امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread
(05-19-2016, 10:14 AM)A.R.A.$.H نوشته است: تمومش کردم [تصویر:  s0%20(50).gif] واقعا عالی بود
بایس فایت آخر هم حقیقت کشکی بود  S0 (2) من نمونده Swallow و غذا رو سر مبارزه با Caranthir مصرف کردم بعد به خود Eredin که پادشاه Wild Hunt هستش رسیدم یک دونه غذا هم مصرف نکردم. هیچ کاری نمیتونه کنه و دفاع با Quen عملا فلجش میکنه توی حملات و هیچ آسیبی نمیتونه برسونه ولی جادوگره چرا یهو دوتا تیر میزنه نصف جونت میره، با هر ضربه شمشیر هم یک بند تلپورت میکنه و نمی ایسته. 
یه همچین باسی هم توی Shadow of Mordor من آخرین بار دیدم: فوق العاده مخوف و با ابهت اما بی بخار و بی مزه توی مبارزه!
اسپویل - بحث در رابطه با پایان بازی
.
.
.
.
.
.

تو هیچ بازی انقدر منطقی و قشنگ ندیده بودم نتیجه پایان‌ها رو ارائه کنه. انتخاب هایی مثل برف بازی و شکستن میز نمیدونستم چه ربطی به پایان داشت ولی بعد که یک دفعه سیری تمام این لحظات رو به خاطر میاره، آدم تازه به ارزش همین انتخاب های ریز پی میبره.
بعضی چیزها رو فقط بازی اشاره نکرد به پایان که چی شدند:
1- فیلیپا یه جا مطرح کرد جای ینیفر رو ازش توی دربار امپراطوری میگیره. این اتفاق میفته؟ ینیفر الان کجاست و چی شد؟ من چون تریس رو انتخاب کردم، برای پایان سفر به Kovir رو نشون داد.
2- اوالاخ (الف همراه سیری) کجا رفت؟ جون سالم بدر برد؟ دیگه سیری رو ول کرد؟
3- سیری اون لحظه که با White Frost روبرو میشه و میخواد اون رو از بین ببره و صحنه های خوشحالی رو یادش میاد، بیخیال نابودی White Frost میشه یا از بین میبره اما زنده میمونه؟
========================
الان دیگه چیکار میشه کرد؟  هیچ ماموریت و دشمنی فکر نمیکنم در حدی لولی که تا الان جمع شده وجود داشته باشه.
الان هر چی بردارم حداقل 10 لول کمتر میخوره و با تموم کردنش 5 تا دونه XP میده و دشمنا هم با دو سه ضربه شمشیر میمیرند. کاملا OP هستش الان.
Hearts of Stone رو اگر کسی بازی کرده بگه چقدر گیم پلی داره؟
تو همین نقشه فعلی بازی دنبال میشه؟ یا سرزمینی جدید؟
یک خط داستانی فقط هستش؟

