Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-06-2016, 02:42 PM)Kian Khatibi نوشته است: [ -> ]سلام. 3
دوستان من موندم بین دو بازی Street Fighter V و Mortal Combat X کدومو بازی کنم؟
به نظرتون کدوم با حال تر و بهتره؟
مبارزهاش واقعی تره؟
من نظر اکثر کاربرا رو که خوندم می گفتن استریت بدرد نمیخوره و مورتال کامبت بهتره!!!!! S0 (2) S0 (2) S0 (2)
سلام وقت بخیر
توجه کنید درسته هم سبک هستند، ولی در ضربات شخصیت‌ها استریت فایتر یه گردنه از مورتال کمبات بالاتر هست و به نوعی مورتال کمبات فوق لیسانسه و استریت فایتر دکترا.
مورتال کمبات هم فوق العاده هست. هر کدوم از این دو عنوان طرفداران خاص خودشون رو دارند. ضربات شخصیت‌ها در استریت فایتر حرفه‌ای تر هست، ولی مورتال کمبات هم بسیار خشنه و می‌تونید مبارزه‌های مرگباری تجربه کنید. در کل از نظر بنده مورتال کمبات بهتره، ولی ضرر نداره که استریت فایتر هم امتحان کنید، چون می‌دونم مورتال کمبات سلیقه هر فردی هست و ممکنه از تجربه استریت فایتر لذت نبرید. به شخصه مبارزات مورتال کمبات رو بیشتر از استریت فایتر دوست دارم، چون حس می‌کنم مبارزه در استریت فایتر تکراری میشه و شخصیت‌ها انگار نقش مبارزه رو بازی می‌کنند. در مورتال کمبات مبارزات حسی رو به شما انتقال میدن که انگار مبارزه واقعی پیش روی شما هست.
(07-06-2016, 02:42 PM)Kian Khatibi نوشته است: [ -> ]سلام. 3
دوستان من موندم بین دو بازی Street Fighter V و Mortal Combat X کدومو بازی کنم؟
به نظرتون کدوم با حال تر و بهتره؟
مبارزهاش واقعی تره؟
من نظر اکثر کاربرا رو که خوندم می گفتن استریت بدرد نمیخوره و مورتال کامبت بهتره!!!!! S0 (2) S0 (2) S0 (2)

مورتال یادگیریش خیلی راحت‌تره و برای یادگیری شخصیت‌ها به طور کامل به چند هفته یا ماه نیاز دارید، از اونور استیریت فایتر مکانیک‌های گیم‌پلی‌ش پیچیده تره و نیاز به تمرین و آزمون و خطا هستش و برای یادگیری یک شخصیت شاید به چندماه به طول انجامد تا کامل باهاش استاد بشید! برای همین هستش که خیلی از "ایرانی"ها بیشتر ترجیح میدند برن سمت بازی ساده تری مثل تکن یا مورتال(اونایی که یاد نمیگیرند میگن بازیش چرته! ولی نمیدونند همین بازی چقدر طرفدار داره و بازیکن‌های حرفه‌ایش چطوری بازیش میکنند).
فقط این رو هم بگم هر 2 بازی روی PC بهینه‌سازی درست حسابی ندارند و با سیستمهای ضعیف به مشکل بر خواهید خورد.
گیمر های عزیز سلام

یه سوال داشتم

بازی که سریع بهش پول بدید و یا انتخابش کنید چی هست؟

فرض کنید در یه مغازه هستید و درحال تماشای باز های مختلف هستید.
اون بازی که سریع تا چشمتون بهش میخوره و میخریدش و یا انتخابش میکنید چی میتونه باشه؟
هرچند بازی میتونه باشه ولی الویت با چه بازی هایی هست

خیلی خیلی ممنونم از تمام گیمرگیمفایی های عزیز
(07-06-2016, 03:01 PM)Herolife نوشته است: [ -> ]گیمر های عزیز سلام

یه سوال داشتم

بازی که سریع بهش پول بدید و یا انتخابش کنید چی هست؟

فرض کنید در یه مغازه هستید و درحال تماشای باز های مختلف هستید.
اون بازی که سریع تا چشمتون بهش میخوره و میخریدش و یا انتخابش میکنید چی میتونه باشه؟
هرچند بازی میتونه باشه ولی الویت با چه بازی هایی هست

خیلی خیلی ممنونم از تمام گیمرگیمفایی های عزیز
سلام وقت بخیر
این ارسال اصلا مرتبط با این تاپیک نیست و باید تاپیک جداگانه‌ای تحت عنوان نظرسنجی در این باره ایجاد بشه.
در این تاپیک فقط می‌تونید بازی مورد نظرتون رو اعلام کنید تا ما شما رو راهنمایی کنیم.
ُسلام 
dragon age inquestion
چه سبک بازی هست؟
داستان داره؟
چقدر گیمپلی داره؟
(07-06-2016, 03:19 PM)dark raider نوشته است: [ -> ]ُسلام 
dragon age inquestion
چه سبک بازی هست؟
داستان داره؟
چقدر گیمپلی داره؟

