Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
لطفا بنده را راهنمایی کنید.... سوال مهمی ست

سلام یه مشورتی میخاستم...
بنده از اونایی ام که وقتی بایه فرنچایز آشنا میشم دوست دارم از اول برم...(متاسفانه خیلی دیر هم با هر فرنچایز آشنا میشم...دیر گیمرم Wall ) S0 (2)
الان اسنایپر الایت رو مد نظر دارم..نسخه 2 بخش داستانیشو رفتم و تموم کردم میخام برم سراغ بقیه...
به نظر شما نسخه یک و اولین این بازی رو بازی کنم به اندازه 2 هیجان و...گرافیک و.. داره؟
مشکلی نیست خسته نمیشیم.؟
یک رو دانلود کنم و بازی کنم؟ بنظرتون بعد دانلود کنار نمیندازمش.؟ لطفا کمک کنید....
امیدوارم منظورمو فهمیده باشین 113
--------------------------------------------------------------------------------

بعد یه چیز دیگه
بازی سه گانه Zombie Army Trilogy
شمال همه اون سه تا نسخه ای که جدا گونه انتشار شده هست؟
یعنی نیازی نیست سه تایی رو جدا بگیرم...اینو بگیرم دقیقا همون سه تاست؟ مشکلی نیست...یعنی همشون رو تونستم یه جا بازی کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید...
ممنون
اگه میشه دوستان بنده راراهنمایی نمایید ممنون میشم....
(06-13-2016, 09:57 PM)Arash356 نوشته است: [ -> ]لطفا بنده را راهنمایی کنید.... سوال مهمی ست

بنده از اونایی ام که وقتی بایه فرنچایز آشنا میشم دوست دارم از اول برم...(متاسفانه خیلی دیر هم با هر فرنچایز آشنا میشم...دیر گیمرم Wall ) S0 (2)
الان اسنایپر الایت رو مد نظر دارم..نسخه 2 بخش داستانیشو رفتم و تموم کردم میخام برم سراغ بقیه...
به نظر شما نسخه یک و اولین این بازی رو بازی کنم به اندازه 2 هیجان و...گرافیک و.. داره؟
مشکلی نیست خسته نمیشیم.؟
یک رو دانلود کنم و بازی کنم؟ بنظرتون بعد دانلود کنار نمیندازمش.؟ لطفا کمک کنید....
--------------------------------------------------------------------------------

بعد یه چیز دیگه
یعنی نیازی نیست سه تایی رو جدا بگیرم...اینو بگیرم دقیقا همون سه تاست؟ مشکلی نیست...یعنی همشون رو تونستم یه جا بازی کنم؟

نسخه 1 احتمال اینکه ازش زده بشید خیلی هست، گیم‌پلی بازی توی نسخه 2 و 3 به تکامل رسیده.
بله با دانلود نسخه trilogy میتونید از هر 3 نسخه بهره‌مند بشید
(06-14-2016, 05:53 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(06-13-2016, 09:57 PM)Arash356 نوشته است: [ -> ]لطفا بنده را راهنمایی کنید.... سوال مهمی ست

مشکلی نیست خسته نمیشیم.؟

بعد یه چیز دیگه

نسخه 1 احتمال اینکه ازش زده بشید خیلی هست، گیم‌پلی بازی توی نسخه 2 و 3 به تکامل رسیده.

ممنون..
پس شما دانلود نسخه یک رو پیشنهاد نمیکنید....چون بنده یه بار بازی کلکشنی رو دانلود کردم که فقط نسخه های جدیدشو بازی کردم و قدیمی هاشو واقعا نشد.. به دلم نشست! S0 (2)
نسخه تریلوژی چطوره؟ یعنی سه تا بازی جدا گونه به هم چسبیدن و وارد منو که میشی میگه وارد کدوم بایز میخاید بشین اول؟ میشه توضیح بدین؟ دقیقا همون مراحل و.... نسخه های تکی رو داره؟ هیچی حذف یا ..نشده؟
مثل نسخه اسان سه گانه (چاینیز راشا و ..) هستش دیگه...؟ اونم همینطوریه.؟ کلا این سه گانه رسمیه یا کسی ریپک کرده یا به هم چسبونده یه جورایی؟ S0 (2)
ممنون میشم راهنماییم کنید...
(06-14-2016, 07:40 PM)Arash356 نوشته است: [ -> ]
(06-14-2016, 05:53 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

مشکلی نیست خسته نمیشیم.؟

بعد یه چیز دیگه

ممنون..
پس شما دانلود نسخه یک رو پیشنهاد نمیکنید....چون بنده یه بار بازی کلکشنی رو دانلود کردم که فقط نسخه های جدیدشو بازی کردم و قدیمی هاشو واقعا نشد.. به دلم نشست! S0 (2)
نسخه تریلوژی چطوره؟ یعنی سه تا بازی جدا گونه به هم چسبیدن و وارد منو که میشی میگه وارد کدوم بایز میخاید بشین اول؟ میشه توضیح بدین؟ دقیقا همون مراحل و.... نسخه های تکی رو داره؟ هیچی حذف یا ..نشده؟
مثل نسخه اسان سه گانه (چاینیز راشا و ..) هستش دیگه...؟ اونم همینطوریه.؟ کلا این سه گانه رسمیه یا کسی ریپک کرده یا به هم چسبونده یه جورایی؟ S0 (2)
ممنون میشم راهنماییم کنید...

این تریلوژی به طور رسمی عرضه شده، دقیق نمیدونم ولی حتما از داخل منوی بازی به هریک از بازی ها به طور جداگونه میتونید دسترسی داشته باشید
سلام جدیدن سونی بتلفید 4 و هاردلاین رو تخفیف خوبی زده
بنظر تون کدوم بهتره؟
(06-15-2016, 05:38 PM)omid211 نوشته است: [ -> ]سلام جدیدن سونی بتلفید 4 و هاردلاین رو تخفیف خوبی زده
بنظر تون کدوم بهتره؟
سلام
بتل 4 مولتیش بهتره
موفق باشین S0 (2) S0 (2)
(06-15-2016, 05:38 PM)omid211 نوشته است: [ -> ]سلام جدیدن سونی بتلفید 4 و هاردلاین رو تخفیف خوبی زده
بنظر تون کدوم بهتره؟

سلام وقت بخیر
بی شک BattleField 4 خیلی خیلی بهتره و واقعا مولتی عالی داره 113
سلام
یه سوال دارم میرر اج رو بگیرم یا رایز اف تامب رایدر؟
یه سوال دیگه سایت فروشگاه گروهان ایکس تی مورد اعتماد هست یا نه و روش خرید کردن ازش چطوریه و بازی رو باید دانلود کنیم یا با پست میفرستن و سی دی کی اشتراکی فرقش با نسخه بک اپ چیه؟
(06-17-2016, 11:42 AM)dark raider نوشته است: [ -> ]سلام
یه سوال دارم میرر اج رو بگیرم یا رایز اف تامب رایدر؟
یه سوال دیگه سایت فروشگاه گروهان ایکس تی مورد اعتماد هست یا نه و روش خرید کردن ازش چطوریه و بازی رو باید دانلود کنیم یا با پست میفرستن و سی دی کی اشتراکی فرقش با نسخه بک اپ چیه؟

سلام وقت بخیر
Miror Edge سبک و سیاق بهتری داره و هیجان زیادی داره و همش دوندگی و جنگیدن با دشمناست؛ اما از اون طرف Rise Of Tomb Rider هم خیلی خیلی قشنگه و ماجراجویی های لارا که دیگه گفتن نداره. Miror edge مشکلات گرافیکی زیادی داره و شاید همین باعث میشه به فکر دومین گزینه باشید.