Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام گیمرا...
میخاستم بپرسم که آیا بازی Jurassic Park The Game 2011 ENG RePack by R.G. Modern
رو که تلتیل ساخته رو دانلود کنم؟ و بازی کنم ؟ الان لذتی داره ؟ هیجان داره داستان و...خوبی داره؟ شما پیشنهاد میکنید الان بازی کنم؟ گرافیک الکی نداره؟
ممنون بگید...سردوراهی موندم....!
میخام دانلدو کنم درصورتی که چیزی های دیگری هم دارم برای دانلود ..(باسرعت کم)
(06-13-2016, 08:55 AM)Arash356 نوشته است: [ -> ]سلام گیمرا...
میخاستم بپرسم که آیا بازی Jurassic Park The Game 2011 ENG RePack by R.G. Modern
رو که تلتیل ساخته رو دانلود کنم؟ و بازی کنم ؟ الان لذتی داره ؟ هیجان داره داستان و...خوبی داره؟ شما پیشنهاد میکنید الان بازی کنم؟ گرافیک الکی نداره؟
ممنون بگید...سردوراهی موندم....!
میخام دانلدو کنم درصورتی که چیزی های دیگری هم دارم برای دانلود ..(باسرعت کم)
پیشنهاد می کنم دانلود نکنید، چون بازی خوبی نیست. نمره های خیلی بدی گرفته و گفته میشه که اصلا داستان خوبی نداره؛ بر خلاف سایر عناوین این شرکت.
می تونید سایر بازی های این شرکت رو دانلود کنید. مثلا Borderlands که ساخته ی همین شرکت ـه واقعا عالیه و گفته میشه بهترین بازی ساخته شده به دست Telltale ـه. The Wolf Among Us هم واقعا عالی ـه...
سلام 
بازم بازیام تموم شده میخوام برم بگیرم
بنظرتون چی بگیرم؟ 
بنظرتون battlefield hardline یا tomb raider 2013 ارزش بازی کردن دارن ؟ انلاین هم نمیتونم بازی کنم

....up........
(06-13-2016, 05:33 PM)dark raider نوشته است: [ -> ]سلام 
بنظرتون چی بگیرم؟ 
بنظرتون battlefield hardline یا tomb raider 2013 ارزش بازی کردن دارن ؟ انلاین هم نمیتونم بازی کنم

....up........
باید دید صلیقت چطوره ولی بنظر من هاردلاین هیجانش بیشتره بیشتر کیف میده ولی تامب رایدر بیشتر سرگرمت میکنه و مراحل فرعی داره و بیشتر طول میکشه

Sent from my SM-A500YZ using Tapatalk
(06-13-2016, 06:13 PM)z170progaming نوشته است: [ -> ]
(06-13-2016, 05:33 PM)dark raider نوشته است: [ -> ]سلام 
بنظرتون چی بگیرم؟ 

....up........
باید دید صلیقت چطوره ولی بنظر من هاردلاین هیجانش بیشتره بیشتر کیف میده ولی تامب رایدر بیشتر سرگرمت میکنه و مراحل فرعی داره و بیشتر طول میکشه

Sent from my SM-A500YZ using Tapatalk
ممنون چقدر گیم پلی داره هاردلاین؟
بازی دیگه ای مدنظرتون نیست؟
سلام  عزیزان یک بازی برای pc که امسال هم اومده باشه شمشیری چی هست یکی دیده بودم اسمش یادم نیست لطفا راهنمایی کنید [تصویر:  s0%20(5).gif] [تصویر:  s0%20(5).gif]
(06-10-2016, 02:14 PM)samiar.sami نوشته است: [ -> ]سلام دوستان  S0 (22)
بازی های god of war 1 & 2 به سن من که 11 سالمه میخوره؟
از نظر خشن بودن نمیگم منظورم داشتن صحنه های غیراخلاقیه!
راستی پوشش بانوان داخل بازی هم خوبه؟

با سلام به دوست خوبمون بنظرم تو این سن بازی نکنی بهتره چون خدای جنگ درسته بازی ای هس که بنظرم بهترین بازی کل عمرمه ولی خشونتش در بسیار بالا صحنه س.....ی بسیاری داره و کلا یک بازی کاملا بالایه 18 هس . بازم انتخاب خوده فرده که دوست داره بازی کنه یا بازی نکنه
(06-13-2016, 06:47 PM)comandood نوشته است: [ -> ]سلام  عزیزان یک بازی برای pc که امسال هم اومده باشه شمشیری چی هست یکی دیده بودم اسمش یادم نیست لطفا راهنمایی کنید [تصویر:  s0%20(5).gif] [تصویر:  s0%20(5).gif]

Dark souls 3
سلام 
بنظرتون چی بگیرم؟ 
سلام یه مشورتی میخاستم...
بنده از اونایی ام که وقتی بایه فرنچایز آشنا میشم دوست دارم از اول برم...(متاسفانه خیلی دیر هم با هر فرنچایز آشنا میشم...دیر گیمرم Wall ) S0 (2)
الان اسنایپر الایت رو مد نظر دارم..نسخه 2 بخش داستانیشو رفتم و تموم کردم میخام برم سراغ بقیه...
به نظر شما نسخه یک و اولین این بازی رو بازی کنم به اندازه 2 هیجان و...گرافیک و.. داره؟
مشکلی نیست خسته نمیشیم.؟
یک رو دانلود کنم و بازی کنم؟ بنظرتون بعد دانلود کنار نمیندازمش.؟ لطفا کمک کنید....
امیدوارم منظورمو فهمیده باشین 113
--------------------------------------------------------------------------------

بعد یه چیز دیگه
بازی سه گانه Zombie Army Trilogy
شمال همه اون سه تا نسخه ای که جدا گونه انتشار شده هست؟
یعنی نیازی نیست سه تایی رو جدا بگیرم...اینو بگیرم دقیقا همون سه تاست؟ مشکلی نیست...یعنی همشون رو تونستم یه جا بازی کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید...