Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(07-01-2016, 08:27 PM)frst نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید با بیان ساده لطفا" توضیح دهید من چطور بازی RED ALERT 3 را ONLINE بازی کنم و ضمنا" اگر به نرم افزاری احتیاج است لینکش را هم بگذارید . متشکرمAuizz3ffy9vla57584xq127

سلام دوست عزیز.
ابتدا شما این لینک رو دانلود کن و ورژن بازی رو به 1.12 ارتقا بده
LINK
بعد شما در این سایت عضو شوید که یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی به دست شما خواهد رسید
LINK
و در لینک زیر شما فایلی رو دریافت کنید و در مهل بازی استخراج کنید
LINK
و حالا بازی را توسط ra3_srvemu_fullscreen باز کنید.
با سلام.
من چجوری GTA:V رو آنلاین بازی کنم؟
کرک شده هست.
(07-02-2016, 02:54 PM)Kian Khatibi نوشته است: [ -> ]با سلام.
من چجوری GTA:V رو آنلاین بازی کنم؟
کرک شده هست.

نسخه کرک شده بخش آنلاین بازی که FiveM بود اسمش اگر اشتباه نکنم توسط خود راکستار بسته شده. بهترین راه برای تجربه انلاین این بازی خرید بازی به صورت اوریجینال هستش تا مشکلی هم پیش نیاد.
با سلام.
یعنی هیچ راهی نیست؟
شنیدم gta  خیلی
آنلاینش خوبه ولی من تاحالا بازی نکردم.
(07-02-2016, 04:30 PM)Kian Khatibi نوشته است: [ -> ]با سلام.
یعنی هیچ راهی نیست؟
شنیدم gta  خیلی
آنلاینش خوبه ولی من تاحالا بازی نکردم.

سلام فکر نمیکنم راه دیگه ای باشه چون خود بازی هم به سختی کرک شد
تنها راه همینه که بازی رو ارجینال بخرید
سلام
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم.من پریروز اکانت gta خریدم و بدون مشکل بازی رو راه اندازی کردم.وقتی خواستم وارد gta انلاین بشم نوشت اکانت بن شده.من از طرف یه اکانت دیگه خریدم.ایندفه خودم نمیدونم چرا gta رو uninstall کردم و دوباره ریختم.از اون موقع بدون V.P.N کار نمیکنه.اول که بدون v.p.n میرم unable to access rockstar servers میزنه.با v.p.n وارد بازی میشم و اونجا قطع میکنم موقع ورود به gta online ارور میده.اگر با v.p.n برم هیچوقت توی سیزنم کسی نیست و خالیه...به سیزن crew هم میخوام جوین کنم ارور میده
میشه یکی کمک کنه بدون v.p.n از بازی استفاده کنم؟یا حداقل با v.p.n ارور نده و بشه بازی کرد؟
خواهش میکنم کمک
سلام . من در بازی black ops 3 تو هر مودی که میرم player نیست . مشکل از چیه ؟ 
همه رو هم امتحان کردم
RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین کمتر‌از 1 دقیقه قبل  
سلام
من برای اجرای بازی شرکت EA جدیدترین نسخه اوریجین رو نصب کردم و آپدیت هم شد ولی پیام  میده Online Login is currently
unavalable

بعد از نصب بازی موقع اجرای بازی خودش وارد اوریجین میشه (اگر هم اوریجین نصب نباشه میگه اول باید اون رو نصب بکنی) که آفلاینه و کلا هیچ کاری انجام نمیده. اگر هم هر کلیدی رو بزنی میگه برا بار اول باید آنلاین باشی you must be online when logging in for the first time
فهمیدم که ایران تحریم هست و نیاز به ***** شکن برا ی اولین لاگین بازی دارم. متاسفانه جند روزه همه *****شکنها از کار افتادن.
کسی راهی بلد هست تا بشه برا اولین مرتبه با سی کی اشتراکی لاگین کرد؟
سلام  من یه مشکل دارم وقتی میخوام وارد battle log بشم که سرور انتخاب کنم, صفحه "norton" میاد و اجازه نمیده وارد بشم. (ساعت هم دستکاری کردم فایده نداشت)
سلام.ببخشید در بازی  black ops 3 در بخش مولتی چطور میشه cp بدست اورد ؟؟ 

و سوال دوم اینکه بعضی ها چطور knife دارند ؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24