نقل‌قول: من خودم عاشق یکی از مناطق Skellige ام. قسمتی که فانوس دریایی درش قرار داره و یه مرحله ی فوق العاده به نام The Phantom of Elberg هم داره. 
تنها مرحله ای که هیچ وقت دوست نداشتم انجامش بدم و میخواستم که طلسمه بمونه
دنبال XP بودم ولی و این ماموریت هم از معدود ماموریت هایی بود که هنوز سبز رنگ بود.
سلام
خسته نباشی. یک سوال: شما بازی رو رو چه درجه ای به پایان رسوندی؟ اگه بازی رو با Death March انجام بدین، کشتن باس آخر کابوسی ـه واسه خودش!!! البته احتمالا دلیل آسونی بازی برای شما، همون رعایت نکردن تعادله ... حالا اگه بازی خیلی واستون آسونه، می تونید از اول و با حالت New Game Plus شروع کنید. قشنگ بازی سخت میشه رو این حالت و لول دشمنا از شما هم بالاتر میزنه! مراحل هم سخت میشن و در کل همه ی عناصر بازی با توجه به لول شما بازآرایی پیدا می کنن.
اما جواب سوالات:
1- من بعد از 3 بار اتمام بازی نمی تونم جواب این سوال رو دقیقا بدم! تو منابع موثق (!) هم به این اتفاق اشاره ای نکرده، اما احتمالا اگه تریس رو انتخاب کنید، ینفر تو همون مقام مشاوری امیر خان (!) باقی میمونه، ولی اگه ینفر رو انتخاب کنید، هم گرالت و هم یِن بازنشسته میشن و فیلیپا هم جایگزین یِن میشه. خلاصه که جواب دقیقی برای این سوال وجود نداره.
2- این سوال هم جواب دقیقی نداره! تا اونجایی که من میدونم، تو خود بازی که به هیچ وجه به سرنوشت آوالاخ (آدمو یا گولاخ میندازه!) اشاره ای نمیشه، اما با توجه به نجات پیدا کردن دنیا، احتمالا به سرزمین الف ها بر می‌گرده.
3- جواب این سوال هم داده شده ...
حالا شاید من اطلاعاتم کمه و دوستان دیگه جواب کامل تری داشته باشن، ولی با توجه به خود بازی جواب دو تا سوال اول به طور قطعی داده نشده ...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
نقل‌قول: شما بازی رو رو چه درجه ای به پایان رسوندی؟
نرمال

نقل‌قول: لبته احتمالا دلیل آسونی بازی برای شما، همون رعایت نکردن تعادله
سبز بود اتفاقا مرحلش برام. چون میگم Caranthir خیلی بد میزنه و با چندتا ضربه قشنگ سه چهارم جون رو میگیره. 

منتهی Eredin کنده و طراحی جالبی به نظرم نداره. حملات از راه دورش که اصلا جوک! از فاصله نزدیک هم سریع به پشت سر ما تلپورت میکنه که چاره اون تنها یک جاخالی کوتاه هستش.
مراحل همراه با Ciri آخر بازی هم که میری یک دفعه سیستم XP میفته رو غلتک‬‎ و چپ و راست لول هی میبره بالا. 
اینکه لول ببریم بالا به نظرم نباید آخه بد باشه. خوب من زره Superior میگیرم که با شاه Wild Hunt مبارزه کنم دیگه نه Nekker که  S0 (2) آخرشم که میرسی و میخوای از حداکثر ظرفیت این تهجیزات استفاده میکنی، میبینی پـــــففف این چه حریفی بود آخه. 
تجهیزات هم لول میخواند و لول هم مراحل فرعی .

نقل‌قول: می تونید از اول و با حالت New Game Plus شروع کنید
الان من بازی رو تموم کردم و منو رو که میارم New Game خالی فقط هستش. چیزی به اسم Plus نداره. با آپدیتی اضافه شده؟

بعد اینکه میگید سخت میشه، از چه بابت سخت میشه؟ دشمنا تغییری میدند توی مبارزشون یا فقط زورشون بیشتر میشه؟
پاسخ
(05-19-2016, 01:09 PM)A.R.A.S.H نوشته است: الان من بازی رو تموم کردم و منو رو که میارم New Game خالی فقط هستش. چیزی به اسم Plus نداره. با آپدیتی اضافه شده؟

بعد اینکه میگید سخت میشه، از چه بابت سخت میشه؟ دشمنا تغییری میدند توی مبارزشون یا فقط زورشون بیشتر میشه؟

توی یکی از DLC های بازی به همین اسم اضافه شده، باید آپدیت 1.8 به بعد رو دانلود بکنید تا بتونید اجراش بکنید.
زورشون بیشتر میشه، مخصوصا توی Death march، همچنین تمامی آیتم‌هایی که قبلا داشتید براتون میمونه و از همون لولی که بازی رو تموم کردید شروع میشه
That was just a dream

پاسخ
(05-19-2016, 01:09 PM)A.R.A.$.H نوشته است:
نقل‌قول: شما بازی رو رو چه درجه ای به پایان رسوندی؟
نرمال

نقل‌قول: لبته احتمالا دلیل آسونی بازی برای شما، همون رعایت نکردن تعادله
سبز بود اتفاقا مرحلش برام. چون میگم Caranthir خیلی بد میزنه و با چندتا ضربه قشنگ سه چهارم جون رو میگیره. 

منتهی Eredin کنده و طراحی جالبی به نظرم نداره. حملات از راه دورش که اصلا جوک! از فاصله نزدیک هم سریع به پشت سر ما تلپورت میکنه که چاره اون تنها یک جاخالی کوتاه هستش.
مراحل همراه با Ciri آخر بازی هم که میری یک دفعه سیستم XP میفته رو غلتک‬‎ و چپ و راست لول هی میبره بالا. 
اینکه لول ببریم بالا به نظرم نباید آخه بد باشه. خوب من زره Superior میگیرم که با شاه Wild Hunt مبارزه کنم دیگه نه Nekker که  S0 (2) آخرشم که میرسی و میخوای از حداکثر ظرفیت این تهجیزات استفاده میکنی، میبینی پـــــففف این چه حریفی بود آخه. 
تجهیزات هم لول میخواند و لول هم مراحل فرعی .

نقل‌قول: می تونید از اول و با حالت New Game Plus شروع کنید
الان من بازی رو تموم کردم و منو رو که میارم New Game خالی فقط هستش. چیزی به اسم Plus نداره. با آپدیتی اضافه شده؟

خب، وقتی بازی رو رو حالت نرمال میذارید، نمیتونید انتظار داشته باشید که باس ها خیلی سخت و چالش بر انگیز باشن و شما رو مجبور کنن که از هر چی بمب و روغن شمشیر و ... استفاده کنید. تقریبا تمام منتقد ها و افراد RPG باز معتقدن که گیم پلی اصلی بازی مربوط به حالت Death Marchـه و دو تا سختی اولیه فقط واسه تجربه ی داستان هستن. از اسم آسون ترین حالت هم واضحه. خودش میگه: Just Story! درجه ی سختی دوم هم که فقط در حد یه RPG باز خیلی معمولی و مبتدی ـه! (فکر کنم اسمش Sword And Story بود). اما اگه می خواید نهایت لذت رو از گیم پلی و به خصوص مبارزات ببرید، باید برید رو حالت Death March ... (البته یه درجه ی سختی کمتر هم هست که اسمش Blood And Broken Bones). تو این درجه ی سختی تو بعضی از مبارزات باید از تک تک ابزار استفاده کرد و قبل از هر مبارزه هم مواد لازم رو فراهم کرد. اصلا مبارزاتی که تو این حالت تجربه می کنید دید شما رو کلا نسبت به سیستم مبارزات و تکنیک های مبارزاتی عوض می کنه و به مبارزات عمق میده (البته همونطور که قبلا گفتم گاهی این درجه سختی مشکل ساز هم هست!).
    البته یه موضوعی هم هست که خیلی طولانی ـه و من کوتاهش می کنم. سیستم پاداش دهی بازی در اواخر بازی یکم سخاوتمندانه است و بازی رو از حالت بالانس در میاره. سیستم ارتقا و کسب Skill های جدید هم که یه محدودیت خیلی مسخره داره که در اواخر بازی به طور کل میل ارتقای شخصیت رو از بین می بره ... خلاصه که این مشکلات وجود داره ولی اگه رو سخترین درجه ی سختی بازی رو انجام بدید، مطمئنا دیگه از لفظ پففف استفاده نخواهید کرد که هیچ؛ بلکه به اُههههـ تغییر کاربری خواهید داد!

