Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان dying light ارزش خرید داره؟نیاز به آپدیت نداره؟ دست دو چه قیمتی خوبه بگیرم؟

راستی مشکل اخلاقی نداره؟ :D
(09-27-2015, 02:47 PM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]دوستان dying light ارزش خرید داره؟نیاز به آپدیت نداره؟ دست دو چه قیمتی خوبه بگیرم؟

سلام
اره قشنگه گرافیکش خوبه اگه از زامبی اینا خوشتون میاد حتما بگیرینش
اپدیت رو هم نمیدونم 
.
.
نه نداره

(09-25-2015, 08:20 PM)parham342 نوشته است: [ -> ]
(09-25-2015, 06:40 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(09-25-2015, 06:37 PM)parham342 نوشته است: [ -> ]دوستان بتمنو برای pc بگیرم؟دیگه هرکی جدیدا گرفته گفته مشکلی نداره بازیش
بازی 2k15 کشتی کج برای pc اومده؟اخه یه جا دیدم میفروخت

آره بتمن مشکلی نداره خیلی هم راحتم باهاش
آره باو 2K16 هم اومد چه برسه به 15

دوست عزیز پس چرا زده کشتی کج فقط برا نسل هفت و هشت منتشر میشه،حتی برا 2k16 هم زده
والا Wwe2k15 بعد چند ماه برای Pc اومد 
Wwe2k16 هم قرار شد بیاد برای Pc ولی خب خیلی وقت اخبارو دنبال نمیکنم
(09-27-2015, 02:47 PM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]دوستان dying light ارزش خرید داره؟نیاز به آپدیت نداره؟ دست دو چه قیمتی خوبه بگیرم؟

بازی واقعا قشنگیه.فکر بکنم 100 یا 90 تومن باشه .اگر اپدیت بکنید کمی فریم ریت ثابت تر میشه و میتونید از قابلیت های چند نفرش استفاده بکنید
بین watch dogs  و ac unity  موندم کدوم رو بگیرم؟
(09-27-2015, 07:32 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]بین watch dogs  و ac unity  موندم کدوم رو بگیرم؟
صد در صد Watch dogs 
ونیتی خودت میدونی کلی مشکل و برای این که مشکلاتش رفع بشه باید همه حجم اینترنتتو برای اپدت های سنگینش بدی
(09-27-2015, 07:32 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]بین watch dogs  و ac unity  موندم کدوم رو بگیرم؟

حتما Watch Dogs رو بازی کن! AC Unity باید کلی اپدیت دانلود کنی تا باگ ها و مشکلات افت فریم رفع بشه، اما Watch Dogs این مشکلات رو نداره و خیلی باگ های کمی داره (من خودم فقط یک باگ دیدم تو کل بازی کردنم). داستان و گیم پلی اش هم خوبه!

صد درصد واچ داگز بگیر
یکی از بازی های بشدت مرد علاقمه و خیلی از این بازی خوشم میاد و من تو بازی باگ و افت فریمی ندیدم و گیمپلی جذاب و داستان قابل درک و دلنشینی داره،الآن دست دومش حدودا 60تومنه و برای بازی به این بزرگی این قیمت عالیه. npc های بازی خیلی هوشمند و واقعی کار شدن و هرکدومشون مشغول کاری هستن و حس یه دنیای واقعی به آدم دست میده!خلاصه این بازی رو از دست نده.
یونیتی هم به هیچ وجه ارزش نداره هم گرونتره هم باید کلی آپدیت کنی! تم بازی هم کسل کنندست و کلی باگ و افت فریم داره اما با این وجود اگه قیمت مناسب پیدا کردی ارزش یه بار تموم کردنو داره.
سلام دوستان میخوام بازی tomb raider بگیرم چه قیمتی خوبه؟ بعد یه سوال همیشگی مشکل اخلاقی نداره :-/
:D

بازیش قشنگه؟
(09-30-2015, 05:51 PM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]سلام دوستان میخوام بازی tomb raider بگیرم چه قیمتی خوبه؟ بعد یه سوال همیشگی مشکل اخلاقی نداره :-/
:D

بازیش قشنگه؟

میتونی تو 50 تا 60 بگیری مشکل اخلاقی نداره فقط یکجا بکی نزدیکش میشه فکر بد نکن خفش میکنه که باید بکشیش
ممنون :D
قراره 80 بگیرم مطمئنی شما فک کنم بیشتر باشه؟