Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(03-22-2016, 02:39 AM)God Father 000 نوشته است: [ -> ]
(03-22-2016, 02:16 AM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]بچه ها من تا حالا از طریق استیم انلاین نزدم.اپدیت های بازیا مثل بتل 4 رو نسخه رلودد رو دانلود کنم اپدیت رو نصب کنم ولی کرک نریزم کار میکنه؟بعد این black ops 3 multiplayer starter pack اگه نسخه کامل بازی رو تو پوشه استیم بریزیم بعد سی دی کی این استارتر پک رو بزنیم کار میکنه؟
داداش اولن که بتلفید 4 مال اورجینه نه استیم آره ولی باید از خود استیم دانلود کنی یا بک آپشو بگیری چون این نسخه کرکیا رو دسکاری میکنن بهتره نریزی 
آره اول سی دی کیو با v.p.n هات اسپات شیلد فعال کن بعد بعد این که فعال شد میتونی بدون ***** دانلود کنی و راحت بازی کنی
با سلام
از نسخه های کرکی هم می تونید برای بازی های اورجینال استفاده کنید. من خودم برای بازی هام از نسخه های کرکی استفاده می کنم و بعد از شناسایی بازی به استیم بستگی به نوع بازی و خراب نشدن فایل های بازی از 200 مگ تا 4 گیگ حالا یا کم یا زیاد دانلود کردم و مشکلی نداشتم. تمامی بازی ها بک آپ ندارند و باید از نسخه های کرکی استفاده کرد. استفاده از نسخه های کرکی برای هر دو شبکه استیم و خقهبهد جواب میده و مشکلی نداره.
برای فعال سازی هم توجه کنید که ریجن اکانت شما چی هست. اگه آمریکا بود باید با آی پی آمریکا فعال کنید و اگه روسیه بود با آی پی روسیه
سلام 
من از تست خیلی سایت ها استفاده کردم برای بازی bf4 ولی وقتی وصل میشم اصلا وارد سرور نمیشه اررور conection میده . بدون اون هم که پینگم خیلی بالاست از سرور منو میندازن بیرون . چی کار باید کرد ؟
راهی نیست بشه بازی battlefield 4  رو تو درایو ویندوز نریخت واسه اوریجینو تویه درایو دیگه ریختو به اوریجین شناسوند؟
(03-23-2016, 12:21 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]راهی نیست بشه بازی battlefield 4  رو تو درایو ویندوز نریخت واسه اوریجینو تویه درایو دیگه ریختو به اوریجین شناسوند؟
سلام
وارد تنظیمات اوریجین بشید و محل ذخیره بازی ها رو تغییر بدید.
بچه ها من سی دی کی battlefield 4 و black ops 3 رو میخوام بگیرم.میترسم زیاد دانلود بخواد نتونم و...نمیدونید بعد ریختن بازی اصلی تو محل مورد نظر چقد دانلود میکنه اپدیت و... رو؟این واسم خیلی مهمه.
یه سوال دیگم داشتم بازی هایی مثل fifa و pes نسخه سال 2015 با این که نسخه 2016 شونم اومده هنوز کسی هست بشه بازی کرد؟
(03-26-2016, 02:11 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]بچه ها من سی دی کی battlefield 4 و black ops 3 رو میخوام بگیرم.میترسم زیاد دانلود بخواد نتونم و...نمیدونید بعد ریختن بازی اصلی تو محل مورد نظر چقد دانلود میکنه اپدیت و... رو؟این واسم خیلی مهمه.
یه سوال دیگم داشتم بازی هایی مثل fifa و pes نسخه سال 2015 با این که نسخه 2016 شونم اومده هنوز کسی هست بشه بازی کرد؟

بلک آپس رو نمیدونم ولی بتلفیلد آپدیت‌های حجیمی داره. البته الان دیگه کمتر آپدیت براش میاد.
بله هنوز هم عده‌ کمی هستند، از اونجایی که فیفا 15 آنلاین ضعیفی داشت(مشکلات گیم‌پلی) فکر نکنم دیگه زیاد پلیر داشته باشه
(03-26-2016, 02:24 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(03-26-2016, 02:11 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]بچه ها من سی دی کی battlefield 4 و black ops 3 رو میخوام بگیرم.میترسم زیاد دانلود بخواد نتونم و...نمیدونید بعد ریختن بازی اصلی تو محل مورد نظر چقد دانلود میکنه اپدیت و... رو؟این واسم خیلی مهمه.

بلک آپس رو نمیدونم ولی بتلفیلد آپدیت‌های حجیمی داره. البته الان دیگه کمتر آپدیت براش میاد.
بله هنوز هم عده‌ کمی هستند، از اونجایی که فیفا 15 آنلاین ضعیفی داشت(مشکلات گیم‌پلی) فکر نکنم دیگه زیاد پلیر داشته باشه

حجیم منظورتون چقدره؟بالای 5 تا شیش گیگ؟بعد اینارو میشه زمان گذاشت کی دانلود شن؟استیم و اوریجین
(03-26-2016, 02:28 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]

حجیم منظورتون چقدره؟بالای 5 تا شیش گیگ؟بعد اینارو میشه زمان گذاشت کی دانلود شن؟استیم و اوریجین

بتلفیلد که بالای 6 7 گیگ هستش. این موضوع رو دقیق نمیدونم،ولی فکر کنم استیم همچین قابلیتی داشت. بهتره از مجید نصر بپرسید.
(03-26-2016, 02:31 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(03-26-2016, 02:28 PM)saeedgreat نوشته است: [ -> ]

بتلفیلد که بالای 6 7 گیگ هستش. این موضوع رو دقیق نمیدونم،ولی فکر کنم استیم همچین قابلیتی داشت. بهتره از مجید نصر بپرسید.
با سلام
ممنون از عرفان عزیز بابت پاسخ گویی
ببینید توی این نرم افزار ها فقط قابلیت نگه داشتن و ادامه دادن رو دارید و نمیشه مثل نرم افزار IDM اون رو زمان بندی کرد. برای دانلود آپدیت ها یا خود بازی ها باید تا ساعات رایگانتون بیدار بمونید و به صورت دستی از داخل این نرم افزار ها بازی ها رو برای دانلود قرار بدید.
این هم عکس از اوریجین و استیم خودم که شب ها خودم به صورت دستی برای دانلود قرار میدم.
Steam
Origin
در مورد حجم بازی ها هم بگم که بازی هایی که آنلاین ستند و طرفدار زیاد دارند به صورت مدام آپدیت برای رفع مشکلات و امنیت بازی از طرف سازنده منتشر میشه.
حالا حجم آپدیت ها می تونه از 7 مگ باشه تا به بالا که به گیگ می کشه. در کل برای اجرا بازی ها اونم بازی های آنلاین باید اینترنت قوی داشته باشید.
سلام. میخواستم سی دی کی بازی the division بخرم. به نظرتون بهتره از Uplay بخرم یا Steam؟ کدوم بهتره و چرا؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24