[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
سازندگان The Witcher 3 تولد یک سالگی این عنوان را با انتشار یک عکس جشن گرفتند

سعید شیخی‌پور ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۶
[تصویر:  thewitcher3.jpg]
سی‌دی پراجکت‌رد عنوان The Witcher 3 را یک‌ سال گذشته در چنین روزی منتشر کرد. برای جشن گرفتن تولد یک‌ سالگی این بازی، سازندگان تصویری را انتشار دادند که در آن شخصیت‌ها و موجودات درون بازی به خوش‌گذرانی و داشتن اوقات خوب مشغول هستند. رالت، شخصیت اصلی و قهرمان سری Witcher، در میانه تصویر قرار دارد که یک نشان و لیوان را به مناسبت تولد یک‌سالگی Witcher 3 به بالا برده است. یک کیک با شمع بزرگ “۱” برروی میز دیده می‌شود. شخصیت‌های دیگر مانند سیری، ینیفر، تریس و وزمیر هم دور یکدیگر جمع شده‌اند و به خوش‌گذارنی مشغول هستند. ظاهرا حتی کارت‌های Gwent هم برروی میز جای دارند.

[تصویر:  Ci0HzxNUoAAuaP5-768x432.jpg]

طی یک سال گذشته، حدود ۱۰ میلیون نسخه از The Witcher 3 منتشر شده است که به سی‌دی پراجکت‌رد کمک کرد تا سود خوبی را به‌دست آورد.
Hearts of Stone، اولین گسترش‌دهنده The Witcher 3، در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۴) منتشر شد. دومین محتوای اضافه بازی به نام Blood And Wine هم در ۳۱ مه (۱۱ خرداد) عرضه می‌شود. این محتوا شامل ۹۰ ماموریت جدید و ۴۰ منطقه تازه برای کشف و کاوش با خود به‌همراه دارد. علاوه بر این، Blood And Wine دارای ۳۰ ساعت گیم‌پلی خواهد بود.
مدت زیادی برای تجربه یک بازی دیگر از سوی سی‌دی پراجت‌رد باقی نمانده چراکه یک بازی جدید دیگر هم پیش از پایان سال جاری انتشار خواهد یافت.
چیزی که جالب به‌نظر می‌رسد، این است که بازی جدید سی‌دی پراجت‌رد نوع جدیدی از فرمت بازی‌های ویدیویی خواهد بود که در گذشته برای این استودیو، ناشناخته بود.
سی‌دی پراجکت‌رد همچنین در حال کار برروی عنوان Cyberpunk 2077 است که در بین سال‌های ۲۰۱۷ الی ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. برای ادامه سری The Witcher، سازندگان این موضوع را رد نمی‌کنند که شاید روزی به آن بازگردند و کارگردان The Witcher 3 به‌تازگی گفته به ساخت نسخه چهارم امید دارد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
عکسش خیلی جالبه و جزئیات زیای داخلش چپوندند.
فیلیپا تو ظاهر جغد اومده، بز peller داره علف میخوره، تابلو نقاشی آوالاخ و غیره ...
و اینکه گفته شده به مناسبت 1 سالگی بازی سوم هستش ولی از Witcher 2 هم یه عده مثل ساسکیا، فولتست و لِتو هم حضور دارند   S0 (2)
اینایی که علامت زدم کی هستند کسی میدونه؟

[تصویر:  8ie67vv7asson8smf90w_thumb.jpg]
پاسخ
یکیشون رو شناختم S0 (2) 
اون که کنار Ciri هست همون الفی هست که زشت ترین مرد دنیا بود و بعد با جادو به حالت عادی برمیگرده اسمشو یادم رفته
Bloody Baron کجا هست؟ ندیدمش
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(05-19-2016, 10:16 PM)masterpourya نوشته است: یکیشون رو شناختم S0 (2) 
اون که کنار Ciri هست همون الفی هست که زشت ترین مرد دنیا بود و بعد با جادو به حالت عادی برمیگرده اسمشو یادم رفته
Bloody Baron کجا هست؟ ندیدمش

اینه S0 (2)

[تصویر:  yurnmae1i03ohclyipuz_thumb.jpg]
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
سلام من تو مرحله family matters گیر کردم نوشته investigate all remaining leads in velen and find barons wife
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(05-22-2016, 01:08 PM)dark raider نوشته است: سلام من تو مرحله family matters گیر کردم نوشته investigate all remaining leads in velen and find barons wife
سلام
شما برای رد کردن این مرحله، باید مراحل دیگه بازی رو برید.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,311 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,182 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,892 04-04-2017, 08:14 PM