Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من میخوام بازی انلاین بخرم اینترنتمم مخابراته تعرفه ی مگ با این سرعت نت من چه بازی بنظرتون جواب میده

انتخابای خودم gta v bf 4 با need for sped که منتظم بیاد
(10-16-2015, 03:06 PM)alijanson نوشته است: [ -> ]من میخوام بازی انلاین بخرم اینترنتمم مخابراته تعرفه ی مگ با این سرعت نت من چه بازی بنظرتون جواب میده

Star wars رو برای انلاین بگیر
از این بازیایی که گفتم با توجه به سرعت نتم کدومش بهتره؟
BF4 با سرعتت جواب میده بقیشو نمیدونم.
WORLD OF WARCRAFT هم بازی خوبیه با سرعت 1 مگ هم میتونی بازی کنی.
(10-16-2015, 03:06 PM)alijanson نوشته است: [ -> ]من میخوام بازی انلاین بخرم اینترنتمم مخابراته تعرفه ی مگ با این سرعت نت من چه بازی بنظرتون جواب میده

از بین اینا gta موردپسند تر و سرگرم کننده تره.همه چی داخلش داره و اپدیت های رایگان تقریبا هر ماه به بازیکنان میده.در عوض بتلفیلد بازی تمام اکشن و پر از بسته های الحاقی پولیه.
(10-16-2015, 04:30 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

از بین اینا gta موردپسند تر و سرگرم کننده تره.همه چی داخلش داره و اپدیت های رایگان تقریبا هر ماه به بازیکنان میده.در عوض بتلفیلد بازی تمام اکشن و پر از بسته های الحاقی پولیه.
بستگی داره چه سبکی مورد علاقته ولی یادت باشه بتل و جی تی ای جفتش معتادت میکنند به نظرم بتونی بتل و جی تی ای رو باهم بگیری خیلی خوبه چون جفتشون اعتباد اور و شاهکار هستند
بین DIABLO 3 و STAR CRAFT 2 کدوم بهتره؟

دیابلو 3 ARENA و PVP داره؟
(10-16-2015, 04:52 PM)ONY$ نوشته است: [ -> ]بین DIABLO 3 و STAR CRAFT 2 کدوم بهتره؟

دیابلو pvp فکر کنم داشته باشه (کامل مطمئن نیستم) ولی arena خیر.متاسفانه این مود رو داخل بازیشون قرار ندادن و خیلی از طرفداران دواتیشه این بازی رو عصبانی کرد
(10-16-2015, 05:04 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(10-16-2015, 04:52 PM)ONY$ نوشته است: [ -> ]بین DIABLO 3 و STAR CRAFT 2 کدوم بهتره؟

دیابلو pvp فکر کنم داشته باشه (کامل مطمئن نیستم) ولی arena خیر.متاسفانه این مود رو داخل بازیشون قرار ندادن و خیلی از طرفداران دواتیشه این بازی رو عصبانی کرد
در کل کدوم بازی رو پیشنهاد میکنید؟
خودم هم D3 هم SC 2 رو بازی کردم ولی از D3 بیشتر خوشم اومد.
(10-16-2015, 05:41 PM)ONY$ نوشته است: [ -> ]
(10-16-2015, 05:04 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

در کل کدوم بازی رو پیشنهاد میکنید؟
خودم هم D3 هم SC 2 رو بازی کردم ولی از D3 بیشتر خوشم اومد.

خودم زیاد تو کاره بازیهای PC نیستم ولی هر دو بازی به شدت معتاد کننده است.خودم بعد از تجربه حدودا 2 ساعه که از دیابلو داشتم واقعا از بازی خوشم اومد.پیشنهاد میکنم اگه میخوای اورجینال بازیشو بگیری از battle.net نسخه محدود یا همون starter pack رو دانلود کن تا مطمئن شی کدوم بازیه که میخوای