امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
یه چیز خنده دار توی نقد GTA V نوشته بود منتقدش تو گیمفا اسمشو درست یادم نیست!فرانکلین ادعای اخلاق مداری داشت میخواستم ببینم ایشون صد در صد بازی رو تموم کردن!؟یا کلاً بازی کردن!؟ یا اصلاً به دیالوگا و داستان توجه کرده یا همینطوری گفته میخواستم تو پستش بگم اینو که یه بنده خدایی به دلیل کم آوردن تو یه بحث منو بن کرده بود قبلاً
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
(09-28-2013, 08:24 AM)'Real G' نوشته است: یه چیز خنده دار توی نقد GTA V نوشته بود منتقدش تو گیمفا اسمشو درست یادم نیست!فرانکلین ادعای اخلاق مداری داشت میخواستم ببینم ایشون صد در صد بازی رو تموم کردن!؟یا کلاً بازی کردن!؟ یا اصلاً به دیالوگا و داستان توجه کرده یا همینطوری گفته میخواستم تو پستش بگم اینو که یه بنده خدایی به دلیل کم آوردن تو یه بحث منو بن کرده بود قبلاً

|: همینه دیگه :| 
انتظار چیز دیگه ای رو داری ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
......
[تصویر:  98531540212759623894.gif]
پاسخ
سلام
می شه یه نشریه ضمیمه گیمفا پلاس برای اندروید هر ماه زده بشه
خودم هم کمک می کنم .
قرار بود تو سایت اندرویدکده این کارو بکنیم اما به دلایلی به هم خورد .
این لوگوی قبلی ما : http://www.mediafire.com/view/4fm67o0tny...GO_-_2.png
اینم نمونه کار من : http://www.mediafire.com/download/2ebdw8...DA%A9.docx

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
خسته نباشید
من یه انتقاد و یا یه جورایی خواهش دارم از تیم گیمفا در مورد مطالب مجله از این نظر که در ابتدا قرار بود هایپ های مجلات معتبر مثل گیم انفورمر یا مجله های دیگه رو ترجمه کنید و درون مجله قرار بدید اما بعد از چند شماره اینکار دیگه ول شد می خواستم خواهش کنم اگر هم به موقع این کارها آماده نمیشن حداقل درون سایت گیفا قرار بدید. مجلات زیادی هست که pdfشونم راحت در سطح اینترنت گیر میاد((مثل همین گیم انفورمر(آخرین شمارش هایپ بازی destiny) یا مجله رسمی پلی استیشنUK یا مجلات دیگه)) 
پاسخ
سلام آقای خردمندی عزیز....مدت زیادی هست که مشکلات سایت برطرف شده ولی من هنوز آپدیت شدن بخش ویدیو رو ندیدم![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرم بعد انتشار تریلر های فراوان کم کم داره لطمه های بزرگی به سایت زده میشه>ممنون لطفا رسیدگی کنید[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
IN GOD WE TRUST
&
WE ARE a LIVE

[تصویر:  51602927824159199521.jpg]
پاسخ
(12-24-2013, 01:04 PM)'VLAdMIR VAMpIRE' نوشته است: سلام آقای خردمندی عزیز....مدت زیادی هست که مشکلات سایت برطرف شده ولی من هنوز آپدیت شدن بخش ویدیو رو ندیدم![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرم بعد انتشار تریلر های فراوان کم کم داره لطمه های بزرگی به سایت زده میشه>ممنون لطفا رسیدگی کنید[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

ممنون از انتقاد
درباره تریلرها سیستمش کلا با بخش خبری فرق داره. هر خبرنگاری نمیتونه هر تریلری که دوست داشت رو ارسال کنه. اجازه هم حتما باید آقای نوروزی و یا نراقی بدن. من مسئولیتی برای تریلرها به عهده ندارم. از اونجایی هم که آقای نوروزی نمیرسه کامل باشه سر تیم تحریریه، بخش تریلر زیاد خودش رو نشون نمیده. ولی با این حال چشم، انعکاس میدم این قضیه رو.

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(12-21-2013, 12:03 AM)'parvaz1' نوشته است: خسته نباشید
من یه انتقاد و یا یه جورایی خواهش دارم از تیم گیمفا در مورد مطالب مجله از این نظر که در ابتدا قرار بود هایپ های مجلات معتبر مثل گیم انفورمر یا مجله های دیگه رو ترجمه کنید و درون مجله قرار بدید اما بعد از چند شماره اینکار دیگه ول شد می خواستم خواهش کنم اگر هم به موقع این کارها آماده نمیشن حداقل درون سایت گیفا قرار بدید. مجلات زیادی هست که pdfشونم راحت در سطح اینترنت گیر میاد((مثل همین گیم انفورمر(آخرین شمارش هایپ بازی destiny) یا مجله رسمی پلی استیشنUK یا مجلات دیگه)) 

این کار چون وقت زیادی می گرفت رها شد. کسی هم نمیره سمتش. به جای ترجمه همچین مقاله ای که حداقل 4000 کلمه هست، نویسنده میاد 2 تا مقاله می نویسه یا 10 تا خبر ترجمه می کنه.

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(09-28-2013, 08:24 AM)'Real G' نوشته است: یه چیز خنده دار توی نقد GTA V نوشته بود منتقدش تو گیمفا اسمشو درست یادم نیست!فرانکلین ادعای اخلاق مداری داشت میخواستم ببینم ایشون صد در صد بازی رو تموم کردن!؟یا کلاً بازی کردن!؟ یا اصلاً به دیالوگا و داستان توجه کرده یا همینطوری گفته میخواستم تو پستش بگم اینو که یه بنده خدایی به دلیل کم آوردن تو یه بحث منو بن کرده بود قبلاً

برادر شما اول بهتره در مورد نقد یاد بگیری که چجوری هستش. تو نقد نمیان تا آخر بازی را لو بدن و شما برو سایت های خارجی را بخون بعضی هاشون سه چهار خط هم درباره داستان توضیح نمیدن چون بخوای همه چی را لو بدی مزه بازی میپره. طرف نقد را میخونه که بفهمه بازی چطوره. نمیاد بخونش که کل بازی براش لو بره.
فرانکلین دقیقا اولای بازی همینجوری هستش که من گفتم و من دیگه نمیتونم تا آخرشو بگم چی میشه و شما که به قول خودت به دیالگ ها دقت کردی بهتره اون دیالوگ فرانکلین با عکاسه را هم بشنوی که فرانکلین داره بهش درس اخلاق میده ولی بعد تو ماموریت باید عکس های خصوصی یه بازیگر را بگیره که کاملا خلاف حرفاشه.
[تصویر:  38858454046459083312.png]

پاسخ
به نظرم وبسایت تازه خوب شده . من از اینجا به بعد برای پیشرفت گیمفا در خدمت هستم [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پلتفرم :Xbox 360 . و xbox one به زودی اگه جور شد ! 
گیمرتک ایکس باکس لایو : mamal262 . هر چند , چند وقتیه آنلاین بازی نمیکنم :/ 
بازی های در حال انجام : به خاطر کنکور فعلا هیچی !
 ? Cortana : chief , what happens if you miss your shot
 . Masterchief : I Won't

[تصویر:  Halo-4-Facebook-Timeline-Cover.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 61,260 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,454 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان