Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(08-21-2016, 11:14 PM)Adel S Lam نوشته است: [ -> ]دوستان کسی نسخه 4 و نیم گیگی بازی Gta Iv رو بازی کرده؟
بازیش سالمه؟
من یکبار این نسخه رو تهیه کردم و تو دمو‌های بازی صدا حذف شده بود.
(08-21-2016, 11:42 PM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]
(08-21-2016, 11:14 PM)Adel S Lam نوشته است: [ -> ]دوستان کسی نسخه 4 و نیم گیگی بازی Gta Iv رو بازی کرده؟
بازیش سالمه؟

اضافه کنم که رادیو ها هم صدا نداشت S0 (43)
با عرض سلام و ادب به همه ی بچه های گل سایت
بین بازی های battlefield 3 و tom Clancy's ghost recon موندم کدومو بخرم.
لطفا طبق تجربه ای که داشتین راهنماییم کنین.
ممنون.
(08-22-2016, 10:00 AM)importante causa de muerte نوشته است: [ -> ]
(08-21-2016, 11:42 PM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]
بازیش سالمه؟

اضافه کنم که رادیو ها هم صدا نداشت S0 (43)
مشکلی نیست،خودمون آهنگ میریزیم S0 (2) S0 (2) S0 (2)
(08-22-2016, 10:38 AM)centurion نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و ادب به همه ی بچه های گل سایت
ممنون.

یکی جواب بده ممنون میشم
(08-22-2016, 10:38 AM)centurion نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و ادب به همه ی بچه های گل سایت
ممنون.
من متاسفانه هیچکدومشون رو بازی نکردم ولی بهتون پیشنهاد میکنم اگه بتل فیلد 3 در دسترستونه فرصت رو غنیمت بشمرین و بگیرینش S0 (24)
زیاد بازیش گیر نمیاد! چند مرحلش هم توی تهران هستش S0 (2)

دوستان سایتی سراغ ندارین بازی Battlefield 3 رو گزاشته باشه برا دانلود؟
ترجیحا نسخه کم حجم S0 (36)
ممنون.

ghost recon که حالا مونده تا انتشارشوهنوز منتشر نشده اما خوب خودتون از لحاظ زمان انتشار مقایسه کنید معلومه کدوم بهتره
بتل چن سال از انتشارش میگزره
(08-22-2016, 12:19 PM)THE LUNATIC FRINGE نوشته است: [ -> ]
ممنون.

ghost recon که حالا مونده تا انتشارشوهنوز منتشر نشده اما خوب خودتون از لحاظ زمان انتشار مقایسه کنید معلومه کدوم بهتره
بتل چن سال از انتشارش میگزره
تام کلنسسی  رو بگیر.هم جدید تره و هم قشنگ تر
یتل فیلد 3 هم ضد ایرانیه و  167 167 167 
خخخ
ممنون.
قبلش باید بگم سوالتون یکم گُنگ بودش! برای اینکه مشخص نکردید منظورتون از خرید بازی ها نامبرده بصورت اوریجینال هست یا کرکی؟! 
همچنین دقیقا نسخه ghost recon رو مشخص نکردید چون تاحالا نسخه های مختلفی ازاین سری منتشر شده و آخرینش هم که بزودی منتشر میشه wild lands نام داره و تماما آنلاینه! 
پس اگه میخواید اورجینال بگیرید برای آنلاین بنظرم صبر کنید تا اون هم بیاد و کمی در موردش تحقیق کنید چون امکان خسته کننده بودنش وجود داره با توجه به بازی دیویژن که اونم یوبی ساخته! از طرف دیگه هم بتلفید 3 قدیمی شده و دیگه مثل گذشته سروراش شلوغ نیست! 
اما اگه میخواید کرکی بخرید پیشنهاد من همون بتلفید 3 هستش که هم از لحاظ بصری فوق العادست هم از لحاظ لوکیشن که در ایرانه و میتونه واسه ما ایرانیا جالب باشه (هر چند که بر ضدمون هستش!) همچنین نسخه های قبلی ghost recon اکثر قدیمی هستن و بیشتر تاکتیکی..
(08-21-2016, 11:14 PM)Adel S Lam نوشته است: [ -> ]دوستان کسی نسخه 4 و نیم گیگی بازی Gta Iv رو بازی کرده؟
بازیش سالمه؟

این بازی های فشرده معمولن مشکل دارن (حذف صدا، دمو ) من یکبار iv فشرده شده در 2 دی وی دی خریده بودم مشکل دوربین داشت یعنی یه کم که بازی می کردی صفحه میچرخید! در حالی که نسخه ی عادی با همون کرک این مشکل رو نداشت
تا جای ممکن نسخه های معمولی و نرمال بازی ها رو تهیه کنید و سمت بلک باکس و اینجور چیزها نرید

Sent from my iPhone using Tapatalk