امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عقاب دریایی!(پیش نمایش Assassins Creed IV:Black Flag)
با این بازی سری اسایسن کرید را به گند میکشند

حیبت اساسین هارا خراب می کنند
و...
حیبتی که در اساسین کرید 1 بود[img]/images/smilies/smilies1/s (13).gif[/img]
پاسخ
به نام خدا
کاملا درسته. عصر دزدان دریایی بخوره تو سر یوبیسافت. از اون اتزیو شهوت پرست راحت شدیم، دیدیم کانر بدتراز اون، اصلا معلوم نیست چشه. با آکیلی سر هیچ و پوچ جروبحث میکرد، به هرچی تمپلارها بهش میگفن فکر نمیکرد. آخرشم باعث نابودی قبیله اش شد.
حالا شدیم "جک گنجیشکه". اگه اسمش اساسینز کرید نبود، هیچ فرقی نمیکرد ولی یه دزد چه ارزشی میتونه برای مرام و عقیده حشاشین قائل باشه.
حیف الطیر با او جذبش. هنوز برام عجیبه که چطور بعضیا فکر میکنن اتزیو از الطیر بهتره.
جناب آلن، پیش نمایش خیلی خوبی بود.
دستستون درد نکنه.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
دوستان لطفا به جای استفاده کلماتی همچون " ممنونم ، خوب بود و... " از کلید تشکر استفاده کنید. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
داداش نسخه اول را ترکوندی نظر شخصیت را نباید بیاری تو کار اون بازی را همه می دانند شاهکاره
پاسخ
بسیار پیش نمایش کامل وپرباری بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img] به به .....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درمورد بازی هم بگم که خیلی باحاله و به شدت منتظرشم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] اوایل که معرفی شد با خودم گفتم خیلی تکراری شده ولی بعدش که چن تا پیش نمایش خوندم خیل خوشم اومد و گفتم اساسین هر چی بشه تکراری نمیشه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ

(09-07-2013, 04:32 AM)'Stark' نوشته است: داداش نسخه اول را ترکوندی نظر شخصیت را نباید بیاری تو کار اون بازی را همه می دانند شاهکاره

دوست عزیز شما چون شخصیت الطایر رو دوست داری اینجوری میگی(بااین که شخصیت پردازی این نسخه افتضاح بود!).
تازه ایراد های بسیاری تو گیم پلی و روایت داستان داشت که من نگفتم و دراون زمان فقط گرافیک خوبی داشت!
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
Assassins یک زمانی یک شاهکار بود ولی الان متسفانه دیگه نیست[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
ممنون از مقالت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 7,034 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,377 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,401 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,603 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag Hidden Shadow 5 4,079 12-02-2016, 02:23 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان