Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
سلام دوستان من تازه فعالیتمو سروع کردم و یک گیمر تقریبا حرفه ایم ...تا حالا تو انجمنا نبودم و مشکلاتمو خودم حل میکردم ولی الان به یک مشکل برخوردم و واقعا دوست دارم یکی کمکم کنه...

من میخوام RED ALERT3 رو یا آنلاین کنم و یا حداقل شبکه بشه...تو بازی فابریکش نه انلاین داره نه شبکه ..آیا راهی هست؟؟؟
(06-21-2016, 10:11 PM)مجیدنصر نوشته است: [ -> ]
(06-21-2016, 09:34 PM)meisam17 نوشته است: [ -> ]سلام
دوستان من یه سوال داشتم
لطفا کمکم کنید
آقا برای آنلاین کردن بازی payday 2 باید نسخه payday 2 goty رو دانلود کنم؟؟؟؟
سلام
برای آنلاین بازی کردن این بازی باید نسخه های جدیدتر از نسخه goty رو بگیرید ولی راه اندازی بخش آنلاین این بازی خیلی خیلی دردسر داره.

داداش آخرین نسخه بازی payday 2 همون goty هستش
توی تانگل از خارجیا سوال پرسیدم گفتن دردسری نداره
سلام دوستان
چند سوال
اول اینکه اگر من با اکانت استیم یک بازی رو بخرم اونوقت توی هر کامپیوتری میتونم دانلود کنم و بازیش کنم یا محدودیت داره؟
دوم اینکه چه راه هایی برای خرید مستقیم از استیم وجود داره البته بدون نیاز به ویزا کارت یا مستر کارت
البته یه جایی گیفت کارت رو دیدم با قیمت خون پدرشون زده بودن
اگر شما جای بهتری یا راه بهتری سراغ دارید بگید
(06-26-2016, 09:59 PM)mobinmotahari نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
چند سوال
اول اینکه اگر من با اکانت استیم یک بازی رو بخرم اونوقت توی هر کامپیوتری میتونم دانلود کنم و بازیش کنم یا محدودیت داره؟
دوم اینکه چه راه هایی برای خرید مستقیم از استیم وجود داره البته بدون نیاز به ویزا کارت یا مستر کارت
البته یه جایی گیفت کارت رو دیدم با قیمت خون پدرشون زده بودن
اگر شما جای بهتری یا راه بهتری سراغ دارید بگید

بله میشه، فکر کنم حتی بشه بازی‌های یک اکانت رو روی اکانت خودتون فعال کنید(اسمش اکانت خانواده هستش، توی استیم و اوریجین هستش ولی مطمئن نیستم هنوز هم بشه ازش استفاده کرد)
 باید موقعی که به یک کامپیوتر دیگه وصل میشید هویت خودتون رو تایید بکنید، برای این کار براتون یک ایمیل فرستاده میشه حاوی یک کد که داخل برنامه میزنید.
گیفت کارت یک راه هستش، ولی همیشه این که یک نفر برای شما بخره و بازی رو براتون به صورت گیفت ارسال کنه بهتره،هم قیمتش کمتر میشه. سایت‌های زیادی هم هستند توی این تخفیفات خرید مستقیم دارند و کافیه ID اونهارو توی استیم بگیرید و بهشون اسم بازی رو بگید تا قیمتش رو براتون بگه تا پول رو ارسال کنید. اگر از این راه بخوایید بخرید خودم سایت Persiankey رو پیشنهاد میکنم، چندساله دارم ازش خرید میکنم مشکلی ندیدم.
سلام 
چگونه بازی call of duty MW3 را آنلاین بازی کنیم؟؟؟

آیا باید استیم رو نصب کنیم یا بازی رو اپدیت کنیم ؟؟؟
سلام یه سوال داشتم.میشه توی uncharted4 مالتی پلیر آفلاین زد؟یعنی صفحه نصف بشه؟
(06-27-2016, 03:43 PM)ehsanraaz نوشته است: [ -> ]سلام یه سوال داشتم.میشه توی uncharted4 مالتی پلیر آفلاین زد؟یعنی صفحه نصف بشه؟

خیر بازی همچین قابلیتی نداره، ولی شاید توی آینده بهش اضافه بشه

(06-27-2016, 03:20 PM)AM.ba نوشته است: [ -> ]سلام 
چگونه بازی call of duty MW3 را آنلاین بازی کنیم؟؟؟

آیا باید استیم رو نصب کنیم یا بازی رو اپدیت کنیم ؟؟؟

اگر بخواهید بازی رو اوریجینال بخرید و بازی بکنید، باید یک اکانت استیم بسازید و از یکی از سایت‌هایی که Cdkey بازی رو می‌فروشند بازی رو بخرید و روی اکانت خودتون فعال کنید. بعدش بازی رو همراه با آپدیت دانلود میکنید و شروع به بازی میکنید.
روش دیگه نداریم !!؟؟؟؟

روش دیگه نداریم ؟؟؟
(06-27-2016, 03:57 PM)AM.ba نوشته است: [ -> ]روش دیگه نداریم !!؟؟؟؟

روش دیگه نداریم ؟؟؟
سلام،
روش پلاس مستر هم هست که با یک جستجو در اینترنت میتونید روش فعال سازیش رو پیدا کنید.
با عرض سلام و خسته نباشید با بیان ساده لطفا" توضیح دهید من چطور بازی RED ALERT 3 را ONLINE بازی کنم و ضمنا" اگر به نرم افزاری احتیاج است لینکش را هم بگذارید . متشکرمAuizz3ffy9vla57584xq127
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24