بازیش توی سبک نقش ‌آفرینی هستش که باید علاوه بر شخصیت اصلیتون، چندنفر همیشه همراه شما خواهند بود تا به شما توی مبارزات کمک کنند، که در این صورت باید علاوه بر اپگرید شخصیت اصلی، باید به شخصیتهای فرعی هم توجه داشته باشید. داستان بازیش رو دقیق یادم نمیاد در رابطه با چه موضوعی بود، ولی از اونجایی که یک بازی نقش‌آفرینی جهان بازی هستش، مسلما گیم پلی بازی بالای 20 ساعت طول میکشه. همچنین حتما میدونید که این بازی جایزه بهترین بازی سال 2014 رو گرفته!
سلام بنظرتون از بین اینا کدومو بگیرم بهتره کدوم کیفیت .گرافیک و گیمپلی بهتری داره؟
Dragon age inqusition
skyrim
splinter cell: blacklist
fifa 16 
street fighter v 
mortal kombat x
assassins creed unity
tomb raider 2013
رو این سیستم میخورن؟
cpu: core i3 4160
gpu: gt 730
ram: 8gb
لطفا یه راهنمایی کامل کنید
(07-07-2016, 03:41 PM)dark raider نوشته است: [ -> ]سلام بنظرتون از بین اینا کدومو بگیرم بهتره کدوم کیفیت .گرافیک و گیمپلی بهتری داره؟
Dragon age inqusition
skyrim
fifa 16 
street fighter v 
mortal kombat x
assassins creed unity
tomb raider 2013
رو این سیستم میخورن؟
با سلام دوست عزیز.
نه متاسفانه این بازی ها روی این سیستنم شما با فریمی پایینی اجرا می شوند.
البته می تونید با توجه به آموزش این تاپیک گرافیک  بازی هارو پایین تر بیارید و روون تر اجرا کنید.
ولی به نظرم سمت فیفا 16 نرید بهتره.
اساسین کرید یونیتی که اصلا چون برای کامپیوتر اینطور که من شنیدم فوق العاده مزخرف پورت شده و کلی باگ داره.
(07-07-2016, 03:56 PM)Kian Khatibi نوشته است: [ -> ]
(07-07-2016, 03:41 PM)dark raider نوشته است: [ -> ]سلام بنظرتون از بین اینا کدومو بگیرم بهتره کدوم کیفیت .گرافیک و گیمپلی بهتری داره؟
Dragon age inqusition
skyrim
fifa 16 
street fighter v 
mortal kombat x
assassins creed unity
tomb raider 2013
رو این سیستم میخورن؟
با سلام دوست عزیز.
البته می تونید با توجه به آموزش این تاپیک گرافیک  بازی هارو پایین تر بیارید و روون تر اجرا کنید.
اساسین کرید یونیتی که اصلا چون برای کامپیوتر اینطور که من شنیدم فوق العاده مزخرف پورت شده و کلی باگ داره.

مرسی ولی گفتم یه راهنمایی کامل کنید و غیر از اون اسکایریم .دراگون ایج.تامب رایدر.اسپلینتر سل و اساسین یونیتی رو سیستم من با فریم نسبتا خوبی اجرا میشه و فوق فوقش برای اساسین یونیتی از برنامه کاهش گرافیک استفاده میکنم
(07-07-2016, 04:04 PM)dark raider نوشته است: [ -> ]
(07-07-2016, 03:56 PM)Kian Khatibi نوشته است: [ -> ]
Dragon age inqusition
skyrim
fifa 16 
street fighter v 
mortal kombat x
assassins creed unity
tomb raider 2013
رو این سیستم میخورن؟
با سلام دوست عزیز.

مرسی ولی گفتم یه راهنمایی کامل کنید و غیر از اون اسکایریم .دراگون ایج.تامب رایدر.اسپلینتر سل و اساسین یونیتی رو سیستم من با فریم نسبتا خوبی اجرا میشه و فوق فوقش برای اساسین یونیتی از برنامه کاهش گرافیک استفاده میکنم
Assassins Creed Unity رو بنده با همین سیستم فقط با CPU Dual Core روی Low اجرا کردم و 50 درصد مراحل رو تکمیل کردم. فقط لگ‌های خیلی خیلی ریزی می‌زد که مانعی برای بازی کردن بنده نبود. می‌تونید این عنوان رو پایین آوردن مشخصات گرافیکی تجربه کنید و لذت ببرید.