امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
الان تازگی ها مد شده که دو تا مقاله یا نقد یا پیش نمایش همزمان رو سایت قرار میگیره.به نظر بنده این کار باعث ضایع شدن حق نویسنده میشه.مثلا یک روز اگر همون دوتا مطلب رو در فاصله ی زمانی بیشتری از یکدیگه قرار بدین ،باعث میشه که بیشتر مورد توجه قرار بگیره
پاسخ
یکم استراحت بدید یک روز 4-5 تا نقد و پیش نمایش و مصاحبه میزارید دیگه نمیرسیم خبر ها را بخونیم یک روزم نه مقاله ای نه خبری نه مصاحبه هیچی یک جور مقالات را بزارید که برای هر روز یکی باشه
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(02-13-2013, 08:30 AM)amir_RB نوشته است: الان تازگی ها مد شده که دو تا مقاله یا نقد یا پیش نمایش همزمان رو سایت قرار میگیره.به نظر بنده این کار باعث ضایع شدن حق نویسنده میشه.مثلا یک روز اگر همون دوتا مطلب رو در فاصله ی زمانی بیشتری از یکدیگه قرار بدین ،باعث میشه که بیشتر مورد توجه قرار بگیره

این مشکل تراکم واقعا داره بحرانی میشه. دارم رو این مشکل کار می کنم. مشکل اصلی اینه که نمی تونیم اسلاید شو رو بیشتر کنیم چون سرعت لود شدن سایت میاد پایین برای Dial up یی ها. رو این قضیه هنوز جوابی ندارم ولی روش کار می کنیم. خودمون به این قضیه هم واقفیم. Confused24:
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
دیشب داشتم نقد بازی BioShock: Infinite رو میدیدم که منتقدش آقای رسول خردمندی بود. وقتی نگاهی به سیستم ! جدید نمره دادن به بازی رو میدیدم همه قسمت ها نمره کاملی گرفتن کمی تعجب کردم ولی وقتی بخش نکات منفی رو دیدم جا خوردم که وقتی نگاه و برسی یه "منتقد" رو در مورد این بازی میخونیم که در بخش نکات منفی نوشته "نرگرد . نیست" کمی خندهام میگره ببخشید توهین نمیکنم ولی از یک منتقد بعید که نکته منفی از این بازی پیدا نکنه. بازی که کم نبود از باگ گرافیکی نه در جلوی چشم بلکه در گوشه و کنار مشکلات موتور بازی نحوی انیمت کند و خشک. گیم پلی که هنوز کند.حرکت های بدون قدم زدن الی که یه دستش رو میزاره زیر چونه گرامی و از جلوی چشم شما رد میشه. و هوش مصنوعی.
نقد قبلی که دیدم از بازی خدای جنگ بود که آقای نوروزی اون هم با عنوان منتقد بازی رو برسی کرده بودن. کریتوس هم با معدل بیست واحد هاش پاس کرده بود ؟ این رو بگم که من یکی از طرفداران سری بازی های خدای جنگ هستم و غیر از فکر میکنم 2 عنوانی که برای پلی همراه منتشر شده همه رو چندیدن بار بازی کردم غیر از این آخری که آقای نوروزی نمره کامل رو در همه بخش ها بهشون  دادن فقط یک بار بازی کردم اصلا نتونستم دوباره بازی کنم.نکته های گرافیکی جا مانده در بازی گاهی اوقات ازار دهنده میشد بیشتر به این خاطر که عنوانی همه نظر کامل البته از نظر آقای نوروزی . حالا من نمیخوام بحث رو کش بدم سیستم نقد برسی در سایت گیم فا بیشتر نظر شخصی و منطق کمی داره.وقتی داشتم یه مطلب که در مورد اها بیوگرافی مکس پین رو میدیدم اول مقلش با جمله  [/align]مرد را دردی اگر باشد…  [font] شروع کرده بود همین جمله چند کلمه نشون میده که نویسنده با احساساتش مقاله رو شروع میکنه.
سایت گیم فا در بخش نویسندگی هم ضعیفه.[/font][align=-webkit-center] [/align]
تمام سپاسم از آن کسی است که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد. 
پاسخ
آیا بقیه منتقدین سایت های دیگه هم احساسی نمره دادن که متای 96 گرفت؟ من از آقای نوروزی دفاع نمی کنم ولی تو دفاع از خودم باید بگم من تو این یه سال که بودم تو گیمفا به یه بازی هم نمره کامل ندادم. این ایراداتی که شما گرفتید، خیلی ببخشیدا ولی میگن ایرادات بنی اسرائیلی! یعنی زور می زنین که از بازی ایراد بگیرین! والا من اولین باره که می بینم کسی از هوش NPC های بازی بایوشاک ایراد میگیره!
تو یه نظر هم گفتم به یه عزیزی: اگه من میخواستم احساسی و تعصبی نمره بدم، به DLC بازی DMC که جزو فن های 2 آتیشه هستم نمره بالا میدادم ولی همونطور که مدرکش هم هست ندادم! دست و دلبازی نمره دهی من بالاست. قبول دارم ولی اینکه بگید احساسی نمره دادم واقعا خیلی ستمه! من انقدر بیکار نبودم 2 هزار کلمه واسه یه بازی بنویسم چون احساسی شده بودم!

درباره بیوگرافی ها:
من فکر نمی کنم کسی که مثلا از مکس پین بدش میاد، بیاد بره بیوگرافی رو بخونه. این قسمت مخصوص فن بوی های کاراکترها هست. به همین علت این بخش رو آقا فرشید با نگارش احساسی و ادبی خودش می نویسه. برای انتقاد می تونید بهش گوشزد کنید. نام کاربری: deniro
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
خیلی ببخشید من کی گفتم احساسی ؟! منظور من همون دست و دل بازی در امتیاز دادن که خودتون فرمودید و این که در بخش نکات منفی که من تا 3 سال گذشته ندیده بودم نویسندهی در بخش نکات منفی بگه نیست.!!!.نکته های که من در مورد بازی گفتم هیچ کدوم 
بنی اسرائیلی نبودن نمیدونم چرا این ها رو میگید . اگه که هیچ کدوم ازاین های که گفتم نبودن بیاید بگید. این حرف ها چی که زور میزنی تا ایراد در بیاری !!!! اشتباه نشه من خودم از طرف دارن این بازی هستم .
تمام سپاسم از آن کسی است که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد. 
پاسخ
میگم فروم خیلی بد شده هیشکی هم فعالیت درست حسابی نداره.سیستم اعتباردهی هم که حذف شده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
درود ...من اول خسته نباشید می گم به تحریریه به خاطر مقاله،خبر ها و نقد های خوبتون و اینکه بسیار آن تایم هستید.
فقط یک انتقاد داشتم.سایت گیم فا برای مقاله ها و... تیتر هایی را انتخاب می کند و قبل از تیتر اصلی که مثلا پیش نمایش فلان بازی باشد یک جمله یا کلمه ای می نویسد که همان کلمه یک توضیح خیلی کلی درمورد اینکه چه چیزی در اون مقاله منتظر شماست یا درمود بازی می دهد و این کار بسیار کار پسندیده ایست  چون بیشتر سایت های حرفه ای هم این کار را انجام می دهند....ولی کمی به نظر من زیاده روی می کنید .من نمی خوام بگم که لوس شده ولی کمی بیش از حد در نقد های جدی حالت تمسخر آمیز گرفته... و یاکلا ربطی به بازی نداره.(من به تمام مقاله ها اشاره نمی کنم ،فقط تعداد اندکی)...و انتخاب اینجور تیتر ها باعث شده است که به داخل انجمن کشانده شود و کاربرانی که می خواهند وارد مقاله یا نقد نویسی شوند ،در خود فکر می کنند هر چه تیتر عجیب تر ،خواننده بیشتری وارد می شود!
لطفا اگر می شود رسیدگی کنید
[تصویر:  h07zrpme2vpnqptkqap2.png]
پاسخ
درود بر شمااول يه خسته نباشيد به تمام اعضا ميگم كه بهترين گروه تحريريه تو كل سايت هاى ايرانى هستن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]من يه درخواست از اعضاى تحريريه دارم.قبلاً يك مقاله به نام Girls of Games رو مينوشتيد ولى ادامه نداديد. خواهشمندم كه اين مقاله رو ادامه بديد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
اقا یعنی چی بی دلیل منو بن میکنید...
بعدش که هرچی سوال برای رفع بن میپرسم هیچ کس پاسخ گو نیست ..
حالا هم که یه اکونت جدید میسازیم منو با یکی دگیه اشتباه میگرنو سرع بعد از 2 روز بن میکنند ..
خدایی اینجوری نمیشه که یه رسیدگی کنید
خدایی خیلی شاکیم
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 60,817 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,284 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان