امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حکایت های ناگفته (1) ... (مقاله)
درودی دیگر دوست عزیز!  3

نکاتی که خواننده رو در هنگام خوندن اذیت می‌کرد:
1.استفاده از زبان عامیانه و ادبی در کنار هم 
2.استفاده از فونت نامناسب و بُزرگ تر از سایز استاندارد
3.استفاده اشتباه و نابجا علائم نگارشی
4.استفاده نکردن از عکس در مقاله(که باعث تکراری شدن مقاله میشه)
وظیفه نویسنده هست که عکس‌هارو داخل مقاله درج کنه، نه خواننده :|

نکاتی که باعث افزایش ارزش مقاله میشه(همون کارهای مستحب خودمون!):
1. نداشتن فاصله بین پسوند و کلمه | استفاده از نیم فاصله مثال: به جای "پیچیده تر" از "پیچیده‌تر" استفاده کنید...
2.تکرار نکردن علائم نگارشی | مثال: به جای "از اون کنسول داغونت چه خبر!!؟؟؟" از "از اون کنسول داغونت چه خبر!؟" استفاده کنید

3. بیان نکردن احساس و عواطف | مثال: از جملاتی مانند "بخدا زشته" و ... استفاده نکنید!
4.سعی کنید از نام خودتون کمتر استفاده کنید تا مقاله بیشتر حالت رسمی به خودش بگیره! حالا از این موضوع بگذریم دیگه نام خانوادگی چرا :| باز از این هم بگذریم باز چرا آخر مقاله هم تکرار مکرّرات؟! :|

اینم از نظر من!(به عنوان یک خواننده..)
Over my dead body I'm taking you
[تصویر:  Resident-Evil-6-Underground-Nightmare-1.png]
پاسخ
(01-19-2016, 09:59 PM)MsajadB نوشته است: درودی دیگر دوست عزیز!  3

نکاتی که خواننده رو در هنگام خوندن اذیت می‌کرد:
1.استفاده از زبان عامیانه و ادبی در کنار هم 
2.استفاده از فونت نامناسب و بُزرگ تر از سایز استاندارد
3.استفاده اشتباه و نابجا علائم نگارشی
4.استفاده نکردن از عکس در مقاله(که باعث تکراری شدن مقاله میشه)
وظیفه نویسنده هست که عکس‌هارو داخل مقاله درج کنه، نه خواننده :|

نکاتی که باعث افزایش ارزش مقاله میشه(همون کارهای مستحب خودمون!):
1. نداشتن فاصله بین پسوند و کلمه | استفاده از نیم فاصله مثال: به جای "پیچیده تر" از "پیچیده‌تر" استفاده کنید...
2.تکرار نکردن علائم نگارشی | مثال: به جای "از اون کنسول داغونت چه خبر!!؟؟؟" از "از اون کنسول داغونت چه خبر!؟" استفاده کنید

3. بیان نکردن احساس و عواطف | مثال: از جملاتی مانند "بخدا زشته" و ... استفاده نکنید!
4.سعی کنید از نام خودتون کمتر استفاده کنید تا مقاله بیشتر حالت رسمی به خودش بگیره! حالا از این موضوع بگذریم دیگه نام خانوادگی چرا :| باز از این هم بگذریم باز چرا آخر مقاله هم تکرار مکرّرات؟! :|

اینم از نظر من!(به عنوان یک خواننده..)

مثل همیشه لطف کاربران شامل حال ما شد . باز هم از شما تشکر میکنم به خاطر نقدی که از مقاله کردین .
 مشکلات نگارشی موجود در داخل مقاله متاسفانه زیاد دیده میشه . اما به شخصه سعی میکنم در مقالات بعدی و در شماره ی بعدی همین مقاله نکات یاد شده را رعایت کنم تا بازخورد های مثبت بیشتری از مقاله داشته باشیم . شماره دوم مقاله فردا داخل انجمن قرار میگیره .
باز هم ممنون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حکایت های ناگفته (2) : گیمرِ مادرزاد ! سجاد محمدی پور 14 4,277 02-01-2016, 10:18 AM
آخرین ارسال: nazaninjooni
Thumbs Up راه بدون بازگشت قسمت 1(حکایت گیمر شدن ما) arshia.hidden12 3 1,679 01-19-2016, 11:34 PM
آخرین ارسال: Station
Tongue اندر حکایت گیمران. harry.potter 13 3,302 11-06-2015, 11:15 PM
آخرین ارسال: Geniuss

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان