Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(05-17-2016, 10:04 PM)payamdp نوشته است: [ -> ]سلام من بتل ۴ رو دارم سینگلشو ۲ بار تموم کردم مولتیشم بعد یه مدت خسته کنندس ! 
لست اف اس رو هم تموم کردم مولتیشم یه چیز بی هدفیه 

به نظرتون می ارزه این ۲ تا بازیو بدم  یه بازی بگیرم ؟‌
شرایط مالیم این ماه افتضاحه مجبورم تعویض کنم ! 

چه بازیایی پیشنهاد میدید ؟‌
مولتی و سینگل خوب داشته باشه قیمتشم خوب باشه  S0 (24)

الان بازیی مثل starwars و destiny رو پیشنهاد نمیکنم، بخاطر اینکه واقعا بازی اصلی (بدون DLC) عملا تجربه نصفه و نیمه هستش + آپدیت های بازی هرروز داره حجیم تر میشه.
اگر اهل صبر هستید، پیشنهاد میکنم تا تابستون صبر کنید و بازی Overwatch رو بخرید، فعلا توی بتا نظرات همه مثبت بوده و اون رو جزو بهترین ساخته‌های بلیزارد یاد میکنند. بازی تقریبا شبیه به Smite و dota 2 و league of legends هستش با این تفاوت که بازی اول شخص هستش و گیم مودهای متنوع تری داره+ بلیزارد قول داده تمامی شخصیت‌ها و نقشه‎‌ها و گیم‌مودهای بازی به صورت رایگان عرضه میشه.
پ.ن: اقا بتل فیلد رو با چند نفر از دوستات بازی کن، اونطوری هربازیی رو تجربه بکنی برات لذت بخش میشه. همچنین گیم‌مودهای مختلف رو تست بکن، کافیه بری team deathmatch بازی کنی تا معنی سرعت و تاکتیک رو بفهمی، واقعا این بازی هنوز هم از خیلی از بازیهای حال حاضر توی بخش مولتی بهتر عمل میکنه.
بازی تفنگی انلاین برای پی سی چی پیشنهاد میکنید؟
(05-19-2016, 11:01 AM)mohammadm77 نوشته است: [ -> ]
بازی تفنگی انلاین برای پی سی چی پیشنهاد میکنید؟

team fortress 2, counter strike global offensive, black ops 3,titanfall, battlefield 4, overwatch
سلام
دوستان من امروز می خوام امروز بازی راکت لیگ رو بگیرم این بازی چطوره؟‌خوبه؟ ارزششو داره؟ حجم بازی چقدره ؟ چون می خوام اکانت ترکیبی بگیرم واسه دیتاش میگم
ممنون پاسخ بدید S0 (74)
(05-19-2016, 02:38 PM)Amir hossein 1379 نوشته است: [ -> ]سلام
دوستان من امروز می خوام امروز بازی راکت لیگ رو بگیرم این بازی چطوره؟‌خوبه؟ ارزششو داره؟ حجم بازی چقدره ؟ چون می خوام اکانت ترکیبی بگیرم واسه دیتاش میگم
ممنون پاسخ بدید  S0 (74)

متاسفانه IP ایران برای این بازی بلاک هستش و نمیشه بازی کرد
(05-19-2016, 02:38 PM)Amir hossein 1379 نوشته است: [ -> ]سلام
ممنون پاسخ بدید  S0 (74)

بلاکه ولی اگه از پینگ خوبی برخودار هستین واگه نه سروریس کاهش پینگ گادپینگ بگیرید فعال کنید یه قند شکن که قطع نکنه هم بزنید راحت بازی کنید دیتا بازی هم هفت گیگ هست بازی بسیار قشنگی هست مخصوصا اگه با دوست هات بری ( قندشکن صددرصد میخواد )
چند جا شنیدم که سرور های بازی برای ایرانی ها باز شده اگه بخواید لینک هم میدم
میخوام ببینم کسی تست کرده؟
(05-19-2016, 03:33 PM)masterpourya نوشته است: [ -> ]چند جا شنیدم که سرور های بازی برای ایرانی ها باز شده اگه بخواید لینک هم میدم

والا توی سایت خود بازی که گفته هنوز هم بلاک هستش
اینجا
(05-19-2016, 03:33 PM)masterpourya نوشته است: [ -> ]چند جا شنیدم که سرور های بازی برای ایرانی ها باز شده اگه بخواید لینک هم میدم

پایین لودینگ هنوز قرمز یعنی هنوز ای پی ایران بلاکه الان که چک کردم 
[تصویر:  co76mfqh64tzyxv9t7rc.jpg]
دوستان ارما3 هم واسه انلاین بازی کردن خوبه!