امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
(01-31-2013, 05:32 PM)مهدی ادیتوره نوشته است: می خواستم یه پیشنهاد بدم:
بین اعضای تحریریه رتبه و مقام باشه که یه رقابتی بینشون ایجاد بشه!
منظورمو متوجه شدین.
مثلا عضو حرفه ای
...

پیشنهادتون مبنی بر رقابت رو در نظر گرفتم بنده قبلا.

هر سال نویسنده برتر داریم. برای هر سال یک نفر مقام رو داره تا دوره بعدی. هفته آخر بهمن ماه این برنامه شروع میشه.
اطلاعات کاملتر ، هفته آخر بهمن .
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
درود.
میخواستم دو تا نکته رو بگم که اگر امکان داشته باشه در سایت گیمفا افزوده بشه.
1-در کنار خبرهای که در سایت نمایش داده میشه اسم نویسنده رو در کنار آمار بازدید اضافه کنید.
2-در پایان مطلب هم یک بخش هم افزوده بشه که خوانندگان بتونن همانند پست های انجمن رضایتشون رو از مطالب اعلام کنن.مثل "پسندیدم -نپسندیدم"
در مورد پیشنهاد دوم میتونید آمار نویسندگان موفق و نا موفق هم مشخص کنید.

سپاس.
تمام سپاسم از آن کسی است که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد. 
پاسخ
(02-02-2013, 07:34 PM)maya64 نوشته است: درود.
1-در کنار خبرهای که در سایت نمایش داده میشه اسم نویسنده رو در کنار آمار بازدید اضافه کنید.
2-در پایان مطلب هم یک بخش هم افزوده بشه که خوانندگان بتونن همانند پست های انجمن رضایتشون رو از مطالب اعلام کنن.مثل "پسندیدم -نپسندیدم"

سپاس.

درباره جفت سوالات اولتون باید به مدیر فنی سایت آقای نراقی گوشزد کنید.

پروفایل آقای کسری نراقی

پیشنهاد دوم درباره نویسندگان موفق و ناموفق رو نفهمیدم منظورتون چیه. یعنی کسی که موفق نبوده رو تو جم اسمشو بگیم که سر خورده شه؟!! کلا این کارا با روحیات من سازگار نیست چون نمیخوام نیروهایی که فعلا دارم از دست بدم.

نویسنده موفق رو ولی معرفی می کنیم. هفته بعد منتظر پست " نویسنده برتر سال" باشید.

پاسخ
عذر میخوام که شما رو دچار این سوءتفاهم کردم.منظور من این نبود که نا موفق ها رو معرفی کنید. منظورم خود سردبیر بود که بهتر میتونه به نویسندگانش مدیریت کنه که چه کسی موفق بوده و چه کسی نه . درست ؟
پاسخ
(02-02-2013, 08:15 PM)maya64 نوشته است: عذر میخوام که شما رو دچار این سوءتفاهم کردم.منظور من این نبود که نا موفق ها رو معرفی کنید. منظورم خود سردبیر بود که بهتر میتونه به نویسندگانش مدیریت کنه که چه کسی موفق بوده و چه کسی نه . درست ؟

نمی تونم این کار رو با عواقبش قبول کنم. شاید اگر یه روزی تعداد نیروهای تحریریه از مرز 30 تا رد کرد این پیشنهاد رو بتونم عملی کنم ولی الان بنا به دلایلی نمی تونم. Confused24:

پاسخ
افزودن این قابلیت به امور نویسندگان باعث بهتر شدن و بالا رفتن کیفیت کار میشه.
به هر حال تصمیم گیرنده شما هستید.
پاسخ
(02-02-2013, 07:34 PM)maya64 نوشته است: درود.

سپاس.
ممنون
پیشنهادتون بررسی میشه اگر امکانش وجود داشته باشه در سایت قرار خواهد گرفت
با تشکر
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
سایت خیلی خوبی دارین تشکر از کساییکه برای این سایت زحمت میکشن .
پاسخ
آقا من یه انتقاد دارم از تون
به نظر من بهتره برای بعضی از مقاله ها تون اسم نویسند رو به مترجم تغییر بدید...چون در بعضی از مقاله ها منبع های اصلی سایت های خارجی بوده اند و نویسند کسی دیگری و بعضی از تحریریه سایت ان ها را ترجمه کرده اند
مثل این مقاله که منبع اصلی gameinformer یا این مقاله که باز منبع gameinformer بوده
لا اقل در یه جایی ذکر کنید که طبق این سایت این لیست تهیه شده است
[تصویر:  h07zrpme2vpnqptkqap2.png]
پاسخ
(02-11-2013, 09:53 PM)FERYGAMER نوشته است: آقا من یه انتقاد دارم از تون
به نظر من بهتره برای بعضی از مقاله ها تون اسم نویسند رو به مترجم تغییر بدید...چون در بعضی از مقاله ها منبع های اصلی سایت های خارجی بوده اند و نویسند کسی دیگری و بعضی از تحریریه سایت ان ها را ترجمه کرده اند
مثل این مقاله که منبع اصلی gameinformer یا این مقاله که باز منبع gameinformer بوده
لا اقل در یه جایی ذکر کنید که طبق این سایت این لیست تهیه شده است

حرف شما کاملا درسته. خود تیم تحریریه به دو زیرمجموعه تقسیم میشه: 1. نویسنده ها 2. مترجم ها

علت اینکه منبع اصلی رو نمی زنن به خاطر حفظ قانون کپی هست. فرض کنین یکی میاد کل مطالب مقاله رو + لینک اصلی رو کپی می کنه. کسی هم نیست که بگه نویسنده اصلی کی بوده ، مگر اینکه به تاریخ انتشار توجه کنیم. طرف هم می تونه بیاد بگه که آره! من از قبل نوشته بودم ، یکی از من کش رفت ، گذاشت رو سایت! باور کنید من این موارد رو تجربه کردم پس نگید که امکان نداره این داستانات.

ولی برای این انتقاد من یه کار بهتری می کنم. آخر مقالاتی که ترجمه شده اضافه می کنیم که :

این مطلب توسط آقای X ترجمه شده است. یا امضای مترجم پای متن زده میشه. Confused24:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 61,184 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,452 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان