Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
شادو اف موردور رو چه قیمتی بگیرم خوبه؟
(09-04-2015, 01:34 PM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]شادو اف موردور رو چه قیمتی بگیرم خوبه؟

90 تومن میتونی پیدا کنی البته شاید پایین تر هم باشه
من برای PC خریدم پونزده هزار تومن فرق قیمتش زیاده
(09-04-2015, 03:32 PM)Son of Rome نوشته است: [ -> ]من برای PC خریدم پونزده هزار تومن فرق قیمتش زیاده

داداش بازیه شما کرکیه
برای کنسول باید بازی اورجینال خرید که از 50 تا 300 هزار تومن میره
(09-04-2015, 01:09 PM)sasanjz23 نوشته است: [ -> ]ببخشید کسی یه سایت خوب داره که GTA v  رو گیفت استیم رو با قیمت خوب بده ؟ اگه دارید لینکشو بزارید ،،،،،مرسی

هیچکس نیست یه لینکی جوابی چیزی بده؟?
اقا من در شرف خرید فورم
فقط مشکلم اینه که اکثر بازی هارو رفیقام دارن و نمی دونم اولین بازی که هنگام خرید کنسول میگیرم چی باشه
نظرم روی متال گیر بود فقط نمی دونم ارزش این همه پول رو داره یا نه چون خیلی گرونه
به نظرتون دسته دومش گیر بیاد چن میدن قیمتشو
یا اصا برم دیجیتالیشو بگیر?
یکم راهنمایی کنید موندم یه بازی دیگه بگیرم یا متال رو اونم با مسائلی که بالا عرض کردم
(09-04-2015, 05:49 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]اقا من در شرف خرید فورم
فقط مشکلم اینه که اکثر بازی هارو رفیقام دارن و نمی دونم اولین بازی که هنگام خرید کنسول میگیرم چی باشه
نظرم روی متال گیر بود فقط نمی دونم ارزش این همه پول رو داره یا نه چون خیلی گرونه
یکم راهنمایی کنید موندم یه بازی دیگه بگیرم یا متال رو اونم با مسائلی که بالا عرض کردم

ایشالله جفتمون داریم میگیریم
من میخوام بلاد بورنو بگیرم چون کاملا ارزششو داره
تو هم میتونی اینو بگیری و چون خیلی زیاده مدت زیادی سرگرمت میکنه و بعدش میتونی تعویض کنی
(09-04-2015, 05:59 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 05:49 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]اقا من در شرف خرید فورم

ایشالله جفتمون داریم میگیریم
من میخوام بلاد بورنو بگیرم چون کاملا ارزششو داره
تو هم میتونی اینو بگیری و چون خیلی زیاده مدت زیادی سرگرمت میکنه و بعدش میتونی تعویض کنی
حتما بلاد بگیرید اصلا پشیمون نمیشید متالم الان 210 تومنه الان که همه بازیای 4 تقریبا همین قیمتو دارن
(09-04-2015, 05:29 PM)sasanjz23 نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 01:09 PM)sasanjz23 نوشته است: [ -> ]ببخشید کسی یه سایت خوب داره که GTA v  رو گیفت استیم رو با قیمت خوب بده ؟ اگه دارید لینکشو بزارید ،،،،،مرسی

هیچکس نیست یه لینکی جوابی چیزی بده؟?
:dodgy: :dodgy:
(09-04-2015, 11:20 PM)Mohamad.h.a نوشته است: [ -> ]سلام . دوستان از تجربیاتشون درمورد 2 تا بازی میخوام استفاده کنم . نظرتون درمورد این دوتا چیه ؟
S0 (29) :heart:
the crew
dying light

دایینگ لایتو اگه ترکوندن یه سری زامبی و servival horror دوست داری مناسبته، بازی قشنگی بود
کرو رو هم نمیدونم