Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(10-04-2015, 11:35 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]اقا یه بازی میخوام چند ماه سرگرمم کنه حوصله دانلود ندارم هر ماه دانلود کنم یکی یکی میخوام چند ماه باشه لا اقل دوتا2 سالی سرگرم میکنه دیگهدیگه؟

The Witcher 3: Wild Hunt - Skyrim - League of Legends - Destiny - Warcraft
(10-04-2015, 11:35 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]اقا یه بازی میخوام چند ماه سرگرمم کنه حوصله دانلود ندارم هر ماه دانلود کنم یکی یکی میخوام چند ماه باشه لا اقل دوتا2 سالی سرگرم میکنه دیگهدیگه؟

همونایی که بالایی گفت + minecraft
دارک سولززم سرگرم میکنه؟ دوس دارم بازیشم سخت باشه هر مرحله چند روزی گیر کنم نمیدونم قشنگ بهم هیجان بده
(10-04-2015, 11:40 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]دارک سولززم سرگرم میکنه؟ دوس دارم بازیشم سخت باشه هر مرحله چند روزی گیر کنم نمیدونم قشنگ بهم هیجان بده
خیلی ساده بخوام جواب بدم باید بگم آره، هم سخت هست و هم طولانی ( این طولش البته بستگی به نحوه‌ی بازی کردن هم داره). . .
اما یه توضیح کوتاه:

دارک سولز یا عاشق میکنه گیمر رو یا ازش متنفر میشه گیمر.
این بازی یه سختی خاصی داره که آدمو ممکنه در بدو بازی ناامید هم کنه یا در مواجهه با بعضی باس‌ها ولی اگه راه پیروزی رو پیدا کنی میتونه تبدیل به یکی از به یادماندنی‌ترین بازی‌ها برات بشه. در هر حال بازی درگیرکننده و چالش برانگیزی هست. داستان رو هم ممکنه ارتباط چندانی باهاش برقرار نکنی ولی اونم خاصه. اما اصل کاری گیم‌پلی عالیشه و تنوع سلاح و مبارزات و دشمنان و باس‌ها و محیط و ...
در کل بستگی به خودت داره که این بازی رو دوست خواهی داشت یا نه!
دوستان به نظرتون انچراتئ کلکشن یا ویچر3؟
گیم پلی کدوم سریعتر و هیجانی ترع؟
(10-06-2015, 12:46 AM)amir619 نوشته است: [ -> ]دوستان به نظرتون انچراتئ کلکشن یا ویچر3؟

بازیاشون دو سبک کاملا متفاوتند.اگه دنباله یه اکشن سریع و پرهیجان میگردی برو پی انچارتد اگه دنبال داستان ناب و یک rpg کم نقص هستی ویچر
(10-06-2015, 12:46 AM)amir619 نوشته است: [ -> ]دوستان به نظرتون انچراتئ کلکشن یا ویچر3؟

من ویچر بازی نکردم ولی حدودا یک ساعت گیمپلیشو دیدم و بنظرم یکم خسته کنندست و بازی کند پیش میره و باید پیش چند نفر بری و ازشون هی سوال بپرسی و... تا یه مرحله باز بشه و یه سری تنظیمات داره و باید آیتم بخری و لول بگیری و... که یکم پیچیده و سخته! طرفدارای خاص خودشو داره ولی من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.محیط وسیع و قشنگی داره ولی این سبک بازی همه پسند نیست. و افت فریم هم داره و میگن بعضی جاهای شلوغ شدیدا لگ میزنه و  حتما باید چند گیگ آپدیت بشه.
آنچارتد بازیش شاهکاره چه از لحاظ گیمپلی و گرافیک و چه داستان و برای کسایی که ps3 نداشتن مثل خودم این بهترین فرصته برای تجربه این بازی و سه نسخه رو میتونی یه جا داشته باشی با گرافیک بهتر و بدون مشکل و فریم ریت دو برابر :cool:
 بهترین بازی اکشن ماجراجویی
(10-06-2015, 04:58 PM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]

من ویچر بازی نکردم ولی حدودا یک ساعت گیمپلیشو دیدم و بنظرم یکم خسته کنندست و بازی کند پیش میره و باید پیش چند نفر بری و ازشون هی سوال بپرسی و... تا یه مرحله باز بشه و یه سری تنظیمات داره و باید آیتم بخری و لول بگیری و... که یکم پیچیده و سخته! طرفدارای خاص خودشو داره ولی من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.محیط وسیع و قشنگی داره ولی این سبک بازی همه پسند نیست. و افت فریم هم داره و میگن بعضی جاهای شلوغ شدیدا لگ میزنه و  حتما باید چند گیگ آپدیت بشه.
آنچارتد بازیش شاهکاره چه از لحاظ گیمپلی و گرافیک و چه داستان و برای کسایی که ps3 نداشتن مثل خودم این بهترین فرصته برای تجربه این بازی و سه نسخه رو میتونی یه جا داشته باشی با گرافیک بهتر و بدون مشکل و فریم ریت دو برابر :cool:
دادا من بازی کردم عالیه خیلی قشنگه ولی آنچارتد گیم پلیش هیجانی تره بستگی به خودت داره

(10-06-2015, 04:58 PM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]

دادا من بازی کردم عالیه خیلی قشنگه ولی آنچارتد گیم پلیش هیجانی تره بستگی به خودت داره
سلام من تازه پلی استیشن4 خریدم  من عاشق بازی های mmo rpg هستم مثل Wolrd of warcraft که شخص رو قوی میکنی.

اکه چند تا بازی پلی استیشن4 که در همین سبک باشه بهم معرفی کنید خیلی خوب میشه رتبه بندی کنید گیم هارو لطفا.انلاین باشه بازی ها لطفا
کسی نیست کمک کنه