امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
با سلام.

در این تاپیک می توانید انتقادات ، پیشنهادهای خودتون رو درباره کیفیت مقالات اختصاصی گیمفا بیان کنید.

همچنین می توانید سوالات خودتان را درباره عدم انتشار اخبار و مقالات خود در سایت را بیان کنید.

این قسمت توسط بنده (سردبیر سایت ) و آقای دانیال نوروزی (مدیرسایت) پاسخ داده می شود.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
من فقط میتونم از آپدیت بودن سایت گیمفا و مقالات زیباتون تشکر کنمConfused74: واقعا کارتون درستهConfused24:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
عالی
دمتون گرم که واسه گیمرها زحمت میکشینConfused74:Confused62:Confused29:
پاسخ
انتقاد خاصی ندارمConfused62:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
سلام. سایتتون عالیه و لی من یه مشکل کوچیک دارم که چرا مقالات و اخباری که من براتون ارسال میکنم روو سایت نمایش داده نمیشه
پاسخ
(01-13-2013, 04:31 PM)123753 نوشته است: سلام. سایتتون عالیه و لی من یه مشکل کوچیک دارم که چرا مقالات و اخباری که من براتون ارسال میکنم روو سایت نمایش داده نمیشه

3 دلیل داره.

1. خبر کپی از منابع فارسی زبان هست.
2. خبر از لحاظ نگارشی در حدی نیست که ویرایش بخوره.
3. خبر قبلا گذاشته شده توسط تیم تحریریه.

پاسخ
چرا مال من تایید نشد پس ؟ Confused67:
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
(01-14-2013, 12:11 AM)Maximum-Dev نوشته است: چرا مال من تایید نشد پس ؟ Confused67:

اگه طی 1 ماه پیش فرستادی باید بگم بد شانس بودی. Confused25:

آقای نوروزی روی مورد دوم زیادی حساسه. ولی من اخبارها رو تا حد امکان تایید می کنم چون عقیده دارم کسی که ترجمه می کنه کارش سخته چون باید چندبار بخونه اصلاح کنه.

شما هم اخبارها رو بفرست. البته ماه دیگه. الان درگیر امتحاناتم.

پاسخ
نه حدود 2-3 روز پیش فرستادم
خبر نبود یه مجله بود واسه دانلود.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
می خواستم یه پیشنهاد بدم:
بین اعضای تحریریه رتبه و مقام باشه که یه رقابتی بینشون ایجاد بشه!
منظورمو متوجه شدین.
مثلا عضو حرفه ای
...
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 60,730 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,280 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان