امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عناوینی عمیق! | 5 بازی برتر احساسی تاریخ
(12-25-2015, 12:38 AM)You Never Win نوشته است:
(12-25-2015, 12:32 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(12-24-2015, 11:13 PM)You Never Win نوشته است:
(12-24-2015, 11:06 PM)Lightninghero نوشته است: مقاله خوب بود S0 (44)
پس بایوشاک:بی کران کو؟ New (6)2128 شش بار تمومش کردم هر دفعه هم کلی گریه کردم اونجوری نگا نکنید ادم احساسی هستم S0 (2)
الیزابت جات خالی S0 (41)

تو این مقاله بیشتر بازی هایی مد نظرم بود که مرگ و میر توشون داشتن! بایوشاک نداشت! جای اون توی یه مقاله دیگه ست که بعد از این می زنم!

(12-24-2015, 11:13 PM)ERFAN RP نوشته است: پایان بازی Red Dead Redemption توی این مقاله به شدت حس میشه.

والا اونم تصمیم داشتم بیارم ولی مجبور شدم به خاطر انتخاب Heavy Rain اونو کلاً حذف کنم!

اسپویل
1. بایوشاک مرگ و میر نداشت ؟ مرد حسابی شخصیت اول بازی آخرش میمیره این دیگه فراز مرگ و میره  Blink
2. از هر لحاظی رد دد از هوی رین و... پایان و داستانی قشنگ تر و احساسی تر داره و اونم آخرش شخصیت اصلی میمیره 
این 2 تا واقعا جاشون خالیه و البته مس افکت 2 میتونست جایگزین 3 بشه که پایانش بهترین پایان تو تاریخ بازی هاست
داشت نمی گم نداشت ولی ما که جسدشو ندیدیم و بازی همونجا تموم شد!
2- واقعاً حرفت درسته ولی هوی رین بیشتر دقایق بازی احساسیه و به درد مقاله بیشتر می خوره.
والا خواستم 2 رو بزارم ولی 3 چون پایانی بر فرمانده شپرد بود گذاشتم که باشه!!

دوستان عزیز
شما مطمئنید که بازی رو تموم کردید؟ کی گفته بوکر دوویت میمیره؟ به جای اینکه الکی ادعای زیبا بودن داستان بایوشوک کنید، برید واقعا بازی رو تجربه کنید. باز خوبه اخر بازی، بوکر دراتاقشو باز کرد و ... 
نویسنده ی عزیز
شما هم که دیگه هیچی... از شما انتظار این حرفو نداشتم.
جسدش پیدا نشد؟ یعنی چی؟ از کل حرف هایشما معلومه که شما هم این بازی رو تا اخر نرفتی که هیچ. پایان بازی هم ندیدی.
تمام اعتبار و لایکمو پس میگیرم. شوخی کردم
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(12-25-2015, 01:02 PM)Prince of Persia نوشته است:
(12-24-2015, 11:13 PM)You Never Win نوشته است:
(12-24-2015, 11:06 PM)Lightninghero نوشته است: مقاله خوب بود S0 (44)
پس بایوشاک:بی کران کو؟ New (6)2128 شش بار تمومش کردم هر دفعه هم کلی گریه کردم اونجوری نگا نکنید ادم احساسی هستم S0 (2)
الیزابت جات خالی S0 (41)

تو این مقاله بیشتر بازی هایی مد نظرم بود که مرگ و میر توشون داشتن! بایوشاک نداشت! جای اون توی یه مقاله دیگه ست که بعد از این می زنم!

(12-24-2015, 11:13 PM)ERFAN RP نوشته است: پایان بازی Red Dead Redemption توی این مقاله به شدت حس میشه.

والا اونم تصمیم داشتم بیارم ولی مجبور شدم به خاطر انتخاب Heavy Rain اونو کلاً حذف کنم!

اسپویل
1. بایوشاک مرگ و میر نداشت ؟ مرد حسابی شخصیت اول بازی آخرش میمیره این دیگه فراز مرگ و میره  Blink
2. از هر لحاظی رد دد از هوی رین و... پایان و داستانی قشنگ تر و احساسی تر داره و اونم آخرش شخصیت اصلی میمیره 
این 2 تا واقعا جاشون خالیه و البته مس افکت 2 میتونست جایگزین 3 بشه که پایانش بهترین پایان تو تاریخ بازی هاست
2- واقعاً حرفت درسته ولی هوی رین بیشتر دقایق بازی احساسیه و به درد مقاله بیشتر می خوره.

دوستان عزیز
شما مطمئنید که بازی رو تموم کردید؟ کی گفته بوکر دوویت میمیره؟ به جای اینکه الکی ادعای زیبا بودن داستان بایوشوک کنید، برید واقعا بازی رو تجربه کنید. باز خوبه اخر بازی، بوکر دراتاقشو باز کرد و ... 
نویسنده ی عزیز
جسدش پیدا نشد؟ یعنی چی؟ از کل حرف هایشما معلومه که شما هم این بازی رو تا اخر نرفتی که هیچ. پایان بازی هم ندیدی.

عجب! آقا محمد امین در واقع
اسپویل داستانی بایوشاک بی کران
.
.
.
.
.
کامستاک که ما می کشیم همون بوکره تو یه بعده دیگه که به این تبدیل شده! و درسته بوکر می میره کاملاً! ولی با عوض کردن بعدا و برگشتن به خونه اول دوباره زنده می شه! من بازی رو تا آخر رفتم به خدا!
خو دقت کنین ما تو مس افکت جسد شپرد و افرادش رو کاملاً می بینم! و تو هوی رین و تلو و TWD هم هینطور!! ولی تو بایوشاک به هیچ وجه جسد بوکر که مرده باشه نشون داده نمی شه و در واقع بازی ادامه پیدا نمی کنه و بعدا عوض می شه و بوکر دوباره زنده می شه!! داستان به شدت جالبه ولی باید قبول کنین که بیشتر متعجب شدن و تحسین کردن داستان رو بازی باز پیدا می شه نه غم و ناراحتی برای مرگ کاراکتر ها! چون در واقع کامستاک یا همون بوکر رو اگه کشتیم ناراحت نشدیم!! چون اگه یه کسی به چنین آدم فاسدی تبدیل بشه و بمیره غم ناک نیست! به هیچ وجه!
در واقع توی مس افکت و دیگر بازی ها از همون اول هدفمون مشخص می شه و اونه که باعث ناراحتیمونه و تلاش زیادمون! ولی تو بایوشاک اواسط داستان و حتی اواخرش همه چی رو میشه!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
نقل‌قول: شما مطمئنید که بازی رو تموم کردید؟ کی گفته بوکر دوویت میمیره؟ به جای اینکه الکی ادعای زیبا بودن داستان بایوشوک کنید، برید واقعا بازی رو تجربه کنید. باز خوبه اخر بازی، بوکر دراتاقشو باز کرد و ... 

بازی کردم داش میدونم که بعد از کردیت میاد تو آپارتمانش و... منظورم اون سکانس خاص بود مثلا تو گاد آو وار 3 شما میدونی کریتوس مرده یا نه ؟ در حالی که صحنه مردنش رو کامل نشون ندادن ؟
پاسخ
(12-25-2015, 01:10 PM)You Never Win نوشته است:
(12-24-2015, 11:13 PM)You Never Win نوشته است: تو این مقاله بیشتر بازی هایی مد نظرم بود که مرگ و میر توشون داشتن! بایوشاک نداشت! جای اون توی یه مقاله دیگه ست که بعد از این می زنم!

اسپویل

دوستان عزیز
نویسنده ی عزیز

.
.
.
.
.
کامستاک که ما می کشیم همون بوکره تو یه بعده دیگه که به این تبدیل شده! و درسته بوکر می میره کاملاً! ولی با عوض کردن بعدا و برگشتن به خونه اول دوباره زنده می شه! من بازی رو تا آخر رفتم به خدا!
خو دقت کنین ما تو مس افکت جسد شپرد و افرادش رو کاملاً می بینم! و تو هوی رین و تلو و TWD هم هینطور!! ولی تو بایوشاک به هیچ وجه جسد بوکر که مرده باشه نشون داده نمی شه و در واقع بازی ادامه پیدا نمی کنه و بعدا عوض می شه و بوکر دوباره زنده می شه!! داستان به شدت جالبه ولی باید قبول کنین که بیشتر متعجب شدن و تحسین کردن داستان رو بازی باز پیدا می شه نه غم و ناراحتی برای مرگ کاراکتر ها! چون در واقع کامستاک یا همون بوکر رو اگه کشتیم ناراحت نشدیم!! چون اگه یه کسی به چنین آدم فاسدی تبدیل بشه و بمیره غم ناک نیست! به هیچ وجه!
در واقع توی مس افکت و دیگر بازی ها از همون اول هدفمون مشخص می شه و اونه که باعث ناراحتیمونه و تلاش زیادمون! ولی تو بایوشاک اواسط داستان و حتی اواخرش همه چی رو میشه!

در اصل الیزابت بوکر رو به موقعی که میخواد تبدیل به کامستاک بشه میبره(محل غسل کردن)تو اونجا چون خود بوکر میدونست اگه غسل بکنه تبدیل به کامستاک میشه،این کارو نمیکنه و الیزابت(ها) میان و میکشنش تا دیگه تمامی تصمیمات و عواقب اون کار صورت نگیره(اگه نمیکرد،یک فانوس دیگه ای باز میشد که در اون،بوکر دقیقا برعکس این کارو انجام میده و غسل میکنه و....).بعد الیزابت ها یکی یکی ناپدید میشن و در اخر بوکر رو میبینیم که به عقب برگشته و دختر نوزادشو میبینه.نتیجه این کار هم این بود که نه بوکر دخترشو از دست میده،نه کلمبایی به وجود نمیاد،و نه هیچ کدوم از اتفاقاتی که رخ داده دوباره صورت نمیگیره
داستان به جای اینکه احساسی باشه،فلسفیه و نمیشه با کلمات اون رو نشون داد.فقط باید درک کامل ازش داشته باشین
That was just a dream

پاسخ
(12-25-2015, 01:18 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-25-2015, 01:10 PM)You Never Win نوشته است:
(12-25-2015, 12:32 AM)BadBoy4Ever نوشته است: اسپویل

دوستان عزیز
نویسنده ی عزیز

.
.
.
.
.

در اصل الیزابت بوکر رو به موقعی که میخواد تبدیل به کامستاک بشه میبره(محل غسل کردن)تو اونجا چون خود بوکر میدونست اگه غسل بکنه تبدیل به کامستاک میشه،این کارو نمیکنه و الیزابت(ها) میان و میکشنش تا دیگه تمامی تصمیمات و عواقب اون کار صورت نگیره(اگه نمیکرد،یک فانوس دیگه ای باز میشد که در اون،بوکر دقیقا برعکس این کارو انجام میده و غسل میکنه و....).بعد الیزابت ها یکی یکی ناپدید میشن و در اخر بوکر رو میبینیم که به عقب برگشته و دختر نوزادشو میبینه.نتیجه این کار هم این بود که نه بوکر دخترشو از دست میده،نه کلمبایی به وجود نمیاد،و نه هیچ کدوم از اتفاقاتی که رخ داده دوباره صورت نمیگیره
داستان به جای اینکه احساسی باشه،فلسفیه و نمیشه با کلمات اون رو نشون داد.فقط باید درک کامل ازش داشته باشین

بله دقیقاً همینطوریه و نه بوکر چیزیش میشه و نه الیزابت!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
مقاله خوب و موضوعش جالب بود
life is strang هم میتونست باشه ها
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ
سلام S0 (2)
بازی هایی که برام با داستانشان حال کردم  اینان:

1-  TWD
2- Heavy Rain
3- بایوشاک : بی کران
4-  Life Is Strange
5- قسمت 10 فصل 5 گیم Of ترونز!!!!!!! S0 (43)
6-  GOW 3
7- RE 4 ( احساسی بود برام!! )
پاسخ
دوستانی که راجع داستان بایوشوک صحبت میکنن، یه راهنمایی کوچیک میکنم تا بتونن به 1 درصد این داستان ببکران پی ببرن.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

کامستاک همون بوکره، فقط شما این دوتا رو با نظریه ی دنیای متوالی آمیخته کنید. دستتون میاد.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
اسپویل

خب پایان بازی می بینیم که بوکر به مرگ خود رضایت می ده حالا چرا همچین مامور کار کشته ای باید همچین کاری کنه؟ چون اون هیچ وقت نمی تونه سرنوشتش رو عوض کنه همونطور که لوتکها گفتند بوکر 122 بار سعی کرد الیزابت رو نجات بده ولی در اخر طعم تلخ شکست رو چشید و این تنها راهی بود که می تونست باعث جلوگیری حمله الیزابت به نیویورک بشه.
حمله به نیویورک:
در یکی از صحنه های بازی می بینیم که الیزابت پیر چهره اشوب و جنگ زده نیویورک را به بوکر نشان می دهد این چهره از اینده است که لوتکها سعی در مقابله با ان دارند به همین دلیل بوکر را استخدام می کنند تا الیزابت را نجات دهد کامستاک قصد دارد تا الیزابت را به عنوان جانشین خود معرفی کند بر اساس پیش گویی بزرگ الیزابت با حمله به نیویورک امریکا را به نابودی می کشاند.

شباهت کامستاک و بوکر:
کورنیلیس اسلیت همراه با بوکر می جنگید این دو همدیگر رو خوب می شناختن پس چرا اون متوجه نشد که بوکر و کامستاک یکی هستند؟ جواب در تغییرات بدنی کامستاک نهفته است.او به دلیل سفر به دنیایی دیگر و ازمایش های خطرناک به سرطان مبطلا شده بود این اتفاقات چهره و بدن او را ضعیف کرده و کامستاک را به پیر مردی ضعیف تبدیل کرده این در حالی است که بوکر در زمان بازی فقط 38 سال سن دارد. نه تنها اسلیت بلکه هیچ فرد دیگری هم به دلیل این تغییرات متوجه یکی بودن این دو شخصیت نشد تنها شخصیتی که می توانست متوجه این موضوع شود کشیشی بود که در ابتدای بازی او را غسل می داد اگر چه نابینایی او باعث شد این راز تا انتهای بازی مخفی بماند
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
The Last Of U یکی از بهترین بازی بود که انجامش دادم 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,076 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,380 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,430 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  تا آخرین قطره ی خون | 8 بازی خشن تاریخ BadBoy4Ever 22 17,510 02-13-2020, 02:15 AM
آخرین ارسال: ARSHIA2004
  بهترین بدلکار تاریخ | نقد و بررسی Just Cause 4 White Beard 0 1,296 12-12-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان