریکی شب و از بین مه غلیظ، فانوس دریایی رو دیدم رو صندلی میخ کوب شدم!
چندتا تصویر از این مرحله و محیط میزارم:
اول از همه یه دور نما از محیط
[تصویر:  qesJJVE.jpg]
اینم یه تصویر دیگه بعد از شروع ماموریت (اتمسفرش چیزی از بازی های ترسناک تراز اول کم نداره)
پ.ن: شدیدا توصیه میشه که این مرحله رو بعد از غروب خورشید انجام دهید!

[تصویر:  w3-poe.jpg]

در ضمن موجوداتی که تو این مرحله گرالت باهاشون سر و کله میزنه، این موجودات سرسخت هستن:

[تصویر:  penitent.jpg]
   اما مرحله ـی هست که من باهاشون خیلی حال کردم و به شما هم شدیدا توصیه می کنم که این مرحله رو انجام بدین. مرحله ی Carnal Sins. این مرحله خوراک طرفداران Sherlock Holmes و عاشقان داستان های کارآگاهی ـه. برای انجام این مرحله باید مرحله ی Cabaret رو رد کنید. اتمسفر این مرحله هم خیلی جذابه و اطمینان میدم که دیگه تو بازی تکرار نمیشه. دیدن بیمارستان Novigrad و کالبدشکافی قربانی ها از نکات جذاب این مرحلست. یه توضیح کوتاه درمورد داستان هم میدم:
   داستان مربوط به قاتل زنجیره ای ـه که شب هنگام و در کوچه های تاریک Novigrad، قربانی های خودش رو تا حد مرگ شکنجه می کنه و بعد می کشه. این مرحله از نظر داستانی و شخصیت پردازی از بیشتر مراحل اصلی هم سر تره!

پ.ن: برای هر چه جذابتر شدن این مرحله توصیه می کنم که حتما این مرحله رو در شب انجام بدین. البته این مرحله خیلی طولانیه و ممکنه وسط مرحله خورشید طلوع کنه. واسه همین ممکنه در طول مرحله مجبور بشید چندین بار Meditation کنید تا دوباره شب بشه ولی لذت این مرحله به جستوجو برای قاتل، زیر نور ماه ـه.
چند مرحله ی دیگه هم هستن که اگه خواستید، بعدا بگید تا اسم ها و توضیحاتشون رو بدم ...

بله واقعا درست میگی، مناظر زیبا توی ویچر واقعا فوق‌العاده هستن. مثلا وقتی که بعد از اینکه با کیـرا شروع به جستجو در مخفی‌گاه آوالاخ می‌کنید، زمانی که از اونجا بیاید بیرو اگه شانس داشته باشید و آب و هوا بارونی و در نزدیک غروب باشه، یه منظره فوق‌العاده به‌وجود میاد که اشک آدمو در میاره! یا حتی مرحله‌ای که با ینفر بدنبال جن میرید و...

[تصویر:  vuue_20160517_215029.jpg]

[تصویر:  q24_20160517_214948.jpg]

[تصویر:  of0c_20160517_214814.jpg]

[تصویر:  eea_20160517_214744.jpg] 
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
مژده مژده برای دوستانی که هنوز این بازی رو تجربه نکرده اند.
از هم اکنون تا 1 ژوئن میتونید این بازی رو با نصف قیمت و پنجاه درصد تخفیف از فروشگاه استیم تهیه بکنید.
بهترین فرصته من خودم امروز خریدم... صفحه فروش هم اینجاست: کلیک کنید
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ
سلام من تو مرحله novigrad dreaming گیر کردم رفتم تو اون خونه ک یه زنه رو تخت خوابیده نوشته examine the drawing  نمیدونم باید چی کار کنم کسی میدونه؟؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(05-18-2016, 04:11 PM)dark raider نوشته است: سلام من تو مرحله novigrad dreaming گیر کردم رفتم تو اون خونه ک یه زنه رو تخت خوابیده نوشته examine the drawing  نمیدونم باید چی کار کنم کسی میدونه؟؟

سلام، دو تا اتاق توی اونجایی که اون زن خوابیده وجود داره. به اتاق روبرویی برید و از نردبون بالا برید و بعد با استفاده از ساین Aard یه دیوارو بشکنید و یه نقاشی و یه عروسک پیدا میکنید اونجا برید توی inventory قسمت quest items و نگاهش کنید و برگردید به همون طبقه‌ای که تخت توش هست توی اون یکی اتاق یه رورویَک هست  عروسکو بذارید توش. بعدش در اتاق بسته میشه و یه نقاشی دیگه که عکس یه oven روش هست پیدا میکنید. بعد میرید طبقه اول و از اونجا به یه زیرزمین راه داره و... 
اگه بازم دچار مشکل شدید بگید در خدمتم.
پاسخ
سلام  اومدم  تو oven کاهو گذاشتم ولی هیچی نشد
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(05-18-2016, 05:35 PM)dark raider نوشته است: سلام  اومدم  تو oven کاهو گذاشتم ولی هیچی نشد

باید با ساین igni آتیشش بزنین
پاسخ
تمومش کردم [تصویر:  s0%20(50).gif] واقعا عالی بود
بایس فایت آخر هم حقیقت کشکی بود  S0 (2) من نمونده Swallow و غذا رو سر مبارزه با Caranthir مصرف کردم بعد به خود Eredin که پادشاه Wild Hunt هستش رسیدم یک دونه غذا هم مصرف نکردم. هیچ کاری نمیتونه کنه و دفاع با Quen عملا فلجش میکنه توی حملات و هیچ آسیبی نمیتونه برسونه ولی جادوگره چرا یهو دوتا تیر میزنه نصف جونت میره، با هر ضربه شمشیر هم یک بند تلپورت میکنه و نمی ایسته. 
یه همچین باسی هم توی Shadow of Mordor من آخرین بار دیدم: فوق العاده مخوف و با ابهت اما بی بخار و بی مزه توی مبارزه!
اسپویل - بحث در رابطه با پایان بازی
.
.
.
.
.
.

تو هیچ بازی انقدر منطقی و قشنگ ندیده بودم نتیجه پایان‌ها رو ارائه کنه. انتخاب هایی مثل برف بازی و شکستن میز نمیدونستم چه ربطی به پایان داشت ولی بعد که یک دفعه سیری تمام این لحظات رو به خاطر میاره، آدم تازه به ارزش همین انتخاب های ریز پی میبره.
بعضی چیزها رو فقط بازی اشاره نکرد به پایان که چی شدند:
1- فیلیپا یه جا مطرح کرد جای ینیفر رو ازش توی دربار امپراطوری میگیره. این اتفاق میفته؟ ینیفر الان کجاست و چی شد؟ من چون تریس رو انتخاب کردم، برای پایان سفر به Kovir رو نشون داد.
2- اوالاخ (الف همراه سیری) کجا رفت؟ جون سالم بدر برد؟ دیگه سیری رو ول کرد؟
3- سیری اون لحظه که با White Frost روبرو میشه و میخواد اون رو از بین ببره و صحنه های خوشحالی رو یادش میاد، بیخیال نابودی White Frost میشه یا از بین میبره اما زنده میمونه؟
========================
الان دیگه چیکار میشه کرد؟  هیچ ماموریت و دشمنی فکر نمیکنم در حدی لولی که تا الان جمع شده وجود داشته باشه.
الان هر چی بردارم حداقل 10 لول کمتر میخوره و با تموم کردنش 5 تا دونه XP میده و دشمنا هم با دو سه ضربه شمشیر میمیرند. کاملا OP هستش الان.
Hearts of Stone رو اگر کسی بازی کرده بگه چقدر گیم پلی داره؟
تو همین نقشه فعلی بازی دنبال میشه؟ یا سرزمینی جدید؟
یک خط داستانی فقط هستش؟

نقل‌قول: من خودم عاشق یکی از مناطق Skellige ام. قسمتی که فانوس دریایی درش قرار داره و یه مرحله ی فوق العاده به نام The Phantom of Elberg هم داره. 
تنها مرحله ای که هیچ وقت دوست نداشتم انجامش بدم و میخواستم که طلسمه بمونه
دنبال XP بودم ولی و این ماموریت هم از معدود ماموریت هایی بود که هنوز سبز رنگ بود.
پاسخ
نقل‌قول: Hearts of Stone رو اگر کسی بازی کرده بگه چقدر گیم پلی داره؟

تو همین نقشه فعلی بازی دنبال میشه؟ یا سرزمینی جدید؟
[font=tahoma]یک خط داستانی فقط هستش؟[/font]

با سلام 
شرمنده من فقط میتونم به این سوالتون خوب جواب بدم  

گیم پلی بازی بین 10 تا 15 ساعت هستش بعد کلا با چیزایی که واسه مبارزه باهاشون ربه رو میشدید لولشون بالای 30 هست و باز فایت های بازی هم  تو hearts of stone خیلی سخت تر شدن به قول خودتون دیگه کشکی نیستن و با شمشیر چرخوندن الکی نمیشه کشتشون. بعد توی همین نقشه فعلی طی میشه فقط یه سری مکان های خاص بهش اضافه شده و دارای 2 پایان هست

نقل‌قول: - سیری اون لحظه که با White Frost روبرو میشه و میخواد اون رو از بین ببره و صحنه های خوشحالی رو یادش میاد، بیخیال نابودی White Frost میشه یا از بین میبره اما زنده میمونه؟

در هر صورت white frost توسط سیری به کل نابود میشه ولی زنده موندن سیری بستگی به انتخاب های شما تو بازی داره همین طور سرنوشتش
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
سوالای داستانی که پرسیدی رو هیچکدوم یادم نیس
Hearts of Stone رو اگر کسی بازی کرده بگه چقدر گیم پلی داره؟ 15 ساعت: 10 ساعت اصلی
تو همین نقشه فعلی بازی دنبال میشه؟ یا سرزمینی جدید؟ توی همین سرزمین یک منطقه جدید باز میشه فک کنم توی velen بود
یک خط داستانی فقط هستش؟ علاوه بر داستان اصلی چندین ماموریت فرعی و ... هم داره
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,194 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,893 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station
  Dark Souls III | Official Thread Old Snake 55 15,880 03-28-2017, 06:10 PM