امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی خونی قسمت 3
زندگی خونی

قسمت سوم

تا اینکه صدای اژیر پلیس اومد از جام بلند شدم رفتم جلو پنچره ای که به سمت کوچه بود یه چیزای معلوم بود یهو دو نفر از کوچه خارج شدن رفتن پیش پلیسا شاید یک دقیقه حرف نزدن که پلیسا رفتن پیش رفتگر یکم حرف زدن بعد رفتگر با تمام عجله صحنه جرم رو پاک کرد دیگه هیچ شیشه خورده ای نبود پلیسا سوار ماشین شدن رفتن رفتگرم رفت تو مغازه بعد اون دو نفر که داشتن حرف میزدن نظرمو جلب کردن حدودا یک ربع نگاشون میکردم که یکی شون رفت تو کوچه دیگه نتونستم ببینمشم سریع نگاه اون یکی کردم که یک لحظه سرشو اورد بالا نگاه من کرد یک لحظه تمام بدنم یخ زد بعد سرشو پایین انداخت رفت تو کوچه که کم کم تو تاریکی غیب شد منم رفتم بخوابم که دیدم ساعت تقریبا دیگه 3 رفتم خوابیدم صبح ساعت 4 ظهر از خواب بلند شدم رفتم سمت یخچال درشو باز کردم فقط یه پارچ آب بود یکم آب خوردم رفتم تو دست شویی یه آبی زدم به صورتم اومدم بیرون لباسام رو پوشیدم یه پیراهن ابی با خط های عمودی نازک سفید با یه شلوار خاکستری نخی ساعتمو داشتم می بستم که صدا گریه اومد با عجله ساعتمو بستم کت خاکستری رنگو پوشیدم با دو رفتم پایین دیدم نظافتچی از پله ها افتاده فکنم پاش شکسته بود دلم براش میسوخت اخه یه دختر 20 ساله چرا باید نظافتچی باشه بلندش کردم  گذاشتمش رو سندوق عقب ماشین درو باز کردم که دیدم هر دو تا چرخا سمت شاگرد رو پنچر کردن رفتم سمت راننده هم نگاه کردم اونا هم پنچر کرده بودن در ماشینو بستم که دختره گفت اقا حالم بهتره گفتم پاتون بد ضربه دیده یه ماشین گرفتم براش به راننده هم گفتم تا بیمارستان ببرتش و کاراشو انجام بده پول رو دادم دست دختره گزاشتمش تو ماشین درو بستم ماشین حرکت کرد رفت دیگه پشیمون شدم پگیر کارام شم داشتم از پارکینگ بر میگشتم که یه سری به مغازه زدم دیدم یه مغازه دار جدید شیشه نوع وصل کردن از مغازه دار پرسیدم مغازه دار قبلی چی شد که گفت من دوستشم حالش بد بود من اومدم جاش رفتم بیرون میدونستم دروغ میگه ولی بی خیالش شدم بیرون بودم که یادم افتاد قرار مهمی دارم سریع یه ماشین گرفتم ادرسو دادم سوار شدم چند دقیقه چشمامو رو هم گذاشتم که راننده گفت اقا رسیدیم چشمامو باز کردم پول رو دادم پیاده شدم چند دقیقه وایستادم تا یه نگاه کلی به ساختمون بندازم که یک دفعه یکی گفت.....

ولی خدای یه دکمه هست گوشه صفحه که اسمش دکمه تشکر شکل قلبم هم هست اگه رو اون نمیزنید حداقل یه نظر بدید بگید بد بود ادم یه انرژی مثبت یا منفی بهش دست بده بفهمه داستانشو بزاره یا نه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من هنوز زنده ام (قسمت سوم) alone gamer2 2 1,942 09-05-2016, 09:48 PM
آخرین ارسال: alone gamer2
  من هنوز زنده ام (قسمت دوم) alone gamer2 2 2,230 08-27-2016, 01:37 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  من هنوز زنده ام (قسمت اول) alone gamer2 8 3,173 08-23-2016, 05:29 PM
آخرین ارسال: centurion
  شیطان باز می گردد | قسمت دوم Geralt-Of-Rivia 7 2,917 04-14-2016, 11:51 PM
آخرین ارسال: Geralt-Of-Rivia
  شیطان باز می گردد | قسمت اول Geralt-Of-Rivia 11 3,944 04-08-2016, 02:52 PM